Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > App Store

App Store Aplikacije za iPhone

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2017., 12:12   #101
WhatsApp Messenger

Zadnjih dan-dva imam probleme s obavijestima WhatsAppa. Dodje tipa jedna obavijest jedne osobe, a kad otvorim aplikaciju pokaze se se brdo obavijesti i to od vise ljudi. Uopce mi ne dodje da imam poruke pa ispada da sam nedostupan. Jel ima itko takve probleme? Probao sam reinstall aplikacije no nije pomoglo.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 15:52   #102
To se i meni događa... isto i kad uđem u aplikaciju, ne pročitam poruku i izađem van više nema badgea, niti ništa u notification centru... dosta iritirajuće.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 22:02   #103
WhatsApp Messenger

@Jarvis drago mi je to cudi. Znaci da nisam jedini. Nadam se da uskoro popraviti to, jako iritantno.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 10:52   #104
Ja isto, događa mi se to i u Slack aplikaciji... pročitam jedan kanal, još dva imaju nove poruke ali kod izlaska iz aplikacije nema notifikacije...
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:00   #105
Izašao je danas update za koji piše da je rješen problem s notifikacijama, jel netko testirao?
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 01:59   #106
Quote:
Jarvis kaže: Pogledaj post
Izašao je danas update za koji piše da je rješen problem s notifikacijama, jel netko testirao?
Ja sam skinuo i radi kako treba, konacno
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 18:50   #107
Ajde super, stvarno je bilo iritantno.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 12:37   #108
Pozdrav

Imam aplikaciju WhatsApp Messenger na mobitelu Iphone 5S.
Da li je moguće imati aplikaciju WhatsApp Messenger i na računali i isto vrijeme? Ako je to moguće napišite mi kako to mogu napraviti od početka do kraja. Hvala svima na odgovorima.
__________________
S poštovanjem,
Mihajlo Kovačić.
Mihajlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 13:46   #109
Quote:
Mihajlo kaže: Pogledaj post
Da li je moguće imati aplikaciju WhatsApp Messenger i na računali i isto vrijeme?
https://web.whatsapp.com/
__________________
Ja mislim da je barem tako...
Davero is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 16:31   #110
Quote:
Davero kaže: Pogledaj post
Pozdrav Davero

Moram li samo slikati kod sa ove web stranice po uputama za Iphone kako stoji na toj web stranici i to je sve ili moram još nešto napraviti na računalu? Ako da, što moram napraviti na računalu? Hvala na odgovoru.
__________________
S poštovanjem,
Mihajlo Kovačić.
Mihajlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 17:23   #111
Quote:
Mihajlo kaže: Pogledaj post
Pozdrav Davero

Moram li samo slikati kod sa ove web stranice po uputama za Iphone kako stoji na toj web stranici i to je sve ili moram još nešto napraviti na računalu? Ako da, što moram napraviti na računalu? Hvala na odgovoru.
Samo slikas QR kod i to je to. On će se povezati s tvojim mobitelom i prikazati ti poruke s mobitela. Dok koristiš web.whatsapp.com moraš imati baterije i interneta na mobitelu.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 17:40   #112
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Samo slikas QR kod i to je to. On će se povezati s tvojim mobitelom i prikazati ti poruke s mobitela. Dok koristiš web.whatsapp.com moraš imati baterije i interneta na mobitelu.
Pozdrav mezzzzzo

U redu. Ako sam dobro shvatio svaki puta kada koristim Whatsapp Desktop sa stranice moram slikati QR kod ili ne? Kako drugi puta pristupam Whatsapp Desktop verziji aplikacije WhatsApp Messenger?
Hvala na odgovoru.
__________________
S poštovanjem,
Mihajlo Kovačić.
Mihajlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 17:54   #113
Svaki put moraš ponovno slikat, tehnički bi trebao upamtiti browsr/računalo, ali meni ne funkcionira, uvijek moram ponovno povezat. Viber je to puno bolje riješio i svaka je aplikacija neovisna iako je na istom broju. Ne znam zašto WA forsira korištenje samo na jednom uređaju.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 18:08   #114
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Svaki put moraš ponovno slikat, tehnički bi trebao upamtiti browsr/računalo, ali meni ne funkcionira, uvijek moram ponovno povezat. Viber je to puno bolje riješio i svaka je aplikacija neovisna iako je na istom broju. Ne znam zašto WA forsira korištenje samo na jednom uređaju.
Pozdrav tiluriumm

Hvala na odgovoru.
Ako se svaki puta pri korištenju WhatsApp Messenger desktop verzije aplikacije mora (ponovno) slikati QR kod meni osobno to ne odgovara.
__________________
S poštovanjem,
Mihajlo Kovačić.
Mihajlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 19:07   #115
Ma da, ono, zgodno je tu i tamo ako si na kompu pa ajde da ne moraš uzimat mob u ruku, ali zapravo nema nekog smisla jer smo znači dodatni tab u pregledniku i ne radi ako mob nije uz tebe/nemaš baterije/nemaš signala/puko internet... Beskorisno.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 22:30   #116
Bolje rješenje je zato skinuti nox player (android emulator) skinuti si whatsapp preko toga i podesit za broj koji hoćeš, i radi milina neovisno o mobitelu. Ali ne bi to @Mihajlu preporučao da ide podešavati ako nema baš nikakvog predznanja sa time.

I da, slažem se sa @tiluriumm da je Viber to predobro napravio.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 23:06   #117
Radi li na noxu i na mobu ili moraš na drugi broj registrirat? Generalno kad god registriraš na drugom uređaju prvi se deaktivira... Je li se u noxu kreira klon ili drugi WA? Ne da mi se testirat, neman trenutno vremena za igranje s tim.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 01:21   #118
Da isti broj je u pitanju, samo moraš malo "modificirat" onaj originalan nox da dobiješ dodatne (akka root) postavke u njemu. Jedina stvar koja ne radi kako spada na tom drugom je sync sa originalnom whatsapp aplikacijom na mobu pa svoje poruke ne vidiš koje si poslao preko kompa, ali to nije neki big deal za mene. Ima na netu tona tutoriala za to...

p.s. i da, navodno whatsapp je sa prijašnjim sličnim metodama ljudima znao trajno blokirati račune za određeni broj, ne znam koliko je to istina no naravno radite sve na vlastitu odgovornost
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 03:27   #119
Quote:
Mihajlo kaže: Pogledaj post
Pozdrav tiluriumm

Hvala na odgovoru.
Ako se svaki puta pri korištenju WhatsApp Messenger desktop verzije aplikacije mora (ponovno) slikati QR kod meni osobno to ne odgovara.
Meni ne traži stalno slikanje QR koda, sve dok ne pobrišem podatke u Chromeu. Probaj, nemaš što izgubiti.

Slažem se da je bolje Viber to izveo, no eto, svi mi koriste WhatsApp, a i jednom davno mi je Viber bio jako spor na iPhoneu i tada odustao od njega.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 10:23   #120
Viber je i dalje spor na iPhoneu

Sto se tice notifikacija na WA meni stekaju na grupnom chatu...vrlo cesto mi uopce ne pokaze kako imam nove poruke a kad otvorim app onda mi se pojavi broj novih poruke u toj chat grupi.
Kod chata jedan na jedan nemam takvih problema.
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.