Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2017., 18:42   #1
Audi Q5 ili Infiniti FX

Pozdrav ekipa. Nemam previše iskustva sa autima i upravo zato ovdje tražim pomoć, odnosno savjet. U fazi sam prodaje trenutnog vozila i namjeravam kupiti rabljeni Audi Q5 2.0 TDI ili Infinti FX35. Q5 je dizelaš a FX je ogroman benzinski potrošač u kojeg bi ugradio definitivno plin. Da ste na mome mjestu što biste kupili. Uzmite u obzir da je Q5 S line model iz 2010, a Infiniti FX35 full oprema iz 2009. Cijenovno bi prošao isto, kilometraža slična, Infiniti ima 20.000 km manje.
MrSchweichler is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 19:44   #2
Buduci da kupujes vec stari auto, u tom slucaju audi..
Rezervne dijelove koji ce ti recimo zatrebati, za infiniti ces masno placati, i jos se nacekati da dodu..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 19:51   #3
Infiniti ti uopce nije popularan na balkanskom podrucju tako da ti je cak i neovlasteni servis problem jer ti ne znaju svi popravljati takav auto, da ne kazem problem s rezevnim dijelovima. A kad bude isao dalje u prodaju nitko ga ne bude htio kupit ispred BMW i Audija.
Infiniti ti je najpopularniji na Americkom trzistu.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 23:31   #4
Hvala vam na odgovorima. U biti se slazem sa vama. Jedino sto je po meni prednost Infinitia i što me kopka jest činjenica da je zaista full oprema, bijela koža, kamera, stakleni krov, puno više konja, a s plinom bi se previsoka potrošnja kompenzirala u odnosu na Audi Q5. Sa druge strane, Audi je S Line, ali nista vise od toga sto se opreme tice.
MrSchweichler is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 05:13   #5
Meni je FX35 odlican auto, ali Audi ces kasnije lakse prodati... Inace imas FX30 u dizel varijanti... Po meni mozda cak i bolji auto od Q5, ali kao sto rekoh, Audi ces kasnije lakse prodati na EU trzistu...
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 08:59   #6
Da.. Znam za FX30, ali to ne nemogu nažalost izfinancirat. Ogromna je razlika u cijeni..
MrSchweichler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:48.