Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2015., 16:23   #1
The Irishman (2019)

Scorsese režira ponovo krimić pod nazivom "The Irishman" u kojom će glumeti DeNiro, Pacino i Pesci.


http://www.imdb.com/title/tt1302006/

Ne znam da li smem otvarati ovako prerano teme za filmove, ako ne onda se izvinjavam i molim prvog moda da obriše temu.
faaydamner is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 17:58   #2
Nema nigdje potvrde, mislim da ništa od toga neće biti.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 01:52   #3
Film je u fazi pretprodukcije a trebali bi ga gledati 2019.

Osim navedene trojice Talijana koji još nikad nisu zajedno glumili u nijednom filmu tu je i Harvey Keitel. Stvarno imena da boli glava i redatelj Scorsese. :klap:
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 08:54   #4
Zanima me kako će ih napraviti mlađima, pola njih nije dugo imalo ozbiljnu ulogu, pogotovo De Niro, biti će zanimljivo vidjeti mogu li odglumiti kao pri vrhuncu. Opet vjerujem Martyju kada je ovaj žanr u pitanju, vjerojatno neće biti razina Goodfellasa, no očekujem kvalitetan i zabavan film.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 09:06   #5
Prica je zanimljiva, nadam se da ce to biti dobro odradjeno. Ne treba puno pricati o ovim glumcima jer oni jesu itekako sposobni izvuci te uloge ali iskreno kad vidim sto snimaju zadnjih godina radije bih da neka druga ekipa to odradi. No, vidjeti cemo. Izgradili su uloge na takvim filmovima i ako se odluce posvetiti ozbiljno tome moglo bi to biti dobro. Skeptik sam u vezi ovog filma iako znam da mogu to odraditi kako treba.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 14:14   #6
Gledao sam filmove u kojima su glumce napravili starijima ali suprotno nisam vidio. Danas postoji tehnologija za sve i svašta pa vjerojatno to neće biti neki problem. Ovo je svakako jedan od filmova kojem se veselim.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 12:06   #7
Zanimljivo je da je De Niro glumio Irca i ima dijelom i te korijene, ali Pesci da je išta osim Talijan, ma daaaj
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 14:04   #8
Zanimljivo da je ovo prvi film Scorsesea i Pacina, tko bi rekao da će tako kasno u karijeri prvi puta surađivati.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 14:16   #9
Ne očekujem ništa. Propali glumci + najprecjenjeniji redatelj ikada = tipično njegovo idealiziranje mafije. Fuj!
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 14:55   #10
Idealiziranje.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:17   #11
Uff koji cast...Još da se pojave i Robert Duvall, Christopher Walken, Ray Liotta, James Woods, Danny Aiello, Frank Vincent...
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Ne očekujem ništa. Propali glumci + najprecjenjeniji redatelj ikada = tipično njegovo idealiziranje mafije. Fuj!
Zar Tarantino režira ovo? Ili Nolan?

BTW sjećam se da sam zbog ovog filma bio ushićen još tamo...2011. Još onda je najavljen s ovom postavom i još uvijek ništa.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 04:05   #12
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Uff koji cast...Još da se pojave i Robert Duvall, Christopher Walken, Ray Liotta, James Woods, Danny Aiello, Frank Vincent...
I Michael Madsen.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 11:21   #13
Frank Vincent.

Baš gledam neki govor Scorsesea o reakcijama na prvo prikazivanje Goodfellasa, kaže da je nakon prve scene dosta ljudi izašlo iz dvorane i tako u više kina za redom.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 15:14   #14
Ono što mi je zanimljivo je da u Goodfellasima Pesci ubije Vincenta, dok se u Casinu, praktički bratu Goodfellasa, događa upravo obrnuto.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 14:29   #15
Na IMDB-u stoji 2018. godina a i uloge su podijeljene. Za Roberta De Nira i Ala Pacina se znalo i prije koga će glumiti.

Stavit ću slike stvarnih likova i imena glumaca koji će ih tumačiti. Neću stavljati slike glumaca jer vjerujem da svi znaju kako izgledaju.

Znači ovako:


Frank "The Irishman" Sheeran - Robert De Niro







James "Jimmy" Hoffa - Al Pacino

MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 14:32   #16
Rosario "Russell" Bufalino - Joe Pesci






Angelo "The Gentle Don" Bruno - Harvey Keitel

MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 14:35   #17
Joseph "Joe The Blond" Gallo - Bobby Cannavale

MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 14:39   #18
Ovo bi mogao biti Scorsesejev labuđi pjev. Ionako je prije najavio da neće još dugo snimati filmove i da želi u mirovinu. Ne znam zašto prije nije surađivao s Pacinom. Iako skoro nitko iz impresivnog casta dugo nije imao pamtljivu ulogu, sudeći po načinu na koji Scorsese i inače izvlači ono najbolje iz glumaca u svojim filmovima, mislim da bi ovo moglo ispasti top of the pops.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:10   #19
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Zanimljivo da je ovo prvi film Scorsesea i Pacina, tko bi rekao da će tako kasno u karijeri prvi puta surađivati.
U pravu si. Baš čudno što nisu ranije...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 21:32   #20
Jbt ja sam mislio da je Kill the Irishman iz 2011. o istoj osobi ko i iz ovog filma. Dobro da sam išao provjerit. Još sam se pitao zakaj im tak zanimljiva ta osoba da treba dva filma
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:33.