Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2016., 23:40   #1801
Quote:
sanjcho kaže: Pogledaj post
Ja sam za, ali ne bih da bude baš slikovnica samo zgodnih nogometaša, već više ženski kutak komentiranje utakmica na naš način i tako to... Bolje da imamo to nego da se njima uvaljujemo Naravno, ako dobijemo odobrenje..
da, tako sam i ja zamislila nekako , a ova tema je slikovnica
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 16:58   #1802
Još tjedan dana

Jedva čekam!
Roksolana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 21:23   #1803
sviđa mi se ideja samo znate kakvi su frajeri na onom podforumu, čim vide žene i riječ nogomet odmah skaču ja bih stavila zabranjen ulazak mužjacima

ja sam isto uzbuđena jedva čekam tekme bez obzira na naš ishod guštat ću u tekamam, baš volim ta europska i svijetska prvenstva u nogometu i svaki dan tekme baš sam prava žena

ja tako imam filing da mi grupu prolazimo baš zato šta ih svi pljuju, možda im to da poleta da se pokažu

a iskreno ovo sa Halilovićem me isto tjera na WC. Sad se svi žale kaj su njega izbacili a bio je glavna sprdnja svih ovih mjeseci, doslovice ga nitko nije volio od navijača, iskreno falit mi neče, ima on potencijala ali previše je uvijek bio škrt sa loptom na kraju krajeva ni Rog, ni Hali ni Čorić teren neće ni vidjet tako da kog boli briga

ehh da i mislim da ćemo ovo prvenstvo gledat navlačenje za Francuze
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 20:36   #1804
I ja isto čekam Euro, nastojat ću gledati svaku tekmu, mada me baš ne privlače repke poput Mađarske, Sjeverne Irske i Rumunjske, mislim su oni najslabiji na Euru, dok bi Wales zbog Balea mogao biti neugodan, a isto tako i Island i Austrija.

Ma ja mislim da ćemo se mi mučiti s Turskom kao svaki put u 1. utakmici na velikom natjecanju, a da ćemo protiv Španjolske odigrati najbolju tekmu na turniru, ali da će im suci pokloniti pobjedu ili jednostavno nećemo imati sreće.

Mi smo po imenima još jači nego 2008., igrači koji su igrali tada su bili vrlo mladi, a sad su u najboljim godinama, a na drugim pozicijama su kvalitetniji nego što su bili igrači 2008. Jedini problem nam je izbornik koji nema nikakvog autoriteta i nikakvu karizmu, kad daje intervjue je pravo mrtvo puhalo. A kod izbornika je najbitnije motivirati igrače, a čisto sumnjam da to on zna. Da je doveden stranac, mogli bismo se nečemu nadati na Euru, a s Čačićem jako teško. Ali hebiga, stranac ne bi dopustio da mu Mamić ulazi u svlačionicu i vrlo brzo bi dobio pedalu. Ma čak mi je i Ćiro s 80 bolji izbor nego Čačić. I sad će on još uigravati obranu protiv San Marina. Toliko su nesposobni u savezu da nisu mogli dogovoriti prijateljsku tekmu protiv jačeg protivnika, barem protiv Slovenije ili BIH-a, a oni se odlučili za Moldaviju i San Marino.

E da, i ja sam za to da se otvori zasebna tema za nas žene, ali da se komentiraju tekme, a ne stavljaju fotke nogometaša.

EDIT: Evo otvoren je podforum za Euro.
__________________
Ja te volim Hrvatska

Zadnje uređivanje Paloma Negra : 04.06.2016. at 20:47.
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 10:13   #1805
I ja sam za da otvorimo temu, voljela bih se družiti s vama. Ovdje nisam bila aktivna, ali o utakmicama bi voljela komentirati. Btw koji su vaši favoriti na prvenstvu ? Meni su Engleska i Italija
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 12:00   #1806
EDIT: Ja sam otvorila temu Nadam se da je to ok, valjda se yay neće ljutit, ipak je to bila njezina ideja
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 12:31   #1807
Quote:
Mariposas kaže: Pogledaj post
EDIT: Ja sam otvorila temu Nadam se da je to ok, valjda se yay neće ljutit, ipak je to bila njezina ideja
pa ja sam samo i čekala da neka od vas otvori temu :klap:
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 13:30   #1808
Quote:
yay kaže: Pogledaj post
pa ja sam samo i čekala da neka od vas otvori temu :klap:
Onda super Već se vodi polemika, a nije još ni počelo
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 15:36   #1809
Quote:
Mariposas kaže: Pogledaj post
Onda super Već se vodi polemika, a nije još ni počelo
daaa :klap:

Kikica i nova cura

https://www.youtube.com/watch?v=VEcF3IEiICI
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 17:33   #1810
sorry curke malo se svađam sa momcima ali jebiga volim reč šta mislim pa iako se to drugima ne svidjelo, primirit ću se kad krenu tekme
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 23:15   #1811
bok bok
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 22:17   #1812
Ja sam od ovih par gledanja utakmica vidjela lepših muškaraca nego po celom Zagrebu i malo Rijeci što živjeh tamo godinama i pala sam u depru. Nemrem uopće vjerovati da ta bićenca tak zgodna fakat postoje.
Mislim da ne igra doduše na ovom prvenstvu ali curke Yoan Gourcouff jel to normalno rodit nešto takvo?! Pa jebote. Ali nije mu ženska baš neš. Onda sam otkrila Graziano Pelle iz Italije - bog bogova, osim frizure. Frizura je turn off. LOL Kao Ken. Jedan Rus mi je predivan - Alexander Kerzhakov, divaaan, koje oči my god, onda još otprije Miguel Angel Moya divota, i sad vidjeh kod Rumunja slatkića Florin Andone. Arda Turan nije loš isto kod Turske.
Jedino zakaj ne piše LIVE, nemam feeling da gledam fakat live ako ne piše Live. (da ajm stjupid). Sad onak ide čovjek spavati, a tam negdje svi ti mišići po Parizu u svojim krevetićima. SCI - FI majketi.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 22:19   #1813
Isse miki i Victor Ruiz. Sad vidjeh neka curka napisala. Kako je dobar. Meni je mučno od činjenice da ja neznam niš tako lepog u real life.
Ajme sad vidjeh i Kevin Trapp postoji. Nevjerojatno.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 22:38   #1814
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Ja sam od ovih par gledanja utakmica vidjela lepših muškaraca nego po celom Zagrebu i malo Rijeci što živjeh tamo godinama i pala sam u depru. Nemrem uopće vjerovati da ta bićenca tak zgodna fakat postoje.
Mislim da ne igra doduše na ovom prvenstvu ali curke Yoan Gourcouff jel to normalno rodit nešto takvo?! Pa jebote. Ali nije mu ženska baš neš. Onda sam otkrila Graziano Pelle iz Italije - bog bogova, osim frizure. Frizura je turn off. LOL Kao Ken. Jedan Rus mi je predivan - Alexander Kerzhakov, divaaan, koje oči my god, onda još otprije Miguel Angel Moya divota, i sad vidjeh kod Rumunja slatkića Florin Andone. Arda Turan nije loš isto kod Turske.
Jedino zakaj ne piše LIVE, nemam feeling da gledam fakat live ako ne piše Live. (da ajm stjupid). Sad onak ide čovjek spavati, a tam negdje svi ti mišići po Parizu u svojim krevetićima. SCI - FI majketi.

+
Can , Hummels - Njemačka

Pique , Casillas - Španjolska

Hakan Balta -Turska
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 23:01   #1815
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
+
Can , Hummels - Njemačka

Pique , Casillas - Španjolska

Hakan Balta -Turska
Zaboravila na Hummelsa! Bog. Bog. Bog. Kriste. I Isco je divan!
Jebote. Ja ne vjerujem da oni postoje.
Aj sad se zadovolji sa nekim purgerom. Pa nemreš.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 23:08   #1816
ps. Koji Can? Ne misliš valjda na Oliver Khana? :O
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 23:14   #1817
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Zaboravila na Hummelsa! Bog. Bog. Bog. Kriste. I Isco je divan!
Jebote. Ja ne vjerujem da oni postoje.
Aj sad se zadovolji sa nekim purgerom. Pa nemreš.
jedino mi je Mandžukić simpa, možda veliku ulogu igraju tetovaže

kao Čorluka slovi kao zgodan po časopisima, meni osobno ne ! a Vida

na Emrea Cana mislim , mislim da igra sad
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 00:50   #1818
@malin za Kerzhakova.

Hummels i Arda mi nisu lijepi, a ostale bi morala guglati.
Roksolana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 20:44   #1819
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Ja sam od ovih par gledanja utakmica vidjela lepših muškaraca nego po celom Zagrebu i malo Rijeci što živjeh tamo godinama i pala sam u depru. D
ček stvarno ja obožavam nogometa ali realno gledam te frajere na terenu i 90% njih su gadni ko pes u jednom danu šta se prošećem Jarunom vidim više ljepših muškaraca od ovih nogometaša. Naravno da ima izuzetaka i dobrih likova ali baš da slinim, daleko od toga. Nogomet je sport u kojem čak ima i najmanje lijepih frajera
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 01:43   #1820
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ček stvarno ja obožavam nogometa ali realno gledam te frajere na terenu i 90% njih su gadni ko pes u jednom danu šta se prošećem Jarunom vidim više ljepših muškaraca od ovih nogometaša. Naravno da ima izuzetaka i dobrih likova ali baš da slinim, daleko od toga. Nogomet je sport u kojem čak ima i najmanje lijepih frajera
Ja po Zagrebu baš ne viđam tipove poput Graziana Pele. (minus frizura). Ali ne šećem Jarunom, možda je do toga. Zapravo nisam origigi iz Zga, tek novopridošla, i iskreno vidjeh par lepih muških po gradu, ali ne toliko lepih kao ovi nogometaši koje nabrojah. Veliš moram fakat do Jaruna onda.

Dobri su nogometaši, nemoj tako. Uzmi jednog Yoana Gourcoffa samo za primjer, a on je teško nadjebiv s oproštenjem. Jedini jači od Gurkofa mi je recimo Grigor Dimitrov tenisač. Ali on je beba ovako vibrom i ponašanjem.

Meni su ovi koje sam gore nabrojala vrh. A i dosta su ovako simpa dečki.

Znate koji mi je još zgodan i seksi jaaaako? Jedan Australac iz Melbourne-a, club se zove Essendon, tamo je jako popularan onaj njihov football, kako oni to zovu footy AFL liga, i like se zove David Zaharakis.
Ti Australci su tak zgodni dečki curke, da to nisu istine. Recimo cure im nisu tolko lijepe, ali dečki. Jao, koliko tamo ima finih momaka. Zapravo daj zamislite ono ponudu frajera u gradu od 5 milijuna stanovnika kao što su Sydney ili Melbourne. :klap:
malin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:23.