Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2019., 14:00   #1
Politički uređivanje web portala poput Večernjeg lista

Eto pokrečem jednu temu, više s upitom.... nekad poželiš podijeliti mišljenje, jer iskreno, o nekim temema ne želim u privatno s prijateljima ili obitelji, a želiš čuti mišljenje drugih... recimo ugasio sam fejk profil na Facebooku, nakon prošlih izbora, jer vidio sam realno da portali su više manje nebitni, ljudi gledaju televiziju, a mlade politika i ne zanima, a izači na izobre im je jednako prokletstvu da nemaju internet godinu dana!! Ostao mi je profil na VL, tu i tamo bih iznio stav, iako znam da je politički portal, s nekim idejama, no nisam mislio da web urednici, administrator ima profile, piše, provocira, trola, i ako reagiraš, posebno s nekim stavom koji mu ne paše, pri tom nije trolanje ili vrijeđanje, nego na njegovo trolanje baciš nešto što ne može poreći, dobiješ ban i obriše post, po nekim izmišljenim pravilima 2, 5, 7... što ti ja znam... znači želim čuti ponekad ljude, jer moj stav ne mora biti točan, ja mislim da je točan, na neke teme sam i promjenio mišljenje jer drugi su me razuvjerili s svojim stavom... pa sad, ovdje nisam dugo... kako je tu? Trolanje, diskusije? Je li i tu neka cenzura, dokle smiješ s svojim mišljenjem? Mišljenjem, ne vrijeđanjem!! Je li web admin recimo voli Fiat i ti napišeš ta talijan je smeče, hoćeš li dobiti ban, ili imaš pravo na stav? Mislim primjer je ta tema oko automobila, da ne ulazim u politiku i napišem HDZ je kiminalna organizacija, IDS je HDZ Istre... moj stav, je li prolazi, ili? Toliko da znam... lp

PS ne ljitute se na pravopis, posebno web lingisti...
Bojko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2019., 14:14   #2
ma ne. ovdje ti je bastion tolerancije i demokracije. možeš iznijeti stav bilo kakvog političkog predznaka i nećeš biti sankcioniran dok god poštuješ pravila foruma i minimum pristojnosti. moderatori se trude koliko mogu, no uvijek će biti trolera koji će te isprovocirati, svojom glupošću ili nečim drugim. nemoj na takve obraćati pažnju, zbog vlastitog mentalnog zdravlja.

jedini je problem ovdje što je tumačenje prekršaja prepušteno slobodnoj procjeni moderatora. no, tako nam je u cijeloj državi pa se navikneš.
uzgred, nemoj se razočarati ako te zbaniraju iako ne vidiš neki poseban razlog za to. oni koji su ovdje duže još pokušavaju dokučiti neizrečena i nenapisana pravila kojima (se) služe moderatori. imamo neke naznake kakva su to pravila ali opet nas ponekad ulove u rotor.

uživaj ovdje, ja ću sad u ban jer sam komentirao moderaturu. to se ne smije.
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2019., 14:16   #3
VL i nije forum.

Ovo je najveći moderirani politički forum u Hrvatskoj pa i šire.

Pogledaj koje teme te zanimaju i diskutiraj ljudima na način, kako bi vani s ljudima pričao.

I da, Fiat je smeće od auta.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2019., 14:16   #4
Quote:
all_or_nothing kaže: Pogledaj post

uživaj ovdje, ja ću sad u ban jer sam komentirao moderaturu. to se ne smije.
Prisjeti me navečer da te baniram.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2019., 14:50   #5
Ajde dobro... nadam se... nemam ništa protiv na ban za trolanje ili vrijeđanje... ali eto, ponekad kreneš u diskusiju, raspravu... kako sam pisao baš na VL, odjednom komentar nestao tog kome repliciram, nije obisan, nestao, moj post s 0 u minus ili plus u jdnom minuti skočio na 6 minusa, ok, ima tko se ne slaže, ali upitao još neke stvari, u roku od 10 sec. profil baniran... počele sumnje, otvorio drugi profil i postavio isti upit, znači u razgovoru na neku upis, ne direktno na temu, opet u 10 sec ban i to na dvije godine!! Znači web admin ima svoje profile i utječe ocjenom i stavovima, s tim da je ovdje glumio komšiju i pomalo provocirao, da se razumijemo, to me ne zanima, iz Istre sam, ali je jasno na što cilja da pokupi komentar više... čisto ako ima neka tema, zanima me, p sad moj stav ili stav tog koji piše ne paše adminu, hoče li lupiti ban i obistati sve ili poštovati da različito mislimo, tražim takvi neki forum... bez da imam nervozu... lp
Bojko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2019., 16:54   #6
vecernji je smeće neviđeno, pa index, pa svi ostali pa 24 sata...
24 sata najprofesionalniji portal u hrvata
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2019., 20:21   #7
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
vecernji je smeće neviđeno, pa index, pa svi ostali pa 24 sata...
24 sata najprofesionalniji portal u hrvata
Zar su ti portali toliko nisko pali kad je 24sata najprofesionalniji. Ne pratim ih već duže pa ne znam. Ali koliko se sjećam dok sam još povremeno čitao 24sata je bilo dno dna.
blesimer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2019., 18:39   #8
Quote:
Bojko kaže: Pogledaj post
Eto pokrečem jednu temu, više s upitom.... nekad poželiš podijeliti mišljenje, jer iskreno, o nekim temema ne želim u privatno s prijateljima ili obitelji, a želiš čuti mišljenje drugih... recimo ugasio sam fejk profil na Facebooku, nakon prošlih izbora, jer vidio sam realno da portali su više manje nebitni, ljudi gledaju televiziju, a mlade politika i ne zanima, a izači na izobre im je jednako prokletstvu da nemaju internet godinu dana!! Ostao mi je profil na VL, tu i tamo bih iznio stav, iako znam da je politički portal, s nekim idejama, no nisam mislio da web urednici, administrator ima profile, piše, provocira, trola, i ako reagiraš, posebno s nekim stavom koji mu ne paše, pri tom nije trolanje ili vrijeđanje, nego na njegovo trolanje baciš nešto što ne može poreći, dobiješ ban i obriše post, po nekim izmišljenim pravilima 2, 5, 7... što ti ja znam... znači želim čuti ponekad ljude, jer moj stav ne mora biti točan, ja mislim da je točan, na neke teme sam i promjenio mišljenje jer drugi su me razuvjerili s svojim stavom... pa sad, ovdje nisam dugo... kako je tu? Trolanje, diskusije? Je li i tu neka cenzura, dokle smiješ s svojim mišljenjem? Mišljenjem, ne vrijeđanjem!! Je li web admin recimo voli Fiat i ti napišeš ta talijan je smeče, hoćeš li dobiti ban, ili imaš pravo na stav? Mislim primjer je ta tema oko automobila, da ne ulazim u politiku i napišem HDZ je kiminalna organizacija, IDS je HDZ Istre... moj stav, je li prolazi, ili? Toliko da znam... lp

PS ne ljitute se na pravopis, posebno web lingisti...
ovdje ti je isto kao što si opisao za VL.
kajzen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2019., 12:51   #9
moderatori

Quote:
all_or_nothing kaže: Pogledaj post
ma ne. ovdje ti je bastion tolerancije i demokracije. možeš iznijeti stav bilo kakvog političkog predznaka i nećeš biti sankcioniran dok god poštuješ pravila foruma i minimum pristojnosti. moderatori se trude koliko mogu, no uvijek će biti trolera koji će te isprovocirati, svojom glupošću ili nečim drugim. nemoj na takve obraćati pažnju, zbog vlastitog mentalnog zdravlja.

jedini je problem ovdje što je tumačenje prekršaja prepušteno slobodnoj procjeni moderatora. no, tako nam je u cijeloj državi pa se navikneš.
uzgred, nemoj se razočarati ako te zbaniraju iako ne vidiš neki poseban razlog za to. oni koji su ovdje duže još pokušavaju dokučiti neizrečena i nenapisana pravila kojima (se) služe moderatori. imamo neke naznake kakva su to pravila ali opet nas ponekad ulove u rotor.

uživaj ovdje, ja ću sad u ban jer sam komentirao moderaturu. to se ne smije.
Slobodna procjena moderatora je obična sprdačina jer ne postoje kriteriji za ban. Nedavno sam dobio ban od nekakvog moderatora KLCCLK , koji se sakriva iza fake profila. Naravno, kada sam ja njemu pokušao dati negativnu ocjenu jer je vrijeđao, moj negativni bod uopće nije zabilježen. Naravno, bez obrazloženja. Toliko o slobodnom izražavanju mišljenja na ovom forumu. Taj moderator je inače u svim temema, svakom loncu poklopac pa stičem dojam da ima 3 oka i 3 uha i općenito je pametniji od svih drugih. Ako i ovoga puta dobijem ban zbog kritičkog osvrta na ponašanje moderatora, ugasiti ću profil
sandro1957 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2019., 13:03   #10
mislim da bi tema mogla se prebaciti ovdje: https://www.forum.hr/showthread.php?t=125636&page=201
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2019., 04:00   #11
Koliko slobodno možeš pričati procjeni po mojim infrakcijama

Na sjećam se točno koliko sam bio baniran ali sigurno nije bilo manje od mjesec dana za zadnju infrakciju.

Ne znam kakvi su sa ostalim stvarima ali o komunizmu moraš pričati kao da živiš u njemu

http://prntscr.com/oipqah
https://prnt.sc/oipndd
http://prntscr.com/oipovj

Ako si ovo pročitao pogledaj za par dana je li moj profil posivio
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.