Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2017., 08:33   #2101
Ni Amexa ni Dinersa?
debaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:05   #2102
Quote:
debaser kaže: Pogledaj post
Ni Amexa ni Dinersa?
Nabavila Amex, za Diners nema nigdje popusta.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:44   #2103
Umjesto jetcost.es istu proceduru ponoviti na jetcost.pt. Sredstvo placanje je onda diners.
debaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 13:48   #2104
Quote:
debaser kaže: Pogledaj post
Umjesto jetcost.es istu proceduru ponoviti na jetcost.pt. Sredstvo placanje je onda diners.
Hvala, nisam to znala
Jedino sto ne izbacuju iste posrednike, lastminute.com nema na Jetcost.pt, pa mi onda nekad na Jetcost.es ispadne jeftinije. Zato sam ga valjda nekidan odbacila kad sam pretrazivala.


Kupujes inace preko ovih lastminute, gotogate, travelgenio. OK su?

To Amex / Diners govoris samo za Rumbo ili i za ostale posrednike? Kod nekih pise samo da cijena ovisi o nacinu placanja, nema detalja: moram utipkavati sve podatke da bih isla na iduci korak.


Edit: isla sam na Gotogate do placanja, oni niti ne primaju Amex i Diners, nego Visu i neke druge kartice - cijena se ne mijenja kad promijenim odabir kartice. Dok je recimo TravelGenio samo za Maestro ona cijena, inace je 7 eura skuplje.
Na Jetcost.es - dobijem lastminute i Rumbo kao najjeftinije i mogu Amexom platit. Na Jetcost.pt mi je Gotogate najjeftiniji trenutno.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."

Zadnje uređivanje Electra8472 : 23.09.2017. at 14:16.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 00:50   #2105
Jel netko ima ideju zasto na LastMinute i SuperSaver-u (Preko Jetcosta, placanje Amexom) ne prolazi Amex koji je vec ranije koristen za kupovinu preko neta i inace uredno prolazi?

Nikako kupiti kartu, a cijene se stalno mijenjaju........ huh....
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 17:41   #2106
Teško je reći. Nekad stavi ograničenje na kupovinu od 3 mjeseca.
Nekad je samo stvar sustava.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:29   #2107
Ja sam prilikom kupovine, s tri različite amex kartice, za svaku kupovinu morao nazvati njihov 0800 broj kako bi autorizirao (nisam siguran je li bila autorizacija same internet kupovine ili transakcije).
debaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 16:34   #2108
Meni uvijek kaže da sam pretjerala s kupovinom jer dragi i ja kupujemo svaka dva tjedna nešto.

Koliko košta cijena poziva na taj 0800 broj?
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 19:22   #2109
0800 su besplatni brojevi, al nemam pojma ni jedan amex broj 0800.
?? ima samo onaj neki 01 bla bla call centar pbz carda
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 20:18   #2110
Ispravak netocnog navoda.
Nazvah telefon koji pise na kartici, 01 6124422
debaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 21:13   #2111
Meni ne treba autorizacija. Uvijek prođe osim kad traže novu karticu.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 15:38   #2112
Prvi put sam danas kupovala preko Rumba.es i kad sam dosla do kraja i stisnula kupi samo mi je vrtilo stranicu da bi na kraju me vratilo na ono gdje se popunjavaju podatci.
Nije mi se pokazao nikakav broj rezervacije, niti mi je došao mail, niti mi je ikakve novce rezerviralo ili skinulo s kartice.

Jel netko imao slično iskustvo pa da mi kaže šta sad Da opet probam ili?
__________________
I nemam obične sreće.
I nemam obične grijehove.
queenBrigitte is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 16:14   #2113
Probaj.
Transakcija nije prosla.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 16:40   #2114
I dalje ne prolazi.

Onda je do Amexa? Iako ne kužim zašto jer stalno s tom karticom kupujem preko neta.
__________________
I nemam obične sreće.
I nemam obične grijehove.
queenBrigitte is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 09:52   #2115
Ponavljam, nakon neuspjesne transakcije, nazvao sam amexov broj u Zagreb I nakon razgovora s operatorom omogucena mi jr kupovina. Tako sam izvrsio tri kupovine karata na rumbo.es.
debaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 10:21   #2116
Da li bi prije toga dobio poruku da probas drugu karticu na španjolskom/portugalskom jer meni zna reći da sam dosegao maksimum dozvoljenih kupnji?
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 20:09   #2117
Pozdrav nisam dugo kupovao pa me zanima koja je sad kombinacija eDreams/rumbo za kpovimu maestro karticom ???
dado0107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 12:41   #2118
Rumbo.com bi trebao prolaziti.

Trebam kupiti kartu za sitne novce, ali su stavili ograničenje.
Piše da mjesec dana se smijem kupovati.
Koliko je kod vas ograničenje?
Imate li mogućnost u periodu od 7 dana kupiti 2 različite karte?
Hvala.

T.S.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 16:08   #2119
Jeste li mogli kupiti 2 karte na www.edreams.it za manje od 4 eura u posljednje vrijeme? U mom slučaju 1 euro.
Moj Amex ne prolazi. U međuvremenu sam nabavio novi djevičanski, netaknuti Amex bez ijedne transakcije u životu! 0 bodova.
Izbacuje mi poruku: Hai raggiunto il numero massimo di prenotazioni consentite con questa carta. Per terminare il processo di acquisto, seleziona una carta diversa e... Preparati a partire!
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 08:50   #2120
lastminute

Jel netko kupovao aviokarte na lastminute.com?
Znatniji je popust u odnosu na rumbo.
Samo me zanima jel to funkcionira, odnosno funkcionira li kao rumbo.es?
Hvala
debaser is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.