Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2016., 19:59   #1041
Evo, ovako su mi brzo odgovorili iz NP PJ na upit oko vožnje vlaka i broda od 01.11. dalje - možda će biti od koristi još nekome:

Poštovani, hvala Vam na upitu.

Brod i vlak ne voze samo u slučaju snijega i leda – u suprotnom voze normalno.
kranjski janez is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 20:15   #1042
Quote:
kranjski janez kaže: Pogledaj post
Evo, ovako su mi brzo odgovorili iz NP PJ na upit oko vožnje vlaka i broda od 01.11. dalje - možda će biti od koristi još nekome:

Poštovani, hvala Vam na upitu.

Brod i vlak ne voze samo u slučaju snijega i leda – u suprotnom voze normalno.

slučaj rješen
iako su mogli staviti i obilnih kiša,jer i tada isto
tj, ne može s p1 na p2 vlak (cesta pod vodom) i brod zbog visine vode ne može ukrcati
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 22:22   #1043
Quote:
kranjski janez kaže: Pogledaj post
Evo, ovako su mi brzo odgovorili iz NP PJ na upit oko vožnje vlaka i broda od 01.11. dalje - možda će biti od koristi još nekome:

Poštovani, hvala Vam na upitu.

Brod i vlak ne voze samo u slučaju snijega i leda – u suprotnom voze normalno.
Mislim da sam im i ja prošle godine pisala mail - kada sam skontala da je ovo situacija - i pitala zašto onda na web stranicama stoji da vlakić i brod ne voze

Meni bi bilo normalno da piše da voze ukoliko su vremenski uvjeti povoljni, kao i da zadržavaju pravo procjene situacije u skladu s vremenskim uvjetima i da se informacije o aktualnom stanju objavljuju na ulazu u park (ako je već avangardno očekivati da će netko dnevno updejtirati info na webu).

Ne razumijem čija je ideja očito trajno napisati da iza 1.11. ne voze, kada to nije točno. Kao da žele smanjiti broj posjetitelja čim im se pruži prilika

Ako je i nenamjeran i bedast propust, nejasno je zašto nisu u stanju ispraviti online informaciju već najmanje 2 godine.
NemremSeSjetit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 17:35   #1044
Idem ovaj vikend na Plitvice pa ako možete savjetovati kakvu robu obući za tamo, nešto ugodno tipa trenerka itd obuća ? ili neš jače pošto će vjerojatno biti hladnije?
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 00:11   #1045
koliko košta vožnja brodom ili vlakom?ako se odlučim za nešto od to dvoje koliko sati onda traje obilzakak?hodanje nije opcija
murof7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 07:46   #1046
Quote:
murof7 kaže: Pogledaj post
koliko košta vožnja brodom ili vlakom?ako se odlučim za nešto od to dvoje koliko sati onda traje obilzakak?hodanje nije opcija
Poslala ti pm s odgovorom
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 08:55   #1047
oke hvala al nije to neka tajna moglo se ovdje napisati za druge da znaju
murof7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 12:22   #1048
Da li se može do Plitvica autobusom, odnosno da li autobus iz Karlovca stane blizu samog parka?
I može li se uopće ikako kretati po tom području bez auta, recimo može li se doći do Rastoka?
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 13:23   #1049
Quote:
riumanka kaže: Pogledaj post
Da li se može do Plitvica autobusom, odnosno da li autobus iz Karlovca stane blizu samog parka?
I može li se uopće ikako kretati po tom području bez auta, recimo može li se doći do Rastoka?
Može.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 14:44   #1050
Quote:
riumanka kaže: Pogledaj post
Da li se može do Plitvica autobusom, odnosno da li autobus iz Karlovca stane blizu samog parka?
I može li se uopće ikako kretati po tom području bez auta, recimo može li se doći do Rastoka?
Do Plitvica autobusom ide bez problema. Ulaz 1 ili Ulaz 2 (jedinica si odmah na Velikom slapu, ali je red za ulaznice 100 m).
Rastoke su ti od Plitvica oko 30 km, tako da bez auta doći do Rastoka sa Plitvica nije moguće. Naravno, voze linijski autobusi, ali ljeti su prekrcati.
Inače po Plitvicama, uz jezera, niti ne možeš sa autom, a i inače vrijedi opća zabrana prometa osim za D1.
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 09:32   #1051
Quote:
mack1 kaže: Pogledaj post
Do Plitvica autobusom ide bez problema. Ulaz 1 ili Ulaz 2 (jedinica si odmah na Velikom slapu, ali je red za ulaznice 100 m).
Rastoke su ti od Plitvica oko 30 km, tako da bez auta doći do Rastoka sa Plitvica nije moguće. Naravno, voze linijski autobusi, ali ljeti su prekrcati.
Inače po Plitvicama, uz jezera, niti ne možeš sa autom, a i inače vrijedi opća zabrana prometa osim za D1.
Ja se plitvicama niti ne približavam usred sezone ali treba mi za goste... a gužva u autobusu valjda ćemo je riješiti kupovinom karata online...
Hvala!
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:38   #1052
POzdrav!

Evo planiram na Plitvička jezera uskoro. Mislim krenut autobusom iz Splita, pa me zanima gdje on staje gore na Plitvičkim jezerima? Da ne moram sad hodat do hotela Plitvice puno?
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 11:24   #1053
Quote:
čokobon kaže: Pogledaj post
POzdrav!

Evo planiram na Plitvička jezera uskoro. Mislim krenut autobusom iz Splita, pa me zanima gdje on staje gore na Plitvičkim jezerima? Da ne moram sad hodat do hotela Plitvice puno?
Staje ti na 3 stanice, Jezerce/Mukinje, kod Ulaza II i kod Ulaza I.
Blizu hotela Plitvice ti je autobusna stanica uz Ulaz II, lijevo preko ceste je spomenik Josipu Joviću. Ako promašiš, slijedeća stanica je na Ulazu I, cca 3 km dalje.
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 17:08   #1054
Quote:
mack1 kaže: Pogledaj post
Staje ti na 3 stanice, Jezerce/Mukinje, kod Ulaza II i kod Ulaza I.
Blizu hotela Plitvice ti je autobusna stanica uz Ulaz II, lijevo preko ceste je spomenik Josipu Joviću. Ako promašiš, slijedeća stanica je na Ulazu I, cca 3 km dalje.
Hvala! A je li znaš da li kad se uđe na ulaz 2 za posjet jezerima, je li se poslije izađe na ulaz2 ili moram izać na ulaz 1.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:38   #1055
Zapravo ne treba mi odgovor za ovo pitanje gore. Saznala sam već.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 14:34   #1056
POzdrav!
Neka mi netko tko je putovao iz Splita do Plitvičkih jezera kaže je li autobus staje kod ulaza 1 i 2 sam ili se to mora kazat šoferu da stane? Jer ne bih htjela kupit povratnu kartu za nazad pa da mi autobus ne stane na povratku! Ili se ja samo sekiram bezveze. Pa ako netko zna da mi kaže.

Zadnje uređivanje čokobon : 11.10.2017. at 14:46.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 15:24   #1057
Svi smo bili na Plitvičkm jezerima i istražili gotovo svaki kutak, ali malo je zavirilo u hladne dubije jezera i slapova. Evo prilike da se vidi kako to izgleda

https://www.youtube.com/watch?v=jV0BFoIfNE4https://www.youtube.com/watch?v=jV0BFoIfNE4
__________________
Facebook stranice: https://www.facebook.com/safarekfilms/
Youtube: https://www.youtube.com/user/gsafarek
Riverma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 17:49   #1058
Ja sam bila na Plitivičkim jezerima početkom ovog mjeseca ove godine prvi put. Odsjela sam u hotelu Plitvice na pet dana. Hotel je super. Doručak obilat. Plitvička jezera divna sa putokazima svugdje tako da se ne možeš izgubit. Ispod hotela ima pomoćni ulaz Flora gdje možeš kupit kartu i gdje ti sve lijepo objasne kuda treba ići. Tu istu kartu se može produžit na recepciji i to besplatno pa možeš tu kartu iskoristiti za sve dane koje si u hotelu, što znači da možeš šetat svaki dan po nacionalnom parku. Soba u kojoj sam ja bila bila je velika i čista i kupaonica je isto bila velika. Plazma u sobi. U susjednom hotelu Jezero možeš otići u saunu, na masažu. Sigurno ću se vratiti opet.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 11:40   #1059
Jesu li sad Plitvice pod snijegom? Postoji kakva web kamera gdje se može pogledati trenutno stanje (kao što ima Platak)?
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 17:43   #1060
Quote:
čokobon kaže: Pogledaj post
Ja sam bila na Plitivičkim jezerima početkom ovog mjeseca ove godine prvi put. Odsjela sam u hotelu Plitvice na pet dana. Hotel je super. Doručak obilat. Plitvička jezera divna sa putokazima svugdje tako da se ne možeš izgubit. Ispod hotela ima pomoćni ulaz Flora gdje možeš kupit kartu i gdje ti sve lijepo objasne kuda treba ići. Tu istu kartu se može produžit na recepciji i to besplatno pa možeš tu kartu iskoristiti za sve dane koje si u hotelu, što znači da možeš šetat svaki dan po nacionalnom parku. Soba u kojoj sam ja bila bila je velika i čista i kupaonica je isto bila velika. Plazma u sobi. U susjednom hotelu Jezero možeš otići u saunu, na masažu. Sigurno ću se vratiti opet.
opis ti se svodi vise na hotel nego na np.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:11.