Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2017., 01:08   #7101
Quote:
Bazinganto kaže: Pogledaj post
Hej
Od jedan do deset, koliko jako voliš Maraayu?
Grokan is offline  
Old 19.06.2017., 01:08   #7102
Quote:
-invisible- kaže: Pogledaj post
Greco jesi probao da posaljes simpatiji stihove svoje omiljene pesme: vidon chok anymore
We dont laugh anymore ahhh song of the year nisam stvarno dugo poslusao , 2 dana mislim
Pa poslao bi da imam preko cega da ju konktaktiram, mozda mu uplatim 1€ na ziro racun na banci, tamo mos stavit razlog transakcije, pa mozda citiram Pop Princezu, super plan tnx

A kako bi sada uzivao drzuci na repeatu Telo i Mesto Zlocina da imam neki super sretan ljubavni zivot ????
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 19.06.2017., 01:10   #7103
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Od jedan do deset, koliko jako voliš Maraayu?
Groky koja je ovo Televizija? Sad sam nasao, imaju 2 kanala i u 1am nedeljom 7 ljudi u studiju
-invisible- is offline  
Old 19.06.2017., 01:14   #7104
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
We dont laugh anymore ahhh song of the year nisam stvarno dugo poslusao , 2 dana mislim
Pa poslao bi da imam preko cega da ju konktaktiram, mozda mu uplatim 1€ na ziro racun na banci, tamo mos stavit razlog transakcije, pa mozda citiram Pop Princezu, super plan tnx

A kako bi sada uzivao drzuci na repeatu Telo i Mesto Zlocina da imam neki super sretan ljubavni zivot ????
ziro-racun haha koji stepen ludila cap, viber nista? zar ti nije komsija

ima li Prije na Spotify, cuo sam samo Testament i Mesto zlocina, Mesto Zlocina je dobra
-invisible- is offline  
Old 19.06.2017., 01:22   #7105
Baš sam ulila glavinu dan 3
Moram na liječenje
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 19.06.2017., 01:22   #7106
Quote:
-invisible- kaže: Pogledaj post
Groky koja je ovo Televizija? Sad sam nasao, imaju 2 kanala i u 1am nedeljom 7 ljudi u studiju
Ma lokalna televizija. Kod vas u Srbiji je puno više tih televizijskih postaja nego kod nas pa je čak i vama teško pratiti koje sve postoje.
Grokan is offline  
Old 19.06.2017., 01:42   #7107
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Ma lokalna televizija. Kod vas u Srbiji je puno više tih televizijskih postaja nego kod nas pa je čak i vama teško pratiti koje sve postoje.
moras razmisljati trzisno koja ti je ciljna grupa? TV vecinom gledaju ljudi 35-40+, jutranji program samo penzioneri. Ako su deca, onda deciji kanali. Za mlade napravis neki acoustic party na ulici gde prolazi hiljade ljudi. Ja 100 puta zastanem pored nepoznatog izvodjaca pa me odusevi, zamisli samo koliko nas je.
-invisible- is offline  
Old 19.06.2017., 01:49   #7108
Quote:
-invisible- kaže: Pogledaj post
ziro-racun haha koji stepen ludila cap, viber nista? zar ti nije komsija

ima li Prije na Spotify, cuo sam samo Testament i Mesto zlocina, Mesto Zlocina je dobra
ma iskreno bmk, ako je ono odlucilo unistiti neciji zivot (moj) onda ok, ni prvi ni posljednji, karma is not a liar, she keeps receipts ... inace opcenito ne meltdowniram radi osoba koje te radi gluposti blokiraju , a imaju vise od 14 godina ... samo sam pressiran jer 3 mjeseca nisam skuzio da je smece od osobe i 4% sam se zaljubio i cak slusao smoraz The Edge of Glory i mislio na njega

Ugl. u cetvrtak imam neki dejt, lik mi nije bas lijep niti interesantan, nit sexualno napet, ali je plav i visok 196cm pa ajde dacu mu sansu, idemo u kafic u ulici di B. zivi hihi, valjda ce nas sresti ... nist idem rasiti ves i spavat, LN

__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 19.06.2017., 01:55   #7109
Quote:
-invisible- kaže: Pogledaj post
Za mlade napravis neki acoustic party na ulici gde prolazi hiljade ljudi. Ja 100 puta zastanem pored nepoznatog izvodjaca pa me odusevi, zamisli samo koliko nas je.
Nešto ovako, ali s gitarom.

Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Ugl. u cetvrt. imam neki dejt, lik mi nije bas lijep niti interesantan, nit sexualno napet, ali je plav i visok 196cm pa ajde dacu mu sansu, idemo u kafic u ulici di B. zivi hihi, valjda ce nas sresti ... nist idem rasiti ves i spavat, LN
Probaj opet sa ženama. Tko zna, možda upali.
Grokan is offline  
Old 19.06.2017., 02:00   #7110
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
ma iskreno bmk, ako je ono odlucilo unistiti neciji zivot (moj) onda ok, ni prvi ni posljednji, karma is not a liar, she keeps receipts ... inace opcenito ne meltdowniram radi osoba koje te radi gluposti blokiraju , a imaju vise od 14 godina ... samo sam pressiran jer 3 mjeseca nisam skuzio da je smece od osobe i 4% sam se zaljubio i cak slusao smoraz The Edge of Glory i mislio na njega

Ugl. u cetvrtak imam neki dejt, lik mi nije bas lijep niti interesantan, nit sexualno napet, ali je plav i visok 196cm pa ajde dacu mu sansu, idemo u kafic u ulici di B. zivi hihi, valjda ce nas sresti ... nist idem rasiti ves i spavat, LN

eto resenja, klin se klinom izbija,

samo moras biti svestan ljubomore i sujete drugih forumasica koje broje tudje partnere sutra kad svratis

Sta bi Greco radio da ima vaginu, trcalo bi oko njega sve mlado i staro
-invisible- is offline  
Old 19.06.2017., 02:03   #7111
Ne, nije mi zabavno. I boli me kurac sta ce oni rec, ne mislim lagat ljudima kad me pitaju. Po stvari posalji nekog, ne zanima me.
TurboFlop is offline  
Old 19.06.2017., 02:04   #7112
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Nešto ovako, ali s gitarom.
Dobra fora, smisljena samo za slikanje

Uci se od najboljih

-invisible- is offline  
Old 19.06.2017., 02:06   #7113
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post

Probaj opet sa ženama. Tko zna, možda upali.


Bio sam upoznao jednu Milicu (iz Beograda ) ali odselila se, bili smo se dogovorili da ce mi pruziti prvi strejt french kiss, ali nismo stigli, mozda bi me pretvorila u strejtera :////

Quote:
-invisible- kaže: Pogledaj post
sujete drugih forumasica koje broje tudje partnere sutra kad svratis
Imam jos 1 prst i ofc da ga necu u cetvrtak iskoristit, a ako mi se omakne uvijek se mogu ne sjecati kao Rutherka sa Konobarom ili Bobom ili Boksacem ili ...
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 19.06.2017., 02:14   #7114
Quote:
-invisible- kaže: Pogledaj post
Dobra fora, smisljena samo za slikanje
Treba samo prevesti foru i mislim da bi bila itekako iskoristiva na ovom području.

Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Bio sam upoznao jednu Milicu (iz Beograda ) ali odselila se, bili smo se dogovorili da ce mi pruziti prvi strejt french kiss, ali nismo stigli, mozda bi me pretvorila u strejtera :////
Daj oglas na internet ili u novine. To uvijek pali - dovoljno je ludo, slatko i hipsterski.
Grokan is offline  
Old 19.06.2017., 02:19   #7115
dakle, cijeli vikend skupljam po stanu njegove pizdarije jer ne mislim s tim zivjet i x pjesma me podsjeti na jedan dogadjaj koji mi iz ove perspektive ima skroz drugi smisao..ulogiram se ovdje da postam LDR cover i zadrzim se malo citajuci postove. uto stize poruka, cekaj da citiram 'vidim da ti je zabavno, neka. zamolio bih te da ne izmisljas vise o meni u drustvu da sam ovakav ili onakav, neke stvari bi ipak trebale ostati izmedju nas. doci cu do kraja tjedna po stvari ili za vikend ako ne stignem ranije'

nakon skoro 4 godine...ljut sam iskljucivo na sebe sto nisam vidio ranije sta se dogadja i s kim imam posla
TurboFlop is offline  
Old 19.06.2017., 02:25   #7116
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Treba samo prevesti foru i mislim da bi bila itekako iskoristiva na ovom području.
Groky za tvoj uzrast ovi Bosanci su najbolji pokazatelj kako uspeti ako si spremna na sve, do pre 12 meseci su svirali covere u vrtu evo njihov kanal vremenski odnazad

https://www.youtube.com/channel/UCew...t=da&flow=grid


-invisible- is offline  
Old 19.06.2017., 02:36   #7117
na onoj grokytv ide ovo



iz 2015. god, nikad cuo ni video
-invisible- is offline  
Old 19.06.2017., 02:43   #7118
Grecov zivot u 3 minuta

-invisible- is offline  
Old 19.06.2017., 02:59   #7119
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Od jedan do deset, koliko jako voliš Maraayu?
Nmg ti odgovorit jer ju ne znam
Bazinganto is offline  
Old 19.06.2017., 07:22   #7120
Quote:
TurboFlop kaže: Pogledaj post
:rofl u zadnje vrijeme se prisjećam tako nekih bizarnih stvari iz najranijeg djetinjstva, zna biti creepy

za đ, ne da mu je netko rekao, nego da je poučen drugim primjerom ili osobom osvestio se da, iako proces možda traje dulje vremena, ovaj skandalozni make believe nije nešto šta on zapravo oće. ako ne bude htjelo nikako pričat ozbiljno, uvijek možeš povući 'možda bi nam koristila pauza' kartu i ako bude relieved...znaš sve.
Ja se isto prisjecam, moji mi stalno govore nemoguce da se ti toga sjecas.

Ako cemo iskreno, sto god on odlucio ili napravio zasluzio sam. Svi ste vidjeli kako sam odvratan. I ovako je ispao najtolerantnija osoba na svijetu. I svi ce reci 'preboljet ces', al ja znam da necu nikad i da cu do kraja zivota bit sam (osim ako se ne udam za puppyja).
Quote:
TurboFlop kaže: Pogledaj post
dakle, cijeli vikend skupljam po stanu njegove pizdarije jer ne mislim s tim zivjet i x pjesma me podsjeti na jedan dogadjaj koji mi iz ove perspektive ima skroz drugi smisao..ulogiram se ovdje da postam LDR cover i zadrzim se malo citajuci postove. uto stize poruka, cekaj da citiram 'vidim da ti je zabavno, neka. zamolio bih te da ne izmisljas vise o meni u drustvu da sam ovakav ili onakav, neke stvari bi ipak trebale ostati izmedju nas. doci cu do kraja tjedna po stvari ili za vikend ako ne stignem ranije'

nakon skoro 4 godine...ljut sam iskljucivo na sebe sto nisam vidio ranije sta se dogadja i s kim imam posla
Nisam skuzio do kraja... Otkud si ti 4 god u vezi? I ako jesi sto je dovelo do ovoga?

Ovo sto nisi skuzila ranije si nemoj predbacivati. Bila si zaljubljena, normalno da ne vidis stvari realno...
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.