Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2017., 08:54   #2761
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Ne može se to eksplicitno tvrditi, bez argumenata... No čijnjenica je da je Celta došla do polufinala Kupa uefe, što Evertonu, Southamptou, West Hamu, Cristal Palasu ipak jos ije poslo za rukom...
nije njima al Fulham-u je cak mislim i finale
shic
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 12:54   #2762
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
nije njima al Fulham-u je cak mislim i finale
shic
Tj. u premijernoj ili 2.sezoni Europske Lige, rebrandirango natjecanja. I Boro je igra fianle u Kup Uefa, također nastarada od španjoalca u istome
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 16:16   #2763
Filozof : know you like to hear that ‘it is the toughest one, congratulations’. You are so proud, the Premier League is fantastic,” said Guardiola.

“The Premier League is top. You are the most viewed. But every League, every competition, has its specific things, and ways.

Of course the Premier League is tough, so tough. But I would not say to go to Bernabeu, Camp Nou, Bilbao, Sevilla is easy. Because in the last decade, all the Spanish teams arrive in the Champions League and the Europa League.

“And the Premier League will be tough when - hopefully this is going to happen with five teams in the Champions League – they can achieve the last rounds.
__________________
Fuck Around N Find Out
Madrono is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 23:07   #2764
Preimenujte topic u Serie A vs Prem vs Primera

https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert...crank2018.html
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 08:37   #2765
Prem 33 od 39 bodova
Primera 18 od 30 bodova
Bundesliga 8 od 24 bodova

GojkoVelicanstv is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 08:47   #2766
Jos je Liverpool bacio 4 boda protiv Spartaka i Seville, mogla e biti i jos veca razlika
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 09:32   #2767
Englezići se vesele pobjedama u skupinama

A svakom njegovo veselje, netko osvaja trofeje netko bodove u skupini
Mister Yellow is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 09:39   #2768
Joj daj ajde, kada su se redovito sramotili u skupinama onda ste se rugali, sada kada dobivaju u skupinama i kada ce valjda biti prva zemlja s 5 predstavnika u osmini finala onda govorite jbs skupine. Ugl. ono sto smo govorili, EPL ce tokom iducih godina biti bolji jer imaju puno ozbiljnije trener i vec su sada ekipe uigranije i bolje, biti ce i tokom iducih godina jos bolje.

Mislim jel tko ocekivao da ce CFC dobiti AM u gostima, da ce Suprsi protiv RM na Bernabeu odigrati izjednaceno, da ce dobiti BVB? Pa uvjerljive pobjede Cityja, Liverpoola i Uniteda isto znace ne sto jer su se u zadnjih 5 godina sramotili protiv slicnih ekipa u skupini i ispadali.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 09:41   #2769
Španci se više koncentriraju na svoje domače prvenstvo, bitnije im je jebaji ga
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 11:20   #2770
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Joj daj ajde, kada su se redovito sramotili u skupinama onda ste se rugali, sada kada dobivaju u skupinama i kada ce valjda biti prva zemlja s 5 predstavnika u osmini finala onda govorite jbs skupine.
Englezi se više ne sramote u skupinama, sad bi ih mogli i proći. Još malo i dostići ćete Serie A
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 11:46   #2771
Zajebancija na stranu, jel stvarno mislis da je Serie A bolja od EPL-a?
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 11:52   #2772
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Englezi se više ne sramote u skupinama, sad bi ih mogli i proći. Još malo i dostići ćete Serie A
Nema veze s mozgom, čak u ovom slabijem periodu su bili ispred Serije A. Pa gore su ti koeficijenti od zadnjih sezona.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:57   #2773
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Zajebancija na stranu, jel stvarno mislis da je Serie A bolja od EPL-a?
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Nema veze s mozgom, čak u ovom slabijem periodu su bili ispred Serije A. Pa gore su ti koeficijenti od zadnjih sezona.
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:26   #2774
Mda, a di si bio u utorak?
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:28   #2775
Na kulturnom događanju
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:40   #2776
Ajde malo konstruktive: Drago mi je da se engleski klubovi igrom i rezultatima vraćaju pri vrh Europe, a pogotovo mi je drago za Spurse i Liverpool koji uvode neka nova imena, pa i način igre. Pratim što će City napraviti ove godine, a navijam da bunkeraši Uniteda i Chelsea ispadnu jer mi se ne da gledati kako odlične ekipe igraju kukavički nogomet
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:29   #2777
Kao što sam ti rekao na drugoj temi, CFC je može igrati dosta ofenzivno, samo imaju problema s ozljedama. Kada se Morata u potpunosti oporavi biti će to dobro, Hazard lagano diže formu...

Po meni bi CFC mogao čak najdalje doći od Prem klubova. Nekada se potrebno povući kada igraš protiv jačih ekipa(slažem se da Roma to nije i da su trebali bolje, no imaju malu krizu pa je Conte htio dobiti pod svaku cijenu), a oni uz United to najbolje znaju, uz to znaju napasti dobro(što United za sada ne zna), no vidjeti ćemo.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:35   #2778
Chelsea nema dovoljnu širinu da igra doma i u Europi na visokoj razini. Već sad mašina škripi zbog nekoliko ozljeda, ali nemaju prave zamjene ni za stopere ni za veznjake ni za centarfora. Ne vidim da mogu do kraja sezone odigrati odlično u kontinuitetu. Ako ne budu imali sreće, mislim da bi prvi mogli ispasti od Engleza.
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 10:45   #2779
Bila od 1999-2017 najjača nacionalna europska liga...

Bila je, više nije... Ne zato što će Barcelona, Espanyol i Gerona iz nje istupiti (neće još, jer su vezani ugovorom od TV prava), vec zato sto se nestabilna politička situacija odmah preslika na tržište kapitala...

Ovogodisnji rezultati eurokupova daju naslutiti takav raasplet u bliskoj bududcnosti...

Svedski anonimusi totalno nadigraju Bilbao koji prije toga kuci gubi od Ukrajinaca, Villarreal se doma muči protiv jedne Slavije, Atletico nuzno mora pobjediti Azere, ali mu to ne polazi za rukom, a prije toga je zasluzeno kuci porazen od Chelsea... Sevilla dobija petardu od najpopularnijeg svjetskog nogometnog kluba (kad je riječ o domicilnim navijačima)...

Uglavnom izvjestan je pad kvalitete Primere division u mjesecima i godinama koje dolaze.
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 16:36   #2780
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Bila od 1999-2017 najjača nacionalna europska liga...

Bila je, više nije... Ne zato što će Barcelona, Espanyol i Gerona iz nje istupiti (neće još, jer su vezani ugovorom od TV prava), vec zato sto se nestabilna politička situacija odmah preslika na tržište kapitala...

Ovogodisnji rezultati eurokupova daju naslutiti takav raasplet u bliskoj bududcnosti...

Svedski anonimusi totalno nadigraju Bilbao koji prije toga kuci gubi od Ukrajinaca, Villarreal se doma muči protiv jedne Slavije, Atletico nuzno mora pobjediti Azere, ali mu to ne polazi za rukom, a prije toga je zasluzeno kuci porazen od Chelsea... Sevilla dobija petardu od najpopularnijeg svjetskog nogometnog kluba (kad je riječ o domicilnim navijačima)...

Uglavnom izvjestan je pad kvalitete Primere division u mjesecima i godinama koje dolaze.
Bili su najjači od 2010.-2017., nikako se ne slažem za razdoblje 1999.-2017.

Sezona 02/03 -tri talijanska u polufinalu, Juventus rastura i Barcelonu i Real Madrid, talijansko finale
Sezona 03/04 - vrlo čudna sezona u kojoj niti jedna liga ne dominiria
Sezona 04/05, dva engleska u polufinalu, Chelsea izbacuje Barcelonu, Liverpool osvajač LP, Real ispada u osmini finala
Sezoa 05/06 Real ispada u osmini finala, no tu su španjolski ostvarili bolji uspjeh dva kluba u polufinalu i osvaja Barcelona
06/07 - tri engelska u polufinalu, Real ispada u osmini finala, Barcelona isto od Liverpoola, Valencija od Chelseaja
07/08 - tri engelska u polufnalu, Barcelona jadna izgleda kao da je zalutala u polufinale, englesko finale
08/09 tri engelska u polufinalu, Chelsea brutalno pokraden od strane Barceloe i umjesto drugog engleskog finala u nizu imamo Barcelonu kao osvajača, Real Madrid dobio 6 komada od Liverpoola.

Baš mi je drago što se raspada ta liga, pun mi je kurac izdrkavanja od strane marketinga i sudačih odluka koje guraju Real i Barcelonu.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.