Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2017., 08:58   #1041
Di nositi samsunga da ga ne sprčkaju
U garanciji je, nakon tri mjeseca J5 ne puni
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 11:24   #1042
Pa u ovlašteni servis. Vidi garanciju.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 12:01   #1043
Imam Samsung G2 koji je zapeo u boot loopu, pokušao sam brisati cache, provjerio jel power gumb zapeo, sve te neke standardne fixeve, ništa ne ide.

Najvažnije mi je doći do podataka sa tog mobitela. Do bilješki iz Samsung Memo appa i podsjetnika sa nekog appa za podsjetnike čijeg se imena više ne sječam.

Kome je to najbolje odnjeti na servis, ko bi možda mogao, ako ne popraviti mobitel bar doći do podataka?
Laki001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 21:10   #1044
Ispao mi je huawei p9 lite u zlatnoj boji, razbilo se staklo i prednja maska, znate li ima li negdje to za naručiti pa da nosim u servis da mi mjenjaju?

koji god sam servis zvala nitko nema u zlatnoj boji, manj-više svi imaju istog dobavljača i nema zlatnih
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 13:58   #1045
imam mobitel ZOPO speed 7 plus godinu dana i 7 mjeseci. još je pod garancijom. jedini ovlašteni servis je servis STS. Bila sam kod njih (ne radi touch u lijevom donjem dijelu ekrana ) i odredili su cijenu od 600 kuna za zamjenu. mobitel je pod garancijom (ali kao ovo ne spada pod garanciju) i ostalo funkcionira savršeno.
isplati li se to popravljat ?
Mobitel je placem 1700 kuna, savršeno radi i jako sam zadovoljna istim.
ali cijena ovog popravka (plus činjenica da je mobitelu ustanovljen kvar bez procjene, i krivo zabilježn od strane radnika u servisu-krivo mjesto neosjetljivosti tipkovnice) mi se čini pretjerana.
Nerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:02   #1046
Mobitel je oštećen?
Pitam jer ne znam zašto to ne bi spadalo pod garanciju.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:48   #1047
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Mobitel je oštećen?
Pitam jer ne znam zašto to ne bi spadalo pod garanciju.
mobitel ima oštećnje na dijelu gdje je maska (prestaje ekran i počinje okvir ekrana) u obliku jedne točke

ekran ne radi na suprotnom dijelu mobitela
Nerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:43   #1048
Quote:
Nerija kaže: Pogledaj post
...
isplati li se to popravljat ?
Mobitel je placem 1700 kuna, savršeno radi i jako sam zadovoljna istim.
...
Ne.
Ono što se tebi možda čini neznatnim oštećenjem vjerojatno znači da se kompletan lcd treba mijenjati.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 13:11   #1049
Jeli dućani sami određuju tko im je ovlašteni servis za uređaje?

Uzea sam mobitel LG K10 2017 u 4 misec u Svijet Medija i prije misec dana ga posla na servis (ovlašteni je Mobis Electronic u ZG za koje sam na fejsu vidia uglavnom negativne komentare) jer se punia od 10 do 100% oko 4 sata, nekad i više (kad bi ugasia mobitel i izvadia bateriju pa je vratia pokazivalo bi veći % napunjenosti). I zaminili su bateriju (tribalo je misec dana samo za promjenu baterije) ali problem nije riješen, sad se puni još sporije i npr kad je na 25%, opet ugasim uređaj pa uključim pa mi pokazuje da je na 15%).

Dakle problem očito nije u bateriji nego nešto drugo, al bitno da su oni napisali da je mobitel pregledan i da je sad sve ok i da radi normalno...

Ima li neko možda ideju u čemu bi moga bit problem? Sad bi ga opet triba nosit na servis, a neda mi se opet natezat sa njima. Najradije bi ga odnia u LG servis da vide šta je problem i poprave i platia nego ode kod mobisa for free jer sa njima očito nikad neću na zelenu granu!!
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 15:03   #1050
Proizvođač odlučuje tko je ovlašten servis.

Problem je možda do matične i punjenja, no teško će ti netko napamet reći.
Pogledaj ovdje pa nosi u drugi servis ako hoćeš, iako sa svima imaju ljudi i dobra i loša iskustva
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 23:18   #1051
Ekipa, znate li neki servis u ZG di mogu odfurat Xiaomi Redmi Note 3 Pro na zamjenu stakla od ekrana?
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 23:39   #1052
Samo stakla? Tesko da ce ti netko ici mjenjati samo stakla jer su opcenito ekrani relativno jeftini za kineze. Naplatiti ce ti skoro pa isto kao da mjenjas cijeli ekran...


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 12:23   #1053
Eto mene opet. Napokon odoh do Samsungovog serivsa s Galaxy Noteom II i kažu da mi je otišla matična. Nova bi bila skupa, a kažu i da njima više nije dobavljiva. Preporuka je naći servis koji bi mi eventualno ugradio rabljenu matičnu. Zna li tko kakav dobar servis u ZG koji se bavi Samsung mobitelima i koji bi bio voljan prtljati se s takvim nečim? Čisto da ih pitam koliko bi to došlo. Na njuškalu ima Noteova za dijelove po cca 300 kn, ali tu su ona još i ruke... Isplati se dati još nešto love povrh toga ako bi to stvarno riješilo problem jer je mob super dok radi.
anardev is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 13:15   #1054
Nikad tu više poštenog mobitela. Mislim kad ideš s tim spajanjima od dva stara jedan. U praksi dobiješ kvarljivi bugoviti uređaj. Neznam zašto, ali obićno ispadne tako nešto. Radije ga dostojno sahrani i u kupovinu.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 13:27   #1055
Ah, ja bih, koliko god mi ga žao bilo, ali mama odbija da joj kupimo novi mob, iako smo je sad napokon s tim Noteom uspjeli navući na smartphone. No vidjet ćemo. Možda je uspijemo uvjeriti da za novce koje bismo dali za popravak možemo kupiti neki entry level koji je njoj sasvim dovoljan. Ono, koristi prognozu, Viber, poštu, fotić i tu i tamo nekaj zgugla.
anardev is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 13:29   #1056
Kupite joj na poklon. Ima sad smartfona za starce za malo para. Svi starci su isti. Bude poslije imala slomove živaca i zamjerit će joj se "ta sranja na tač" kad se ovaj nastavi kvariti. Imam doma takve slučajeve.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 15:28   #1057
Je, vjerojatno ćemo iskoristiti novogodišnje popuste i ubosti nekaj jeftino - koliko god se mama bunila.

Anyway... On topic...
Nosila sam mob u Samsungov servis na križanju Vukovarska-Radnička. To je jedan od onih novih (barem meni) brzinskih Samsungovih servisa koji mob pogledaju na licu mjesta i, ako je moguće, popravljaju isti dan, a ne da ga zaprime na dijagnostiku i onda drže puni zakonski rok ili još i dulje. Nisam mob ostavila na popravku pa o tome ne mogu suditi, ali dijagnostika je bila vrlo brza.
anardev is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 22:30   #1058
Ako ne uspiješ naći nešto novo- a nađeš neki s ispravnom matičnom (uglavnom prodaju ljudi ako im je razbijen ekran, iako je onda teže dijagnosticirati da sve na matičnoj radi), vjerojatno će ti svaki privatni servis zamijeniti.
Nije toliko teško pa možeš i sama ako imaš osnovni alat i malo volje (tekst, video).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 09:51   #1059
Jel zna netko za servis gdje bi mogli promijeniti touch na lenovu??
Neno Svemirac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 17:35   #1060
Tenks, @assassin! Sejvala sam linkove, pa se možda odlučim i za takav eksperiment.
anardev is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:49.