Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 13:24   #9121
:-))))
darko 150 is offline  
Old 10.10.2017., 15:53   #9122


Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk
Tommy21 is offline  
Old 14.10.2017., 15:22   #9123
https://www.gearbest.com/automobiles...wuY29tfDE5MDY0

netko probao ovako nesto?
__________________
Timeless is a wonderful history-time travel series that follows three reluctant travelers through time; not to change history, but to preserve it. #SaveTimeless, #Timeless
Mr. Bean is offline  
Old 14.10.2017., 17:03   #9124
Koji IPTV player uzet iz storea?
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 15.10.2017., 09:28   #9125
Ako tražiš za BOX, meni osobno je Perfect player najpregledniji.
MRCINA2102 is offline  
Old 15.10.2017., 12:51   #9126
Quote:
MRCINA2102 kaže: Pogledaj post
Ako tražiš za BOX, meni osobno je Perfect player najpregledniji.
to čudo mi ne radi il ije do liste. Lista radi u bilo kojem drugom playeru osim u tom
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 16.10.2017., 07:13   #9127
Pozdrav svima, dali je netko imao doticaja sa Amiko A4K box-om. 2/8Gb ram/rom, amlogic s905, quadcore 2Ghz,64bit.
Unaprijed hvala... Lp...

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk
Beroshima is offline  
Old 16.10.2017., 17:51   #9128
Ako nekog slučajno zanima imam jedan BEELINK GT1 "viška"... doduše daljinac i Box se baš ne vole pa poklanjam bežični miš/tipkovnicu Mx3 uz njega... Upiti na PP... Na njuški je Šifra oglasa: 23607040

Eto... Koga zanima nek se javi...


sa mog XRN 4X
sappyka is offline  
Old 17.10.2017., 12:59   #9129
Dosao box danas sa Talijanskog skladista, narucio ga 12-tog.
Stavili su vrijednost artikla 20 $ tako da nisam platio ni lipe više od ukupne cijene...

Sad ga moram još isprobat..
__________________
Timeless is a wonderful history-time travel series that follows three reluctant travelers through time; not to change history, but to preserve it. #SaveTimeless, #Timeless
Mr. Bean is offline  
Old 18.10.2017., 09:18   #9130
Quote:
Mr. Bean kaže: Pogledaj post
Dosao box danas sa Talijanskog skladista, narucio ga 12-tog.
Stavili su vrijednost artikla 20 $ tako da nisam platio ni lipe više od ukupne cijene...

Sad ga moram još isprobat..
Ne gleda ti carina te priložene "fake" račune, prošlo ti je iz drugih razloga...otkud si naručio? Geekbuying IT warehouse? i koji shipping si uzeo? Vidim da je dostupna samo DHL za druge zemlje tak da ti je vjerojatno zato prošlo...
MytByte is online now  
Old 18.10.2017., 17:10   #9131
Pozdrav ekipa,
Stari tv box otišao u vječna lovišta, uzet ću novi, zanimalo bi me ako ima ko iskustva, na kom tv boxu mogu instalirat vip tv za van, na ovom starom to nije bilo moguće iz nekog razloga😀....
Hvala unaprijed
__________________
Rsaaaj...
labrax77 is offline  
Old 18.10.2017., 23:21   #9132
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Ne gleda ti carina te priložene "fake" račune, prošlo ti je iz drugih razloga...otkud si naručio? Geekbuying IT warehouse? i koji shipping si uzeo? Vidim da je dostupna samo DHL za druge zemlje tak da ti je vjerojatno zato prošlo...
Sve to sta si napisao gore.
Box radi dobro.
Svi apk-evi instalirani za sekundu i svi rade.
Dosta kratak HDMI kabel ali to je nista...
__________________
Timeless is a wonderful history-time travel series that follows three reluctant travelers through time; not to change history, but to preserve it. #SaveTimeless, #Timeless
Mr. Bean is offline  
Old 20.10.2017., 08:36   #9133
Quote:
labrax77 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa,
Stari tv box otišao u vječna lovišta, uzet ću novi, zanimalo bi me ako ima ko iskustva, na kom tv boxu mogu instalirat vip tv za van, na ovom starom to nije bilo moguće iz nekog razloga😀....
Hvala unaprijed
Pa na većini može samo treba znati kako ako ista aplikacija nije dostupna na Google trgovini...
Na onom Beelinku koji prodajem sigurno može...
sappyka is offline  
Old 20.10.2017., 09:47   #9134
Evo odličan TV Box X96mini sa 2/16GB na TomTopu za 28$ (s kuponom TTMINI64) i još 9% povrata na kupnju preko TCB
sappyka is offline  
Old 20.10.2017., 21:12   #9135
Pozdrav, namjeravam kupiti Android TV box pa da pitam za savjet. Koristio bi se uglavnom za gledanje TV programa preko Kodija i slicno, eventualno neke korisne i nezahtjevne aplikacije. Igranje igrica me ne zanima, kao ni ostale stvari koje pretpostavljam zahtjevaju bolje karakteristike i skuplji uređaj.
Dakle pokušavam naći nešto što će zadovoljiti moje potrebe ali nisam siguran jeli npr. 1 GB RAM-a dovoljno za to ili trebam tražiti neki uređaj sa 2 GB. Isto vrijedi i za memoriju. I još me zanima zbog čega su proizvodi u hrvatskim trgovinama toliko skuplji od onih sa npr. Gearbesta? Plaća li se možda carina i/ili PDV kasnije ili je kvaka u nečemu drugom? Obično su cijene u Hr i EU slične kad se pogledaju TV-i i ostala tehnika a ovdje su cijene i duplo veće u Hr...
manglerud is offline  
Old 20.10.2017., 21:33   #9136
Pa ovaj gore uređaj koji sam naveo će u potpunosti zadovoljiti tvoje potrebe i traži da ti pošalju neregistriranom poštom ( u napomeni prilikom kupnje)... većinom prolazi bez davanja...

A skupi su zato što su naši trgovci većinom jako pohlepna vrsta... pa na to natovare još bar 150% zarade i još PDV i to je to...

sa mog XRN 4X
sappyka is offline  
Old 21.10.2017., 05:35   #9137
Hvala na odgovoru.
Dakle, ako sam dobro shvatio taj uređaj bi me koštao 30-ak dolara i ne bi trebalo plaćati carinu i PDV? Nikad nisan naručivao robu iz inozemstva pa nisam upoznat kako cijeli proces izgleda. U slučaju kad bi se na taj uređaj obračunala carina i porezi koja je maksimalna cijena koju bi mogao platiti?
manglerud is offline  
Old 21.10.2017., 10:56   #9138
Quote:
manglerud kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru.
Dakle, ako sam dobro shvatio taj uređaj bi me koštao 30-ak dolara i ne bi trebalo plaćati carinu i PDV? Nikad nisan naručivao robu iz inozemstva pa nisam upoznat kako cijeli proces izgleda. U slučaju kad bi se na taj uređaj obračunala carina i porezi koja je maksimalna cijena koju bi mogao platiti?
+25% PDV + 58 kuna carinski troškovi
žoss is offline  
Old 21.10.2017., 17:22   #9139
Quote:
žoss kaže: Pogledaj post
+25% PDV + 58 kuna carinski troškovi
Za tu lovu kupiš ovaj tv box bez pdv i carinskih troškova sve je u cijeni 47.39 USD https://www.geekbuying.com/item/MECO...ox-386510.html
star tracker is offline  
Old 21.10.2017., 19:11   #9140
Quote:
manglerud kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru.
Dakle, ako sam dobro shvatio taj uređaj bi me koštao 30-ak dolara i ne bi trebalo plaćati carinu i PDV? Nikad nisan naručivao robu iz inozemstva pa nisam upoznat kako cijeli proces izgleda. U slučaju kad bi se na taj uređaj obračunala carina i porezi koja je maksimalna cijena koju bi mogao platiti?
Ne... S kuponom je 28$ freešiping... Meni većina što ide neregistriranom poštom dođe bez PDV-a...

sa mog XRN 4X
sappyka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.