Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2006., 08:34   #61
29.07.04. Tea fakat nema pametnog posla u životu... ... kak ti se sam da ispokpavat tak stare postove...

A kako se može primjetiti... nisam ju mislio ženiti, niti zaprostiti... samo sam o tome svemu razmišljao kao o koraku u nekoj nedefiniranoj budučnosti
Možda sam tad i bio papak ... no pustilo me
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 08:38   #62
TAd sam napisao ovo:

Mi pričamo o braku, ali to ne znaći da ću je sutra zaprositi. Možda prekosutra
Ma šalim se, ali ako nam ovako lijepo bude, a kaj ja znam, barem još pola godine ili više, ako ćemo dobro funkcionirati u zajdeničkom "divljem" kućanstvu, zaprosit ću je definitivno

Nema žurbe, da se nebi kajao natenane

a i ovo:
Al ste navalili na mene. Kakav crni ženik. Hipotetski smo pričali o braku-nismo radili nikakve planove. Uostalom-meni se još ne ženi. Definitivno bi želio živjeti s njom ali za ženidbu ima vremena.
Ona ima tek 24 godine, nedavno je diplomirala i zaposlila se prije 3 mj. što će reći da niti ona ne razmišlja o braku još nekoliko godina.

Ali mojoj staroj drugarici tei naravno ništa nije teško da bi me diskreditirala ... pa nek se tea veseli kad u petak nema pametnija posla nego iskopavati teme skoro dvije goidne stare
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 08:55   #63
A glupe li teorije Broj partnerica prije braka je pokazatelj papkavosti? Da, baš su veliki papci ti koji koji imaju sreću rano naći osobu s kojom žele provesti život, pa u srednjim 20-im imaju obiteljski život i djecu. Ti si frajer jer sa ~30 godina nisu u braku niti želiš biti i imao si više od 2 cure pa si sav važan jer kao 'nisi toliko očajan da se oženiš prvom jer možeš bolje'. Tko kaže da će ove slijedeće biti bolje od prve? Jesi ti jedan od onim koji i iz broja partnera koje je cura imala isto izvlačiš razne teorije o njenom karakteru?
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 10:21   #64
Quote:
Legion kaže:
29.07.04. Tea fakat nema pametnog posla u životu... ... kak ti se sam da ispokpavat tak stare postove...

A kako se može primjetiti... nisam ju mislio ženiti, niti zaprostiti... samo sam o tome svemu razmišljao kao o koraku u nekoj nedefiniranoj budučnosti
Možda sam tad i bio papak ... no pustilo me

Nema na čemu, Legion. Dritov post mi je dao ideju.

Nije bilo teško, posebno kad sam vidjela čak dva tvoja topica na istu temu, u kojima sam sebe pokušavaš uvjeriti da si poželjan.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 10:30   #65
Naj se deprimirati Legion. Ima rješenja tvom problemu.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 11:04   #66
Quote:
te@ kaže:
Naj se deprimirati Legion. Ima rješenja tvom problemu.






on topic: ako cemo vec povezivati pojam papka sa zenidbom,meni je papak osoba koja zbog neke zelje za izivljavanjem ( i zbog toga sto mu je ta cura koja mu odgovara bila medu prvima) ,je ostavi radi nekog misljenja okoline.
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 11:14   #67
Quote:
studentica21 kaže:




on topic: ako cemo vec povezivati pojam papka sa zenidbom,meni je papak osoba koja zbog neke zelje za izivljavanjem ( i zbog toga sto mu je ta cura koja mu odgovara bila medu prvima) ,je ostavi radi nekog misljenja okoline.

Meni su papci upravo oni koji sev - pod firmom "super mi je" - stalno opravdavaju sami sebi. Ljudi kojima je fakat super u životu, bez obzira koji lifestyle izabarali nemaju tu potrebu.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 11:23   #68
Quote:
te@ kaže:
Nema na čemu, Legion. Dritov post mi je dao ideju.

Nije bilo teško, posebno kad sam vidjela čak dva tvoja topica na istu temu, u kojima sam sebe pokušavaš uvjeriti da si poželjan.
Ja se niti najmanje netrebam uvjeravati da sam poželjan-kad to znam
Za razliku recimo od tebe

SAmo ti iskopavaj prastare postove kad te očito to najviše u životu i veseli. Sirota
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 11:25   #69
Quote:
Legion kaže:
Ja se niti najmanje netrebam uvjeravati da sam poželjan-kad to znam
Za razliku recimo od tebe
Daaaaj, ne budi takav. Reci i nama nepoželjnima kaj treba napravit da postanemo guba ko ti. Ajde, pliz...
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:39   #70
Quote:
studentica21 kaže:




on topic: ako cemo vec povezivati pojam papka sa zenidbom,meni je papak osoba koja zbog neke zelje za izivljavanjem ( i zbog toga sto mu je ta cura koja mu odgovara bila medu prvima) ,je ostavi radi nekog misljenja okoline.
Slažem se s ovim. To mi je ustvrari još veća debilana
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:42   #71
Quote:
Legion kaže:
Kao da je prva i jedina piva koju si ikad pio Ožujska i duboko si uvjeren da je to najbolje pivo na svijetu, jedino i nezaobilazno... druge pivice šarenih etiketa i lijepih oblika si samo gledao... a ne i probao... doduše nakon probavanja bi ti možda ožujska i nadalje ostala najbolja piva... a možda bi i shvatio da ima 100 put boljih pivi

Da, samo sto ce te ozujska uvijek cekati bez prigovora, a tvoja prva i jedina vjerovatno nece cekati da ti isprobas drugih sto pa odlucis sta zelis. Ja sam ipak za ove "papke" koji ne moraju isprobati 100 drugih da bi shvatili da je prva ujedno bila i prava. Nista lose u tome da ozenis prvu ljubav.
__________________
If life gives you lemons - make a lemonade!
BebeHappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:44   #72
Quote:
te@ kaže:
Daaaaj, ne budi takav. Reci i nama nepoželjnima kaj treba napravit da postanemo guba ko ti. Ajde, pliz...
Daaaj ne budi takva pa nam reci kaj ti netko treba napraviti da ideš iskopavati teme stare dvije godine... i to raditi više puta... gadno sam ti negdje stao na žulj?
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 15:13   #73
Quote:
Legion kaže:
Daaaj ne budi takva pa nam reci kaj ti netko treba napraviti da ideš iskopavati teme stare dvije godine... i to raditi više puta... gadno sam ti negdje stao na žulj?

Pa ja vidim samo jednu temu da sam "iskopala". Jel se tebi vidi duplo? :bijelimiševi: :deliriumtremens:

Mislim, gdje sam ja to u zadnjih, pa čak i godinu dana - "iskopala" bilo koji tvoj topic? Pa i ne javljam se nego, možda, eventualno na svaki tvoj peti topic...

Inače naći topic nije zahtjevan posao. Treba točno dva ili tri klika.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 15:19   #74
E, vas dvoje, ako će te se prepucavat odite na US. Molim vratimo se na papke. Legijone, izvoli.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 18:02   #75
ima li nadobudnijeg moderatora????
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 20:09   #76
Quote:
Legion kaže:
nemojte me sad napadati i prvo pročitajte kaj imam za reči prije nego krenete pisati neki GRRRRR odgovor... I iznosim primjere iz mojeg društva... ista stvar ne mora vrijediti nigdje drugdje ali... ali čini mi se da ipak vrijedi... barem u nekim slučajevima.

Prvo da definiramo "papka"... prvenstveno je to povezano sa lošom prođom kod ženskog roda... "papak" je do 25 godina imao 2 cure... papak je onaj koji je u društvu lagano na piku, koji nije baš omiljen niti nekaj rado viđen... no prvenstveno je "papak" onaj koji nema uspjeha kod žena... jer imam papaka koji su divni i krasni, duhoviti, svuda zvani, zabavni, dobri prijatelji ali su i nadalje papci

Glavni papak, po svim nabrojanim kategorijama, iz mojeg razreda u osnovnjaku prvi se oženio... tamo negdje sa 23... do sad ima već troje djece-četvrto na putu.
I još četiri takva... ma u ovom trenutku svi imaju barem jedno dijete...

Nekak imam svoju teoriju o tome... a neki dan smo baš i raspravljali o toj pojavi...
Ti koji nemaju neke "normalne" muško-ženske odnose skloni su tome kad prvu ili drugu uhvate odmah ju oženiti jer si vjerovatno misle da imaju neznam kakvu premiju zato kaj su dobili malo pice... a i nisu prošli neki uobičajeni i normalni put emotivnog sazrijevanja i ulaženja u muško-ženske odnose i dobili određeno iskustvo u svemu tome... kaj je jebi ga potrebno. A vjerovatno si misle i "ko zna kad ću ponovo uhvatiti komada pa bolje da ovu oženim"
Jer ono sorry-nije normalno do 25, 26 imati jednog, dva a nekad nit jednog komada... a baš takvi su se, barem od ljudi koje poznajem, prvi poženili... e sad-u drugu ruku vjerujem da će oni možda biti i bolji i vjerniji i te istrajniji muževi
"Ovi drugi" su još i dan danas neoženjeni... neki su u više ili manje dugim i čvrstim vezama... neki nisu ali nemaju namjeru prvu koja im se nasmije odvesti pred oltar
Šta je je... od moje generacije svi oni stvarno zanimljivi, oni koji su "živjeli", bili aktivni na raznim poljima, osobe koje su imale relativnog uspjeha kod žena-nisu oženjeni... papci mahom jesu
Ajde-sad me spljujte
nemaš ti pojma šta pričaš! neću te pljuvati, ali iz ovog što si napisao vidi se da razmišljaš kao srednjoškolac.
ti si pretpostavljam jedan od onih koji misli da je iskustvo kad imaš puno cura i onda to poslje prepričavaš po RL i forumima raznim, ali ako i jesi imao puno cura, nije te to baš prosvjetlilo što se vidi iz tvoje priče...

čudim se da nisi otvorio temuvi osim mene su papci, jer si nabrojao sve stvari koje ti radiš - te su cool, one koje su tebi glupe - e to rade papci. zapitaj se malo, i daj odrasti!
Emilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 00:06   #77
U pravu si, ali isto vazi i za zene. One najruznije, najgluplje, najpapanke- sve su se sretno prve pozenile i, naravno, ramnozile.
fanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 11:21   #78
Dobro znaš da si iskopavala moje prastare teme... jednom prilikom si čak i citirala nekaj s mog bloga koji je tad bio zatvoren već godinu dana ... e to se zove imati fixaciju na nekoga

Uostalom-ova rasprava je za mene završila
U svojoj okolini vidim da su se največi papci prvi poženili-bez obzira kaj vi na to sve tvrdili ...

Pičim ja, mjesečina prati. Uživajte
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 16:44   #79
Quote:
Legion kaže:

-Bok Tamara. Kako si lijepa večeras... izvoli kitu poljskog cviječa, s ljubavlju i pažnjom na mjesečinom okupanim gorskim stranam, brano samo za tebe. Ups, vidi... otkopčao mi se šlic... a mogla bi i ti otkopčati svoj... ljepotice
Thandie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:49.