Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2016., 14:49   #1901
Dubrovčani, može mala pomoć? Oko koliko se kreće cijena najma garsonijere na polutoku Lapadu ili barem u koliko tolikoj blizini? Guglao sam, ali slabo sam došao do potrebnih informacija. Ako znate bilo kakav jeftin smještaj, a da nije predaleko, bio bih vam zahvalan na preporuci.
Grimble Gromble is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 19:04   #1902
Na koliko dugo garsonjera i u kojem periodu.Ako želiš jeftino Lapad nije izbor.Osim ako je za studenta jer to je jeftinije ali to je od 01.10. pa do 01.06.
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 16:05   #1903
Pozdrav! Planiram posjet Dubrovniku negdje krajem 3.mjeseca slijedeće godine. E sad, išao bih avionom, pa me zanima kako je riješen prijevoz od ZL do grada. Isto tako, dal ima smisla uzimati rent a car ili se može sve obići i pješke? I dali su 3 dana dosta? Ustvari su to negdje cijela 2 dana. Znači dođem negdje poslije podne, idući dan sam cijeli tamo i dan iza se vraćam nazad oko podne ili malo iza. I koji hotel preporučate a da je na dobroj lokaciji i da nije preskup?
Hvala!
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 08:35   #1904
Quote:
Danny Z. kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Planiram posjet Dubrovniku negdje krajem 3.mjeseca slijedeće godine. E sad, išao bih avionom, pa me zanima kako je riješen prijevoz od ZL do grada.
Autobus nakon svakog redovnog leta, cijena 40 kn, javni autobusni prijevoznik "Libertas", te taxi prijevoz.

Quote:
Danny Z. kaže: Pogledaj post
Isto tako, dal ima smisla uzimati rent a car ili se može sve obići i pješke? I dali su 3 dana dosta? Ustvari su to negdje cijela 2 dana. Znači dođem negdje poslije podne, idući dan sam cijeli tamo i dan iza se vraćam nazad oko podne ili malo iza.
Ovisi što te zanima. I koliko te zanima. Prosječni "bio sam u Dubrovniku i imam 3 slike na instagramu" obilazak...1,5-2h za proći zidine, 1,5h tura sa vodičem po općekulturnim znamenitostima, 45min-1,5h Knežev dvor, 1h žičarom na Srđ, popiti kavu i slikat se pa nazad, ostala 3 muzeja proletiš za 30min/muzej.
Auto dobro dođe ako ćeš do Primorja, Stona i Pelješca i/ili Konavle i Soko-kula.

Quote:
Danny Z. kaže: Pogledaj post
I koji hotel preporučate a da je na dobroj lokaciji i da nije preskup?
Hvala!
Lero, Ivka, Petka ako si bez auta, sve imaju autobusnu stanicu odmah ispred, a nisu daleko ni za šetnju. Adria ako imaš auto. Provjeri i booking.com i sl, u trećem mjesecu se da naći jeftinih apartmana i minihotela u samoj staroj jezgri.
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 13:10   #1905
Hvala ti puno! Ovo su mi dragocjene informacije. Znači 3 dana bi bilo sasvim dosta.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 13:56   #1906
zna li netko kako se naplaćuje parking u DU u onoj garaži na ilijinoj glavici(javna garaža blizu gradske jezgere)? Milslim plaća li se na izlasku ručno ubacivanjem novca u automat ili postoji osoba koja naplaćuje, i ako se plaća ubacivanjem novca u automat..prima li automat papirnate novčanice ili samo kovanice?
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 13:38   #1907
Quote:
maxpayne kaže: Pogledaj post
zna li netko kako se naplaćuje parking u DU u onoj garaži na ilijinoj glavici(javna garaža blizu gradske jezgere)? Milslim plaća li se na izlasku ručno ubacivanjem novca u automat ili postoji osoba koja naplaćuje, i ako se plaća ubacivanjem novca u automat..prima li automat papirnate novčanice ili samo kovanice?
Vjeovatno ti je prosla potreba ali da placa se na automatu koji prima papirnate novcanice....ako se dobro sjecam.
19_____86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 22:12   #1908
Jel ostalo šta sniga dubrovčani?
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 20:04   #1909
Jedan zanimljiv event u Dubrovniku sljedeci vikend...
https://www.facebook.com/events/205454729919781/
ACidGum is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 16:56   #1910
Isplati li se posjetiti DU u drugom ili trecem mjesecu? ima li sta za vidjeti?
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 09:12   #1911
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Isplati li se posjetiti DU u drugom ili trecem mjesecu? ima li sta za vidjeti?
sve isto za vidjeti kao i u sred ljeta. plus: ne gužvaš se sa tisućama kruzer turista, sve cijene su barem 20% manje od sezone. minus: ne možeš se okupat, imaš onako odoka 80% šanse da će biti južina i kiša
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 23:26   #1912
zna li netko gdje se preselio intersport trgovina u dubrovniku iz vukovarske ulice?
__________________
Najbrži put do ludnice-SKRENEŠ!!!
casillas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 20:28   #1913
Quote:
casillas kaže: Pogledaj post
zna li netko gdje se preselio intersport trgovina u dubrovniku iz vukovarske ulice?
U sub city u srebrenom, samo jesu li ili mozda jos nisu ne znam...

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
crash1004 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 23:07   #1914
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Isplati li se posjetiti DU u drugom ili trecem mjesecu? ima li sta za vidjeti?
Ako bude dobro vrijeme idemm sljedeci tjedan, auto ili motorom, ovisi o raspolozenju.

Ako je tko za kavu neka javi. Mislim uzeti airbnb.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:07   #1915
Što studenti trebaju pokazati za kartu na dubrovačke zidine?
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 22:50   #1916
Quote:
Anita2507 kaže: Pogledaj post
Što studenti trebaju pokazati za kartu na dubrovačke zidine?
Ako imaš pokaz, možeš s time proc
__________________
When life gives you lemons, make a lemon cake and show it that you can have your cake and eat it, too!
PattieBoyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 23:15   #1917
Dolazim uskoro u DUbrovnik radit na sezonu.
Prvi puta.
Nikad nisam tamo živio.
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 19:16   #1918
Gdje Naci prijatelje u Dubrovniku, 30+ godine

Naci prijatelje u Dubrovniku, 30+ godine
Nadam se da cete mi pomoći sa idejama. Gdje se stariji od 30 godina mogu uključiti i steći nove prijatelje.

Zaista se vec trudim naci prijatelje ali mi ne ide. Zna li netko za za neke konkretne udruge, zajednice, zborove, rekreacije gdje se mogu uključiti. Na poslu mi nije uspjelo steci nove prijatelje, nažalost. A i radim uredski posao.

Nisam neki sportski tip tako da sport nije opcija.
Zaista bi voljela da imam sa nekim izaći na večer vani vikendom i da se inače družimo.
Ako znate za neke konkretne udruge, zajednice - možete mi poslati i poruku.
Zaista mi je potrebno
fitoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 21:31   #1919
Zna li netko dali koji KUD prima odrasle?
fitoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 20:21   #1920
Da, to ti je malo problem ovdje. Grad je mali i prakticki se svi znaju, ono upoznas kroz srednju skolu i izlaske skoro sve iz svoje generacije i plus/minus par godina,kao i u ostalim gradovima vjerojatno. Stvarno ne znam sto bi ti rekao, pogotovo za 30+, ovima mlađima je opet lakše kroz izlaske i tako i kad vec imaju nekog svoga pa je lakse nego pojedincu.

Mozda bi ti najbolje bilo krenut od ekipe s posla, bilo izlasci uvecer bilo kave ujutro i tako, al opet ti kazes da ti nije tako uspjelo pa stvarno ne znam sto reci, osim da se nadam da ces uspjet nesto iskombinirat
crash1004 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.