Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2017., 21:37   #41
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Taj lik s "pusti miša" je debilan.... Mislim da muškarci zapravo uopće nemaju takta... Nezz, ja sam sve uglavnom digao na istu šablonu.. U svakom slučaju treba ostavit dosta jak utisak prvi-drugi put kad vidiš tu osobu. Kasnije pokažeš da si prijateljski nastrojen i zajebavaš se... Testiraš tu i tamo na čemu si, ako dobiješ negativan feedback odmah se povučeš, a ne da ispadneš vulgaran. Ako ništa drugo ne ide, ti njih friendzoneaš i "razumiješ"... probaš ih uhvatit koji put na krivoj nozi, ako ne ide, ignore skroz.. pogodi kom će se prvom javit kad nešto neće bit u redu...
Mislim da je to ipak rezervirano za cure i decke
Nama ubracenima flertanje izgleda malo drugacije
I malo dobije na tezini. Vjerojatno su zato i zaljubljivanja cesca i jaca kod takvih "pravih" flertova.
Hmm...sad kad o tome razmisljam, sve vise cijenim one koji se poseksaju i idu dalje. Tj one koji mogu tako.
Sve ovo drugo mirise na previse posla i komplikacija

Da slazem se za tipa da su to debilne fore.
Ali kad si muskarac njegovih godina, a to bi bilo negdje oko 50ak, onda vjerojatno vise nemas ni strpljenja ni vremena za (pre)duge uvode i igre.
Sto jednostavniji i razumljiviji nacin komunikacije koristis, tim prije ce druga strana shvatiti i pitanje i prije ces dobiti odgovor. To je recimo ono sto mi se svida u tim situacijama s takvim muskarcima.
Imas priliku sve vrlo brzo zavrsiti ili isto tako i nastaviti ako zelis.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 21:46   #42
Hahaha, sad ste me vas dvoje sjetili jedne situacije kad je "poznati" osvajač cura krenuo s istom ofucanom taktikom i sa mnom.
On jadan pokuša jednom taktikom, dobije protu komentar. Drugi put proba na drugačiji način. I nakon svih ispucanih taktika, kažem mu da mu je jednostavnije bilo u startu pitat hoću li leći s njim, da se ne bi toliko namučio.

Whitepowder, tvoja metoda je za neiskusne cure ili one kojima jednostavno godi muška pažnja. Uspjeh je tvrdi orah razbiti.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 21:49   #43
Quote:
RockaRolla kaže: Pogledaj post
Ne razumijem zašto bi to itko išao spominjati i prepričavati drugi dan, bilo da je skroz nebitno i usputno, bilo da je više od toga? Ono, s kojom namjerom? Da napraviš partnera ljubomornim, da izazoveš svađu (ako znaš da mu/joj svaka sitnica smeta)...?

Moje stajalište je da se tu ne može generalizirati. Treba uzeti u obzir kakva je osoba o kojoj se radi. Ako je osoba zajebantske prirode, druželjubiva, ako je poznato da katkada flerta čisto zabave radi, onda se tu ne bi trebalo dramiti nego to prihvatiti. Ili si naći bolje odgovarajućeg partnera. I ne vidim razlog zašto bi takva osoba trebala posebno napominjati da je, eto, sinoć s nekim razmijenila par rečenica i par komplimenata, budući da joj je to otprilike jednako značajno (u smislu ostvarenja paralelnog odnosa) kao da je hranila golubove u praku.

Ali postoje i ljudi koji u tome uopće ne uživaju na taj način, eventualno ako je flert ozbiljan i cilj mu je ostvarenje nekog odnosa (a nekima je čak i tada muka ).

Ako imaš kraj sebe taj tip osobe i saznaš da je flertao/la, onda bi se trabao zabrinuti. Jer već znaš da je tip osobe koji ne flerta zabave radi, nego te stvari shvaća puno ozbiljnije.

Opet ne vidim razlog zašto bi ti takva osoba sama išla govoriti kako je s nekim flertala sinoć, ali, kažem, da nekako sam saznaš, imao bi svako pravo zabrinuti se i propitati situaciju detaljnije.

Inače, dvije stvari su tu jako bitne.

1. Nema pravila što se tiče prevare. Flert nije nužno uvod u prevaru, a puno prevara se događa tek tako, usput, bez neke velike kemije i uvoda, ljudi se malo počešu di ih svrbi i idu dalje. Ljudi koji se kunu da ne bi nikada varali često prevare, dok i najveći jebivjetri mogu postat odani. Najveći oprez sa ljubomornima, onima što zbilja jako drame. Kako ljudi uvijek polaze od sebe, tako i u ovom slučaju bolesna ljubomora jako često upućuje na osobu koja je i sama sklona izletima sastrane. A i ta jebena kemija. Nikad ne znaš di će te zaskočit, zaslijepit i šta će od tebe napravit. Nema pravila.

2. Ako s nekim imaš blizak i kvalitetan odnos, nema šanse da ne osjetiš da te ta osoba negdje s nekim vara. Da nije potpuno prisutna tu i s tobom, da negdje jednostavno 'curi'. Ako poznaješ svog partnera, znat ćeš i kada mu je flert čista zajebancija, a kada ga je netko 'preuzeo'.
ovo boldano ti je u koliziji
ako se radio o emocionalnoj prevari, onda se to vidi iz svemira i onda je 2. točka točna. ali ako je samo fizička, a da stvarno nije bilo nikakve kemije... pa ko to može nanjušit...
Daario Nahar1s is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 21:54   #44
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Da slazem se za tipa da su to debilne fore.
Ali kad si muskarac njegovih godina, a to bi bilo negdje oko 50ak, onda vjerojatno vise nemas ni strpljenja ni vremena za (pre)duge uvode i igre.
Sto jednostavniji i razumljiviji nacin komunikacije koristis, tim prije ce druga strana shvatiti i pitanje i prije ces dobiti odgovor. To je recimo ono sto mi se svida u tim situacijama s takvim muskarcima.
Imas priliku sve vrlo brzo zavrsiti ili isto tako i nastaviti ako zelis.
Slažem se, ali s takvim pristupom ćeš i male šanse svesti na nikakve... To ti se sviđa jer mu možeš odmah u startu na kulturan način reć di mu je mjesto
Ne zajebavaj


Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post

Whitepowder, tvoja metoda je za neiskusne cure ili one kojima jednostavno godi muška pažnja. Uspjeh je tvrdi orah razbiti.
Nije... Vjeruj mi... Najteže sam "slomio" najmlađu u najkraćoj vezi, a najlakše najstariju u najozbiljnijoj vezi... Prva 20, druga 33 god....

Doduše oko ove sam se više trudio i imao više tema za razgovor jer ni ja baš nisam više mlad nešto...
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 22:09   #45
Quote:
Daario Nahar1s kaže: Pogledaj post
ovo boldano ti je u koliziji
ako se radio o emocionalnoj prevari, onda se to vidi iz svemira i onda je 2. točka točna. ali ako je samo fizička, a da stvarno nije bilo nikakve kemije... pa ko to može nanjušit...
Ne, naravno da ne možeš skužiti ako se radi samo o usputnom jednokratnom seksu, po tom pitanju možeš se samo nadati najboljem. Ili razviti kurcobolju.

Ali mislila sam na tip prevare koja traje, gdje se osoba ipak do neke mjere 'daje' negdje drugdje emocionalno, gdje ima i flerta i kemije i višekratnog seksa i ostalih komplikacija. U to bi spadala ova situacija iz uvoda: upoznavanje, klik, kemija, flert....to kad krene, teško se prikrije. Mislim da nije teško razlikovati situaciju kada je nekome flert bio samo zafrkancija, od situacije kada se tu dogodio neki klik.
__________________
Izmislili su milion načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi. Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš nisu neka vremena za zaustavljanje.
RockaRolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 22:11   #46
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Slažem se, ali s takvim pristupom ćeš i male šanse svesti na nikakve... To ti se sviđa jer mu možeš odmah u startu na kulturan način reć di mu je mjesto
Ne zajebavaj




Nije... Vjeruj mi... Najteže sam "slomio" najmlađu u najkraćoj vezi, a najlakše najstariju u najozbiljnijoj vezi... Prva 20, druga 33 god....

Doduše oko ove sam se više trudio i imao više tema za razgovor jer ni ja baš nisam više mlad nešto...
Iskustva nije nužno vezano za godine. Pričam o iskustvu s onim muškarcima koji imaju zanimaciju osvajati što veći broj osoba ženskoga roda. Kad ih od maldosti imaš priliku upoznati, shvatiš i njihove taktike. Ono što je još bitnije je da ženska žudi za muškom pažnjom, komplimentom. To je podloga za vaše uspješno osvajanje. Ni tada nisu bitne godine. Ona koja je tražila potvrdu u 20-toj, još će više tražiti u 30-im, 40-tim. Zato imaš/ćeš imati uspjeha kod određenog broja žena.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 22:11   #47
A jeste zadrti. Ta fora s pusti miša je stara valja koliko i psovka sama. Ako ništ drugo ako ti netko tako i odgovori barem možeš biti siguran da mu seks nije na pameti. O tome jel smiješno bi se dalo...prije 50-100 godina je sigurno bilo

Mislim da je kod umjesnosti nekih izjava i dalje najvažnija stavka tko ih govori. Tako da o tome nema baš smisla raspravljati.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 22:15   #48
Flert nije prevara. Ljubomorni ljudi su nesigurni u sebe i partnera. Ljubomora i posesivnost nisu isto sto i ljubav ili voljenje niti su znaci ljubavi. Osim one prema sebi.

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 22:17   #49
Quote:
kradljivac kaže: Pogledaj post
Flert nije prevara. Ljubomorni ljudi su nesigurni u sebe i partnera. Ljubomora i posesivnost nisu isto sto i ljubav ili voljenje niti su znaci ljubavi. Osim one prema sebi.
Biti ljubomoran i posesivan jesu znaci da ti je stalo i nekada to može biti jako seksi

Normalno je biti malo zaštitnički nastrojen prema onome do koga ti je stalo.

Ako nije pretjerano i ako ne guši drugu osobu u smislu da joj brani da bude to što jest.
__________________
Izmislili su milion načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi. Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš nisu neka vremena za zaustavljanje.
RockaRolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 22:19   #50
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Iskustva nije nužno vezano za godine. Pričam o iskustvu s onim muškarcima koji imaju zanimaciju osvajati što veći broj osoba ženskoga roda. Kad ih od maldosti imaš priliku upoznati, shvatiš i njihove taktike. Ono što je još bitnije je da ženska žudi za muškom pažnjom, komplimentom. To je podloga za vaše uspješno osvajanje. Ni tada nisu bitne godine. Ona koja je tražila potvrdu u 20-toj, još će više tražiti u 30-im, 40-tim. Zato imaš/ćeš imati uspjeha kod određenog broja žena.
Treballi bi ti i ja popričat... Vidim da imam šta za učit

Nije sve u godinama, ali treba imati različite pristupe.... To "šaltanje" mi zapravo najteže pada....

A taktike nezz baš da neka skuži... I ako skuži, kad je počneš ignorirat, počne je kopkat šta sad
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 22:40   #51
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post

Whitepowder, tvoja metoda je za neiskusne cure ili one kojima jednostavno godi muška pažnja. Uspjeh je tvrdi orah razbiti.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 22:43   #52
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Treballi bi ti i ja popričat... Vidim da imam šta za učit

Nije sve u godinama, ali treba imati različite pristupe.... To "šaltanje" mi zapravo najteže pada....

A taktike nezz baš da neka skuži... I ako skuži, kad je počneš ignorirat, počne je kopkat šta sad
Skuže se taktike ako ideš za tim. Nikada me nije kopkalo kad bi me se počelo ignorirati jer mi je to i bio prvenstveni cilj kod takvih lovermana.

A da nije sve u pristupu, itekako je.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 22:57   #53
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
A jeste zadrti. Ta fora s pusti miša je stara valja koliko i psovka sama. Ako ništ drugo ako ti netko tako i odgovori barem možeš biti siguran da mu seks nije na pameti. O tome jel smiješno bi se dalo...prije 50-100 godina je sigurno bilo

Mislim da je kod umjesnosti nekih izjava i dalje najvažnija stavka tko ih govori. Tako da o tome nema baš smisla raspravljati.
Ma nema to veze s humorom. To je samo signal. A druga strana ako ostane hladna, ok, ako uzvrati i da do znanja da je zainteresirana, vozi dalje. Ta glupa fora moze biti dobar materijal za prvi razgovor. Bar dok se ne opustite.

S ovim drugim dijelom se slazem djelomicno. Vazno je i tko ih govori, ali je mozda jos vaznije, kako ih govori
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 22:57   #54
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Skuže se taktike ako ideš za tim. Nikada me nije kopkalo kad bi me se počelo ignorirati jer mi je to i bio prvenstveni cilj kod takvih lovermana.

A da nije sve u pristupu, itekako je.
Hahaha ali cijela poanta je da ti ne misliš o meni kao "lovermanu" Nego ti je ugodno provodit vrijeme sa mnom... i to je to... ništa više, ništa manje...

Za pristup sam i rekao da je bitan, neki dan sam baš ugodno pričao s jednom curom od 35 god (nisam stvarno imao neke namjere)... i ode ona, dođe jedna mala od 20.. i ja nastavim u istom tonu.... i vidim mala mene gleda WTF... i nešto počne pričat o mobitelu, fejsu i tak... tek mi je onda prošlo kroz glavu "aha, glup si"

A daj, hebite se... popljuvale ste me sad
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 23:00   #55
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Hahaha ali cijela poanta je da ti ne misliš o meni kao "lovermanu" Nego ti je ugodno provodit vrijeme sa mnom... i to je to... ništa više, ništa manje...

Za pristup sam i rekao da je bitan, neki dan sam baš ugodno pričao s jednom curom od 35 god (nisam stvarno imao neke namjere)... i ode ona, dođe jedna mala od 20.. i ja nastavim u istom tonu.... i vidim mala mene gleda WTF... i nešto počne pričat o mobitelu, fejsu i tak... tek mi je onda prošlo kroz glavu "aha, glup si"

A daj, hebite se... popljuvale ste me sad
Ma bas si sladak tako samouvjeren.
Toliko da bi te pustile da nas zavedes i pravile se da uopce ne kuzimo o cemu se radi
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 23:02   #56
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ma bas si sladak tako samouvjeren.
Toliko da bi te pustile da nas zavedes i pravile se da uopce ne kuzimo o cemu se radi
Hahahaha

:*


Edit: malo sam pospan, al sad kad to tako kažeš..... misliš da su sve znale šta radim?
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 23:12   #57
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Hahahaha

:*


Edit: malo sam pospan, al sad kad to tako kažeš..... misliš da su sve znale šta radim?
Najveca car i je kad skuzis sto druga strana pokusava, a pravis se slijep
Tako mozete oboje uzivati u igri

Pusa i tebi micek. Odi spavati. Ne mozes zavoditi ako imas podocnjake ko vampir
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 23:18   #58
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Najveca car i je kad skuzis sto druga strana pokusava, a pravis se slijep
Tako mozete oboje uzivati u igri

Pusa i tebi micek. Odi spavati. Ne mozes zavoditi ako imas podocnjake ko vampir

hhhh...a daj...uništile ste me
pravit ću se da bar nisu bile sigurne kaj hoću

aj ćao... laku noć
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 07:46   #59
Quote:
Daario Nahar1s kaže: Pogledaj post
po meni je prevara sve ono šta partneru smeta i za šta si odmah svjestan da će mu smetat ako sazna. mislim, ne želim reć da su takve stvari odmah za prekid i svađu... ali mogu izazvat problem
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Prevara je krsenje dogovora, a ljudi se mogu dogovoriti kak god im pase.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Ovo.

Konkretno, meni bi smetala situacija iz uvoda - da mi cura upozna nekog vani i krene neko komplimentiranje, flertanje... ukoliko imas partnera, fakat ne vidim potrebu za tim. Pumpanje ega? S takvom ne bih ni bio u vezi.
Isto tako, ni ja se ne bih doveo u takvu situaciju, jer ju smatram neprimjerenom.

Druga stvar je neka je zajebancija s ekipom. I ona i ja smo otvoreni za zajebanciju s frendovima, i to mozda nekom sa strane izgleda kao flert, ali zapravo su samo interne fore.

No, inicirati flert s nekim kog si tek upoznao mi je neprimjereno.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 09:32   #60
Neki ljudi flertaju da si boostaju ego. Neki flertaju samo kad imaju nekakvu namjeru. Od drugih sam. Ali ja općenito ne volim small talk pa mi ni flert kao oblik tako nečeg sa seksualnim primjesama, ne zvuči privlačno. A i ružno je kad se sretnu te dvije vrste pa netko nekog ozbiljnije shvati, a osoba se samo zezala.
Te koji flertaju dok imaju partnera smatram posebnim nesigurnim dnima koji se ne osjećaju dobro sami sa sobom pa im stalno treba izvanjska potvrda od potpuno irelevantnih osoba. To su oni koji vole da ih svi vole. Meni kao introvertu koji pazi koga pušta bliže je to sve skupa nakaradno. Ali svakom svoje i daleko im lepa kuća.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger