Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2017., 14:09   #9361
Otiđeš na jedno od prodajnih mjesta i zatražiš prelazak.
Mephisto is offline  
Old 13.10.2017., 14:15   #9362
http://www.tomato.com.hr/postani-kor...postojeci-broj
tiluriumm is offline  
Old 20.10.2017., 22:58   #9363
recite mi što napravite da izvučem maksimalnu korist, odnosno popust. 18.1. mi istječe ugovorna obaveza za sljedeće usluge: fiksni telefon, internet, 2 mobilne tarife bez granica m. dakle imam uvjet za ranije produljenje ugovorne obaveze i sad su smradovi vjerojatno to nanjušili i htjeli su me dobiti na trik na način da su me odmah jučer 19.10. i danas ponovno zvali iz vip prodaje i nudili mi da prijeđem na 4g internet umjesto na onaj preko parice. naravno, to bi značilo potpisivanje novog dvogodišnjeg ugovora bez ikakvih popusta ili bilo čega. oba sam im puta rekao da su mi skupi, da nisam zadovoljan uslugom jer je mjesec dana plus-minus nisam uopće imao. da, stvarno nisam imao interent i telefon skoro mjesec dana - izbivao sam od kuće, samo su moji ukućani bili prisutni i slali su nam najnesposobnije tehničare koji su mijenjali ispravan ruter, toliko puta s kratili kabel od stupića do razvodne kutije da se više nije imalo što spojiti itd. uglavnom, da ne duljim, problem koji se mogao i trebao riješiti (a naposlijetku se i riješio čim su tehničari bili pod mojim nadzorom) u 2-3 dana se otegnuo na gotovo mjesec dana. ok, umanjili su mi račun i platio sam nekih desetak kuna telefon i net za taj mjesec, ako i toliko. e sad molim konkretan savjet što da učinim (zahtjev za prijenos čega i kamo itd. ili nešto drugo) da izmuzem neki dobar popust i jedan mobilni uređaj za produljenje ugovora za telefon, internet i jednu mobilnu liniju, za drugu mi ne treba jer odlazim van iz hrvatske.
ying69 is offline  
Old 20.10.2017., 23:05   #9364
Quote:
ying69 kaže: Pogledaj post
recite mi što napravite da izvučem maksimalnu korist, odnosno popust. 18.1. mi istječe ugovorna obaveza za sljedeće usluge: fiksni telefon, internet, 2 mobilne tarife bez granica m. dakle imam uvjet za ranije produljenje ugovorne obaveze i sad su smradovi vjerojatno to nanjušili i htjeli su me dobiti na trik na način da su me odmah jučer 19.10. i danas ponovno zvali iz vip prodaje i nudili mi da prijeđem na 4g internet umjesto na onaj preko parice. naravno, to bi značilo potpisivanje novog dvogodišnjeg ugovora bez ikakvih popusta ili bilo čega. oba sam im puta rekao da su mi skupi, da nisam zadovoljan uslugom jer je mjesec dana plus-minus nisam uopće imao. da, stvarno nisam imao interent i telefon skoro mjesec dana - izbivao sam od kuće, samo su moji ukućani bili prisutni i slali su nam najnesposobnije tehničare koji su mijenjali ispravan ruter, toliko puta s kratili kabel od stupića do razvodne kutije da se više nije imalo što spojiti itd. uglavnom, da ne duljim, problem koji se mogao i trebao riješiti (a naposlijetku se i riješio čim su tehničari bili pod mojim nadzorom) u 2-3 dana se otegnuo na gotovo mjesec dana. ok, umanjili su mi račun i platio sam nekih desetak kuna telefon i net za taj mjesec, ako i toliko. e sad molim konkretan savjet što da učinim (zahtjev za prijenos čega i kamo itd. ili nešto drugo) da izmuzem neki dobar popust i jedan mobilni uređaj za produljenje ugovora za telefon, internet i jednu mobilnu liniju, za drugu mi ne treba jer odlazim van iz hrvatske.
Prenesi sve u HT, imaš internet i telefon flat za 160kn, i najbolja M sa 10gb neta i 2000min/sms za 139kn bez ugovora. Kad to zatražiš, zvat će te i nudit puno bolje uvjete nego što ih sad imaš.
Europium is offline  
Old 21.10.2017., 14:46   #9365
to trebam odraditi na način da zahtjev preda osoba na čije ime uopće ne glasi linija da zahtjev bude ništavan od samog početka i ako da, kojim putem - u poslovnici ili online? možda glupo pitanje ali ne bih želio nešto krivo napraviti jer se ne želim stvarno prebaciti i natovariti si penale i ne znam još ni sam što.
ying69 is offline  
Old 21.10.2017., 15:05   #9366
Pa ako si pod ugovorom i zatražiš raskid neće te niti zvati nego će ti samo naplatiti penale. Zovu kada odlaziš od njih a istekla ti je ugovorna obaveza i nemaju nikakvih penala za naplatit.

Uostalom, ne vidim razlog zašto bi prelazio na homebox kad im je 4G mreža preopterećena i nije flat nego sam 100GB prometa. Njima je u interesu te prebacit na homebox jer onda ne moraju plaćati najam parice HT-u i zaradit će više na tebi, a to što ćeš dobit uslugu niže kvalitete, nikom ništ.
Europium is offline  
Old 21.10.2017., 16:14   #9367
Quote:
ying69 kaže: Pogledaj post
to trebam odraditi na način da zahtjev preda osoba na čije ime uopće ne glasi linija da zahtjev bude ništavan od samog početka i ako da, kojim putem - u poslovnici ili online? možda glupo pitanje ali ne bih želio nešto krivo napraviti jer se ne želim stvarno prebaciti i natovariti si penale i ne znam još ni sam što.
Tako je. Zahtjev potpiše osoba koja nije vlasnik linije. Možda najbolje preko bonbon webshopa. Nećeš si natovariti penale jer će te zvati iz vipa i nuditi popuste.




Quote:
Europium kaže: Pogledaj post
Pa ako si pod ugovorom i zatražiš raskid neće te niti zvati nego će ti samo naplatiti penale. Zovu kada odlaziš od njih a istekla ti je ugovorna obaveza i nemaju nikakvih penala za naplatit.
Nije istina. Može se 89 dana prije produljiti beznaplate penala tako se i ovo može napraviti 90 dana prije isteka ugovora. Ako imaš penale normalno da će te zvati.
CroChuck is offline  
Old 21.10.2017., 19:41   #9368
@CroGamer24 možeš li mi molim te reći što od popusta (koja tarifa itd.) i koji povoljniji mobitel mogu očekivati s obzirom na situaciju (produljenje jedne od 2 mobilne, fiksnog i interneta)?
ying69 is offline  
Old 21.10.2017., 23:25   #9369
Nažalost ne jer su mjenjali tarife pa nisam više upućen.

Ali može se, kao i uvijek, nažicati nešto. Nadam se da će ti omogućit neke popuste dodatne. Javi svakako šta su rekli.

Ako ti se ne sviđa ponuda zahtjev za prijenosom se odbije i ti ostaješ na vipu do daljnjeg...tj dok ne odlučiš posjetiti tcentar
CroChuck is offline  
Old 22.10.2017., 18:25   #9370
može li se u pretplati mjenjati tarifa koja se koristi i imaju li ikakvu opciju koja uključuje neograničeni internet i/ili vip tv
silas2012 is offline  
Old 01.11.2017., 21:43   #9371
Zna li netko da li na zakon tarifi naplaćuju uspostavu poziva od 0,29 kn svaki put kad se netko uključi na internet ili to vrijedi samo za telefonski poziv i slanje sms poruka?
Donata is offline  
Old 01.11.2017., 21:46   #9372
To se zove uspostava poziva, dakle trebalo bi biti jasno.
Mephisto is offline  
Old 07.11.2017., 17:17   #9373
24.10. sam poslao VIPu zahtjev za trajnim isključenjem usluge i dobio povratno automatski mail da će je mail zaprimljen.

Koliko je zakonski rok da mi isključe uslugu, od onda nikakvu povratnu informaciju nemam zašto usluga nije isključena
Daxo is offline  
Old 07.11.2017., 19:45   #9374
Quote:
Daxo kaže: Pogledaj post
24.10. sam poslao VIPu zahtjev za trajnim isključenjem usluge i dobio povratno automatski mail da će je mail zaprimljen.

Koliko je zakonski rok da mi isključe uslugu, od onda nikakvu povratnu informaciju nemam zašto usluga nije isključena
Na koju si mail adresu poslao zahtjev?
__________________
"Time is an illusion. Lunchtime doubly so."
Mr. Generator is offline  
Old 07.11.2017., 20:24   #9375
[email protected]

i dobio sam automatski odgovor da je zaprimljen mail

Naravno dobit ih na telefon je nemoguća misija.
Daxo is offline  
Old 07.11.2017., 20:45   #9376
Meni je bio ugovor raskinut kroz 2 dana nakon slanja zahtjeva na isti mail, treba proučiti opće uvjete, tamo piše u kojem su roku dužni raskinuti ugovor.
__________________
"Time is an illusion. Lunchtime doubly so."
Mr. Generator is offline  
Old 07.11.2017., 20:53   #9377
Quote:
Daxo kaže: Pogledaj post
24.10. sam poslao VIPu zahtjev za trajnim isključenjem usluge i dobio povratno automatski mail da će je mail zaprimljen.

Koliko je zakonski rok da mi isključe uslugu, od onda nikakvu povratnu informaciju nemam zašto usluga nije isključena
Ne znam za taj detalj (moguce 30 dana), ali nadam se da si u mailu poslao potpis i scan osobne. Koliko se sjecam, bez toga ce ti reci "žao mi je". Ako si u ZG-u ili nekog veceg grada, odi do Vip centra pa ce ti dati papir, sastavis, potpises i prije ce odraditi.
mezzzzzo is offline  
Old 07.11.2017., 21:03   #9378
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Ne znam za taj detalj (moguce 30 dana), ali nadam se da si u mailu poslao potpis i scan osobne. Koliko se sjecam, bez toga ce ti reci "žao mi je". Ako si u ZG-u ili nekog veceg grada, odi do Vip centra pa ce ti dati papir, sastavis, potpises i prije ce odraditi.
Vlastoručno sam potpisao zahtjev i naravno osobna je poslana u mailu i sve to fino imaju u PDF-u da budu sretni

Čitao sam Opće uvjete da vidim rok. Za nepokretnu mrežu nije definirano koliko sam vidio, za pokretnu imaju rok. (tek sad kužim da sam na mobilnoj temi)

Amis mi eto u četvrtak će biti punih mjesec dana nije reklamaciju računa riješio, to sam sve inspekciji prijavio koja je HAKOM-u proslijedila iako sam ih svakih 7 dana zivkao i tražio da to riješe i onda u jednom trenutku i raskid tražio kad mi je bilo dosta zivkanja.

Očito sam im na crnoj listi al imam ja živaca opet HAKOM zvat i slat dopise. Komunikacija s VIP-om od kad su Amis korisnike preuzeli je ispod svake razine. Počevši od čekanja pola sata da se netko javi pa do ikakvog rješavanja bilo čega
Daxo is offline  
Old 10.11.2017., 13:30   #9379
Zna li netko kada ce VIP izbaciti bozicnu ponudu?
Find.out is offline  
Old 10.11.2017., 13:48   #9380
Sad su neki mobiteli na popustu kao predblagdanska ponuda

Quote:
Ove smo godine odlučili preduhitriti blagdanske popuste te smo do 17.11. pripremili predblagdansku ponudu hit uređaja uz produljenje ugovora i uštede do 2110 kn!
http://www.vipnet.hr/predblagdanska-ponuda
fat_boy_slim is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:20.