Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2007., 20:30   #1
BDSS-R-A - Brodospas d.d.

Imam 160 dionica brodospasa šta mislite stručnjaci dali ih prodat ili malo pričekat inaće na njima šta dividenda šta umanjenje kapitala ja sam u plusu inaće sam ih platio 202 kune već sa na njima dobio oko 420 kn po dionici da li je to maksimum bili bilo pametno ih sada prodat
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 21:59   #2
Quote:
more kaže: Pogledaj post
Imam 160 dionica brodospasa šta mislite stručnjaci dali ih prodat ili malo pričekat inaće na njima šta dividenda šta umanjenje kapitala ja sam u plusu inaće sam ih platio 202 kune već sa na njima dobio oko 420 kn po dionici da li je to maksimum bili bilo pametno ih sada prodat
Trebao si ih prodati prije nedugo kada su bile 520
__________________
Grand Nagus

Rule of acquisicion 99. : "Trust is the biggest liability of all. "
Grand Nagus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 22:50   #3
Quote:
more kaže: Pogledaj post
Imam 160 dionica brodospasa šta mislite stručnjaci dali ih prodat ili malo pričekat inaće na njima šta dividenda šta umanjenje kapitala ja sam u plusu inaće sam ih platio 202 kune već sa na njima dobio oko 420 kn po dionici da li je to maksimum bili bilo pametno ih sada prodat
Prilično su netransparenti i "vrag će ga znati" šta se tamo dešava kad informacije ne možeš gotovo nigdje naći. Navodno su dobra prilika (komentari po forumima, koliko je to pouzdano ocijeni sam), a ono što ja vidim je K.Floričić među prvih 10 vlasnika. On još nije prodao, valjda čovjek zna zašto. Nemoj ovo shvatiti kao nagovaranje niti za niti protiv jer i ja pokušavam razabrati i pronaći što više informacija o bdss, a trenutno sam samo do prije navedenih stigao.
tartufar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 14:24   #4
ja imam par komada i jos cu ih malo drzat jer sam negdje procita da ce drzava subvencionirat male brodare. sad dali bdss spada u tu katgoriju neznam ali me nije ni briga
Balkan-Bet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 19:44   #5
A onda ču prićekat kraj godine biće opet neka sitna dividenda i možda opet krenu gori prema 600
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 20:05   #6
Quote:
more kaže: Pogledaj post
Imam 160 dionica brodospasa šta mislite stručnjaci dali ih prodat ili malo pričekat inaće na njima šta dividenda šta umanjenje kapitala ja sam u plusu inaće sam ih platio 202 kune već sa na njima dobio oko 420 kn po dionici da li je to maksimum bili bilo pametno ih sada prodat
od brodospasa če čekao uzlet nakon objave gradnje pelješkog mosta. baš i nema nekih pretjeranih reakcija. valjda se čekaju izbori jer očito je ako sdp s partnerima preuzme, niš od mosta
neck is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 20:50   #7
Quote:
neck kaže: Pogledaj post
od brodospasa če čekao uzlet nakon objave gradnje pelješkog mosta. baš i nema nekih pretjeranih reakcija. valjda se čekaju izbori jer očito je ako sdp s partnerima preuzme, niš od mosta
Tek sada posli 10 godina sam pogledao prospekt i bilancu društva sa tvrtkama kčerima i po mojoj gruboj procijeni društvo vrijedi 350 miliona kuna plus oko 40 miliona kuna na raznim računima

A što se tiće pelješkog mosta momentalno brodospas nema slobodnih brodova jedino da krene u kupovinu novih a veliki plus bi bio ako bi uspjeli popravit Velog jožu on ispravan sam vrijedi oko 10-15 mil. eura ako ne i više

Definitivno ču prićekat izbore
more is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:16.