Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2007., 13:13   #41
Koliko je cijena tog ručka?
daisy123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 14:31   #42
cini mi se da je caj ili kava oko £20 funti u restoranu na vrhu a kolacem..nisam sigurna.

a otvara se i dubai land, ogromni zabavni park nesto ko disneyworld. gradnja je u tijeku, bue gotovo za par godina tako nesto. imat ce jos veci ski slope nego u the mall of emirates...ludi totalno

e da, htijela otici na souks, al ne stigoh. cula sam da je kuram jako dobar i autentican, ovaj sa zlatom je zeznut jer ih se ne mozes rijesiti.. kuram je negdje blizu tje mall of emirates.
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 18:58   #43
350 eura za dvoje. Bez vina.
One & only is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 12:25   #44
juhhuu, evo mene opet... broji se sitno do odlaska

nego, jos dva pitanjca:
- je bolje nositi eure ili dolare za mijenjati u dirhame? ili je svejedno?
- koja je sad varijanta s cabine luggage? prozirna vrecica ili moze neki kufercic?

thanks!
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 17:01   #45
Što se tiče valute , to ti je sasvim svejedno.....tamo se ionako plača SVE u dirhamima.
Oko kofera nebi ti znao što reči s obzirom da neznam koliko stvari nosiš sa sobom.
conan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 09:08   #46
Quote:
conan kaže: Pogledaj post
Što se tiče valute , to ti je sasvim svejedno.....tamo se ionako plača SVE u dirhamima.
Oko kofera nebi ti znao što reči s obzirom da neznam koliko stvari nosiš sa sobom.
a nosit cemo jedan veliki kufer koji ide medju prtljagu, ali me zanima smijem li nositi ruksak u avion, a u njemu fotoaparat, dokumenti, knjiga i stajaznam, jos neke sitnice?
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 10:09   #47
Quote:
macka kaže: Pogledaj post
a nosit cemo jedan veliki kufer koji ide medju prtljagu, ali me zanima smijem li nositi ruksak u avion, a u njemu fotoaparat, dokumenti, knjiga i stajaznam, jos neke sitnice?
Odgovor je DA, smiješ nositi ruksak i ponijeti sve što si napisala . Pošto je HR počela primjenjivati europsku uredbu o ručnoj prtljazi može se desiti da nečeš moći unijeti u ruksak vodu, kreme,perfeme i sve što je tekuče.
Sve to što sam ti nabrojao možeš ponijeti u avion ako kupiš u internacionalnom djelu aerodroma kad prođeš policisku kontrolu odnosno rengen.

Valjda sam bio dovoljno jasan...
conan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 15:51   #48
Quote:
conan kaže: Pogledaj post
Valjda sam bio dovoljno jasan...
jeje, super, thanks!
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 15:54   #49
Quote:
conan kaže: Pogledaj post
Što se tiče valute , to ti je sasvim svejedno.....tamo se ionako plača SVE u dirhamima.
e vidis, tek mi sad palo na pamet - je bolje nositi pare pa tamo mijenjati ili dizati lovu na bankomatima?
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 18:25   #50
identično ako govoriš o kreditnim karticama.....
conan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 12:19   #51
Quote:
conan kaže: Pogledaj post
identično ako govoriš o kreditnim karticama.....
of kors
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 16:28   #52
Ja mislim da je u Dubai-u zakon, a pogotovo onaj 7-zvjezdani hotel Burj Al Arab
imas na ovoj stranici sve o hotelima u Dubai-u

www.dubaihotelss.com
Četiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 17:00   #53
rođak mi gore zivi i zove me da dodem kod njega na par dana.. bi ja al nean 350 eura za povratnu kartu =/
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 22:05   #54
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
rođak mi gore zivi i zove me da dodem kod njega na par dana.. bi ja al nean 350 eura za povratnu kartu =/
Gore? Ja bih uvijek rekao da je Dubai u odnosu na Hrvatsku dole.
One & only is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 11:09   #55
ajd posto sam nov ovde na forumu, a zivim u Dubaiu,u to ime imate neogranicen broj pitanja prva dva dana
mulder_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 19:09   #56
Quote:
One & only kaže: Pogledaj post
Gore? Ja bih uvijek rekao da je Dubai u odnosu na Hrvatsku dole.
Ja ne bi rekao....
conan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 01:25   #57
podizem opet ovu temu... ljudi pomagajte!!
cini se da decko i ja idemo u Dubai za par tjedana.. jel ima iko korisne savjete??? posto idemo individualno a ne sa grupom svaka pomoc je dobrodosla
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 11:08   #58
A šta te zapravo zanima?
conan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 01:18   #59
ma sve... posto nebi isi grupom neka mi neko kaze di da odemo na izlet (oman jel) di da jedemo, sta se isplati vidjeti...
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 12:00   #60
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ma sve... posto nebi isi grupom neka mi neko kaze di da odemo na izlet (oman jel) di da jedemo, sta se isplati vidjeti...
Da , jednodnevni izlet u Oman je OK ali se prije raspitaj kakvom vizom putuješ da se slučajno nebiš mogla ponovno vratiti u Emirate. Iako takav slučaj nisam nikad čuo nedavno mi je cura iz ureda emiratessa u ZG rekla da bi se to moglo desiti.
Aquatik park na Jummeriji do Burj al araba , posjet Burj al arabu npr. na ručak ako se to još uvijek može, vožnja đipovima po pustinji , posjet Abu dabija itd..
conan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:27.