Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2012., 15:02   #1641
Nisam ga vidla kod nas!
Imala sam nekada i one krute šampone iz Lusha - nisu loši, ali ovaj mi je neusporedivo bolji.
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 16:09   #1642
Quote:
Emma1313 kaže: Pogledaj post
Od gela za tuširanje ti kosa bude sjajna?
Da, bude. Naravno, nisam probala niti jedan drugi gel za tuširanje osim ovoga jer na njemu piše da je gel za tuširanje i pranje kose. I ja sam se iznenadila, nisam odmah povezala dok me ljudi nisu počeli ispitivati jesam se farbala ili nešto, da mi se kosa tako jako sjaji. Onda sam razmišljala što sam novo radila sa njom, taman se poklopilo da sam prala sa tim gelom.

Sad opet perem s njim i vidim da se vraća sjaj i ne izgleda mi iskosano.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 21:57   #1643
ja u zadnje vrijeme koristim Afroditin-kopriva i biotin, i regenerator od garniera s 5 biljaka i baš sam zadovoljna,odavno mi kosa nije tako dobro izgledala Afroditin šampon mi je baš dobro opere, kosa mi više ne opada, ne masti je kao što su to činili drugi šamponi, kosa mi nije teška, niti mi izaziva iritaciju tjemena nakon 3-4 dana.. A ovaj Garnierov regenerator mi je učini tako mekanom, sjajnom, podatnom da nemam riječi, odavno mi nije izgledala tako zdrava i sjajna i da ovaj mi regenerator raščešljava kosu skroz lako,nimalo mi se ne petlja
Sasha-Fierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 11:21   #1644
meni je afroditina kkopriva recimo bila koma. imam dosta suho vlasište s ranicama, seboreični dermatitis pretpostavljam, a kkosa mi se jako brzo masti. koristila sam ga oko mjesec, dva i tjeme mi se pogoršalo, a nije mi se ništa manje mastila. :/ mislim da ću sljedeće uzeti Biopha s aloe verom ili s maslacem
__________________
Breath Of Color
6ftunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 15:37   #1645
crni gliss kur šampon i maska- nešto najgore što sam stavila na kosu znaci ovi proizvodi su totalna koma, inace nemam nikako masnu kosu, vise prema suhoj i nakon samponiranja i maske isla sam osusit kosu fenom i vec je tad bila masna i djelila se na rezance. bila sam uvjerena da je nisam dobro osusila ali ta masnoca se nije ni dala posušit drago mi je da se danas mogu tome dobro nasmijat jer se sjetim svoje face u ogledalu kad sam skuzila da je to masno a ne mokro

inace koristim afrodita koprivu i sampon mi je super samo ga treba malo vise jer se ne pjeni ali miris mi je fenomenalan, i kosa mi ne pada ko prije kad bi ju prala. prije sam znala skinut bunt dlaka s glave jednim pranjem a odkad perem afroditom padnu mi svega doslovno 3-4 dlake i to sam skuzila vec nakon treceg pranja. naravno, obavezno uz ovaj sampon preporucam regenerator ili masku (mada se meni to podrazumijeva ali nikad ne znas) jer dosta petlja
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 17:48   #1646
He he, a ja baš kupila crni Glis Kur. I sad ovo pročitam.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 17:54   #1647
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
crni gliss kur šampon i maska- nešto najgore što sam stavila na kosu znaci ovi proizvodi su totalna koma, inace nemam nikako masnu kosu, vise prema suhoj i nakon samponiranja i maske isla sam osusit kosu fenom i vec je tad bila masna i djelila se na rezance. bila sam uvjerena da je nisam dobro osusila ali ta masnoca se nije ni dala posušit drago mi je da se danas mogu tome dobro nasmijat jer se sjetim svoje face u ogledalu kad sam skuzila da je to masno a ne mokro

inace koristim afrodita koprivu i sampon mi je super samo ga treba malo vise jer se ne pjeni ali miris mi je fenomenalan, i kosa mi ne pada ko prije kad bi ju prala. prije sam znala skinut bunt dlaka s glave jednim pranjem a odkad perem afroditom padnu mi svega doslovno 3-4 dlake i to sam skuzila vec nakon treceg pranja. naravno, obavezno uz ovaj sampon preporucam regenerator ili masku (mada se meni to podrazumijeva ali nikad ne znas) jer dosta petlja
Na ovo potpis od prve do zadnje recenice. Glis kur crni je sluzbeno najgori sampon/regenerator/maska koje sam probala. Takodjer imam suhu kosu, a od toga mi se prvi dan mastila. I takodjer sam presla na Afroditinu koprivu s kojom sam se preporodila.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 18:47   #1648
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Na ovo potpis od prve do zadnje recenice. Glis kur crni je sluzbeno najgori sampon/regenerator/maska koje sam probala. Takodjer imam suhu kosu, a od toga mi se prvi dan mastila. I takodjer sam presla na Afroditinu koprivu s kojom sam se preporodila.
to je to ja sam si danas kupila Wella Pro Series Moisture masku za kosu, upravo sam oprala afroditom i stavila tu maksku i
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 18:49   #1649
Quote:
Anita2507 kaže: Pogledaj post
He he, a ja baš kupila crni Glis Kur. I sad ovo pročitam.
hahhaha a ko zna 100 zena 200
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 21:23   #1650
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
to je to ja sam si danas kupila Wella Pro Series Moisture masku za kosu, upravo sam oprala afroditom i stavila tu maksku i
jedna od najboljih
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 22:23   #1651
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
inace koristim afrodita koprivu i sampon mi je super samo ga treba malo vise jer se ne pjeni ali miris mi je fenomenalan, i kosa mi ne pada ko prije kad bi ju prala. prije sam znala skinut bunt dlaka s glave jednim pranjem a odkad perem afroditom padnu mi svega doslovno 3-4 dlake i to sam skuzila vec nakon treceg pranja. naravno, obavezno uz ovaj sampon preporucam regenerator ili masku (mada se meni to podrazumijeva ali nikad ne znas) jer dosta petlja
Kolika je cijena tih šampona, gdje ih sve ima???
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 10:45   #1652
Quote:
Anita2507 kaže: Pogledaj post
Kolika je cijena tih šampona, gdje ih sve ima???
kostaju prava sitnica oko 20 kn 1l (ono veliko pakiranje koje sam ne znam ni sama uvijek do nedugo izbjegavala). imas u konzumu, kozmu, sparu, plodinama.
i imas raznih, imas 2 od koprive jedan je kopriva-pantenol(taj ja koristim, pise na njemu protiv opadanja kose) i drugi kopriva-biotin(za masnu kosu), imas za suhu kosu(zuto pakiranje, ne znam tocno od cega).. znam da ih nije bilo u dm-u, ali imas u svim velikim ducanima
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 17:24   #1653
mell256, po tebi sam kupila onaj šampon od Lavere jer isto patim od seboreičnog vlasišta i Wellinu masku, pa ćemo vidjeti hvala ti!
__________________
Breath Of Color
6ftunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 20:12   #1654
Quote:
6ftunder kaže: Pogledaj post
mell256, po tebi sam kupila onaj šampon od Lavere jer isto patim od seboreičnog vlasišta i Wellinu masku, pa ćemo vidjeti hvala ti!
Smijem li pitati koji je to točno Laverin šampon. Sjećam se da se je već spominjao, ali sam zaboravila
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 20:16   #1655
je li vidio netko negdje za kupiti Sunsilk sampon za kosu?
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 21:08   #1656
Quote:
luliana kaže: Pogledaj post
Smijem li pitati koji je to točno Laverin šampon. Sjećam se da se je već spominjao, ali sam zaboravila
Lavera Basis Sensitiv, Regenerative

__________________
Breath Of Color
6ftunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 21:22   #1657
Quote:
6ftunder kaže: Pogledaj post
Lavera Basis Sensitiv, Regenerative

Hvala ti....
Ajde pliz javi kako će ti djelovati na seboreu.
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 22:01   #1658
Quote:
blaenka kaže: Pogledaj post
je li vidio netko negdje za kupiti Sunsilk sampon za kosu?
limoni parfumerije su ih prije držale, ne znam jeli ih još uvijek drže

i vidjela sam ih neki dan u Prehrani
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 23:08   #1659
Evo upravo sam oprala svoju voljenu kosicu i toliko sam odusevljena samponom koji sam nedavno kupila da sam trazila dobrih 15min temu namjenjenu tom nuznom zlu.
Inace imam izuzetno osjetljivo vlasiste, ali moja razmazena kosa je uvijek trazila puno sminkerskih preparata, tipa Panten, Gliss, ostalih nekoliko isprobanih marki mi nije ni u jednom trenutku pruzilo ono sto je od njih bilo ocekivano.
Kako su mi se ponovo napravile kraste na glavi (JAKO osjetljiva koza), morala sam kupiti neki blagi sampon da malo to dovedem u red, znajuci da ce mi se bez sve one kemije kosa osusiti i da ce biti odvratna. I tako sam se odlucila na Alverde , samo zato sto su animal friendly. Barem se tako prica. Bila sam stvarno uvjerena da ce mi isusiti kosu kao nekoliko ''cistih'' sampona drugih marki koje sam probala, ali kosa mi je prekrasna od njega! Doduse, i dalje sam koristila Gliss regeneratore, jer imam zalihu, ali evo nakon 4-5 pranja mi se tjeme oporavilo a kosa ostala sjajna i mekana.
Nadam se da ce tako i ostati jer sam umorna od godina isprobavanja svakih par mjeseci drugog sampona, dok se prethodni fail potrosi.
merkatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 00:23   #1660
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
crni gliss kur šampon i maska- nešto najgore što sam stavila na kosu
slažem se regeneratoru sam dala par prilika i probala ga, naravno samo na vrhovima koristiti, aliii ništa od toga
Anna xD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:24.