Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2007., 20:51   #21
Povlačim se iz razgovora jer ste vi žene tvrdoglave i imate naviku svaljivat krivnju uvijek na druge.


A ja odgovorno tvrdim da nisu samo muški krivi za to nasilje i da to njima ne dođe samo tako iz hira da lupi ženu zato što je mu je ova bila divna i krasna.



Naravno, ne podržavam nasilje u obitelji i treba ga kazniti svim mogućim mjerama. Najbolje da ga nema. I prvi bi se borio za to.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 20:52   #22
Nisi odgovorio na pitanja.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 20:54   #23
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
No u tim parovima, cure su redovito onako "od svih označene" kao cure koje vole švrljat, koje se često nalaze s više tipova, dopisuju s njima, čak i varaju okolo... i sl.

Još nisam vidio vezu u kojoj je tip bio takav čudan prema curi, a gdje je cura okarakterizirana od društva kao normalna i ne-fufica.

jer kad se govori o nasilju/posesivnosti/ljubomori/trućtruć u vezi, uvijek se govori kako je muška strana divlja, luda, treba ju ubit i sl. A nitko se nikad u biti nije zapitao što ga je nagnalo da postane takav? Od mirnog dečka divljak?

Slažem se, takve manijake treba pošteno zatući, kazniti, zatvoriti! Ali nisu ni žene nevinašca kakvim se predstavljaju...


jebite mi mater i sl, al to je moje primjećivanje. društvo nas okarakterizira pa sam se eto usudio tako nešto reći...
ja sam imala manijaka,u vise navrata sam pisala o njemu na forumu,od zakljucavanja u stan,scena u firmi,ganjanja nozem i tak...

nisam okarakterizirana kao fufa nego kao normalna cura,nikad nisam bila neka teska koketa ...zasto je bio takav ja ne znam al on je recimo bio ljubmoran na mog rodjenog bratica..pa sad ti reci jel to normalno

branio mi da se sminkam za posao a radila sa curom u sobi

nisam smjela obuc bijelu trenirku kad idem do frendice na cugu jer kaj mi se vide gace
a idem do nje DOMA,nas dve same...i idem u autu do nje...to ti je mentalni sklop manijaka
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 20:55   #24
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
Povlačim se iz razgovora jer ste vi žene tvrdoglave i imate naviku svaljivat krivnju uvijek na druge.
eh,kad bi to samo bilo tako...ne bi uopce bilo zlostavljanih zena.
patuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 20:55   #25
da i?


nema svrhe jer ćete vi trubit svoje, ja svoje i samo ćemo se pokefati, a nemam živaca zbilja... popili mi ih na poslu danas. jbg
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 20:57   #26
Odgovori sutra.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 20:58   #27
ako mi ne popiju živce.


i da, koji svi? gdje je spomenuto svi? u kojem kontekstu čega na koji način?
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 20:58   #28
Ti si to spomenuo. Pročitaj si vlastiti post.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 20:59   #29
emocionalne ucjene, tipa 'ako ti ovo, onda ono'.
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 21:01   #30
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Ti si to spomenuo. Pročitaj si vlastiti post.
nigdje ne piše riječ svi. pojasni
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 21:04   #31
cure su redovito onako "od svih označene" kao cure koje vole švrljat,
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 21:05   #32
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
cure su redovito onako "od svih označene" kao cure koje vole švrljat,
a sad razmisli zašto je to u navodnicima
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 21:06   #33
A ti i dalje odgovori na pitanja. Ja znam zašto je to u navodnicima. Zanima me, obzirom da si i ti svjestan zašto si to stavio u navodnike, stoji li i dalje tvoja tvrdnja.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 21:08   #34
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
jebite mi mater i sl, al to je moje primjećivanje. društvo nas okarakterizira pa sam se eto usudio tako nešto reći...
ma ti si kralj i šah, usudio si se

možda su njihove mame krive što su ih loše odgojile, možda su očevi krivi jer su ih tukli?
nema vajde od prebacivanja krivice, postoje granice koje se ne smiju prijeći.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 21:08   #35
krititiranje prijateljica
još kritiziranja prijateljica
potiho prigovaranje zbog frenda (nula seksualne napetosti prisutne u tom prijateljstvu, ko brat mi je bio)
"ja ne želim da ti koristiš iste riječi dok pišeš poruke meni i njemu"
drama kad me zvao na mobitel oko 1o navečer a ja kod frenda
moj favorit: totalni cirkus jer sam na netu. dakle, priča ide tako da sam ja onomad imala namješteno da mi je sig u mejlu icq uin i onaj cvjetić. i tako on čitao mejlove, i vidio da je moj cvjetić zelen, došao mi na ajsikju i popizdio naskroz jer sam ja na netu umjesto da sam njega nazvala.

ništa on meni nije srao, nije bilo "ne smiješ" nego "mene to jako boli šmrc cmolj kme" i "to je jako žalosno" izrečeno prijekornim tonom. pa ga je tako jako boljelo što ja imam prijatelje, recimo.. jer što će mi prijatelji kad imam njega
suptilna poruka je da sam zla i bezosjećajna i kako mu to mogu radit a on mene tako voli.


Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
Još nisam vidio vezu u kojoj je tip bio takav čudan prema curi, a gdje je cura okarakterizirana od društva kao normalna i ne-fufica.
ja jesam. to nije ljubomora isprovocirana guranjem jezika "prijateljima" u uho nego bolesna posesivnost.


(e da, ja nisam bila ni drolja ni fufa ni ne znam šta, to je bilo na početku srednje, nisam ga nikad prevarila, nisam barila okolo dečke, nisam se jebala sa svojim prijateljem u 1o navečer, ustvari, nisam se uopće jebala do svoje 17. a s njim sam prekinula sa 16. )
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 21:09   #36
Stoji moje iskustvo, a samim time i moja tvrdnja.


Da ne filozofiram, opisao sam okolinu i opisao sam svoje dojmove. Oni se malo razlikuju. Zbog toga ti navodnici.


Ja vjerujem da su cure djelomice krive zbog svog nagona za flertanjem s drugima, što muškima smeta i uvijek ih to kopa.

Kad se uvjerim da mu je cura zbilja vjerna i da je ona njemu dobra KAO I ON NJOJ, onda ću prestati to misliti.

A svatko ima pravo na svoje mišljenje, a pogotovo na iskustva.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 21:10   #37
Quote:
patuljica kaže: Pogledaj post
velik broj vas je,pretpostavljam,bilo u nekoj vezi koju biste okarakterizirali kao nasilnu ili posesivnu (i ne mislim pritom nuzno na ekstreme,tipa batine ili izoliranje od prijatelja).
zanima me, jesu li postojali neki znakovi za uzbunu u prvih par dejtova?
znam da ih je tesko opisati,ali ako ima rjecitih,molim vas potrudite se
veći nedostatak samopouzdanja nikako nije dobar znak.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 21:11   #38
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
krititiranje prijateljica
još kritiziranja prijateljica
potiho prigovaranje zbog frenda (nula seksualne napetosti prisutne u tom prijateljstvu, ko brat mi je bio)
"ja ne želim da ti koristiš iste riječi dok pišeš poruke meni i njemu"
drama kad me zvao na mobitel oko 1o navečer a ja kod frenda
moj favorit: totalni cirkus jer sam na netu. dakle, priča ide tako da sam ja onomad imala namješteno da mi je sig u mejlu icq uin i onaj cvjetić. i tako on čitao mejlove, i vidio da je moj cvjetić zelen, došao mi na ajsikju i popizdio naskroz jer sam ja na netu umjesto da sam njega nazvala.

ništa on meni nije srao, nije bilo "ne smiješ" nego "mene to jako boli šmrc cmolj kme" i "to je jako žalosno" izrečeno prijekornim tonom. pa ga je tako jako boljelo što ja imam prijatelje, recimo.. jer što će mi prijatelji kad imam njega
suptilna poruka je da sam zla i bezosjećajna i kako mu to mogu radit a on mene tako voli.



ja jesam. to nije ljubomora isprovocirana guranjem jezika "prijateljima" u uho nego bolesna posesivnost.
to mi je bilo najgore - nabije mi osjecaj krivnje za nesto sto uopce nisam ni skrivila!
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 21:13   #39
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post

Da ne filozofiram, opisao sam okolinu i opisao sam svoje dojmove. Oni se malo razlikuju. Zbog toga ti navodnici.

Čiju okolinu? Njenu, njegovu? Tko to priča, čije društvo? Pod čijim je utjecajem?
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 21:14   #40
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
A nitko se nikad u biti nije zapitao što ga je nagnalo da postane takav? Od mirnog dečka divljak?

Slažem se, takve manijake treba pošteno zatući, kazniti, zatvoriti! Ali nisu ni žene nevinašca kakvim se predstavljaju...


jebite mi mater i sl, al to je moje primjećivanje. društvo nas okarakterizira pa sam se eto usudio tako nešto reći...
evo ja cu ti jebat mater

inace to je tipicna prica svakog ali doslovno svakog nasilnika / posesvica
Ona je to trazila, ona je svrljala okolo, ona je ocijukala s nekim, ona je zvala frendove...isla na kave s njima..
Ona ga je izazvala, ona nije znala sutit
uglavnom on je dobro mirno i drago celjade ali ONA ga je izazvala! I zato je tako reagirao.

ja'b se na tvom mjestu dijete drago poklopila uhima i ne bi ovakve gluposti pisala ....

btw ako ona "svrlja" okolo, znate kaj se radi - ostavi je se...ne tuce ju se!
FruttaBianco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger