Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2013., 10:08   #2861
http://i48.tinypic.com/2uf4npl.jpg

Zna li tko ko mu je ovo?

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 21.02.2013. at 11:19. Reason: pročitati pravila o dozvoljenoj veličini slika
Laleli is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 21.02.2013., 11:55   #2862
Pretpostavljam mozda netko iz obitelji s obzirom da ima veliku obitelj. Ne vjerujem da je neka djevojka ova je jos gora od selinke...on je s godinama jos bolji ove slike iz


Privatnog zivota su predobre pptpuno opravdavaju njegov status
Nari25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 12:06   #2863


evo još dvije....
ma, meni se učinilo ko neka šema
Laleli is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 12:23   #2864
Quote:
Laleli kaže: Pogledaj post
[IMG]http://i47.tinypic.com/2cxw7ra.jp
[IMG]http://i47.tinypic.com/35mjgvc.jpg
evo još dvije....
ma, meni se učinilo ko neka šema
Pa rekao je da mu je srce prazno. Nema dovoljno nevino i ljupko lice(još je k tome i ružna koliko mogu razabrati) da bi Makifu zauzela srce.
Manolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 12:39   #2865
Quote:
Manolina kaže: Pogledaj post
Pa rekao je da mu je srce prazno. Nema dovoljno nevino i ljupko lice(još je k tome i ružna koliko mogu razabrati) da bi Makifu zauzela srce.
boldani dio.. ja iskreno i neznam koliko bih vjerovala u to.. s obzirom da on jako dobro čuva svoj privatni život i da mu je važno da se o tome što manje priča.. ne bih se čudila da je tako odgovorio čisto da se lagano skrene pažnja s tog djela života..da ga se malo pusti da diše.. to je ono što sam ja prvo pomislila.. ( iako se nadam da je govorio istinu )

i slažem se da je moguće da mu je žena sa fotke netko iz obitelji.. kada su već brojna obitelj..
ovako na prvu ne čini mi se tip za njega pretjerano...al opet ja sam to isto rekla i za Selinku, pa sam demantirana s obzirom na njihovu vezu
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 12:40   #2866
Evo nam malo novih slikica sa nasim dasom
lipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 13:00   #2867
Quote:
crnokosa2103 kaže: Pogledaj post
boldani dio.. ja iskreno i neznam koliko bih vjerovala u to.. s obzirom da on jako dobro čuva svoj privatni život i da mu je važno da se o tome što manje priča.. ne bih se čudila da je tako odgovorio čisto da se lagano skrene pažnja s tog djela života..da ga se malo pusti da diše.. to je ono što sam ja prvo pomislila.. ( iako se nadam da je govorio istinu )

i slažem se da je moguće da mu je žena sa fotke netko iz obitelji.. kada su već brojna obitelj..
ovako na prvu ne čini mi se tip za njega pretjerano...al opet ja sam to isto rekla i za Selinku, pa sam demantirana s obzirom na njihovu vezu
Pa je li rekla Ivana: Hvala na ovom iskrenom razgovoru.

Ma, saznat ćemo mi uskoro kad počne ludnica oko Fatiha u tur.medijma.Neće se on (ili njih dvoje) tako lako skrivati.
Manolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 13:07   #2868
Quote:
Manolina kaže: Pogledaj post
Pa je li rekla Ivana: Hvala na ovom iskrenom razgovoru.

Ma, saznat ćemo mi uskoro kad počne ludnica oko Fatiha u tur.medijma.Neće se on (ili njih dvoje) tako lako skrivati.
Je, je rekla je
al ako cemo tako svasta je Nanutica u tom intervjuu rekla..
ma u svakom slucaju, ja se nadam da je bio 100% iskren..cisto radi nas
A da, cim pocne Fatih, bit ce ga svugdje, tako da ako i ima necega, sumnjam da ce nam promaknuti
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 13:16   #2869
Sjecate se da je negdje pisalo da ga povezuju sa nepoznatom djevojkom Tugce sve mi pari da bi to mogla biti ona na nekim novijim foto je cesto slicna zena s njime valja nam pricekati
Nari25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 13:18   #2870
Evo sad baš čitam na nekom internet potralu članak koji kaže da je prema najnovijim istraživanjima priznatog psihologa, potvrđeno da bi idealan muškarac ( po nekim ženskim očekivanjima i željama) trebao biti visok 190 cm..
dakle.. dobile smo i neku " službenu" potvrdu da je MAA savršen
mislim nije da nam je trebala..ali nije na odmet..
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 13:19   #2871
Quote:
Nari25 kaže: Pogledaj post
Sjecate se da je negdje pisalo da ga povezuju sa nepoznatom djevojkom Tugce sve mi pari da bi to mogla biti ona na nekim novijim foto je cesto slicna zena s njime valja nam pricekati
da znaš da sam si to i ja pomislila.. malo kao da mi liče ona i ova sa gornje slike..
ali premutna je fotka da bih bilo što više rekla..
iako na momente mi se čini da ova ima puno oštrije crte lica od Tugce..
ali da, i meni je to bacilo bubu u uho...

Zadnje uređivanje crnokosa2103 : 21.02.2013. at 13:25. Reason: quote
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 13:39   #2872
Quote:
crnokosa2103 kaže: Pogledaj post
da znaš da sam si to i ja pomislila.. malo kao da mi liče ona i ova sa gornje slike..
ali premutna je fotka da bih bilo što više rekla..
iako na momente mi se čini da ova ima puno oštrije crte lica od Tugce..
ali da, i meni je to bacilo bubu u uho...
ne izgleda mi ova kao Tugce,ali zašto svaka s kojom ga povezuju tako otečeno izgleda? Da nije to taj nevini izgled?
Ako je, onda sam svako jutro tako nevinog izgleda
Rollergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 13:44   #2873
Quote:
Rollergirl kaže: Pogledaj post
ne izgleda mi ova kao Tugce,ali zašto svaka s kojom ga povezuju tako otečeno izgleda? Da nije to taj nevini izgled?
Ako je, onda sam svako jutro tako nevinog izgleda
da stvarno, onda sam si ujutro najzgodnija.. ono cim oci otvorim
al istina,da.. sve su nekako lagano otecene.. podbuhle.. tj. makar ove s kojima je zadnje vrijeme na fotkama ( osim ako to stvarno nije isza osoba)
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 13:46   #2874
uz tzv.nevinost mislim da prije svega trazi jednostavnost ako ja tako onda sam malo razocarana ali ipak uzivat cu u pogledu . Kao cokolada mi ke sto ga vise gledas pozeljniji je
Nari25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 14:02   #2875
Quote:
Nari25 kaže: Pogledaj post
uz tzv.nevinost mislim da prije svega trazi jednostavnost ako ja tako onda sam malo razocarana ali ipak uzivat cu u pogledu . Kao cokolada mi ke sto ga vise gledas pozeljniji je
nevinost može značiti svašta, a on je tako opisao što voli da bi se većina žena bar dijelom mogla naći u tome i to je vjerojatno namjerno. Ni jednostavnost ni nevinost mi ne znači ništa negativno u smislu da traži glupačicu koja ne pita puno. Prije bih rekla (a čini mi se da je netko to već rekao) da voli ljude koji nisu prepredeni sa skrivenim namjerama i to je naglasio jer je nažalost to postalo sve teže naći. Bar si ja to tako tumačim jer prije svega krećem od sebe i kako ja gledam na ljude.
Rollergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 14:48   #2876
rollergirl, da, to sam ja tako tumacila, da voli cure koje nisu prepredene, jer je vec prije rekao da ne voli takticarke, pa se lako zbroji 1+1.
a u danasnje vrijeme iz muskih ociju izgleda kao da danas ima jako malo "nevinih" cura koje nisu takticarke. znamo da nije tako, ali pricam kako muski gledaju, nije ni njima danas lako skuziti cure.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 15:08   #2877
Da nasmijanonebo nije svaka zena koja lijepo izgleda nuzno takticarka
Nari25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 15:09   #2878
Auf, pa gdje su postovi od trece smjene? A jesmo pretjerale, sto jest- jest
Naime, za djevojke koje su sinoc bile aktivne, cuvena poruka glasila je: hvala na poruci koja me podsjeti zasto ne pisem LJUDIMA POPUT TEBE . loves.- to sam pronasla u postu od doticne djevojke na temi: Kad sapuni polude, mozete i same provjeriti, ne znam smijem li kopirati njen cijeli post.

Eto htjela sam samo da razrijesimo i to, pretpostavljam da su mnoge od sinoc ostale ovakvog izraza :

Za ostale, koje nisu bile prisutne, imate pp pa pitajte, da ne sirimo s ovim vise



Quote:
crnokosa2103 kaže: Pogledaj post
boldani dio.. ja iskreno i neznam koliko bih vjerovala u to.. s obzirom da on jako dobro čuva svoj privatni život i da mu je važno da se o tome što manje priča.. ne bih se čudila da je tako odgovorio čisto da se lagano skrene pažnja s tog djela života..da ga se malo pusti da diše.. to je ono što sam ja prvo pomislila.. ( iako se nadam da je govorio istinu )

i slažem se da je moguće da mu je žena sa fotke netko iz obitelji.. kada su već brojna obitelj..
ovako na prvu ne čini mi se tip za njega pretjerano...al opet ja sam to isto rekla i za Selinku, pa sam demantirana s obzirom na njihovu vezu
I ja sam skepticna za to prazno srce, al hajd vjerovacemo mu

Zadnje uređivanje angell_ : 21.02.2013. at 15:17.
angell_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 15:12   #2879
Jos nesto pronasla sam samo 1foto njega i tatlituga zajedno a kao su bestfriend ta kombinacija je savrsena
Nari25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 15:45   #2880
Quote:
globigerina kaže: Pogledaj post
slobodna je i Sedef Avci (Bahar iz Ezela), a čini mi se da i ona dobro kotira u Turskoj, ima dosta fanova.
Ja ne bih nju.Ona je meni skroz nezanimljiva.


Voljela bih uz njega vijdeti Farah Zeynep Abdullah, Serenay Sarikayu ili Fahriye Evcen

Fahriye i Farah nemaju nikakav angažman, a Seranay pregovara sa Ay yapimom.
Najvise bi mi uz Mehmeta isla Fahriye
Postoji velika mogucnost za takvo sto jer scenaristica koja je radila Fahriyinu seriju "Veda", radit ce na Fatihu.

Mehmet han je imao mnogo priležnica.Sa svakom od njih je dobio djete.
Međutim od svih njih istice se 7 njegovih žena.Posebno se istice Sitti Mükrime Hatun, treća od sedam žena.Kada je imala samo 11 godina udala se za Sultana.Rodila je Bayazita el Sufija, koji je došao na prijesto.
Međutim umrla je 14 godina prije nego je Bayazit stupio na vlast, imala je 52 godine, te je funkciju Valide Sultan obnasala Emine Gul-Bahar.
Emine Gul-Bahar je bila prva Fatihova žena i imala je albanske korijene i imala je najvazniju ulogu u Sultanovom haremu.
Vjerujem da ce prikazati samo njih dvije i eventualno Cicek hatun.
U filmu je prikazana GulBahar, igrala ju je Şahika Koldemir.

Ostale "supruge":
  1. Helene Hatûn-
  2. Alexias Hatûn
  3. Gülşah Hatûn
  4. Çiçek Hatûn
  5. Anna Hatûn

Djeca koja se najcesce spominju u historiji:
  1. Bayezid II (el Sufi) (Sitti Mükrime Hatun, mada se u historiji uzima da mu je majak Gulbahar, zbog toga sto ej bila njegova Valide Sultan)
  2. Mustafa
  3. Cem Sultan (Çiçek Hatun)
  4. Gevher Sultan ( Emine Gulbahar hatun).

Ovaj ce post biti izbirsan najvjerovantije, ali nejse.

Quote:
Lu Salome kaže: Pogledaj post
Xavka, je li ti srce na mjestu?! Sve i da nije njegova osobna, nego samo obična fun page, ovo je značajan podatak! Ako želi uspjeh Galati (rekoh, javno na nekoj stranici!), onda je bio iskren kad je rekao da nije strastveni navijač Besiktasa
Odsad i ja navijam za Galatasaray!
Meni je jucer srce bile puno,na TTA.

Navijaci Galate imaju veoma zanimljivu koreografiju, kojom je prikazan Mehmet han El Fatih na konju Odmah mi naumpadne nas Akif
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:09.