Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2009., 19:20   #61
lako je ovdje pricat o pokeru,pogotovo o ovom online pokeru tipa fejsbuk itd.(sranje)...na tom ni ne mozes pokazat znanje.....kad odes uzivo pa das svojih milju kn npr.....onda se igra totalno drugacije...a tu dolazi do izrazaja znanje
grdobina031 is offline  
Old 05.09.2009., 05:57   #62
Quote:
Dante06 kaže: Pogledaj post
Jao, pa ti nemaš pojma o čemu govoriš

Ja sam igro ovu igru igro kad ti i ekipa još niste ni znali šta je poker...

Valjda znam o čemu pričam, igro sam u casinima, svakodnevno preko interneta, pa čak i partije doma sa frendovima, dugo godina sam pratio najbolje igrače na svijetu i onda mi dođe netko poput tebe i počne govorit nešto

Ali nema veze, takvima poput tebe samo kažem: "Heads up, bilo kad, bilo gdje, u bilo kolko love"
Nema problema PRO igraču,
svaki četvrtak u INTERNATIONAL-u, nakon turnira možemo cash, dobit ćemo od Andreja ako želiš i stol za dvojcu.
Pon i Uto možemo u Casinu FORTUNA, bilo kad nakon 22 sam tamo na cash-u.
Petkom kod Dinka u Panorami.

Javi mi se, predstavi se i može.
Jedini uvjet rezultat MORAŠ sam napisati ovdje.
(mislim da neznaš na koga si naletio)
richardwagner is offline  
Old 05.09.2009., 11:41   #63


Ništa rađe prijatelju. Javi mi se preko PM, ostavi broj mobitela ili šta već pa se čujemo.
Dante06 is offline  
Old 05.09.2009., 14:23   #64
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
lako je ovdje pricat o pokeru,pogotovo o ovom online pokeru tipa fejsbuk itd.(sranje)...na tom ni ne mozes pokazat znanje.....kad odes uzivo pa das svojih milju kn npr.....onda se igra totalno drugacije...a tu dolazi do izrazaja znanje
ne bih se složio da je uspješno igranje na fejsu nije bez znanja...očito si frustriran neuspjehom, pa pljuješ bezveze...treba znat i tam skupiti brdo žetona...nije baš tak lako...
Dega76 is offline  
Old 05.09.2009., 20:57   #65
Quote:
Dega76 kaže: Pogledaj post
ne bih se složio da je uspješno igranje na fejsu nije bez znanja...očito si frustriran neuspjehom, pa pljuješ bezveze...treba znat i tam skupiti brdo žetona...nije baš tak lako...
Ma daj to je virtualno, tu je više sreća nego znanje.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Old 05.09.2009., 23:33   #66
Quote:
Dega76 kaže: Pogledaj post
ne bih se složio da je uspješno igranje na fejsu nije bez znanja...očito si frustriran neuspjehom, pa pljuješ bezveze...treba znat i tam skupiti brdo žetona...nije baš tak lako...
Tam blindove nemoras platit kad ulazis.... mogo bi bota napravit koji bi uspjesno profit ostvarivo tamo.....

Tak ak ste dobri tamo, to ne znaci nista. NL 0.01/0.02 centa blindovi je jaca igra od toga...

I nema smisla igrat na fejsu... postoji par stranica koje ti daju lijepih 50 dolara za igrat.... prouci se teorija malo...i igra.....
shteva is offline  
Old 05.09.2009., 23:37   #67
Quote:
richardwagner kaže: Pogledaj post
Javi mi se, predstavi se i može.
Jedini uvjet rezultat MORAŠ sam napisati ovdje.
(mislim da neznaš na koga si naletio)
Quote:
Dante06 kaže: Pogledaj post


Ništa rađe prijatelju. Javi mi se preko PM, ostavi broj mobitela ili šta već pa se čujemo.



richardwagneru: Nadam se kako nisi revolveraš, u pauzama između 2 dijeljenja...


Ajde, nađite se i onda na ovoj temi izvjestite o rezultatu.
Deedy is offline  
Old 06.09.2009., 02:20   #68
Poker mi nikad nije bas isao, ali dosta cesto dobivam zahtjeve na faceu za ovaj.
JoWaN is offline  
Old 06.09.2009., 05:48   #69
richardwagner pričaš gluposti,trenutna situacija ima veze sa srecom, EV nije sreca,odluka moze biti ili EV pozitivna ili EV negativna,EV=očekivan vrijednost ,ili prevedeno poker riječnikom koliko od pojedine ruke očekuješ dobiti u nekom duzem periodu.Tvoj post je tipično nepoznavanje poker teorije,jasno mi je da uz očito nepoznavanje teorije,imas i krivu percepciju i viđenje same igre jer si apsolutno rezultatski orjentiran,poker je dugoročna igra i upravo dugoročno do izrazaja dolazi kvaliteta,ruku svatko moze izgubiti bez obzira koliko dobro odigrao no dokle god radimo dobre odnosno EV pozitivne poteze na duzi period ce profitirati.
edwood is offline  
Old 06.09.2009., 05:56   #70
Svima vama koji ste početnici govorim da odredite zasto igrate poker,ako je iz zabave onda ga igrajte na faceu i gdje hoćete i kako hoćete,a ako se zelite okusati za prave novce uvijek igrajte u okviru svojih financijskih mogućnosti.Poker je predivna igra no ako igrate za novac imperativ je da prestanete biti rezultatski orijentirani(to znači da na odluku gledate samo prema konačnom ishodu),ako ste rezultataki orijentirani poker ce vam biti izvor frustracija i često cete misliti da ste napravili krivi potez samo zato jer ishod nije bio onakav kakav ste očekivali,no zapamtite ako uvijek donosite EV pozitivne odluke dugoročno cete profitirati bez obzira na kartkoročne gubitke
edwood is offline  
Old 06.09.2009., 06:13   #71
Da dam jedan primjer recimo ziva igra imate u ruci 4h,5d flop Ad,7h,6c u potu je 400 kuna i protivnik ide all in za još 100kn i pokaze vam asa,hoćete li napraviti call svejedno.Odgovor da hoćete jer je vas call EV pozitivna odluka.Imate četri 3 i četri 8 sto vam daje 8 outova odnosno 32% sto bi reklo da je vas prtivnik favorit 68% na flopu no pot vam daje 5-1 za 100kn daje vam 500 odnosno trebate staviti 100kn da osvojite 500 kuna,kad to sve uračunamo dobijemo ovo (.32)(500)+(.68)(-100)=92 sto bi reklo da ce te nekad osvojit 500kuna a nekad izgubiti 100 u danoj situaciji ali ce te on the long run u toj ruci zaraditi 92kune bez obzira na kratkotrajne dobitke i gubitke.No poker nije tako jednostavan jer nam protivnik nece pokazati ruku tu onda dolazimo do hand rangeova i stavljanja protivnika na range,odnosno raspon ruku koje u danoj situaciji moze imati.Savjet ne treba biti matematičar da bi igrao pobjednički poker vec je puno vaznije biti strpljiv,smiren,jak karakter koji nije rezultatski orijentiran.

Zadnje uređivanje edwood : 06.09.2009. at 06:30.
edwood is offline  
Old 06.09.2009., 14:28   #72
nema problema

dodi i ti slobodno, ti odigraj na dugoročno, ja ću probat uzet lovu samo taj dan pa ak se opet sretnemo.

p.s. neki ljudi i ševu svode na metematičku formulu
richardwagner is offline  
Old 06.09.2009., 16:12   #73
Hvala na pozivu ali u pokeru nema mjesta egu,nije ovo obračun,ja poker igram jer mi je profitabilan,cilj pokera i je uzeti novce,ali da bi bio pobjednik moras donositi kvalitetne odnosno EV pozitivne odluke ako ih ne donosiš nikakva ti sreca niti kratkoročni dobar rezultat nece pomoci da budes pobjednik odnosno da uzmes lovu.Ako netko ima konkretnih pitanja o texas holdem,online pokeru,ili bilo cemu drugom sto se tiče pokera ili poker teorije biti ce mi drago pomoci naravno ako budem znao.
edwood is offline  
Old 06.09.2009., 16:42   #74
Wagneru,vidi se da si znalac.
Chiro is offline  
Old 06.09.2009., 18:39   #75
Mozete izracunavati do prekosutra ali niste uracunali i ljudski faktor oklijevanja, agresivne igre, straha, anksionznosti..To matematika ne moze ubaciti u pot.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 06.09.2009., 20:06   #76
Primjer gore je bio jednostavan,no kad se donose bitne odluke sve se uzima u obzir prvo i osnovno kakav je igrač s kojim igramo loose ili tight,aggro ili pasivv,koji je raspon karata koji moze imati u toj specifičnoj situaciji,koje su sanse da blefa,kakvi su pot oddsi,koliko puta trebamo biti u pravu da bi call ili all in on the long run pokazao zaradu,dali je protivnik izgubio prije ove ruke veliki pot pa je mozda na tiltu i veca je vjerojatnost da blefa,kakav je naš imidz za stolom,sto protivnik misli da mi imamo i sto svojim potezom zeli napraviti i postići,puno se stvari uzima u obzir prije nego odlučimo napraviti određeni potez.Cilj nas poker igrača je napraviti sto bolju analazi i sto bolji potez koji je EV pozitivan sto je problem kod nekih jer su rezultatski orijentirani pa cak i kad naprave EV pozitvnu odluku a kratkoročni rezultat nije očekivan pomisle da su odigrali krivo,bacaju sami sebe na tilt,ne mogu vam reci koliko je vazno da niste rezultatski orijentirani.
edwood is offline  
Old 06.09.2009., 23:41   #77
Quote:
richardwagner kaže: Pogledaj post
(mislim da neznaš na koga si naletio)
Ja isto ne znam na koga je naletio, ajd mi napiši na PM.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 07.09.2009., 00:27   #78
Kaj se srece u pokeru tice... da ona je vazna ak igramo jednu partiju....

na duge staze bolji igrac pobjeduje....

ja npr igram turnire i gledam preko sharkscopa kak ide ljudima s kojim igram....

i vecina ih je od 100 do 1000 dolara u minusu.....

i maloprije naletim na jednog , zarada 15 000 eura... kroz 5000 turnira....

dakle vidi se od koga lova odlazi i kome dolazi....
shteva is offline  
Old 07.09.2009., 14:17   #79
Quote:
Chiro23 kaže: Pogledaj post
Wagneru,vidi se da si znalac.
Nisam znalac,
igram i radim TH Poker nekih 15-tak godina, nešto na brodovima, nešto u HR i vani.
Eto i nakon tih točnije 16 godina vucaranja po kockarnicama odgovorno tvrdim da uz karte ide sreća, nakon toga iskustvo čitanja protivnika te sve ostalo.
Da matematika ima svoje mjesto u tome al ne odlučujuće, bez čitanja protivnika NEMA uspješnog igrača. Naravno, govorim o igri "uživo". Net je nešto sasvim drugo.
U HR imaju 3-4 igrača koji mogu nešto reći i nekom pametovati, ( dva u ZG, jedan mislim da je ČK i dotični odvjetnik iz Šibenika, ostali ubi Bože.
Ove lokalne šerife (koji su ovdje aktivni) iz Vk, SB, ST možete zaboraviti.
Znam da se mnogi neslažu, al pogledajte rezultate turnira po HR Casinima i tko imalo pameti ima sve će mu biti jasno.
richardwagner is offline  
Old 07.09.2009., 17:14   #80
Na netu je igra dvaput brza nego LIVE, i jos mos otvorit 3-4-5-6 stolova odjednom i derat po par sati...

profic odigra na stotine tisuca hendova i tu matematika igra presudnu ulogu...
shteva is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger