Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2016., 12:35   #121
Quote:
medicamed kaže: Pogledaj post
Može preporuka za nekaj oko Krapine, Krapinskih toplica..?
Villa Magdalena. Skuplje i jako fino.
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 16:08   #122
Pozdrav

Kuma sam na krstitkama i odlučila sam na sebe preuzeti organizaciju ručka za 10 ljudi u Zaprešiću ili bližoj okolici (u obzir dolazi i zapad i istok, znači i Podsused, Gajnice ili Pojatno, Kupljenovo, Brdovec i slično) povodom toga.

Molim preporuke za restoran, da nije pretjerano skup, da može složiti dobar vege meni na zahtjev (jer jedan gost ne jede meso) i da je kids friendly jer imamo jedno četvero kikića.

Kako sam iz ZG, nemam iskustva osim Golf restorana koji mi je skup u startu i Stare preše u koju ne želim ići jer mi ne valja hrana.

Hvala na preporukama!
gandalfina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 19:01   #123
Quote:
gandalfina kaže: Pogledaj post
Kuma sam na krstitkama i odlučila sam na sebe preuzeti organizaciju ručka za 10 ljudi u Zaprešiću ili bližoj okolici ...
prije nekih pet godina sam bila ovdje, restoran Potkova (imanje Trajbar), http://trajbar.hr/vjencanja/vecera
ne znam kakve su im cijene, sori, ali bilo nam je jako lijepo, i zgodno za djecu.

Grgosova spilja je isto na tu stranu http://gostionicakodspilje.com/index.html djeca imaju šta za vidjeti
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 19:19   #124
Quote:
gandalfina kaže: Pogledaj post
Kuma sam na krstitkama i odlučila sam na sebe preuzeti organizaciju ručka za 10 ljudi u Zaprešiću ili bližoj okolici (u obzir dolazi i zapad i istok, znači i Podsused, Gajnice ili Pojatno, Kupljenovo, Brdovec i slično) povodom toga.

Molim preporuke za restoran, da nije pretjerano skup, da može složiti dobar vege meni na zahtjev (jer jedan gost ne jede meso) i da je kids friendly jer imamo jedno četvero kikića.

Kako sam iz ZG, nemam iskustva osim Golf restorana koji mi je skup u startu i Stare preše u koju ne želim ići jer mi ne valja hrana.

Hvala na preporukama!
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
prije nekih pet godina sam bila ovdje, restoran Potkova (imanje Trajbar), http://trajbar.hr/vjencanja/vecera
ne znam kakve su im cijene, sori, ali bilo nam je jako lijepo, i zgodno za djecu.

Grgosova spilja je isto na tu stranu http://gostionicakodspilje.com/index.html djeca imaju šta za vidjeti
Grgosova spilja ima dosta visoke cijene...
Cardassia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 19:39   #125
Jurišan je dobar, s vlasnicima se sve može dogovoriti.
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 09:49   #126
Hvala svima, zlatni ste! Otići ću pa vidjeti.. Rekli su mi i za neki restoran Golf, ali vidim na netu da im je najjeftiniji meni 160 kn, to mi je malo puno
gandalfina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 16:41   #127
Ima li netko iskustva s agroturizmom Tri jezera (ex Maltezović) u Gračecu/Dugo selo? Za klopu, odnosno manju proslavu s klopom koja bi uključivala i nekoliko djece?Svaka info dobrodošla, hvala!
Rock is life is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 18:23   #128
Evo da javim kako smo na kraju otišli u Trajbar i super je bilo, jako su susretljivi (ok, trebalo im je malo da odgovore na mail, točnije, odgovorili su kad sam nazvala), cijene su pristojne i klopa je fina, a najbolje od svega što imaju meni za klince pa se na licu mjesta naruči kaj mališani vole špajzati i dio s toboganom za igru!
gandalfina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 09:34   #129
Quote:
gandalfina kaže: Pogledaj post
Evo da javim kako smo na kraju otišli u Trajbar i super je bilo, ...
hej baš mi je drago da ti se svidjelo
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 13:09   #130
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
hej baš mi je drago da ti se svidjelo
Je, svi su mi rekli da su skupi boli glava, ali uopće nisu. Ispali su povoljniji (i ljubazniji), nego onaj neki restoran u šumi kraj golf igrališta, a gosti su bili prezadovoljni hranom.
Hvala na preporuci!
gandalfina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 10:45   #131
Je li tko u skorije vrijeme bio kod Kezelea na onom subotnjem ili nedjeljnom švedskom stolu? Zanima me je li kvaliteta još uvijek ista.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.