Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Pogledaj rezultate ankete: Dali znate da postoje prirodni lijekovi za sve bolesti?
Znam 4 100.00%
Nesto sam cula/cuo 0 0%
Nisam znala/znao za sve bolesti 0 0%
Ne, koristim samo sluzbenu medicinu 0 0%
Glasovatelji: 4. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2014., 16:25   #261
Kupio sam ulje. Ne znam kako se dozira niti kad se moze kotistitu. Moze netko s iskustvom se javit u privat.
baees96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 08:13   #262
doziranje

Quote:
baees96 kaže: Pogledaj post
Kupio sam ulje. Ne znam kako se dozira niti kad se moze kotistitu. Moze netko s iskustvom se javit u privat.
mene zanima kako je moguće da vam nije objašnjeno od strane od koje ste kupili način doziranja i sve vezano uz primjenu.
ozdravljeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 10:12   #263
Quote:
baees96 kaže: Pogledaj post
Kupio sam ulje. Ne znam kako se dozira niti kad se moze kotistitu. Moze netko s iskustvom se javit u privat.
To je stvarno neki jaki prodavač. Sklon sam razmišljanju da si kupio falsifikat.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 13:24   #264
Koja je razlika između ovih o kojima tu pišete i ovog jeftinog?

http://www.rayandterry.com/nutiva-hemp-oil.html
segregator is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 13:55   #265
Ovo jeftino je ulje industrijske konoplje, koje se legalno prodaje po dućanima zdrave prehrane. Ovo o kojem se tu piše je ulje dobiveno otapanjem THC-a iz cvjetova marihuane i kao takvo je zabranjeno za prodaju slobodnim kanalima tj. egzistira u ilegali.
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 23:07   #266
ulje

Quote:
segregator kaže: Pogledaj post
Koja je razlika između ovih o kojima tu pišete i ovog jeftinog?

http://www.rayandterry.com/nutiva-hemp-oil.html
prijatelju ovo jeftino ulje ti je samo zacin,to je industrijska konoplja,,nema thc_a
odin77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 14:43   #267
Imam pitanje koje se tiče doziranja, jedna osoba koju poznajem za lječenje raka uzima ulje tako što navečer umoči čačkalicu do pola. Njezino je ulje dosta tekuće, pa se ne može govoriti o zrnima riže. Sad na stranici Ricka Simpsona piše da se nakon 5 tjedana mora doći do grama, što je otprilike mililitar, zar ne? Da to nastavi uzimati jednom dnevno ili da nekako rasporedi kroz dan. Molim pomoć.
Have a nice day is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 19:15   #268
Quote:
Have a nice day kaže: Pogledaj post
Imam pitanje koje se tiče doziranja, jedna osoba koju poznajem za lječenje raka uzima ulje tako što navečer umoči čačkalicu do pola. Njezino je ulje dosta tekuće, pa se ne može govoriti o zrnima riže. Sad na stranici Ricka Simpsona piše da se nakon 5 tjedana mora doći do grama, što je otprilike mililitar, zar ne? Da to nastavi uzimati jednom dnevno ili da nekako rasporedi kroz dan. Molim pomoć.
Ispravljam umoči čačkalicu do četvrtine.
Have a nice day is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 23:36   #269
Quote:
Have a nice day kaže: Pogledaj post
Imam pitanje koje se tiče doziranja, jedna osoba koju poznajem za lječenje raka uzima ulje tako što navečer umoči čačkalicu do pola. Njezino je ulje dosta tekuće, pa se ne može govoriti o zrnima riže. Sad na stranici Ricka Simpsona piše da se nakon 5 tjedana mora doći do grama, što je otprilike mililitar, zar ne? Da to nastavi uzimati jednom dnevno ili da nekako rasporedi kroz dan. Molim pomoć.
Ulje ne smije biti tekuće. Koliko samo prevaranata zarađuje na tuđoj nevolji. Ulje mora izgledati kao prozirna smeđa pasta ili smola. Obično je u šprici i dozira se istiskivanjem prema potrebi. Pola zrna, zrno, dva, četiri... Pa sve su informacije i slike dostupne na internetu. I kako onda netko može kupiti tekuće ulje?
Iceblue9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 01:32   #270
Quote:
Have a nice day kaže: Pogledaj post
Imam pitanje koje se tiče doziranja, jedna osoba koju poznajem za lječenje raka uzima ulje tako što navečer umoči čačkalicu do pola. Njezino je ulje dosta tekuće, pa se ne može govoriti o zrnima riže. Sad na stranici Ricka Simpsona piše da se nakon 5 tjedana mora doći do grama, što je otprilike mililitar, zar ne? Da to nastavi uzimati jednom dnevno ili da nekako rasporedi kroz dan. Molim pomoć.
To ulje je sasvim sigurno falsifikat. Ne mogu vjerovati kako ljudi nasjedaju na prevarante.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 10:38   #271
Slažem se s Arsenom, pravo ulje nije nimalo tekuće, ne možeš nešto umočiti u nnjega, skoro pa tvrdo.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 13:36   #272
Quote:
Iceblue9 kaže: Pogledaj post
Ulje ne smije biti tekuće. Koliko samo prevaranata zarađuje na tuđoj nevolji. Ulje mora izgledati kao prozirna smeđa pasta ili smola. Obično je u šprici i dozira se istiskivanjem prema potrebi. Pola zrna, zrno, dva, četiri... Pa sve su informacije i slike dostupne na internetu. I kako onda netko može kupiti tekuće ulje?
Quote:
Arsen kaže: Pogledaj post
To ulje je sasvim sigurno falsifikat. Ne mogu vjerovati kako ljudi nasjedaju na prevarante.
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Slažem se s Arsenom, pravo ulje nije nimalo tekuće, ne možeš nešto umočiti u nnjega, skoro pa tvrdo.
Jooj ovo mi nije uopče drago čuti. Dobro ona je uočila poboljšanje u odnosu na druge zdravstvene probleme, ali sad se brinem za djelovanje na rak. A jako je bitno!
Have a nice day is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 13:44   #273
Quote:
Arsen kaže: Pogledaj post
To ulje je sasvim sigurno falsifikat. Ne mogu vjerovati kako ljudi nasjedaju na prevarante.
Ništa čudno, pa recimo zelene kave trenutno se prodaje 3 puta više nego što se proizvede...kako?
segregator is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 13:53   #274
Kolko si platio ulje,ako je nešto jeftino onda je vjerojatno sranje.A naravno možda si i platio skupo pa si prevaren.
Jako je mala šansa da netko tko je dovoljno stručan i mudovit da se time bavi,nezna objasnit kako se pravilno upotrebljava.Zapravo je šansa nikakva...
Taj jaki pravi koncentrat thc-a tj. "pravu stvar" zapravo nebi ni trebalo zvat ulje nego smola,al ok "ulje" se već ustalilo.
Evo tu dosta dobrih domaćih informacija...
http://www.jutarnji.hr/-od-kanabisa-...-ulje/1100079/

Zadnje uređivanje GosponProljeće : 18.05.2014. at 14:12.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 14:12   #275
jel ima tko iskustva s uzimanjem ulja,izdvajanja THC-a u medicinske svrhe.
ako ima lijepo molim da mi se javi u box da me uputi i da mi neophodne informacije.
unaprjed hvala
odin77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 19:52   #276
Vidim da se mnogi raspituju o doziranju ulja, pa iz osobnoga iskustva(muzevoga) mogu reci da je poceo sa 3X1 zrno prvih dva dana pa sam mu povecavala dan za danom na dva pa 3 zrna svo dok za nekih 20-tak dana nismo dosli na gram dnevno ili 8X3 zrna 3x dnevno odnosno 1g dnevno. Posto je moj muz bio jako bolestan Rick Simpson nam je rekao da tarepija traje 3 mj a da je mi sprovedemo u 2 mj. Ne znam da li ste znali ali ako pacijent nije u mogucnosti ulje uzeti oralno moze ga se uzeti i rektalno u oblihu cepica, u biti je potrebno na bilo koji nacin unijeti ulje u organizam zatim ako ulje pacijent okusom vise ne moze podnijeti ulje se moze takodjer staviti u prazne kapsule koje se kupe u ljekarni. Imam iskustva dosta i ako kome treba kakav savjet rado cu pomoci kao i o infomaciji nabavke ulja.
mi_ama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 16:23   #277
Pozdrav! .... molim pomoć.... thc i kemoterapija - smiju li zajedno?
ParisGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 19:45   #278
Quote:
parižanka kaže: Pogledaj post
Pozdrav! .... molim pomoć.... thc i kemoterapija - smiju li zajedno?
..... u međuvremenu sam dobila odgovore (s pravih adresa ) - dapače - i poželjno je ....
ParisGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 23:33   #279
Quote:
parižanka kaže: Pogledaj post
..... u međuvremenu sam dobila odgovore (s pravih adresa ) - dapače - i poželjno je ....
Je li osoba hospitalizirana za vrijeme kemoterapije ili je dobiva ambulantno? Ako je hospitalizirana, kako onda to izvesti?
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 10:43   #280
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Je li osoba hospitalizirana za vrijeme kemoterapije ili je dobiva ambulantno? Ako je hospitalizirana, kako onda to izvesti?
Ako postoji volja, to ne bi smio biti problem.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:36.