Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2013., 09:02   #1
"alkoholicari"

https://www.forum.hr/showthread.php?t=774703 evo citam ovo i nemogu vjerovat, zbog dvi pive je netko alkoholicar, pa ljudi danas nisu normalni, pa caca mi tamani dvi -tri rakije i par piva svaki dan , tako i vecina iz mog sela, sto je to alkoholicarsko selo onda, sve te treba stjerat u pm
__________________
O, ferre montem animalia Qui est crista quod et alluit. Ego pectine peius bukovica A mel lavat Rosica oooooj Oh, oh, oh eam Non fugis ut lupus esuriens cibum Iam in
Altan Gobi is offline  
Received Warning
Old 13.04.2013., 09:05   #2
ha ha ha i ja san isto vidija tu tuku i mislin se "a bog te jeba glupal s"
strange quark is offline  
Old 13.04.2013., 09:11   #3
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
ha ha ha i ja san isto vidija tu tuku i mislin se "a bog te jeba glupal s"
hahaha bas tako, kad ima tuku za zenu jadnik bi mora pit i vise od dvi pive
__________________
O, ferre montem animalia Qui est crista quod et alluit. Ego pectine peius bukovica A mel lavat Rosica oooooj Oh, oh, oh eam Non fugis ut lupus esuriens cibum Iam in
Altan Gobi is offline  
Old 13.04.2013., 10:14   #4
Stvarno ne znam kako si mislio kvotati link s drugog pdfa i onda se sprdati s autoricom i njenim postom.
To nije dopusteno po pravilima Foruma (teme o forumasima), budi sretan da nisi dobio kakav veci karton, kao i tvoj pratitelj na temi.
Moze se otvoriti tema koja prica o tom fenomenu 'Ko fol alkoholicari (prema zenskoj ocjeni), a ustvari ne'- to je zaoravo zanimljiva tematika s muskog stanovista i pozivam te da to ucinis, ali bez linkanja i karakteriziranja autorice tukom itd. Hvala, zatvaram.

Zadnje uređivanje Deedy : 13.04.2013. at 10:25.
Deedy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger