Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2017., 11:58   #1021
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Osobno, nisam od oprosta.
Ne znam što bih rekao o tome. Teško je odbit iskreno pokajanje. Pod uvjetom da još ima volje za ljubav. No, rijetka su iskrena pokajanja, obično su pod onom "cilj opravdava sredstvo".
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 12:05   #1022
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Ne znam što bih rekao o tome. Teško je odbit iskreno pokajanje. Pod uvjetom da još ima volje za ljubav. No, rijetka su iskrena pokajanja, obično su pod onom "cilj opravdava sredstvo".
Onda bas i nije oportuno oprastati neoprostive stvari.

Radje cu se opeci uz neku novu nego da me sepotencijalno drugi puta ispreskace.

A i meni je povjerenje jedna od osnova.
Ono se nikad u potpunosti ne vrati.

Ne zelim oprastati i ne zelim da se meni oprasta.
Puno je riba u moru.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 12:05   #1023
Smile

Dobro, svatko ima svoje mišljenje. Ajmo hipotetski reć da osoba kasnije, nakon šta iskusi neke stvari u životu, shvati šta je ranije imala i da je došlo do promjene mentalnog sklopa što je vrati toj osobi koju je nekad u prošlosti hladno od sebe odbacila. U slučaju br. 1 osoba s kojom želi ponovo imat nešto može reagirat na način da ne želi to (a može još uvijek imat osjećaje prema toj osobi) jer bi na taj način pogazila svoj ego i dostojanstvo. Stvar je u tome da su neki ljudi tvrdoglavi i čak onda kad znaju da nisu u pravu, ne žele to priznat nego to kipi u njima godinama. U slučaju br. 2 može se desit da zaboravimo sve šta je bilo, zaboravimo ponos i ako nešto još uvijek osjećamo, to i pokazat. Ipak smo mi svi samo ljudi na kraju.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 14:05   #1024
E ovako, prije mozda 2-3 mjeseca upoznam.jednu djevojku, onako prvi se javim.pitam za ime i broj telefona itd, ugl ta djevojka mi se i nije nesto svidjela na prvi pogled..Imala je neke mane koje su mi na pocetku smetale, a posle kao da su rukom odnesene uopste ih nisam ni primjecivao vise..I mi se skontqmo i pocnemo vezu, a da jos kazem da je poprilicno mladja od mene ja imam 27 , a ona ce sad 20 napuniti..i tako mi.bude.k u vezi, a ja sam primjetio da je ona dosta vise zagrijana za mene nego ja za nju, e ja odjednom pocnem sa nekim ljubomornim ispadima vezano za drustvene mrezr, objavlhivanje nekih slika koje su bile najnormalnije al djaba u tom tre utku je to meni sve smetalo..i nekako mi idemo dalje, da bi ona odjednom raskinula samnom , razlog je da nije vise mogla da podnese to moje ljubomorisa je i nepovjerenje.Medjuitm.ja tad skontam tek kolko ona meni znaci i na kraju nakon nekoliko dana se vidimo na moje inssistiranje, kupim joj medu nekog i poklonim joj ga, a ona u tom trenutku me zagrli tako jako i tek tad vidim koliko me voli i koliko joj znacim, pomirimo se tu i nastavimo dalje i sve ide super..Veza bolja nego sto je bila..eh njoj pocinje fax i nnismo se vidjeli jedno5 dana, zbog faxa i predavanja jer fkt je bila prrbukirana obavezama,a zadnji put kad smo se vidjeli ma.bilo extra poljupci zagrljaji, sve super, nije mi ni u jednom trenutku pokazala ili dala do znanja da nesto nije uredu, znate ona osjecaj kad vam neko nasloni glavu na vase rame i zagrli vas, tacno vidite da se osjeca sigutno i voljeno u vasem.zagrljaju..Da bi odjednom poslala poruku nakon nekoliko dana od tog zadnjeg susreta, da ne zna da li zeli da nastavimo dalje i da se pocela hladiti, i da je najbolje da raskinemo..sretnem je sinoc u gradu, kao da je htjela da se pozdravi da mi nesto kaze pogledala je u mene, a ja prodjem i glqvu okrenem..
Problem je sto meni ona jos uvjek znaci nedto, a mislim i da se nije ni ona skroz ohladila, mozda je fax i obaveze malo pritisle pa se to osrazilo i na nasu vezu..
Kako da se postavim, ne javljam joj se nismo se culi ikakko od raskida, mozda 5-6 dana..
Da li da joj se javim, konto sam da je sledece nedjelje samo zovnem i da joj predlozim da se nadjemo na.mjestu gdje smo se orvi put poljubili, ako dodje dodjw, ako ne nikok nista?
Ne odustaje mi se tako lako, kontam.da tu ima jos materijala da se borim al opet nisam siguran..
Bio sam.malo.preopsiran al stacu 🤔
P.S. drugarica mi je njena rrkla da nije niko treci upitanju, a i ona mi je to sama rrkla kad smo raskidali, eto toliko
Svaki savjet je dobro dosao, ai kritika naravno
AnonimAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 14:20   #1025
Iako je razlika među godinama nebitna, 7 godina ipak predstavlja nešto. Čini mi se da je ta cura nesigurna u sebe i ne zna šta hoće. I oboje se ponašate malo djetinjasto jer nema smisla da si okrećete glave u gradu ako nešto osjećate jedno prema drugome...
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 00:24   #1026
A sto je najgore, ja nisam siguran ni sta ona osjeca, al mi je cudan raskid skroz, jer sve super bude i odjednom ne zna ni ona kaze sta osjeca, pocela da se hladi itd..al opet mislim da tu ima neke sanse za novi pocetak, mozda grijesim al ipak mi se ne odustaje tako lako..znam da ce vas vecina reci da nesto sto se prekine ne vrijedi ponovno sastavljati itd..ali djaba kad ja nisam.u glavi nacisto sta ona osjeca jer vjerujem da jos uvjek postoje osjecanja prema meni, a jos mislim da bi je samo jedan poljubac ili zagrljaj ponovo zagrijao, al ne znam 🤔
Ugl ne javljam joj se, mada joj se dopisujem sa jadanicom, ono neofirno pitam kako je , sta radi itd, a ova joj sve bel prenosi..ugl mislim da je bolje da joj se ne javljam i da pricekam, jer ako nesto osjeca mozda mi se i javi, a navaljivanjem i uporbim iniciranjem nekog kontakta bih samo stvorio kontra efekt, jel se slazete ??
AnonimAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 09:36   #1027
Gle, ako joj je stalo do tebe, javit će ti se sigurno. Nemoj ništa forsirat jer će to ispast prenapadno i samo se onda stvara nervoza i pritisak. Ja preporučam da pričekaš koji dan da si cura posloži neke stvari u glavi pa vjerujem da će ti se javit. I pusti ti ove šta govore da su bivši nužno bivši. U većini slučajeva je tako, ali nije pravilo. I sam znam par slučajeva koji odudaraju od većine. Čim ti smatraš da taj odnos nije dosegnuo vrhunac i da se tu još može štošta postić, ne odustaj tek tako. Jedino ako se stvari dodatno zakompliciraju pa ne bude izlaza, tek onda ostaje druga opcija... Uglavnom, sretno!
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 13:47   #1028
Enzoh, 100% si upravu i jest da si mi ulio malo nade i samopouzdanja dodatno , al nevezano zato komentar ti je realan i svaku rijec potpisujem..ugl necu joj se javljati, pa cemo vidjeti sta ce biti , ako bude pozitivan ishod obavezno cu se javiti i podijeliti avoje iskustvo, posto vidim da nas ima dosta u slicnim situacijama 😁
AnonimAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 17:12   #1029
Evo opet ja, nisam joj se javljao nikako od raskida, a ni ona meni,jest da se dopisujem.sa.njenom jaranicom, upitam.ponekad za nju , gdje je , kako.je itd, a ova joj sve prenosi zato sto joj je ona rekla..Mislim da joj nista ne znacim da bi joj bilo svejeedno sta ja pisem sa njenom jaranicom al haj..Malopre prodje pored mog radnog mjesta, i kad je vec odmakla, okrenu glavu , a ja stojim ispred i kad me vidje okrenu se i ode ko husein bolt, al.opet kontam sta ima.prolazit tuda jer fkt ta ruta ne vodi nigdje gdje bi je nesto zanimalo🤔..Ovo mi sve govori da nije ni ona sigurna dal.je ovo.kraj definitivno, mozda grijesim al djaba tako sad osjecam.
Nejse,.ugl sutra ima.jedan koncert ovdje u mom gradu i ici ce ona sa jaranicama, a ja cu sa drugovima, kontao sam.da je potrazim tu u masi, malo ce mi njena jaeanica pomoci u tome, a potrefilo se da smo.kupili karte a isti nam ulaz, znaci sve se poklopilo..Kad i ako.je pronadjem prici cu joj sa ledja i uhvatiti je oko struka i pozdraviti se sanjom,mislm da nike nesto napadno, a mozda i bude kakvog efekta, male su sanse al eto nista ne gubim jbg 🤔
Sta mislite ?
AnonimAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:30   #1030
Ček, znači ta cura je prolazila rutom koja uključuje tvoje radno mjesto, a smatraš da nije prošla iz nekog drugog razloga, već da vidi šta je s tobom? Ja isto imam taj osjećaj da nije bezveze. Uglavnom, ne mogu se stavit na njeno mjesto, a bome ni na tvoje jer nije moguće znat kako razmišljate i šta je u vašim glavama. Ja iz svega šta si napisao zaključujem da je ta cura osoba kojoj očito godi tvoja pažnja i pokušava te vrtit oko malog prsta. Malo hoću, malo neću. Skroz je nesigurno i manipulativno njeno ponašanje. Uglavnom, pokušaj to šta si namjeravao sutra, vidi šta je s njom, ako je moguće popričajte ozbiljno nasamo. Bez drugih ljudi oko vas, uključujući i tu njezinu prijateljicu s kojom se dopisuješ. Ako te odbije od sebe, takva ti osoba onda ne treba u životu i uzaludno ti je mučenje. Puno je cura još koje te neće zezat. Sretno, prijatelju.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 09:13   #1031
A necu nista prilaziti, sinoc sam.joj prisao u kaficu dok je sjedila sa drugaricom i malo popricao sanjom, samo je govorila "ne znam ne znam",kada sam.je pitao da li joj falim, nase dopisivanje i to, kaze da fali sve ali da je navikla sama nekako i da je navikla da tako preboli sama.sve, e sad vidim da osjeca jos uvjek nesto, to nine naravno jako.kao na pocetku, ali mislim da bi trebali pokusati jos.jednom i to sam.joj i rekao, rekla je da ce razmisliti o svemu i vkerovatno cemo se vidjeti nekad za 7 dana 🤔.Nisam.neki optimisita al vidjecemo, jednostavno nisam spreman odustati i prihvatiti kraj pa djaba.Necu joj se nikako javljati dok mi se ne javi kad razmisli o svemu, mislim da je tako najbolje..
AnonimAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:52   #1032
Cim je tako nezainteresirana goni to od sebe za svoje dobro
Sports is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:11   #1033
Da je zapravo ona zaljubljena u tebe, ne bi radila to šta radi. Tako da isto mislim da je najbolje da je pustiš na miru. Ima puno riba u moru. Ne opterećuj se. Sve će doć na svoje.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:28   #1034
A sports ti si upravu vjerovatno, ali djaba dok ja to sam sa sobom ne rijesim, neda mi se da je saljem igdje od sebe 😂😂😂
AnonimAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:32   #1035
Enzoh, slazem se i sa tobom, valjda cu bitk ubrzo u stanju da je pustim u svojoj glavi..
Ugl nek razmislja ako hoce, a ja cu prmjeniti malo plocu pa ja.
AnonimAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 13:01   #1036
Znam da si zaljubljen vjerojatno u nju. Ja sam u istoj poziciji i stalo mi je do te cure, al se ne javljam iz principa. Ako je njoj stalo, javit će mi se. Ako neće, onda nije ni bilo predodređeno da bude išta od nas. Isto tako je i s tobom, pusti vrijeme da učini svoje. Vidi šta će ona reć, pokušajte ako je moguće. Ako ne, moraš sam u svojoj glavi postavit stvari i krenit dalje. Nije kraj svijeta.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 13:32   #1037
100.% je tako enzoh, ajde javicu se kakav bude ishod, a i ti pisi ako.bude kakvih novosti, bas me.zanima kako.ce se situacije kod nas odvijati dalje 🤔
AnonimAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 20:17   #1038
Mene živo zanima tvoja situacija jer mi nije ta tvoja cura posve jasna. Ne kužim koji joj su joj cilj i namjere. Ajde, javi šta je bilo s njom. Nadam se i da je vrijedna tvog truda oko nje. Ako ne uspije to šta namjeravaš, lijepo kreneš dalje i adio. Best of luck!
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 23:44   #1039
nezrela je i ne zna kaj želi, sve bi i ništa
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 09:57   #1040
A nije vjerujte nezrela, nego jednostavno djevojka nije sigurna u svoja osjecanja, zato je i raskinula samnom, a moja je strvar sto sam se uhvatio za nju ko pjan flota,
Evo recimo, ne javljam se vise njenoj prijateljici, sinoc na koncertu, nisam imao.namjeru da im.pridjem i nisam.prisao, ali ja hkdam.u onoj guzvi, kad me neko za rame cimnu sa ledja, kad njena prijateljica, kaze, hej mi smo vamo, reko dobro docu posle da se pozdravimo,medjutim nisam ih mogao naci posle..e sad moze biti da joj je ona rekla da me zovne ili joj je to.prijateljica samoincijativno uradila, kako god, ja sam.takav, uvjek se uhvatim za neki tako razlog koji nema smisla, al meni u glavi nesto predstavlja pfff��
Prolazi jucer autobusom pored mjesta gdje radim i bas ja stojim ispred, kad ona pogleda u mene, u njenom pogledu sam vidio da ima.jos emocija prema.meni, mozda sam.ja to sve umislio sebi , al mislim da me ne vara osjecaj, al haj mu ga znaj vise..
AnonimAnn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger