Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2010., 14:33   #41
Wink

eto mi ćemo sd 4. razred srednje ekonomske škole...pa također raspravljamo oko natpisa za majice....toliko toga sam našla na internetu, a najdraži su mi: "dođoh, vidjeh, jedva prođoh" i " ekonomist bit je fora, sjediš kući i primaš pare s biroa"...aa na kraju osmog razreda smo imali natpis - došli smo do kraja idemo iz "raja"....
daca_bm_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 16:35   #42
Mi smo ove godine imali na majicama natpis "Maturirali na drogama"
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 20:08   #43
ja kad sam završio srednju...zadnji dan škole svi smo obukli crvene majice a s obzirom da smo bili najgore odjeljenje u povijesti škole i stalno "ratovali" sa direktorom (čak su 2 učenika istjerana i prije vremena iz škole) natpis na majicama je bio: "JEBI SE DIREKTORE"...al majice smo obukli tek 10 minuta pred izlazak iz škole da nas neko ne bi vidio i ne daj Bože zabranio da u njima izađemo...
Donald Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 20:40   #44
pa kaj je vama... pa normalno da se rade majce za kraj osmog....mi smo imali neke sugave xd....uglavnom sad u njoj kosim travu

a ove godine cemo radit i za kraj 4. nadam se da nebudu opet neke luzerske
Gigi06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 21:51   #45
Mi smo u 8. imali napisano ''8.b has left the building'' i onaj EXIT znak, a tipić na znaku je imal elvis-frizuru.
~SuNshiNe~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 21:37   #46
može neki natpis za majce???
hvala.....

može danas neki natpis.....žuri mi se...jer ovaj tjedan idemo štampat....
HVALA

Zadnje uređivanje Lady_D : 05.04.2011. at 03:04.
željko klen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 19:43   #47
Natpis za majicu za kraj 8 razreda, hitno! :D

Molim vas predložite nekakav natpis za kraj školske godine, za osmi razred, i bez mudrovanja što će majice za kraj 8 razreda i tako, samo tko ima prijedlog neka ga napiše, hvala.
zeznut_lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 22:06   #48
Quote:
zeznut_lik kaže: Pogledaj post
Molim vas predložite nekakav natpis za kraj školske godine, za osmi razred, i bez mudrovanja što će majice za kraj 8 razreda i tako, samo tko ima prijedlog neka ga napiše, hvala.
Pa zašto bi ti netko mudrovao što će majice za kraj 8. razreda, i mi ćemo ih imati, kod nas uvijek svi osmaši imaju te majice, to je normalno. Još ne znamo koji će nam natpis biti, ni oko boje majica se ne možemo dogovoriti.
__________________
-What you think you become, what you feel you attract, what you imagine you create.-
ninich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 23:28   #49
Quote:
zeznut_lik kaže: Pogledaj post
Molim vas predložite nekakav natpis za kraj školske godine, za osmi razred, i bez mudrovanja što će majice za kraj 8 razreda i tako, samo tko ima prijedlog neka ga napiše, hvala.
BOOMERANG GENERACIJA!

Ako je vaš razrednik/razrednica iz hrvatskog, može i ovako:

BUMERANG NARAŠTAJ!
HomoStupidus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 17:29   #50
Skolske metafore

eo vako , ja uskoro zavrsavam osmi razred , i uvjek se na kraju osmoga razreda napravi nekakva metafora za kraj skole pa se istiska na majicu , npr . Mi smo svrsili a vi jos gurate ,....
jeste li vi to radili i koje ste metafore koristili ?
ovdje nabrajajte sto vise skolskih metafora moguce ( mogu i proste ) !
napadostrimlist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 15:38   #51
Quote:
napadostrimlist kaže: Pogledaj post
eo vako , ja uskoro zavrsavam osmi razred , i uvjek se na kraju osmoga razreda napravi nekakva metafora za kraj skole pa se istiska na majicu , npr . Mi smo svrsili a vi jos gurate ,....
jeste li vi to radili i koje ste metafore koristili ?
ovdje nabrajajte sto vise skolskih metafora moguce ( mogu i proste ) !
Uzmite obične bijele majice i kemijskom napišite: kakva majica, takva država

možeš ju još i poderat malo (po želji)
__________________
Mora da je teško osobama koji u autoritete gledaju kao u istinu, umjesto da u istinu gledaju kao u jedini autoritet.
trust is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 19:45   #52
Quote:
napadostrimlist kaže: Pogledaj post
eo vako , ja uskoro zavrsavam osmi razred , i uvjek se na kraju osmoga razreda napravi nekakva metafora za kraj skole pa se istiska na majicu , npr . Mi smo svrsili a vi jos gurate ,....
jeste li vi to radili i koje ste metafore koristili ?
ovdje nabrajajte sto vise skolskih metafora moguce ( mogu i proste ) !
ja sam samo čula za natpis "svršili smo al još guramo"


nevezano za ove matefore naš razred se dogovorio i imati ćemo natpis "Nismo se drogirali, "malo" smo pili, al ' prijatelji uvijek bili!"
__________________
-What you think you become, what you feel you attract, what you imagine you create.-
ninich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 15:56   #53
'Ko nema u vugla nek' gugla xD
pita-od-jabuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 00:25   #54
sve smo mogli, sve smo smijeli, i bili smo što smo htjeli
__________________
:)
aurorić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 18:19   #55
mi smo našoj razrednici dali fluroscentno zelenu majcu ma kojoj je pisalo : e naša Smiljo (tak nam se zove razka :P) nisi ti Ksena da se boriš protiv nas 17 kretena i svi smo se potpisali na leđa ... a mi smo imali : carevi smo kakvih nema u zbornici glavna tema :P i isto smo se ptpisivali jedni drugima na majce
beckyhahaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 19:12   #56
prel000000di ste :vrisssssssssssssssssst:
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2020., 13:27   #57
naša osnovnoškolska je bila skroz neoriginalna i plava, ne sjećam se ni natpisa.. nekaj radili smo što smo htejli...
Jens is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:11.