Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2014., 20:35   #61
I da bilo je zapanjujuće kako se brže bolje javilo prorusko krilo u HRZ-u kako nama Black hawk ne treba..inače nisu tako fletni.
Meni se čini da postoji otpor prema promjenama i da ne postoji želja da se uči o nečem novom već nekima ovako odgovara.
__________________
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
kopriva-vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 20:38   #62
Cool

Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Da razbijemo predrasude:

5. http://i219.photobucket.com/albums/c...yan_29/3-1.jpg ako baciš oko na ovu sliku kako otprilike je opremljen Mi-171 u osnovnoj verziji E, oni kotačići pored su ti za frekvencije. Vrtiš kotaćić s brojkama.
Koliko para toliko muzike.... može to i ovako izgledati:



ili ovako:

http://cdn-www.airliners.net/aviatio.../5/1989586.jpg

Proxy1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 20:47   #63
Quote:
A koliko dugo se je... s Migovima, Anovima i Milovima po Ukrajnama, Rumunjskama i Rusijama.
JEFTINIJE MY ASS.
Za to smo sami sebi krivi.

Quote:
kako se brže bolje javilo prorusko krilo u HRZ-u kako nama Black hawk ne treba..inače nisu tako fletni.
jesu, primjer 2011. kada je u registar trebalo uci 10ak slicnih helikoptera...

Taj kokpit Mi17V5 u SAR izvedbi, je pokazan prvi put javno na
MAKS 2009. Ima negdje i moja izvorna slika, ako treba...
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 20:52   #64
Quote:
kopriva-vk kaže: Pogledaj post
I da bilo je zapanjujuće kako se brže bolje javilo prorusko krilo u HRZ-u kako nama Black hawk ne treba..inače nisu tako fletni.
Meni se čini da postoji otpor prema promjenama i da ne postoji želja da se uči o nečem novom već nekima ovako odgovara.
Onda bi ti dragi kopriva ispalo da ti nije potreban 1. super pilot nadzvučnog zrakoplova, da se u razne starosjedioce iz JNA i nešto kasnije (letačke i tehničke struke) koji barataju s ćirilicom i natucaju ruski jer druge dokumentacije nije bilo pa su "Bogom dani".

Quote:
Proxy1969 kaže: Pogledaj post
Koliko para toliko muzike.... može to i ovako izgledati:



ili ovako:

http://cdn-www.airliners.net/aviatio.../5/1989586.jpg

Slažem se, ali se ne može onda prodati da je Black Hawk 2-3 puta skuplji. Nudila su se sigurno i na Sh-ici neka poboljšanja, bolji motor, APU i neki sustavi, ali su uzeti oni koje nikada nećemo koristiti.

Pogledaj samo ove razlike u cijenama ovisno o inačici:
Unit cost
US$42.9m (MH-60R in FY2012)
US$28.1m (MH-60S in FY2012)

E, pitanje je koliko te košta mogučnost ispaljivanja protubrodskih projektila, smještanje na fregate, lansiranje torpeda, traženje podmornica, razminiravanje podmorja.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 21:50   #65
@ Fulcrum

Imaš nekoliko netočnih podataka... sevisni interval na 17/171 je duži (2000 sati)... UH 60 štiti samo do M2AP što dođe na kalaš kalibar.. kakle 7,62 tj. 0,30 (nije 30 mm) 12,7 je 0,50... i da ne nabrajam.

Evo link prozivođača...

http://www.sikorsky.com.au/cms/downl...Protection.pdf

Cijena koju si naveo je za potrebe američke vojske. Oni plaćaju i razvoj... pa ih i košta koliko si naveo. Njih i F 35A košta 85 milja dolara po primjerku! Nas bi UH 60M koštao više nego Austrijance koji imaju 9 komada i sve potrebno za održavanje. Austrianci su željeli još tri pa odustali. Evo ti razlog zašto...

Cijena UH 60M za one koji nisu američanski porezni obvenznici je... 3 komada = 137 milijuna dollara! Pa proturi neku računicu!

LInk... http://www.dsca.mil/sites/default/fi...tria_13-69.pdf

Da se razumijemo.. dans Mi 171sh košta oko 17 milja dollara.

U životu sam se naradio na analognim sustavima s kraja 80ih, na puvuci potegni, pa digitaliziranima... i na kraju značajno digitaliziranima... i mogu ti reći da se ježim od riječi glass kokpit i te fore. Nemogućnost izravong pristupa funkciji koju trebam je u kritičnim situacijama od životne važnosti.

Sve u svemu.. puuuuno je to para, za malo muzike. Lijepo izgleda... ali... jako puno košta, a nisam siguran da ni približno odrađuje isti posao što je najvažnije! 13 ljudi naspram 30+.... troja vrata.. mogućnost tovara velikih tereta unutar kabine... i laka manipulacija istima... a i cijena!

Bilo bi to lijepo kad bismo mi mogli kupovati od amreričana po njihovim cijenama. Evo recimo...

https://www.f35.com/about/fast-facts/cost
mala truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 21:54   #66
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Nema fly-by-wire
Imao je Kazan Ansat, ali su naknadno odustali od toga i presli
na Francuske push-pull komande.

Prvi pravi FBW u rotorcraft svijetu bi trebao biti Bell 525
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 22:16   #67
Quote:
mala truba kaže: Pogledaj post
@ Fulcrum

Imaš nekoliko netočnih podataka... sevisni interval na 17/171 je duži (2000 sati)... UH 60 štiti samo do M2AP što dođe na kalaš kalibar.. kakle 7,62 tj. 0,30 (nije 30 mm) 12,7 je 0,50... i da ne nabrajam.

Evo link prozivođača...

http://www.sikorsky.com.au/cms/downl...Protection.pdf

Cijena koju si naveo je za potrebe američke vojske. Oni plaćaju i razvoj... pa ih i košta koliko si naveo. Njih i F 35A košta 85 milja dolara po primjerku! Nas bi UH 60M koštao više nego Austrijance koji imaju 9 komada i sve potrebno za održavanje. Austrianci su željeli još tri pa odustali. Evo ti razlog zašto...

Cijena UH 60M za one koji nisu američanski porezni obvenznici je... 3 komada = 137 milijuna dollara! Pa proturi neku računicu!

LInk... http://www.dsca.mil/sites/default/fi...tria_13-69.pdf

Da se razumijemo.. dans Mi 171sh košta oko 17 milja dollara.

U životu sam se naradio na analognim sustavima s kraja 80ih, na puvuci potegni, pa digitaliziranima... i na kraju značajno digitaliziranima... i mogu ti reći da se ježim od riječi glass kokpit i te fore. Nemogućnost izravong pristupa funkciji koju trebam je u kritičnim situacijama od životne važnosti.

Sve u svemu.. puuuuno je to para, za malo muzike. Lijepo izgleda... ali... jako puno košta, a nisam siguran da ni približno odrađuje isti posao što je najvažnije! 13 ljudi naspram 30+.... troja vrata.. mogućnost tovara velikih tereta unutar kabine... i laka manipulacija istima... a i cijena!

Bilo bi to lijepo kad bismo mi mogli kupovati od amreričana po njihovim cijenama. Evo recimo...

https://www.f35.com/about/fast-facts/cost
E to je jako bitna stavka.
Znači i dalje čemo jednog bolesnika sa otoka voziti sa Mi-8 e to je prava logika,a još bolja je logika da se koristi za specijalne operacije..
Ali dobro svako ima svoje razmišljanje i viđenje..
Nego kako su Slovenci zadovoljnoi sa Super Pumom,a može i ovo http://www.koreaaero.com/english/product/kuh.asp
__________________
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
kopriva-vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 22:30   #68
Quote:
kopriva-vk kaže: Pogledaj post
E to je jako bitna stavka.
Znači i dalje čemo jednog bolesnika sa otoka voziti sa Mi-8 e to je prava logika,a još bolja je logika da se koristi za specijalne operacije..
Ali dobro svako ima svoje razmišljanje i viđenje..
Nego kako su Slovenci zadovoljnoi sa Super Pumom,a može i ovo http://www.koreaaero.com/english/product/kuh.asp
Ozbiljno se gubite u klasama helikoptera. Prevoziti jednog bolesnika sa Mil 17/171 koji košta oko 17 milja dolara (ali kojeg imamo) je loše, a bolje je tog istog prevoziti sa UH 60 (koji je tek mrvicu manji od 171 i kojeg nemamo) ali koji košta 46 milja dollara je isplativo i bolje!?

Specijalne operacije? A što fali mi 171 za "specijalne operacije"? Ne izgleda ko na Holywood filmu?! Trebalo je preves grah i cso na Dinaru, pokoju suhu cjepanicu i peć na drva, paletu sa minobacačkim i ostalim kalibrima... i to je to. Nema tu puno romantike i Holywood "specijalnih operacija".
mala truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 23:10   #69
Quote:
mala truba kaže: Pogledaj post
@ Fulcrum

Imaš nekoliko netočnih podataka... sevisni interval na 17/171 je duži (2000 sati)...
Servisni interval čega? Motori, reduktori, rotori (1000h), komande i sve osim trupa i struje je na 1500h.

Quote:
UH 60 štiti samo do M2AP što dođe na kalaš kalibar.. kakle 7,62 tj. 0,30 (nije 30 mm) 12,7 je 0,50... i da ne nabrajam.
Ako se vodimo time Mi-171 nema uopće zaštitu, osim pilota (ploče ispred kokpita, i iza sjedala, te zaštita hidro sustava i glavnog reduktora. Podna zaštita putnika ne postoji.


Quote:
Cijena koju si naveo je za potrebe američke vojske. Oni plaćaju i razvoj... pa ih i košta koliko si naveo. Njih i F 35A košta 85 milja dolara po primjerku! Nas bi UH 60M koštao više nego Austrijance koji imaju 9 komada i sve potrebno za održavanje. Austrianci su željeli još tri pa odustali. Evo ti razlog zašto...

Cijena UH 60M za one koji nisu američanski porezni obvenznici je... 3 komada = 137 milijuna dollara! Pa proturi neku računicu!

LInk... http://www.dsca.mil/sites/default/fi...tria_13-69.pdf
Imaš 2 propusta:
1. Austrija nije u NATO i Amerikanci jako gledaju na to. Potraži na netu ponudu F-16 (kad je Austrija izabrala EF2000 ispred Gripena i Mig-29). F-16 je bio skup i nisu uopće ispunjavali neke uvijete. Recimo Ameri im nisu htjeli dati ground maping.
2. Pročitaj cijelu ponudu koju si stavio. Zanimljiv mi je ovaj dio:
Quote:
Implementation of this proposed sale will require nine U.S. government or contractor representatives to travel to Austria for a period of up to five years for support
Quote:
aircraft warranty, air worthiness support, facility construction, spare and repair parts, support equipment, communication equipment, publications and technical documentation, personnel training and training
equipment, site surveys, tool and test equipment, U.S. Government and contractor technical and logistics support services, and other related element of program, technical and logistics support.
Mi smo dobili 1 godinu garancije, tonu smeća u dijelovima (povlačilo se po novinama http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...3/Default.aspx), a izgleda da se to sad ponavlja i s MIGovima koliko čitam na ovom forumu.

Quote:
Da se razumijemo.. dans Mi 171sh košta oko 17 milja dollara.
Klikni ovdje na osnovnu i dodatnu opremu koju ti ugrade za takvu cijenu.
http://www.aerokamov.ru/en/mi171e

Uglavnom od "modernih stvari" kao dodatnu opciju možda dobiješ GPS., A da ne pričam da ti je opcija ventilacija i grijanje kabine.

Quote:
U životu sam se naradio na analognim sustavima s kraja 80ih, na puvuci potegni, pa digitaliziranima... i na kraju značajno digitaliziranima... i mogu ti reći da se ježim od riječi glass kokpit i te fore. Nemogućnost izravong pristupa funkciji koju trebam je u kritičnim situacijama od životne važnosti.
Odaziv motora na MI-171Sh je 3-6 sekundi. Koliko je to izravno u kritičnim situacijana?

Quote:
Sve u svemu.. puuuuno je to para, za malo muzike. Lijepo izgleda... ali... jako puno košta, a nisam siguran da ni približno odrađuje isti posao što je najvažnije! 13 ljudi naspram 30+.... troja vrata.. mogućnost tovara velikih tereta unutar kabine... i laka manipulacija istima... a i cijena!
Ja još nisam čuo da se prevozilo više od 10-15 ljudi i to vatrogasaca.

Quote:
Bilo bi to lijepo kad bismo mi mogli kupovati od amreričana po njihovim cijenama. Evo recimo...

https://www.f35.com/about/fast-facts/cost
Što još podkrijepljuje tezu da je cijena za Austrijance specifična i da najvjerojatnije otpada na dodatne usluge (infrastukturu i logistiku, dijelove, obuku i alate) su ugovori s Brazilom:

Quote:
Sikorsky Aircraft Corp. in Stratford, CT receives a $60.4 million firm-fixed-price contract for 4 UH-60L aircraft uniquely configured of the Brazilian Air Force (FMS Case BR-B-UTZ). Work is to be performed in Stratford, CT, with an estimated completion date of Nov 30/12
ili 15,1 milju po komadu


Quote:
Sikorsky Aircraft Corp. in Stratford, CT received a $73.2 million firm-fixed-price contract for 6 more UH-60L Black Hawk Helicopters configured for the Brazilian Air Force (FMS Case BR-B-UUC). The order will include associated publications and aircraft warranties.
ili 12.2 milje po komadu
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 08:51   #70
Quote:
mala truba kaže: Pogledaj post
Ozbiljno se gubite u klasama helikoptera. Prevoziti jednog bolesnika sa Mil 17/171 koji košta oko 17 milja dolara (ali kojeg imamo) je loše, a bolje je tog istog prevoziti sa UH 60 (koji je tek mrvicu manji od 171 i kojeg nemamo) ali koji košta 46 milja dollara je isplativo i bolje!?

Specijalne operacije? A što fali mi 171 za "specijalne operacije"? Ne izgleda ko na Holywood filmu?! Trebalo je preves grah i cso na Dinaru, pokoju suhu cjepanicu i peć na drva, paletu sa minobacačkim i ostalim kalibrima... i to je to. Nema tu puno romantike i Holywood "specijalnih operacija".
Ovako su ih Koreanci posložili u klase:

many-m is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 10:07   #71
@ fulcrum

Kažeš Brazilu je to uspjelo. Bravo za njih. No nije mi jasno kako su onda prije 7-8 komada kupili 15 UH 60 L za 525 miliona dolara?! A prethodo su već imali onih nekoliko UH 60 B zbog zajedničke mirovne misije na granici sa Peruom i Ekvadorom.(rat iz 95')

Još mi je manje jasno kako je onda Sikorsky izgubio natječaj za 50 komada od francuza? Zbog jeftinoće?

http://www.defenseindustrydaily.com/...copters-04959/
mala truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 10:36   #72
@mala truba Ti si sigurno iz ovog krila HRZ koje tvrdi da "koja su to kola bolja od Moskvića"

Ako je istina što se pisalo kada je Ante bio u USA onda su nama nusili polovne UH 60.

Ali nema veze sve to jer nitko ovdje ne tvrdi da mi u budučnosti moramo kupiti UH 60
Možemo i mi razmišljati o EC725 Coguar
http://www.youtube.com/watch?v=ZWmNS99Q7qQ

Može i ovaj Korejski može i AW 149 itd....

E da koje je cijena NH90?
__________________
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
kopriva-vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 10:50   #73
Ne pitaj

http://anao.gov.au/~/media/Files/Aud...13-2014_52.pdf

Kakav je nakon 200-300 FH na krmi fregate, ni to ne pitaj...

Zaključak NLR izvjesca o 2 kom Holandskih NH 90 nakon krace operativne upotrebe...
Quote:
Conclusions
The corrosion findings listed in this report show that a total of 92 different occurrences are
found on two helicopters that have been operating on a ship in tropical seas. Each occurrence
is analysed based on the visual appearance and material information available.
The type and cause of corrosion and possible corrective measures are identified for each occurrence. Finally the occurrences are classified according to their probable cause of corrosion. Summarizing the number of occurrences for each classification leads to the following list:
52 occurrences due to insufficient corrosion protection
20 occurrences due to wrong material selection
20 occurrences due to wrong design
14 occurrences due to wrong manufacturing
Fourteen occurrences have a double classification.

Zadnje uređivanje 9aplus : 24.07.2014. at 10:59.
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 14:53   #74
Sviđao mi se prije taj NH 90,ali više ne. Njemci su imali problema prije,sad ovo. Kao građen od najboljih novih materijala,a onda korozija.
albundyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 18:20   #75
Quote:
mala truba kaže: Pogledaj post
@ fulcrum

Kažeš Brazilu je to uspjelo. Bravo za njih. No nije mi jasno kako su onda prije 7-8 komada kupili 15 UH 60 L za 525 miliona dolara?! A prethodo su već imali onih nekoliko UH 60 B zbog zajedničke mirovne misije na granici sa Peruom i Ekvadorom.(rat iz 95')

Još mi je manje jasno kako je onda Sikorsky izgubio natječaj za 50 komada od francuza? Zbog jeftinoće?

http://www.defenseindustrydaily.com/...copters-04959/
Ne čitaš između redova. Niti ne čitaš sve što piše, a piše da je cijeli posao vrijedio oko 2,7 bn $, a što to znači? To najčešće znači da je u igri offset od 120-150%. VLADA SAD-a ne garantira i NE DAJE offset. Proizvođač sam može nešto napraviti po tom pitanju ali i ne mora.

Jednostavno Amerikanci možda nisu zadovoljili uvijete natječaja. Dali su svoju ponudu koja je i bila jeftinija (a možda i nije) i nisu prošli na natječaju.
Znaš, ja sam uvjeren da samo u Hrvatskoj se strateške investicije gledaju na način koja je jeftinija. Pa tako bi naša Vlada izgradila koridor kroz BiH samo zato što je jeftinije (hvala EU ovog puta jer su ih otkantali). Nitko ne gleda strateški interes.

Znaš koliko su NJemci platitili uništavanje svojih F-4 aviona? Oko 33 000€ po komadu. I zašto nam ga nisu poklonili kao što su rekli? Pa zato jer nama njihovi uvijeti su bili preskupi, a njima je bilo preskupo nam ga pokloniti s onim što ide uz to. Ljudi samo kod nas misle da je zanje badava. U Kini znaju da je jako skupo pa kradu tuđe.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 09:50   #76
12 UH-60M Black Hawk Helicopters for Tunisia
Quote:
The Government of Tunisia has requested a possible sale of 12 UH-60M Black Hawk Helicopters in standard USG configuration with designated unique equipment and Government Furnished Equipment (GFE), 30 T700-GE-701D Engines (24 installed and 6 spares), 26 Embedded Global Positioning Systems/Inertial Navigation Systems, 24 M134 7.62mm Machine Guns, integration of Precision Guided Rocket System capability to permit launch of laser-guided variants of 2.75 rockets, 9,100 2.75 Hydra Rockets, 100 AGM-114R Hellfire Missiles, 20 M299 Hellfire Missile Pods, 24 M261 Hydra-70 Rocket Pods, 24 GAU-19 .50 cal Machine Guns, 15 Wescam MX-15Di or Brite Star II Electro-Optical Infrared Laser Designators, 6 Aviation Mission Planning Systems, 1 Aviation Ground Power Unit, 30 AN/AVS-9 Night Vision Goggles, 15 AAR-57 Common Missile Warning Systems, 15 AN/APR-39A(V)4s Radar Warning Receivers, 15 AN/AVR-2B(V)1s Laser Warning Systems, 30 MXF-4027 Very High Frequency/Ultra High Frequency radios, 15 AN/APX-117 IFF Transponders, 15 Very High Frequency/Digitally Selective Calling radios, 15 ARN-147 VOR/ILS, 15 AN/ARN-153 Tactical Air Navigation Systems, and 15 AN/ARC-220 radios. Also included are aircraft warranty, ammunition, air worthiness support, facility construction, spare and repair parts, support equipment, communication equipment, publications and technical documentation, personnel training and training equipment, site surveys, tool and test equipment, U.S. Government and contractor technical and logistics support services, and other related element of program and logistics support. The estimated cost is $700 million...
http://www.dsca.mil/major-arms-sales...wk-helicopters
__________________
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
kopriva-vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 08:54   #77
Quote:
9aplus kaže: Pogledaj post
To trpanje koje traje 15 godina ima za posljedicu da nicega drugog niti nema,
a jedna Albanija ili Slovenija za nas postaju regionalne sile u domeni heli operacija.
lakše če se živjet kada se zaboravi na pamflet "regionalna sila". mnogo lakše

Kako ste sa SAD u dobrim odnosima, UH-60 bi bio dobro rješenje za sve vaše potrebe.
__________________
Slovenija se štiti ugovorima s Italjom i Mađarskom,... Slovenija ne plaća ništa, kaže Šćuri.
S-lash is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 10:28   #78
Quote:
S-lash kaže: Pogledaj post
lakše če se živjet kada se zaboravi na pamflet "regionalna sila". mnogo lakše

Kako ste sa SAD u dobrim odnosima, UH-60 bi bio dobro rješenje za sve vaše potrebe.
Taj pamflet koriste tvoji prijatelji sa istoka kod nas ga se baš ne može čuti.

Uzalud dobri odnosi kad su političari i neki časnici nesposobni.Tako da je UH-60 samo san,a vidiš da se odmah i pojavio proglas na Defenderu kako su nama dobri Mi-8.To ti je ono krilo koje iz nekih razloga voli majčicu Rusiju i njenu tehniku
__________________
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
kopriva-vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 11:34   #79
Nabava dodatnih osam helikoptera Black Hawk za potrebe hrvatskih Oružanih snaga.

Quote:
Ministar obrane Ante Kotromanović i načelnik Glavnog stožera general Drago Lovrić razgovarali su u četvrtak u Zagrebu s izaslanstvom Zastupničkog doma američkog Kongresa na čelu s Haroldom Rogersom, predsjedavajućim Kongresnog odbora za raspodjelu saveznih financijskih sredstava. Riječ je o Odboru koji odobrava prijedloge Pentagona o vojnoj pomoći savezničkim zemljama. Kako neslužbeno doznajemo, jedna od tema razgovora bilo je i opremanje Hrvatske vojske američkim transportnim helikopterima Black Hawk.

Riječ je o inicijativi koju je ministar Kotromanović pokrenuo prije nekoliko mjeseci u razgovoru s američkim potpredsjednikom Joeom Bidenom. Tada je razmatrana mogućnost da Hrvatska od Nacionalne garde Minnesote kupi helikoptere stare 7-8 godina. U međuvremenu je iz Ministarstva obrane SAD-a u Zagreb stigao upit bi li Hrvatska zamijenila svoje transportne helikoptere Mi 8 MTV za Black Hawk, a hrvatski bi helikopteri potom bili poslani ukrajinskoj vojsci.

Hrvatske vojne dužnosnike ponuda je zainteresirala jer bi se u tom slučaju možda mogla ispregovarati nabava polovnih helikoptera novije proizvodnje. Naši sugovornici smatraju da bismo mogli dobiti 20 američkih helikoptera. Kotromanović je tada helikoptere Black Hawk razgledao u helikopterskoj bazi Nacionalne garde Minnesota. Amerikanci bi uz helikoptere ponudili svu logističku potporu, obuku pilota i tehničara, a opskrba rezervnim dijelovima bila bi sigurna. U Ratnom zrakoplovstvu nabavu ovih helikoptera smatraju jako dobrom jer su idealni za operacije u kojima sudjeluje HV te za akcije zaštite i spašavanja.

Zasad nitko ne želi predviđati u kojem vremenskom roku bi se taj posao mogao dogovoriti. Novi krug razgovora mogao bi uslijediti sljedećeg mjeseca, kada u Hrvatsku dolazi zapovjednik Združenog stožera američke vojske general Martin Dempsey koji će u Slunju prisustvovati velikoj vojnoj vježbi.

Ratno zrakoplovstvo ima 14 helikoptera Mi 8 MTV i deset helikoptera Mi 117 Sh. Prošle godine je potpisan ugovor o remontu šest helikoptera Mi 8. Četiri su završena, a radovi na dva još traju jer su dijelovi više od tri mjeseca bili blokirani u Sevastopolju.

Ove godine bi trebao biti ugovoren remont dodatnih šest helikoptera

Ministar Kotromanović je američkom potpredsjedniku, ali i predstavnicima američkog Kongresa jasno poručio kako Hrvatska više ne želi biti ovisna o ruskom naoružanju. U MORH-u su svjesni da više nije sigurno hoće li ugovori o nabavi rezervnih dijelova ili remontu biti poštovani i hoće li zbog eventualnih sankcija Rusiji biti ugrožene aktivnosti HV-a.

Hrvatska je već ponudila pomoć u obuci specijalnih snaga. Opremanje ukrajinske vojske helikopterima Hrvatsku bi pozicioniralo kao ozbiljnu članicu NATO-a na koju se Savez može osloniti.

Takvo pozicioniranje Hrvatskoj bi otvorilo dodatne mogućnosti u razgovorima sa Sjedinjenim Državama oko pomoći u vojnom opremanju. Hrvatska se pokazala kao pouzdan partner Sjedinjenim Državama u Afganistanu, ali i u slučaju naoružavanja sirijskih pobunjenika, kada je na traženje SAD-a iz hrvatskih vojnih skladišta u Siriju otišlo nekoliko stotina tona raznog streljiva i naoružanja. Stoga ne treba čuditi američka donacija 212 logističkih i borbenih vozila, financiranje uništavanja neperspektivnog streljiva itd. SAD godišnje Hrvatskoj isporuči vojne pomoći u vrijednosti oko 10 milijuna dolara. No, sada je prilika da se to dodatno poveća, a u sklopu toga i da se s Amerikancima ponovo otvore razgovori o opremanju HRZ-a borbenim avionima.Riječ je o inicijativi koju je ministar Kotromanović pokrenuo prije nekoliko mjeseci u razgovoru s američkim potpredsjednikom Joeom Bidenom. Tada je razmatrana mogućnost da Hrvatska od Nacionalne garde Minnesote kupi helikoptere stare 7-8 godina. U međuvremenu je iz Ministarstva obrane SAD-a u Zagreb stigao upit bi li Hrvatska zamijenila svoje transportne helikoptere Mi 8 MTV za Black Hawk, a hrvatski bi helikopteri potom bili poslani ukrajinskoj vojsci.

Hrvatske vojne dužnosnike ponuda je zainteresirala jer bi se u tom slučaju možda mogla ispregovarati nabava polovnih helikoptera novije proizvodnje. Naši sugovornici smatraju da bismo mogli dobiti 20 američkih helikoptera. Kotromanović je tada helikoptere Black Hawk razgledao u helikopterskoj bazi Nacionalne garde Minnesota. Amerikanci bi uz helikoptere ponudili svu logističku potporu, obuku pilota i tehničara, a opskrba rezervnim dijelovima bila bi sigurna. U Ratnom zrakoplovstvu nabavu ovih helikoptera smatraju jako dobrom jer su idealni za operacije u kojima sudjeluje HV te za akcije zaštite i spašavanja.

Zasad nitko ne želi predviđati u kojem vremenskom roku bi se taj posao mogao dogovoriti. Novi krug razgovora mogao bi uslijediti sljedećeg mjeseca, kada u Hrvatsku dolazi zapovjednik Združenog stožera američke vojske general Martin Dempsey koji će u Slunju prisustvovati velikoj vojnoj vježbi.

Ratno zrakoplovstvo ima 14 helikoptera Mi 8 MTV i deset helikoptera Mi 117 Sh. Prošle godine je potpisan ugovor o remontu šest helikoptera Mi 8. Četiri su završena, a radovi na dva još traju jer su dijelovi više od tri mjeseca bili blokirani u Sevastopolju.

Ove godine bi trebao biti ugovoren remont dodatnih šest helikoptera

Ministar Kotromanović je američkom potpredsjedniku, ali i predstavnicima američkog Kongresa jasno poručio kako Hrvatska više ne želi biti ovisna o ruskom naoružanju. U MORH-u su svjesni da više nije sigurno hoće li ugovori o nabavi rezervnih dijelova ili remontu biti poštovani i hoće li zbog eventualnih sankcija Rusiji biti ugrožene aktivnosti HV-a.

Hrvatska je već ponudila pomoć u obuci specijalnih snaga. Opremanje ukrajinske vojske helikopterima Hrvatsku bi pozicioniralo kao ozbiljnu članicu NATO-a na koju se Savez može osloniti.

Takvo pozicioniranje Hrvatskoj bi otvorilo dodatne mogućnosti u razgovorima sa Sjedinjenim Državama oko pomoći u vojnom opremanju. Hrvatska se pokazala kao pouzdan partner Sjedinjenim Državama u Afganistanu, ali i u slučaju naoružavanja sirijskih pobunjenika, kada je na traženje SAD-a iz hrvatskih vojnih skladišta u Siriju otišlo nekoliko stotina tona raznog streljiva i naoružanja. Stoga ne treba čuditi američka donacija 212 logističkih i borbenih vozila, financiranje uništavanja neperspektivnog streljiva itd. SAD godišnje Hrvatskoj isporuči vojne pomoći u vrijednosti oko 10 milijuna dolara. No, sada je prilika da se to dodatno poveća, a u sklopu toga i da se s Amerikancima ponovo otvore razgovori o opremanju HRZ-a borbenim avionima.
Hrvatska pregovara sa SAD-om za nabavu helikoptera Black Hawk?

Zadnje uređivanje Hollow Point : 04.11.2014. at 23:52.
RonaldReagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 11:37   #80
Quote:
RonaldReagan kaže: Pogledaj post
Hrvatska pregovara sa SAD-om za nabavu helikoptera Black Hawk?
Quote:
U međuvremenu je iz Ministarstva obrane SAD-a u Zagreb stigao upit bi li Hrvatska zamijenila svoje transportne helikoptere Mi 8 MTV za Black Hawk, a hrvatski bi helikopteri potom bili poslani ukrajinskoj vojsci.
ak ovo i je istina i ak bude kaj od toga
garant če neko neš zajebat
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.