Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2007., 10:41   #1
A1 (VIP)

jel se meni čini ili su im mobiteli pomalo skupi i neisplativi?
dugo već nisam u tome i u biti ne znam što je skupo a što jeftino, ali eto hitno mi treba mobitel i neugodno sam iznenađen cijenama...
Shoki is offline  
Old 20.08.2007., 12:25   #2
Svuda su novi mobiteli po meni precjenjeni, dokaz tome je što im uskoro nakon izlaska na tržište cijene jako padaju ili ih u samom startu daju na koje kakvim akcijama za manje love.
Nata2804 is offline  
Old 22.08.2007., 19:57   #3
..ej jel znate..??

..evo kupio HOMEBOX od Vip-a..nisam bas zadovoljan sa brzinom i td. al to je druga priča...
...nego zovem ja s fiksnog telefona prijatelja....koji se ne javlja, znaci nije digao slusalicu...zvao sam ga cca 1 min. ...znate sta????

VIP MI JE NAPLATIO TU MINUTU KAO DA SAM RAZGOVARAO S NJIM...

..mislio sam da tako nesto ne postoji..
..pa sad ti budi pametan..evo ti Vip
__________________
?????lovac na pacijente?????
qsebastian is offline  
Old 22.08.2007., 20:09   #4
Što je pjesnik time htio reči?
FatalERROR is offline  
Old 22.08.2007., 21:54   #5
možda ti prijatelj ima uključenu sekretaricu,jesi siguran da je samo zvonilo?zovi SZK
marijan_e is offline  
Old 23.08.2007., 00:36   #6
Vip friends

ovako..donas sam isao u vip i zenska mi je stavila jedan broj pod Vip frends..
dobio sam neku poruku da ce to bit aktivirano unutar 24 sata..
mene zanima dali je to vec ukljuceno ili cu dobit neku obavijest...
sad bi pricao cijelu noc al ono..lol
jimmy101 is offline  
Old 23.08.2007., 09:07   #7
..u biti je pjesnik i rekao sto je htio reci..
..siguran sam da je samo zvonilo i naplatili su mi..neznam kako i zasto, mozda sam neupucen u rad istog no kako bilo to nisu nigdje u ugovoru naveli tako da idem probat nac uzrok problema, pa cemo na rjesavanje..
..o jadan narod..
__________________
?????lovac na pacijente?????
qsebastian is offline  
Old 23.08.2007., 09:28   #8
Pitaj ga koji telefon ima...

Ovako, postoje telefoni (Čitaj: iz Rusije) koji kada jednom zazvoni, čuješ nekakav signal kao "tu-tu-tu", ali telefon i dalje zvoni, znaći ništa se ne dešava.

Iako se nitko ne javi, vama nakon tog signala, počinje naplaćivanje, iako nitko ne diže slušalicu.

Vaš telefon to prepznaje kao puštanje signala, tj. dizanje slušalice.

Recimo to nije do mreže (u ovom slučaju), već baš do aprata, do samog kučnog telefona.
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Old 23.08.2007., 12:27   #9
Any1?
jimmy101 is offline  
Old 23.08.2007., 15:12   #10
ipak im je ponuda mobova preko pretplate jeftinija nego u t-mobilea.

ja se baš razmišljam da trknem neki na pretplatu.
deedeedee is offline  
Old 23.08.2007., 15:33   #11
Sve to stoji, al ja ne vidim vise onu staru kvalitetu! Sitite se nokie 3310. Svaka treca kuca ima bar jednu u ormaru. Ovo danas sve se lomi, svaki k. se vidi, svaka ogrebotina...
Imam sad 2500 kn za mob i gadi mi ih se dat. Ne znam sta uzet. Sve je precjenjeno. U ducanu vise nikad necu kupit!
__________________
LIVE AND LET DIE
Apsurdno je dijeliti ljude na dobre i zle. Oni su ili zanimljivi ili dosadni.
joe_luc is offline  
Old 23.08.2007., 17:42   #12
Dobiješ SMS!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Old 23.08.2007., 19:48   #13
Quote:
ZOsvald kaže: Pogledaj post
Dobiješ SMS!
Dobio sam sms da ce to biti aktivirano u roku 24 sata..sad jel je to akrivirano?kak ja to znam?
jimmy101 is offline  
Old 23.08.2007., 21:28   #14
Red face Besplatni sms-ovi na VIPu?

eii..jel zna ko od vas kak se regat na vip.hr za slanje besplatnih smsova...??
nikak to nemrem nać.. pa ak ko zna....nek pomaže!!! fala...
chichi... is offline  
Old 23.08.2007., 22:01   #15
Danas nema više skupih mobitel. Nekad je to bilo samo skupo, danas?

Toliki je spektar modela i proizvođača da samo lud čovjek može reći da su mobiteli skupi.

Sve se samo svodi koliko imaš i koliko si psreman potrošiti.

Netko ima za zlatni Sirocco (18 karatno zlato) koji košta oko 1600$, i nije mu nimalo skupo. dok drugi si to nemogu priuštiti, pa postoji mobiteli i za jednu kunu.

A oni koji ne žele pretplatu, mogu naći odličan mobitel i za 100 Kuna (novi) ili polovni dobro očuvan i za 300-500 Kuna.

Na kave, cigare ili neke gluposti na dan možete potrošiti i do 100, pa čak 150 kuna i to vam nije puno, u biti netko to ni ne primjeti...

Ne, mobiteli danas nisu skupi... Pitanje je samo s koliko novaca raspolažeš i koliko si spreman potrošiti...
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Old 23.08.2007., 23:09   #16
mislim da ne možeš više, čini mi se da mi je netko nedavno spomenuo da sad mogu to koristiti samo oni koji su već registrirani...
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Old 23.08.2007., 23:16   #17
http://prijava.vip.hr/
valjda je to to
marea is offline  
Old 24.08.2007., 11:39   #18
Na koji nacin mogu saznat jel mi ukljucen vip frends?da nazovem sluzbu za korisnike ili?
jimmy101 is offline  
Old 24.08.2007., 12:09   #19
Kaj nije broj 091 77 85 za VIP.friends izbornik? Donedavno je bio, sad ne znam više.
cosanostra is offline  
Old 25.08.2007., 21:34   #20
Quote:
-Um- kaže: Pogledaj post
Danas nema više skupih mobitel. Nekad je to bilo samo skupo, danas?

Toliki je spektar modela i proizvođača da samo lud čovjek može reći da su mobiteli skupi.

Sve se samo svodi koliko imaš i koliko si psreman potrošiti.

Netko ima za zlatni Sirocco (18 karatno zlato) koji košta oko 1600$, i nije mu nimalo skupo. dok drugi si to nemogu priuštiti, pa postoji mobiteli i za jednu kunu.

A oni koji ne žele pretplatu, mogu naći odličan mobitel i za 100 Kuna (novi) ili polovni dobro očuvan i za 300-500 Kuna.

Na kave, cigare ili neke gluposti na dan možete potrošiti i do 100, pa čak 150 kuna i to vam nije puno, u biti netko to ni ne primjeti...

Ne, mobiteli danas nisu skupi... Pitanje je samo s koliko novaca raspolažeš i koliko si spreman potrošiti...


Aj ne seri! Bil tako gleda da imas dvoje dice i da te pilaju za mobitel sa kamerom, a ti i zena radite u ducanu za 2500 kn? Ne seri jos jednom!
Ocito si stara neozenjena pe*****na koja nema na sta trosit pare pa ti je sve ok.
__________________
LIVE AND LET DIE
Apsurdno je dijeliti ljude na dobre i zle. Oni su ili zanimljivi ili dosadni.
joe_luc is offline  
Received Warning
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:12.