Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 10:48   #5821
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Time potkopavaš "samo" državu i sve nas porezne obveznike, a Konzum ama baš ni malo.
Bolje da im uvali strane boce nego da ih baci u prirodu.

Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Dabogda njih (besplatnih vrećica) nikad više ni ne bilo, ni u Konzumu ni igdje drugdje i da izađe zakon da je svaka plastična vrećica minimalno 50 kuna, pa da se gotovanska bagra koja sad u dućan ide bez vrećice/torbe i svaki put uzme novu napokon navikne na odgovorno i ekološko ponašanje.
Mikahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 10:50   #5822
Quote:
comi1 kaže: Pogledaj post


pa ono stari ubo si ga u sridu...:klap:

gledam ono soping centre,ekipa ceka u redu da parkira uz ulazno/izlazna vrata pa mu ovaj iza jazavac trubi...ono kolona...
a samo 10-20m dalje na parkingu pustos,mozes uparkirat 747...
al ne svi bi pred vrata...
Istina, tako je i moj stari stalno svuda morao parkirati pred vrata, sačuvaj Bože da se prošeće dodatnih 10 m. Kao fol da čuva noge. Nije prošlo mnogo godina pa eto, sad šepa- toliko o strategiji čuvanja nogu
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:01   #5823
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Dabogda njih (besplatnih vrećica) nikad više ni ne bilo, ni u Konzumu ni igdje drugdje i da izađe zakon da je svaka plastična vrećica minimalno 50 kuna, pa da se gotovanska bagra koja sad u dućan ide bez vrećice/torbe i svaki put uzme novu napokon navikne na odgovorno i ekološko ponašanje
zanimljivo... misliš li da su vreće za smeće koje koristiš u potpunosti biorazgradive i da ne predstavljaju nikakvu opasnost za okoliš?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 13:48   #5824
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
Na Sarajevskoj u zg krajem radnog dana zele uvaliti slabo posecerene i ohladjen
kremsnite,umjesto onih iz skrinje.Ostavio sam ju na polici pa nek radi sad sto oce


bas nesto cim se imas za pohvalit...

nadam se da nisi stariji od tinejdera...

A znas da secer nije zdrav,one su mislile na tvoje zdravlje a ti tak...

jbt,pa ak nisi zadovoljan sa kremsnitom(u bilo kojem smislu),
kazes tam babi da mislis da je sranje i da ti izvoli dat drugu i fino joj vratis u ruke.
al ne ti si baja pa ostavis na polici...:klap:

Zbog takvih debila,nekad kad kupujem npr prasak za ves i primim a iza mi ispadne peceno pile od prije tri dana na ruku/glavu jer je neki takav to ostavio iza..
__________________
2Pac Wonder Why They Call You Bitch--2Pac Pain--2Pac Dear Mama--2Pac Life Goes On--2Pac Do For Love-----2PacLil Homies(svi clanovi na forum.hr..)
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 21:51   #5825
ja, da vrati pa da ga teta mrko pogleda ...
gadni su ti mrki pogledi
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 16:53   #5826
Panirani filet oslića danas na akciji... u 11.00h nema više ni jednog pakiranja naravno...
Sjetim se da imam kupon od 20% (koji ionako nemam na što potrošiti, a istječe za par dana...) pa uzmem onaj riblji odrezak da ne idem praznih ruku van, a i treba mi... uzela još i kruh i s 2 artikla dođem na blagajnu, na pakiranje ribe stavim taj kupon od 20%.... i prodavačica me pita na što ću popust....
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 12:59   #5827
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Panirani filet oslića danas na akciji... u 11.00h nema više ni jednog pakiranja naravno...
Sjetim se da imam kupon od 20% (koji ionako nemam na što potrošiti, a istječe za par dana...) pa uzmem onaj riblji odrezak da ne idem praznih ruku van, a i treba mi... uzela još i kruh i s 2 artikla dođem na blagajnu, na pakiranje ribe stavim taj kupon od 20%.... i prodavačica me pita na što ću popust....
I sada si se ti koja na poslu otipkaš dvije rečenice, našla javno oklafravati ženu koja u svojoj smjeni vidi na desetke zbigecanih koki poput tebe
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 16:10   #5828
Da, to na ribu je strašno teško reć... potpuno nepotrebna komunikacija. Kud još dobar dan i doviđenja...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 17:09   #5829
Da, baš... jadna žena....
Pa zato sam taj popust stavila na kutiju da ne mora razmišljati ni pitati na što ide... i dobro, ajd da sam imala 3 stvari i 4, pa da pita za svaki slučaj... ja sam uz to imala jedino još kruh (koji je ionako bio na akciji pa popust na njega ionako ne ide... )

__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 17:12   #5830
Bolje da je provjerila nego da je tukla krivo... Onda bi bilo kako tuka ne pita...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 17:36   #5831
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Bolje da je provjerila nego da je tukla krivo... Onda bi bilo kako tuka ne pita...
Pa ne bi tukla krivo, jer joj na kruh ne bi ni prošlo.... ajmeeeeeeeeeee
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 17:41   #5832
A ne misliš kako je njima većina radnji automatika, ista kao kad vratiš auto u prvu bez razmišljanja. Tipa kad te pita za MPC ili vrećicu ili popust ili naljepnice ili što god im je trenutno na listi...?
Njeno pitanje mi je manje čudno nego to što ti na to uopće obraćaš pažnju i zamjeraš joj takvu nebitnu glupost i još smatraš dovoljno bitnim za obavještavanje forumskog puka...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 12:58   #5833
Što pokušavaš reći, da su blagajnice u Konzumu neinteligentna maloumna stvorenja
pa da im se zbog toga sve treba tolerirati?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 13:05   #5834
Ne, nego su kao radnice na traci, rade ponavljajuće poslove, i logično da će kako bi što brže i lakše to obavile veliki dio biti automatski. Ona je nju pitala za taj kupon bez da je vjerojatno i pogledala što je sve na traci. Ona je stavila na proizvod na koji i želi iskorititi popust, netko drugi to ne radi tako, nego ga samo stavi na prvu stvar.
Koliko vam se puta dogodilo ako nije bilo one oznake za između kupaca blagajnica samo nastavi mahinalno i ne idući zatim da postoji desetak ili više cm razmaka, ili to da pita mahinalno iako je (vama) očito. Dogodi se i meni to svaki put da pita iako stoji kupon. Pa što. Stvarno treba ženu ili lika radi toga razapeti, omalovažiti, dati mu otkaz?
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 13:22   #5835
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Ne, nego su kao radnice na traci, rade ponavljajuće poslove, i logično da će kako bi što brže i lakše to obavile veliki dio biti automatski. Ona je nju pitala za taj kupon bez da je vjerojatno i pogledala što je sve na traci.
znači, mozak na pašu i radi automatski najbolje su mi one na siru i salami, kažem da hoću 5 deka sira i svaki put me pitaju "15?"
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 13:23   #5836
A ti bi sigurno na njihovom uključio stalno sto posto pažnje...
A to te ne čuje od Rozge
A i za 5 deka se kaže 4 fete :P
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 13:27   #5837
a gle, ako je neko gluh ili ne može zapamtiti što je čuo prije 2 sekunde onda se njega pošalje da radi u skladište ili da stavlja robu na police
a ne da radi sa ljudima
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 13:38   #5838
Pa uglavnom rade i to... i šaraju na svim poslovima i lete i trče po dućanima... I ne samo u konzumu, ovo je svuda isto, samo što eto u konzumu imaju ti popusti, po drugim dućanima su neke druge stvari. Ovo s pitanjem koliko, i obavezno jel ok ako ima šta manje/više,je svuda isto. I nijedna se nikad nije uvrijedila ako kažem da stavi još ili skine višak.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 22:58   #5839
bok,

kakva su vam iskustva sa reklamacijama u konzumu, kupio sam 2 kruha a prodavačica mi je kucala 12, oštetila me za 80 kuna. poslao sam im odmah mail ali neznam šta mogu očekivat i dali če mi se uopče javit.

vaša iskustva?
__________________
Onoga dana kada nauka počne proučavati nefizikalne (duhovne) pojave, u deset godina napredovat će više nego u ranijim stoljećima svoje povijesti.
Belliall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 23:05   #5840
a da odeš natrAG do dućana?
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.