Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2012., 16:23   #1401
Quote:
mints kaže: Pogledaj post

Uh, ove su mi najljepse.
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 16:24   #1402
http://www.youtube.com/watch?v=Z6uIZ...feature=fvwrel
Na ovo sam mislela,ne fan made.
Meni nije jasno kako takva cura ko Bihter nije mogla naći nekoga boljega tipa od Adnana.Pa da baci kamen ljepšeg bi pogodila.Meni on uopće ne izgleda ko neki bogataš,više ko neki Albanski kamijonđija!Nema karizme,nema izgleda,kad bi se barem obrijao.Totalni krivi casting.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 16:26   #1403
Šta ne glumi ova Nihail u filmu sa onim tipom iz Fatme,Mustafom??Praše se sve u 16.U serijama cenzuriraju ljubavne scene,jedino sam tu vidjela malo više a u filmovima....Ševe se ko ludi.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 16:27   #1404
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Albanski kamijonđija!

To su oni namjerno izabrali da nam jos vise zgade njihovu vezu. Odvratan je Da su izabrali nekog finog glumca, to ne bi bilo to.
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 16:30   #1405
Quote:
mints kaže: Pogledaj post
fame! Zašto ne možeš gledati, obaveze?

anamonica, nisam sigurna koje bi to bile po opisu, pamtim si po radnji u seriji. :z ubo:

Ostale ne mogu naći. Pamtim i one slične avijatoricama kad ide u taš ev, B. je iznenadi.
je, je te Puccijeve su.. i ove Predine su mi dobre, al ove Puccijeve su mi naj

nego, jesam ja to pomiješala, bila sam ziher da je imala i jedne Armanijeve
možda sam se zbunila

ugl, woow, mints, dobra si , bravo
__________________
Little Miss Sunshine.

Zadnje uređivanje anamonica : 05.05.2012. at 16:55.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 16:35   #1406
Nisi nisi, ja sam fulala, jedne su Armani. Ma niš, google i bihter'in gozlugu.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 16:43   #1407
Quote:
mints kaže: Pogledaj post
Nisi nisi, ja sam fulala, jedne su Armani. Ma niš, google i bihter'in gozlugu.
hahaha


ma znam da su cure pisale da im se desi kad vide nešto whoow odmah pomisle Bihter i kako bi Bihter to nosila

hahaha i ja sam tako kupila jedne Chanelove naočale, slične ovom Tom Fordu, malo manje zakošene, pogotovo donji rubovi i tanji okvir, ali kad sam ih vidjela, prva asocijacija je bila Bihter
a bile na sniženju, a meni svakako trebale jedne crne velike
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 18:35   #1408
Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
zašto mislite da Bihter nema ljubav od Adnana
meni je on ok prema njoj
pazi je , brine se o njoj , evo ona će dovesti i majku u kuću on to prihvata kao naormalno
vjerovatno ste vi gledale prije pa zbog toga takav komentar
menii Adnan uopće nije loš, čak ni fizički
što ne mogu reći za Behlula,
razigrani momčić, mal bi tamo , mal bi ovamo
ne zna ni on kud bi
bez obzira na prošlost ne izgleda mi kao neko ko je povrijeđen
jopj koje ime, Behlul, pa gdje ga nađoše
od toliko imena oni dadoše neko bezveze
stvarno mi zvuči totalno bljak
tebi je prvi put da gledaš ? sačekaj da prođe još malo epki, i nakon 43. epke mi reci da je adnan voli
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 18:44   #1409
Quote:
luisana kaže: Pogledaj post

To su oni namjerno izabrali da nam jos vise zgade njihovu vezu. Odvratan je :blja k: Da su izabrali nekog finog glumca, to ne bi bilo to.
da, izabrali su albanskog kamiondžiju da svi pocerekaju na B&B , i da Bihicini mrzitelji mogu pričat da je sponzoruša ..al opet, meni bi bilo bolje da nije tolika razlika, da je jedan Apolon, a drugi žaba..recimo da je Adnana glumio neko karizmatičniji, kao onaj Šeherezadin Onur, pa da se ne zgražam kako ljubi Žabu...i svejedno bi zbog zanemarivanja Bihice bila protiv starog ko god da ga glumio
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 20:34   #1410
zna netko stranicu di mogu gledati sve epizode osim natabanu? gledala sam tam i fali im par epizoda i dijelova pa ak netko zna neku dobru di nis ne nedostaje...

(ajme meni,provodim subotu navecer gledajuci seriju na netu,sad sam sluzbeno ovisna )
seamisai is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 21:03   #1411
ej društvo koje ne ide van ah..mora se učit kad se nije na vrijeme! :P
al ja svejedno razmišljam o seriji,dakle...imam pitanje,palo mi na pamet..Ono kad je Bihter pobacila Behlulovo dijete, on zapravo nije nikad sa sigurnošću saznao da je bilo njegovo ,jel tako?To mi je tako krivo bilo...A ona isto već prolupala od svega toga ,samo ga udaljavala od sebe svojim ponašanje...šmrc...odmah se rastužim...
Aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 21:05   #1412
Da šta Belhul nije znao da je ona pobacila?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 21:05   #1413
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
moram priznati da ste mi vi veliko otkriće na forumu, jer kad je ova serija išla prvi put nisam nikad zavirila na ovu temu, onda sam bila sva u 1001 noći i mislila sam kako smo mi zaluđene serijom, ali kad je išla repriza, tamo se gotovo nismo ni javljale, a kad ovo vidim stvarno svaka čast, to znači voljeti seriju.
očito je prvi put bilo veselo jer se na početku opominjete,
Da, da...bilo je veselo jer smo zaratile sa Ezelušama. Koja su to vremena bila. Popila sam ban i to ne jednom.

Tema je bila legendarna ali smo doživjele i veliku nepravdu jer je zaključana na dan zadnje epizode. Zato smo se i prebacile u limb (tj. off topic).
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 21:10   #1414
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Da šta Belhul nije znao da je ona pobacila?
pa je,saznao je kad mu je Adnan rekao,jer je mislio da je njegovo i onda ono kao na stepenicama primao Bihter za ruku da jel je to istina,a ona tvrdoglavo uživala u trenutku kad konačno opet trči za njom misleći da će to trajat i nije mu direktno rekla ja mislim ili je?...
Aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 21:17   #1415
Quote:
Aphrodite kaže: Pogledaj post
pa je,saznao je kad mu je Adnan rekao,jer je mislio da je njegovo i onda ono kao na stepenicama primao Bihter za ruku da jel je to istina,a ona tvrdoglavo uživala u trenutku kad konačno opet trči za njom misleći da će to trajat i nije mu direktno rekla ja mislim ili je?...
Ne sjećam se toga.Ali bilo mi je glupo šta je pobacila njegovo dijete a toliko ga je volila.Ona je pobacila kad ju je on odjebao.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 21:17   #1416
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Tema je bila legendarna ali smo doživjele i veliku nepravdu jer je zaključana na dan zadnje epizode. Zato smo se i prebacile u limb (tj. off topic).
zadnja epka je išla na moj rođendan...ne trebam ni spominjat kako sam jadna bila
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 21:32   #1417
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ne sjećam se toga.Ali bilo mi je glupo šta je pobacila njegovo dijete a toliko ga je volila.Ona je pobacila kad ju je on odjebao.
Trebala je zadržat lijepo dijete i pobjeći od njih svih!eh! mislim da bi joj dijete snagu dalo da prebrodi sve što joj se dogodilo...al previše je ona samodestruktivna bila, to je ono kad voliš i znaš da to nije dobro za tebe, ali ne želiš to pustit...zeznuta stvar. -.-
Aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 21:57   #1418
Quote:
Aphrodite kaže: Pogledaj post
Trebala je zadržat lijepo dijete i pobjeći od njih svih!eh! mislim da bi joj dijete snagu dalo da prebrodi sve što joj se dogodilo...al previše je ona samodestruktivna bila, to je ono kad voliš i znaš da to nije dobro za tebe, ali ne želiš to pustit...zeznuta stvar. -.-
tako bi i ja zamislila kraj, bihter ode u americu, upozna nekog a la kerim, koji joj pokaže da se život nastavlja poslije svega, a behlul bi imao 100 kila i 7 djece sa njihaljkom..
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 22:15   #1419
A od cega boluje besir?? Moze li mi neko reci??
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 22:22   #1420
nije sad bolestan, kasnije će se razboliti odjednom, kao otkazati će mu pluća jer će se zaposliti na brodu na dugu plovidbu
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:59.