Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2013., 13:19   #41
Quote:
fiksi kaže: Pogledaj post
I ja sam dobio samo to. 3 dana, nista o tome da je proslijedjeno itd. Mozda ne znaju kako odgovoriti, mozda nas je previse, a mozda je zagubljeno ili neznam sto drugo.

Ja mislim da cu poslati na sva 3 ona emaila i pasteati cijelu zalbu. Tako cu biti siguran da su to vidjeli. Preporucujem da vi napravite isto.

Je li itko tko je trazio neutralizaciju dobio ikakav odgovor do sada?
Evo samo da prijavim da sam ja poslala svoj komentarčić na test preko onog web-obrasca i odgovor sam dobila nepunih sat vremena kasnije:

Quote:
Dear Madam,

Thank you for your e-mail forwarded to the service in charge.

Kind regards,

Luc GILLIS
Mislim da to oni tam sve sad stavljaju na hrpu, češkaju se po glavi i gruntaju kaj će sad dalje. Ne mogu odignorirat toliko upita, a još nisu smislili nikakve suvisle odgovore.
__________________
Zara.Zna.
zara.zna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 14:05   #42
Ja sam dobio samo automatski odgovor i that's it.
Mostly_Harmless is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 14:33   #43
Ima li tko preporuku za pristojan, a povoljan hotel ili B&B u Bruxellesu? Idem u AC u travnju.
Hvala.
geom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 14:33   #44
Quote:
niki_m kaže: Pogledaj post
zna li netko što se događa ako u međuvremenu osoba ostane trudna, a sve je prošla i ponude joj posao? čula sam neka iskustva da kažu da će posao čekati, ali nekako mi zvuči to predobro.
i ako će čekati, koliko će čekati? pod kojim poslodavcem se onda vodi trudnoća?
Posao te čeka nekih 5 mjeseci koliko imaš pravo na porođajni, naravno, ako si potpisala ugovor. Nakon toga bebu u jaslice i na posao!
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 14:51   #45
Quote:
stype kaže: Pogledaj post
postoji bus koji vozi od Charleroi-a do Brux. glavnog kolodvora "Brussels Midi", cijena 22 eura povratna karta :

http://www.charleroi-airport.com/en/...tle/index.html

Parking u zadru je opako skup .. ako se dobro sjećam, cca 300 kuna za 3-4 dana.
Koliko sam čuo, parking u Ljubljani je 10 EUR po danu.

Quote:
Parlamentarium kaže: Pogledaj post
To je valjda zbog mog ljupkog avatara
Davitelj protiv davitelja?
Quote:
acidophilus kaže: Pogledaj post
stvari se odvijaju malo prebrzo na ovom forumu za moj ukus nisam bio online par dana i ne mogu pohvatat sta se zapravo dogadja...

moze li mi molim vas netko ukratko rec o kakvoj zalbi govorite? tko se zeli na sto zalit?
Nek' ti objasni fiksi, on je najvatreniji pobornik žalbi.
Johny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 14:53   #46
Ne mogu vjerovat da mi se Johny obratio

Pera Mitic. Legenda.
__________________
Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da živi!
Parlamentarium is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 14:56   #47
Quote:
Parlamentarium kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovat da mi se Johny obratio

Pera Mitic. Legenda.
Eto koju sam ti čast ukazao.

Taško Načić mi je oduvijek bio legendaran glumac.
Johny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 14:59   #48
Ne brinite. Puska je zakocena.
__________________
Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da živi!
Parlamentarium is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:12   #49
ajme koji sam ja debil. mislila sam da ste svi prestali postati - i čudim se - kad ono novi thread.
ja se najiskrenije nadam da će biti kakav razuman croatijin let iz zg za brisel.
ili mi se posreći pa bude kakav krk il nešto.
ne pada mi napamet ići u trst, veneciju ili ljubljanu.
iskustvo mi je pokazalo da low budget sa svim dodatnim troškovima na kraju doće blizu akcijske croatijine karte. Držim fige za akcijsku od croatia airlinesa

Zadnje uređivanje FIRST : 20.03.2013. at 15:21.
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:20   #50
Eto mene u otadžbini

Još mi nisu sjeli dojmovi, odradila AC i retest za prevoditelje, otkrila da se solidno orijentiram, da me ipak nije strah letenja i neuhaus yum yum

Test je bio definitivno teži od prošlog, slažem se sa zarom, osobito engleski i totalno nisam bila u modu za pisanje, al na kraju je ispalo ok. Bila sam zadovoljnija prošlim prijevodima al su mi baš bila legla oba teksta, što je valjda pitanje sreće.

AC je hmmmmm...zanimljivo iskustvo Bez obzira što tko mislio/rekao o Banetu, meni se jako poklapalo s onim što je napisao. Meni osobno su moje jelte performanse bile ok, al šta su si tete i stričeki mislili, ko će ga znat. Nisu nešto skloni feedbacku, valjda ih tak treniraju.

Logistika: ja išla CA-om direktno, al sam kupila kartu još u 12. mjesecu pa sam ispod refund limita, još će mi nešto i ostat. Svakako si na aerodromu na automatu kupite kartu za bar 10 jumpova na javnom prijevozu jer inače bus/metro ispadnu skupi, osobito s aerodroma i natrag. Hrana je skupa i u sve stavljaju luk, exki je solidan (super čajevi), na prvi pogled sve izgleda krasno a na kraju ispadne dosta skupo s obzirom na veličinu porcija (iako ja ne jedem pšenicu pa mi je automatski sužen izbor hrane). Još sam jela Pho u vijetnamskom restoranu blizu AC-a i to svakako preporučujem, isto blizu je Fontaine, malo skuplji ali fina hrana i odličan lava chocolate cake
Kaj se tiče smještaja ja sam bila u B&B-u u Rue Clovis što mi se čini solidna lokacija, 7 minuta pješke do AC-a, tri-četiri stanice busom do trga, četiri stanice do Selora di su bili prijevodi. Ako koga zanima nek mi pošalje PP.

Osobno bih svakako preporučila noćenje u Bruxu dan ranije zbog stresa.
Vičite ak vas još kaj zanima, a mogu legalno otkriti

EDIT: papire za povrat para šaljem na adresu AC-a? Ja nisam predala na lokaciji jer sam čekala račun hotela.
telica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:20   #51
Sta ovo znaci:


I would like to inform you that at this stage an evaluation of the manner in which the test was both validated and deployed is not indicative of the test having been prejudicial

Ja ne razumim
ante21000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:25   #52
o boze, a vi bi radili u EU. to znaci da procjena načina na koji je test izveden nije pokazala da je test bio na ikoji nacin priklonjen ovoj ili onoj skupini.
uglavnom, odjeb
zhirafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:26   #53
Znači: Odjeb je lansiran! :-) Detaljno objašnjenje zašto ćemo poslati poslije.
Storm13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:29   #54
Stigao i meni isti odgovor - sada sam ga vidjela.
ja bi to protumačila u kontekstu onoga što sam ja njima napisala da u ovoj fazi procjene regularnosti provođenja i skoriranja testa nema indicija da je test dao nekome bolju startnu poziciju , no trenutno vrše potpunu procjenu situacije i cjelovit odgovor će dati kandidatima do 15.04.2013.

ne bih rekla da je odjeb. još. naime gospoda nisu smislila kako će objasniti da test nije nekima dao bolju startnu poziciju i za to će im trebati mjesec dana. :-D
ja sam ih naime pitala postoji li mogućnost da je korišten isti test.
ništa - idem ih dalje pitati kada će onda rezultati - prije AC-a ili what?
Hoće to još tko pitati? mene rosa ignorira na netu
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:32   #55
Johny, kaj sam ja ono rekao?
amarkulin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:36   #56
Quote:
FIRST kaže: Pogledaj post
Stigao i meni isti odgovor - sada sam ga vidjela.
ja bi to protumačila u kontekstu onoga što sam ja njima napisala da u ovoj fazi procjene regularnosti provođenja i skoriranja testa nema indicija da je test dao nekome bolju startnu poziciju , no trenutno vrše potpunu procjenu situacije i cjelovit odgovor će dati kandidatima do 15.04.2013.

ne bih rekla da je odjeb. još. naime gospoda nisu smislila kako će objasniti da test nije nekima dao bolju startnu poziciju i za to će im trebati mjesec dana. :-D
ja sam ih naime pitala postoji li mogućnost da je korišten isti test.
ništa - idem ih dalje pitati kada će onda rezultati - prije AC-a ili what?
Hoće to još tko pitati? mene rosa ignorira na netu
to su baš stavili izrijekom 15.4.?
ajde pliz stavi cijeli njihov odgovor u izvorniku.
frks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:37   #57
Johny i Amarkulin ce se potuc na grupnoj vjezbi ako slucajno budu u istoj grupi
__________________
Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da živi!
Parlamentarium is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:38   #58
bit ćemo Johny,Amarkulin i ja. Bili smo skupa na testu hrvatskog - fakat smo zajedno i na grupnoj vježbi
ako budemo isti dan,ista grupa treba nam strategija.

Zadnje uređivanje FIRST : 20.03.2013. at 15:43. Reason: stavila ja na prvo mjesto - sram me bilo
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:39   #59
Quote:
FIRST kaže: Pogledaj post
bit ćemo ja, Johny i Amarkulin. Bili smo skupa na testu hrvatskog - fakat smo zajedno i na grupnoj vježbi
ako budemo isti dan,ista grupa treba nam strategija.
i ja sam bio s vama na HR.
frks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:42   #60
Quote:
frks kaže: Pogledaj post
i ja sam bio s vama na HR.
feštaaaaaaaa
ako smo svi skupa ima da se čujemo na skype :-D

Zadnje uređivanje FIRST : 20.03.2013. at 15:49.
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.