Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2012., 17:03   #201
imam ja popis opreme i cijene, ali mi nije zgodno ovako javno ih dati, sorry.

oprema mi se osobno ne sviđa, ali ću radije pričekati auto i onda će se točno znati što taj auto ima odnosno nema, jer je npr. za Elantru bilo rečeno da nema ESP, da bi na kraju došli s njim, isto tako se nadam da je i sa zračnim jastucima.

upravo sam dobio i informaciju da će se vozilo moći konfigurirati po želji kupca, znači sam si sam slažeš opremu.

do kraja svibnja trebaju doći cca 100 komada u HR, paketi opreme su iStart i iLike sa 1.4 motorom od 100ks i 6-stupanjskim mjenjačem (ja naručio dva iLike-a - bakreno smeđi i srebrni)

za crdi motore se još čeka da li će biti s carinom ili bez.
__________________
Prodavatelj Hyundai vozila.
Hyundai-DJK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 18:10   #202
Quote:
Hyundai-DJK kaže: Pogledaj post
imam ja popis opreme i cijene, ali mi nije zgodno ovako javno ih dati, sorry.

oprema mi se osobno ne sviđa, ali ću radije pričekati auto i onda će se točno znati što taj auto ima odnosno nema, jer je npr. za Elantru bilo rečeno da nema ESP, da bi na kraju došli s njim, isto tako se nadam da je i sa zračnim jastucima.

upravo sam dobio i informaciju da će se vozilo moći konfigurirati po želji kupca, znači sam si sam slažeš opremu.

do kraja svibnja trebaju doći cca 100 komada u HR, paketi opreme su iStart i iLike sa 1.4 motorom od 100ks i 6-stupanjskim mjenjačem (ja naručio dva iLike-a - bakreno smeđi i srebrni)

za crdi motore se još čeka da li će biti s carinom ili bez.
što je na kraju s 110ks crdi motorom? zadnje što sam negdje vidio je da dizel ide sa 90ks i 128ks, a meni se kao best buy čini ovaj 110ks uzevši u obzir cijenu osiguranja..

i znaš li možda koliko će slobode biti u tom konfiguriranju? nešto slično onome na češkim stranicama hyundaija ili odaberi paket pa biraj između 5-6 dodataka?
snejk85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 18:13   #203
Quote:
Hyundai-DJK kaže: Pogledaj post
imam ja popis opreme i cijene, ali mi nije zgodno ovako javno ih dati, sorry.

oprema mi se osobno ne sviđa, ali ću radije pričekati auto i onda će se točno znati što taj auto ima odnosno nema, jer je npr. za Elantru bilo rečeno da nema ESP, da bi na kraju došli s njim, isto tako se nadam da je i sa zračnim jastucima.

upravo sam dobio i informaciju da će se vozilo moći konfigurirati po želji kupca, znači sam si sam slažeš opremu.

do kraja svibnja trebaju doći cca 100 komada u HR, paketi opreme su iStart i iLike sa 1.4 motorom od 100ks i 6-stupanjskim mjenjačem (ja naručio dva iLike-a - bakreno smeđi i srebrni)

za crdi motore se još čeka da li će biti s carinom ili bez.
Ou jea, ...sve bolje vijesti...!!!

Nego, ...pitanje za znalce, ...u AK sam čitao o novom i30 i odmah iza na slijedećoj stranici review novog Ceed-a, ...piše za Ceed da će biti u ponudi automatski mjenjač sa dvije spojke (neka inačica DSG-a) ...a pošto su ta dva auta blizanci, ...možemo li očekivati nešto slično i kod novog i30 u budućnosti...???
Brijem da je to rezervirano za dizelaše, a to me upravo i zanima, ...iako sam pobornik HD automatike, ...ali zašto ne i ovaj "mitraljez" automat ako se pokaže dobar i cijenom prihvatljiv (čitaj: do 10k kuna nadoplate)...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 19:22   #204
Molim administratore/moderatore da mi napisu na PP gde je nestao moj post sa slikama svog automobila.
Pisem ovako jer ne znam gde da nadjem spisak admina/modova.

Hvala.
Ogisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 21:20   #205
Pobrisan je sa još par postova na temu dizajna... o dizajnu i starome i30 ne raspravljamo u ovoj temi. Dizajn je nešto što spada u individualnu kategoriju i kao nema nikakvog smisla mlatiti praznu slamu o tome što se nekome sviđa ili ne, pa se tako stari njemu ne sviđa, tebi se sviđa, bla, bla, bla... nema potrebe za tim. A za stari i30 već imamo temu tako da se u ovoj držimo samo novog.

Hvala
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 22:01   #206
Obrisan, kazes? Znaci, u krajnjem slucaju, nije mogao biti prebacen u drugu temu nego bas obrisan? Moje vreme i trud za pisanje poruke i postavljanje slika je apsolutno nepostovan dakle.

U tom slucaju, ljubazno molim za brisanje mog naloga jer ne zelim da budem clan ovakvog foruma.

Hvala.
Ogisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 22:48   #207
Ajde ne budi dijete... trubim od kad je teme da se te stvari ne pišu pa ne svejedno nitko ne poštuje. I što da sam ga prebacio u drugu temu? Gdje? Na stari i30? Onda bi tamo raspravljali o dizajnu starog i novog?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 22:50   #208
Quote:
Ogisha kaže: Pogledaj post
Obrisan, kazes? Znaci, u krajnjem slucaju, nije mogao biti prebacen u drugu temu nego bas obrisan? Moje vreme i trud za pisanje poruke i postavljanje slika je apsolutno nepostovan dakle.

U tom slucaju, ljubazno molim za brisanje mog naloga jer ne zelim da budem clan ovakvog foruma.

Hvala.
Što se buniš ti?
Sad treba svi da stavljamo slike svojih automobila...jebi ga na što bi to ličilo?
Glede novoga i30 imam osjećaj da će auto biti teški dronjac i podvala!
Po svim pitanjima...
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 23:05   #209
Bud, ajde shvati da si naporan sa rižojedima, svjetskim urotama, dronjcima i podvalama... Prestani trollat, došao si do limita... po svim pitanjima


I može stavljati slike svog auta tko god hoće pod uvjetom da se radi o novom i30. Tema i jest prvenstveno namjenjena vlasnicima auta u naslovu i razmjenama iskustava
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 00:00   #210
Evo ljudi, sa HHF copy/paste popis opreme

Ne znam što bi rekao ili mislio, ali 2 zračna jastuka u prve dvije razine opreme, stvarno jadno


99.990 kn PAKET OPREME iSTART

Motor 1.4 DOHC od 100 ks (90 ks za CRDi)
6 stupanjski ručni mjenjač
Kolo upravljača i ručica mjenjača obložena mekanom plastiko
Shift indikator za promjenu brzine
Čelični naplatci + gume dimenzija 195/65 R15
Hankook gume
Pričuvni kotač smanjenih dimenzija
Stup upravljača podesiv po visini i dubini
Električni progresivni servo upravljač
Zračni jastuk za vozača
Zračni jastuk za suvozača s mogućnošću isključivanja
Prednje disk kočnice 15"
Stražnje disk kočnice 14"
Ručna kočnica obložena mekanom plastikom
Kromirani gumb ručne kočnice
Vanjske kvake u crnoj boji
Unutarnje kvake u sivoj boji
Automatsko zaključavanje vrata u vožnji
Automatsko otključavanje vrata u slučaju sudara
Prednja i stražnja svjetla za čitanje
Električno podešavanje prednjih s funkcijom automatskog spuštanja kod vozača
Osvjetljen pretinac za rukavice s mogućnošću zaključavanja
12V utičnica
Držač čaša
Tonirana stakla
Prednji usisnik zraka u boji karoserije
3 kočiono svjetlo
Električno podesivi vanjski retrovizori u crnoj boji
Sjedala obložena tkaninom
Prednji i stražnji nasloni za glavu podesivi po visini
Preklopiva stražnja klupa u omjeru 60:40
Prednji pirotehnički zatezaći sigurnosnih pojaseva
Podešavanje visine svjetala
Stražnja svjetla za maglu
Osvjetljen prtljažni prostor
Radio CD MP3 s 4 zvučnika
Putno računalo
Ručno podesiv klima uređaj s hlađenim pretincem
Prednji intervalni brisači s aero metlicama
Stražnji perač stakla

106.990 kn PAKET OPREME iLIKE
Dodatno na paket opreme iSTART
Centralno dlajinsko zaklučavanje s alarmom
Kožni upravljač i ručica mjenjača
Mrežica u prtljažnom prostoru
Set za pušaće
Vozačevo sjedalo podesivo po visini
Obloge na vratima
Električni i grijani vanjski retrovizori
Komande radio uređaja na kolu upravljača


* Nadoplata za metalik ili mineralnu boju iznosi 3.008 kn
__________________
SVE JE TO RELATIVNO
54321012345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 00:05   #211
Božesačuvaj... da dva jastuka. Nema ni sjedalo vozača podesivo po visini

I sad usporediš s Focusom 1.6 i ambiente opremom za 109tkn i opremu koju taj ima


Ništa, čekamo akcije





@54321012345 - hvala na infou
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 00:17   #212
Treba pričekati i popis dodatne opreme, možda cijene iste kod individualnog naručivanja i neće biti tako strašne, pa se ova katastrofa nekako anulira.

Vjerojatno im je cilj bio ostati ispod psihološke granice od 100 tkn.
SCHNITZER is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 00:22   #213
Quote:
SCHNITZER kaže: Pogledaj post
Vjerojatno im je cilj bio ostati ispod psihološke granice od 100 tkn.
To mi je kao i ono kad Domaćica keksima srežu sadržaj i ostave istu cijenu... izvana isto, al unutra nema ništa
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 01:50   #214
Htio sam reć...znate onu 'Tko visoko leti nisko pada' (izravno obraćajući se Hyundaiu u Koreji)

A onda se sjetim...pa da! mi smo Hrvatska (valjda tako mora biti), druga zemlja po visini pdv-a u JUPI Juropi

Pretpostavljam da je "rješenje" negdje između?


Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
To mi je kao i ono kad Domaćica keksima srežu sadržaj i ostave istu cijenu... izvana isto, al unutra nema ništa
A tek Milka, Dorina, i co. Sa, čini mi se, 100g na 80g
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 01:58   #215
Quote:
SCHNITZER kaže: Pogledaj post
Treba pričekati i popis dodatne opreme, možda cijene iste kod individualnog naručivanja i neće biti tako strašne, pa se ova katastrofa nekako anulira.

Vjerojatno im je cilj bio ostati ispod psihološke granice od 100 tkn.
HA! po nekim informacijama koje sam dobio(ne moraju biti tocne) svaka dodatna qizdarija kosta ko da je svabo pravi(orjentacija mi vw polo) i pitanje sto ce biti glede narudzbi i cekanja jer ce pod svaku cijenu uvaljivati prvu posiljku s lagera
Joško is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 03:46   #216
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Božesačuvaj... da dva jastuka. Nema ni sjedalo vozača podesivo po visini

I sad usporediš s Focusom 1.6 i ambiente opremom za 109tkn i opremu koju taj ima


Ništa, čekamo akcije





@54321012345 - hvala na infou
pa nema ni na iLike vise jastuka, ali zato ima daljinsko zakljucavanje! Ako nije greska, mozda zracni budu nadoplata :-).

Inace mozete vidjeti listu stvari koje se individualno nadoplacuju na njemackim ili austrijskim stranicama, to su vecinom stvari sto su za stari i30 bile luksuz a onda cijena ide goreeeee... tako sam bio i sracunao kolika ce cijena u nas biti a vidis da nisam promasio :-)

Mislim cijena za iLike ako ima ESP i paket zracnih nije losa... nije ni dobra. Bolje auto vise kosta, sta da se kaze.
sper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 07:00   #217
Ljudi rekao sam vam što če biti. OVo je tek početak...čuvjate se zmajeva istoka, ne dajte da nas jebu u mozak svojom glupom politikom sastavljanja opreme automobila i kreiranja cijene koja uopće nije povoljna na kraju.
Odlazim sa ove teme.
Ostajte mi dobro!
Bok
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 07:34   #218
Quote:
54321012345 kaže: Pogledaj post
Evo ljudi, sa HHF copy/paste popis opreme

Ne znam što bi rekao ili mislio, ali 2 zračna jastuka u prve dvije razine opreme, stvarno jadno


99.990 kn PAKET OPREME iSTART


106.990 kn PAKET OPREME iLIKE


* Nadoplata za metalik ili mineralnu boju iznosi 3.008 kn
Za banana drzavu, banana oprema.

Onaj koji je sastavljao opremu treba se sto prije baciti u Savu, na glavu, tamo gdje ima samo 2-3 cm vode.
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 07:46   #219
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Za banana drzavu, banana oprema.

Onaj koji je sastavljao opremu treba se sto prije baciti u Savu, na glavu, tamo gdje ima samo 2-3 cm vode.
Je oprema je banana no ako želiš postić dobre prodajne rezultate na tržištu slabe kupovne moći onda moraš ponuditi i takve pakete... Kome nije dovoljno neka doplati.. Vani će osnovne cijene biti vjerojatno znatno više pa će biti i više opreme u startu unutra...
Vjerujem da je prodaja novog i40 ponukala ekipu da za novi i30 slože malo drugačije opremu i ponude više opcija...

Zadnje uređivanje johny5 : 03.05.2012. at 07:53.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 08:54   #220
neznam kaj komentirat na ovo... nadam se da su ovo laprdanja i da se netko našalio sa forumašima...
__________________
Besplatno hranim trollove
Loborek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:47.