Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2007., 14:37   #61
došli tata i perica na neku livadu:

perica:-tata šta je ono tamo?
tata:-to je konj sine.
perica:-a ono pored njega,jel i to konj?
tata:ne,to je kobila ona mu je žena.
perica:a onaj mali konj pored njih?
tata:to je ždrijebe,njihov sin.
perica:a di je njemu žena?
tata: sine ,samo se veliki konji žene!
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 22:33   #62
-Perice! Gledaj! Roda ti je donijela novog tatu!

----------------

Posvadjao se zet sa punicom. U żutoj minuti stavio je na prozor 6 kata i htio baciti, kad odozdo sa kolnika krik:
-Śta radiś pobogu?! Żeliś ubiti ćovjeka?!
>Onda se makni !!!
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 15:59   #63
Statistički gledano, 100% razvoda započinje brakom.
__________________
Zabavi se! Crkni od smijeha.
Vicevi su na Hrvatskoj arhivi viceva
_Sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 16:04   #64
Quote:
GoTo kaže: Pogledaj post
KAKO ODABRATI PRAVU DEVOJKU


Sad sam malo stariji i mnogo mudriji, i trazim samo devojku sa velikim sisama...
Istina te malo pricaju i uglavnom malo traze.
Maitreya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 15:57   #65
U jednom gradu otvorena je prodavaonica, gdje żenske mogu izabrati i kupiti "muża".
Na ulazu je povjeśena instrukcija naćina koriśtenja usluga prodavaonice:
1- Możeś ući u prodavaonicu samo jedanput.
2- Ima 6 spratova a sa svakime se povećavaju karakteristike muśkaraca.
3- Możeś izabrati na dovoljnom spratu muśkarca kojeg żeliś ili otići sprat viślje pa dalje trażiti.
4- Kada odeś sprat viślje, viśe se ne smijeś vraćati na bilo koji sprat koji se nalazi niże.

Jedna żenska odlućila se da udje i nadje tog jedinog.

Na prvom spratu stoji natpis:
"Muśkarci na ovom spratu su zaposleni."
Żenska se odlućila ići viślje.

Na drugom spratu stoji natpis:
"Muśkarci na ovom spratu su zaposleni i vole Djecu."
Żenska je ponovo odlućila ići viślje.

Na trećem spratu stoji natpis:
"Muśkarci na ovom spratu su zaposleni, vole Djecu i jako su zgodni."
Ohoho pomisli żenska, ali odlući ići viślje.


Na ćetvrtom spratu stoji natpis:
"Muśkarci na ovom spratu su zaposleni, vole Djecu, jako su zgodni i pomażu u kućanskim poslovima."
Nevjerovatno pomisli żenska i teśkog srca odlući ići viślje.

Na petom spratu stoji natpis:
"Muśkarci na ovom spratu su zaposleni, vole Djecu, jako su zgodni, pomażu u kućanskim poslovima i romantićni su."
Żensku mući da ostane na ovom spratu ali ipak odlući ići viślje.

Na śestom spratu stoji natpis sa elektronskim brojćanikom:
"Ti si: 3.123.561 żenska koja je posjetila ovaj sprat.
Na ovom spratu nema muśkaraca.
Postoji samo kao dokaz da żenske nitko ne może zadovoljiti.
Hvala za posjetu!"



Preko puta otvorena je 6 spratna prodavaonica "żena".
Na prvom spratu su żenske koje vole sex.
Na drugom spratu su żenske koje vole sex i trude se razumijeti muśkarce.
Spratovi od trećeg do śestog nikada nisu bili posjećeni!
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 17:51   #66
Trči tata kući na Badnjak... i u poslijednjem trenutku sjeti se "Pa ja svojoj princezi nisam ništa kupio! Kasno je već, ali - ovaj dućan radi..." i uleti u dućan igračaka.
Prodavačica ga ljubazno pozdravi, a on u nedoumici što da izabere - ipak se odluči na "ziher" - BARBIE! Dođe do police, a kad ono - hrpa raznoraznih Barbika!
"Oprostite, možete mi reći pošto su Vam ove lutkice?"
Ljubazna prodavačica počne nabrajati: "Barbie princeza =11,00 $, Barbie sirena =11,00 $, Barbie labuđa princeza =11,00 $, Barbie tenisačica =11,00$, Barbie kućna pomoćnica =11,00 $, Ken =11,00 $, Barbie i Ken u kompletu =20,00 $, Barbie i Ken sa Skipper = 30,00 $, a razvedena Barbie =150,00$"
"MOLIM??? Kako to mislite? SVE lutkice su po =11,00 $, a samo ova - 150!!!! Pa jeste Vi normalni??? Pa šta je tako POSEBNO U RAZVEDENOJ BARBIE???"
"E, vidite, gospodine, sa svakom lutkicom dobijete samo robicu koju ima na sebi, a u RAZVEDENOJ BARBIE - dobijete i Barbie kuću, i Barbie vikendicu, i Barbie auto, i Barbie nakit, i Barbie garderobu, i Skipper, i - Kenovog najboljeg prijatelja
__________________
Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi
daru is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 00:33   #67
Sudac ispitiva optużenog u vezi kradje:
-Jeste li ożenjeni?
>Nisam i nikada neću biti.
-Tako pametan ćovjek a krade...


Dva prijatelja:
-Ćini mi se da sam postao sklerotićan.
>Kako si to ustanovio?
-Pa ćim nisam kući dulje od jednog sata zaboravljam da sam ożenjen.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 23:13   #68
Dvoje kolega:

-U mojoj kući je kao u raju.
>Kako to misliś?
-Ja sam Bog, sinu je ime Adam, kućnoj pomoćnici Eva a żena je zmija.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 11:01   #69
hahaahahahaha............dobar dobar..........heheheheheeheheheheheeh
ywannn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 16:40   #70
*Brak je pobjeda fantazije nad razumom.

*Drugi brak je pobjeda nade nad iskustvom.

*Treći brak je oćajnićka proba da mazohizam pobjedi sadizam.

*Ożeniti se to je kao kada se ode sa prijateljima u restauraciju.
Narućiś to śta hoćeś a kada vidiś śta su uzeli drugi żaliś śto ti to nemaś.

*Ako ti drugi muśkarac preuzme żenu, najbolje ćeś mu se osvjetiti ako mu je ostaviś.

*Dok se ne ożeni muśkarac ja nekompletan a kada to ućini onda je zaista dokrajćen.

*Kada se muśkarci ne bi żenili prośli bi kroz żivot u uvjerenju da nisu napravili nikakav propust.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 18:50   #71
-Tata koliko kośta vjenćanje?
>Ne znam sine joś uvijek plaćam.

-Tata da li je to istina, da u nekim dijelovima Afrike muśkarac na zna svoju żenu do momenta kada se sa njom ożeni?
>Sine to se deśava u svakoj drżavi na svijetu.

*A sada sin pita mamu koja je ćula prethodni razgovor sina sa tatom.

-Mama da li je to istina da su naśi prijeci bili majmuni? Tata mi je tako rekao.
>Ne znam sine da li je to istina, jer tvoj tata mi nikada nije prićao o svojoj obitelji.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 21:35   #72
das novce srpkinji, ona ih stavi medu sise
das novce rvatici, ona ih pristojno stavi u dep
das pare herc-egovki ona ih stavi na stol i kaze: aj ih takni
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 21:28   #73
A vidite ovo
http://profile.imageshack.us/user/kalica/
marijaxxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 16:07   #74
Vraća se tip kući i sa praga viće:
-Yesss, yeeessssss… Dobio sam śesticu u lotto!!! ŚESTICAAAA!!!!! -dere se zadovoljan.

Gleda a żena sjedi sva tużna i plaće.
-Sta se desilo?- pita on.
>Mama mi je danas umrla…

Tip poćinje vikati joś glasnije:
-YEEEEEEEEESSSSSSSSSSS, YEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSS!!!!!!!
LJUDI MOJI DVOSTRUKA ŚEEEEEEEEEEESTICAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 15:27   #75
Voljene naśe punice...

Dvoje każnjenika razgovaraju u zatvoru:

-A za śta si ti dobio 15 godina?
>Za medicinsku pomoć.
-Kako to?
>Punica je dobila krvotok iz nosa a ja da ga zaustavim zategao sam joj kompresijsku gazu na vratu.



Muśkarac u prodavaoni:

-Imate li śećer u kockicama?
>Ne.
-A neku drugu jeftinu bombonjeru za punicu?



Koliko dugo se może gledati na punicu pritvorenim okom?
-Dok se ne pritisne obarać.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 18:59   #76
Braćna svadja. Żena komandirajućim glasom:

-Da si odmah izaśao ispod tog stola!
>Ne izlazim!
-Izlazi każem ti!
>Ne izlazim!
-Izlazi kukavice jedna!
>Ne izlazim! Muśkarac mora imati svoju!
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 16:18   #77
Quote:
_Sky kaže: Pogledaj post
Statistički gledano, 100% razvoda započinje brakom.
Pa zato kažu :Brak je grobar ljubavi!!!
novak63 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 08:44   #78
U kući izbio pożar a żena sa mużem izaśli na ulicu, da saćekaju vatrogasce.
-Ne ma toga lośega… każe żena. Prvi put poslije deset godina izaśli smo negdje zajedno.


-Kada mi je za vrijeme lova nestalo municije dao sam mom psu pomirisat cijev od puśke a on je donijeo iż kuće novo pakovanje.
>Mój je mnogo bolji. Kada sam mu dao pomirisati gaćice moje żene dovukao je naśeg susjeda za kurac.


Ulazi tip u stan na 10 katu, otvara spavaću sobu a tu żena leżi sa ljubavnikom.
Izbezumljen ide ka prozoru i otvara ga. Sin trći do mame i każe da se tata hoće baciti kroz prozor a ona će na to:
-Reci tati da je dobio rogove a ne krila.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 20:17   #79
Iz dnevnika jedne zrele żene:



Doćekali smo naśu 10 godiśnjicu braka.

Dan 1.
Danas je bila 10 godiśnjica naśeg braka. Previśe slavljenja nije bilo. Kada je doślo vrijeme da ponovimo naśu prvu braćnu noć dragi se je zakljućao u kupaoni i poćeo je plakati.

Dan 2.
Dragi mi je priznao svoju najvecu tajnu- postao je impotentan. I to mi je bilo neko otkriće- pa śta je on mislio, da ja to nisam znala već prije pet godina?!
Ujedno se je priznao da pije tablete Prozac na depresiju.

Dan 3.
Izgleda da imamo braćnu krizu! Pa żenske isto imaju svoje potrebe!!!
Oćajna sam i ne znam śta da radim…

Dan 4.
Bila sam danas kod sexuologa i na njegov savjet isipala dragome iż boćice Prozac tablete i zamijenila na Viagru… Nije niśta primjetio i popio ju je… Nestrpljivo ćekam…

Dan 5.
BLAGOSTAN! Apsolutni blagostan!!!

Dan 6.
Zar żivot nije prekrasan? Malo mi je teśko pisati jer cijelo vrijeme to radimo

Dan 7.
Misli samo o tome! Ali moram priznati, da mi se je zasvidjelo jer mi se ćini, da joś nikada nisam bila tako sretna.

Dan 8.
Izgleda da je uzeo previśe tableta preko vikenda jer me sve boli.

Dan 9.
Nisam imala kada da piśem.

Dan 10.
Poćinjem se sakrivati pred njim. Najgore je to da Viagru popija sa Whiskijem! Potpuno sam izbezumljena… Żijem sa nekime, ko je mjeśanac crnca sa udarnom buśilicom…

Dan 11.
Żao mi je śto nije peder!!! Prestalam sam se śminkati, ne perem zube- ahh ćak se viśe niti ne perem niti ne namiriśem… I niśta! Ne gadim mu se… Napada potajno! Ako joś jednom każe to svoje: "Ooops izvinjavam se", mislim da ću ga ubiti.

Dan 12.
Mislim da ću ga zaista morati ubiti. Poćinjem se grćevito drżati svega na śta sjednem. Maćke i psi obilaze ga śirokim lukem, naśi prijatelji prestali su nas posjećivati a susjede sam srela ispred kuće kada su nervozno pakirali kufere u auto.

Dan 13.
Zamijenila sam mu u boćici Viagru na njegov Prozac ali ne primjećujem neku posebnu razliku... Boże dragi opet ide ovdje!!!!!!!!!

Dan 14.
Njegove tablete djeluju!!! Cijeli dan sjedi pred televizorom sa daljinskim u ruci a mene primjećuje samo kada mu donosim jelo ili pivo…
BLAGOSTAN! Apsolutni blagostan!!!
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 22:15   #80
Brak je mrak!
Pajo85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:32.