Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2015., 18:54   #81
Ispravak ne tocnog navoda

Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post


To.

Ili potražiti pomoć odvjetnika, da mi muž zapali auto zadnja stvar bi mi bila doći po savjete na forum...daj se raspitaj o besplatnoj pravnoj pomoći ili barem odi na stručni portal (legalis npr) pitati...
Mislim da je bogec u svoj toj ljutnji napravio sebi jos vecu stetu.
Pa on je zapalio svoooj auto!
__________________
Život je more, pučina crna, po kojoj tonu mnogi što brode.
Number six is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 18:59   #82
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

Zašto mi se čini da je autor suprug a ne supruga?
Što nema love za odvjetnika?
Ovo sam i ja promislila

za mi je muza u ovoj prici... mada ima ovakvih situacija puno di se supruznici varaju, samo sto drugi partner šutke podnosi i glume happy family do kraja zivota.. eh...
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 19:10   #83
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
A djeca nisu tvoja? Njih isto na cestu?
Djeca su,naravno,moja. Sve to sam financirao preko 10 g. Kako ozbiljno sumnjam da ima neki poremecaj,obilazio sam i njene lijecnike. Ako sud misli da djeca trebaju pripasti njoj,ok. Pa nek im nadje stan. Ja se vec 1g borim da djeca ostanu samnom,ali svima je jasno da je ovo pakao. Jede moj kruh,svaki dan me pljune,govori djeci u mom prisustvu gadosti o meni itd. I jos ne zeli izaci iz mog stana,a rvatsko pravosudje pusta da to traje godinu i vise dana. Klasika
Iseliti se ne smijem,ni prije ni sad,jer bi onda bilo.da sam ostavio djecu bez sredstava za zivot. A svaki,ali svaki dan trazi djecu da uzmu moj mobitel i provjere s kojim sam se to kurvetinama cuo i dopisivao. Klasika...
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 19:25   #84
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
Djeca su,naravno,moja. Sve to sam financirao preko 10 g. Kako ozbiljno sumnjam da ima neki poremecaj,obilazio sam i njene lijecnike. Ako sud misli da djeca trebaju pripasti njoj,ok. Pa nek im nadje stan. Ja se vec 1g borim da djeca ostanu samnom,ali svima je jasno da je ovo pakao. Jede moj kruh,svaki dan me pljune,govori djeci u mom prisustvu gadosti o meni itd. I jos ne zeli izaci iz mog stana,a rvatsko pravosudje pusta da to traje godinu i vise dana. Klasika
Iseliti se ne smijem,ni prije ni sad,jer bi onda bilo.da sam ostavio djecu bez sredstava za zivot. A svaki,ali svaki dan trazi djecu da uzmu moj mobitel i provjere s kojim sam se to kurvetinama cuo i dopisivao. Klasika...
Kako misliš poremećaj... ponašanje kakvo joj je..

Ima nekih ljudi koji su totalno hladnokrvni i ponasaju se bez trunke odgovornosti,,,, ono ti hiosteriziraš i znaš da si u pravu--- a ona ko razmazena princeza se okrene i ode ća..
ako je takva to nije poremecaj nego je proracunata i dok ti histeriziras ona smislja di će kud će...

koliko god ti bilo tesko--- radije se ispusi ovdje na forumu ali djeci NI SLUCAJNO nemoj govorit protiv nje- nemoj uopce nista govoriti.. njima je najteze--- i ako zelis skupit "bodove" kod djece, skupit ces na nacin kad si s njima.. da provodite super kvalitetno vrijeme... i da se ne spominje ta situacija. iskoristi s njima dragocijeno vrijeme maksimalno oni su jos djeca i ne zasluzuju da jos vise pate.. ako ona i sere protiv tebe djeci i puni im glavu--- ti budi siguran da ce djeca gledati tvoja djela i cijenit te bez obzira sto ona prica.
cek znaci ti ne zivis s njom. i kad se nadjete ona djecu nahuska da ti gledaju u mobitel.
e stari nemoj to dozvoljavati...
mobitel fino ugasi i reci djeci da smireno da ih vodis u lunapark ili kino i da ce shvatiti kad porastu malo situaciju izmedju tebe i njihove mame i da ne zelis o njoj nista govoriti njima da ju postujes jer je njihova majka ... reci da je bolje da ljudi ne zive zajedno ako si ne pasu i da treba biti iskren u zivotu-- da petljanje po mobitelu nije u redu i da nije u redu da oni idu tebe kontrolirati...
znam da si ljuti i ja bih poludjela na tvom mjestu. ali samo smireno i takticno...
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 19:59   #85
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
da provodite super kvalitetno vrijeme... i da se ne spominje ta situacija. iskoristi s njima dragocijeno vrijeme maksimalno oni su jos djeca i ne zasluzuju da jos vise pate.. ako ona i sere protiv tebe djeci i puni im glavu--- ti budi siguran da ce djeca gledati tvoja djela i cijenit te bez obzira sto ona prica.
Kako bi ti to ostvarila kad on radi, a ona trlja pi*du doma i s njima je cijelo vrijeme?
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 20:59   #86
Ma mi i dalje stanujemo zajedno...ako ih ja negdje hocu odvesti,ona nas npr.prati do auta i povlaci djecu za rukave na ulici..vice po hodniku...otvori vrata MOG stana i tjera me van..pa na otvorenim vratima vice(da je cuju susjedi) msjmune,govno,psihopat,sociopat,ludjak..vec je dobila prekrsajnu prijavu za to i bila na sudu. Znam i ne govorim djeci nista protiv majke,a i njoj kazem"cek,pa to su tvoja djeca i govoris im protiv oca..ne protiv mene imenom,nego protiv figure,pojma oca... " ma sve uzalud.
Kako kaze jrdan djecji lijecnik psihijatar,sto su poremeceniji,to ih sustav vise stiti
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 21:03   #87
http://www.24sata.hr/cudne-vijesti/h...-sarala-419536
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 21:24   #88
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
Ma mi i dalje stanujemo zajedno...ako ih ja negdje hocu odvesti,ona nas npr.prati do auta i povlaci djecu za rukave na ulici..vice po hodniku...otvori vrata MOG stana i tjera me van..pa na otvorenim vratima vice(da je cuju susjedi) msjmune,govno,psihopat,sociopat,ludjak..vec je dobila prekrsajnu prijavu za to i bila na sudu. Znam i ne govorim djeci nista protiv majke,a i njoj kazem"cek,pa to su tvoja djeca i govoris im protiv oca..ne protiv mene imenom,nego protiv figure,pojma oca... " ma sve uzalud.
Kako kaze jrdan djecji lijecnik psihijatar,sto su poremeceniji,to ih sustav vise stiti
Ja bi ti savjetovao da za svaki takav šou koji izvodi, zoveš policiju. Fino će joj to bit na sudu opravdavat i pokazat da je dobra majka.

Pa što auto?
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 23:50   #89
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetu ali napisala sam da je samopomoć zakonom zabranjena i na što se svodi.
samopomoć nije zakonom zabranjena, nego je pače zakonom eksplicitno dopuštena pod određenim pretpostavkama. dodatno, ovo što vi tu pretresate nije situacija za samopomoć jer su u suposjedu nekretnine po ovome što lujka piše. eto, kad već čarobirate po američkim serijama.

Quote:
Možda nisam u pravu (nemam to iskustvo ) ali ako se bračna stečevina dijeli na pola- dijeli se ono što je stečeno za vrijeme trajanja braka. Ako je on vlasnik kuće, i ako ona iz nje bude morala otići, ona ima pravo na pola onoga što je uloženo za vrijeme trajanja tog braka, pa tako i na pola onog što je u tu kuću uloženo u tih 7 godina. On taj kredit btw teoretski može vratiti i jednokratno.
joj, daj molim te prestani. kupili su kuću na kredit koja ima pripada oboma, ali sad će još dobit i lovu od banke da si vraćaju kredit koji su od nje uzeli? dobro ti je rekla cookie, daj samo prestani.
žuti marker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:50   #90
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Kako bi ti to ostvarila kad on radi, a ona trlja pi*du doma i s njima je cijelo vrijeme?
Ma mislila san i na ono vrijeme koje su skupa makar i sat vremena da su skupa da ga provedu zabavno ne spominjuci majku a evo vidim dalje u postovima da zive skupa.

Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
Ma mi i dalje stanujemo zajedno...ako ih ja negdje hocu odvesti,ona nas npr.prati do auta i povlaci djecu za rukave na ulici..vice po hodniku...otvori vrata MOG stana i tjera me van..pa na otvorenim vratima vice(da je cuju susjedi) msjmune,govno,psihopat,sociopat,ludjak..vec je dobila prekrsajnu prijavu za to i bila na sudu. Znam i ne govorim djeci nista protiv majke,a i njoj kazem"cek,pa to su tvoja djeca i govoris im protiv oca..ne protiv mene imenom,nego protiv figure,pojma oca... " ma sve uzalud.
Kako kaze jrdan djecji lijecnik psihijatar,sto su poremeceniji,to ih sustav vise stiti
Tvoja zena je sociopatkinja i manipulatorica..... sve ono što se iskreveljila prema tebi ona o sebi misli-- misli da je majmunica,govno,psihopatkinja,sociopatkinja i ludjakinja..
postoji. Jer ovo njeno ponašanje je mislin katastrofa..
Čim krene s kreveljenjem odma zovi policiju i hitnu i to ispred nje. Ili se dogovori sa susjedima da izadju na hodnik u isto vrijeme kad i ti da vidis kako ce tad reagirati.
kakvo je ona odrastanje imala? u kakvom si odnosu s njenim starcima?

Sta radi ona po cijele dane, jel makar čisti i kuha kad je već zabivena u kuću?
Drzim fige da bude pozitivan ishod na sudu da ostanes u stanu i da djeca tebi pripadnu- iako su male sanse nada postoji. prasica nije zasluzila niti fetu kruha kako se ponasa prema tebi.

Još nešto kad zivis s nekim ko je manipulativan i histeričan tribas ti bit mudriji------ znači ne nasjedati na te situacije----- nego odmah zaprijetit zvanjem policije i hitne pa da vidis kako ce se smiriti ...
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 02:49   #91
Sociopatija je nešto drugo, nemojte tako dijeliti dijagnoze.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 05:06   #92
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
Djeca su,naravno,moja. Sve to sam financirao preko 10 g. Kako ozbiljno sumnjam da ima neki poremecaj,obilazio sam i njene lijecnike. Ako sud misli da djeca trebaju pripasti njoj,ok. Pa nek im nadje stan. Ja se vec 1g borim da djeca ostanu samnom,ali svima je jasno da je ovo pakao. Jede moj kruh,svaki dan me pljune,govori djeci u mom prisustvu gadosti o meni itd. I jos ne zeli izaci iz mog stana,a rvatsko pravosudje pusta da to traje godinu i vise dana. Klasika
Iseliti se ne smijem,ni prije ni sad,jer bi onda bilo.da sam ostavio djecu bez sredstava za zivot. A svaki,ali svaki dan trazi djecu da uzmu moj mobitel i provjere s kojim sam se to kurvetinama cuo i dopisivao. Klasika...
Gle... Sud ce, odnosno barem bi trebao, postupiti u interesu djece... To sto ti imas posla s poremecenom ludjakinjom (barem iz tvoje perspektive) je tvoj problem. Stvarno ne znam kakva je situacija kada u slucaju rastave zena dobije skrbnistvo, a stan je tvoj. Kako je iznimno zajebano izbaciti podstanare koji ti odbijaju platiti najam, a imaju malu djecu... Pretpostavljam da ce ista jednostavno ostati u stanu s djecom, i ti tu neces moci napraviti nista. Odnosno, sve i da prodas stan... Sto onda, izbacit ces svoju djecu napolje? Prebaciti vruci krumpir onome tko kupi stan (sto se btw nece desiti ako ludjakinja zivi u istome, jer ce otjerati svakog kupca)...

U slucaju da uspijes dobiti skrbnistvo (a sanse su da neces) situacija ti je vrlo jednostavna, ostajes s djecom, i ludjakinju pedaliras napolje... I to je to... Potencijalno bas mozes biti gad i sudskim putem istjerati da placa alimentaicju... Sanse da ista naplatis su jos manje negoli da dobijes skrbnistvo...

Druga, realnija varijanta, koja je po tebe duboko nepovoljna, je da ona dobije skrbnistvo i ostane u stanu. Ti mozes ostati i uzivati u situaciji kakvu imas trenutno, ili otici nedge solo... S tim da ti placanje alimentacije i uzdrzavanje djece (a paralelno s time i pijavice od zene) takodjer pada na grbacu... Zena bi trebala placati rezije, ali vjerojatno nece ni to... jer je stan tvoj... pa ces vjerojatno i to morati placati... Ukratko, sjeban si kako god okrenes... i bilo koji rez koji napravis prema zeni, razbit ce se djeci o glavi...

BTW. Kakva je zena prema djeci? Pusti sad st osere p otebi, jel brine o njima kako spada? Jel im kuh, sprema, pere ih, brine o skoli i ostalim aktivnostima... Iskreno, ako je ikako moguce....


Jos jednom, puno skrbistvo ti je najbolja varijanta... Dok se ne donese odluka, preporucio bih sto manje talasanja, placaj osnovne rezije (struja, voda, plin, stanarina, komunalije)... sve drugo odjeb.. Nikakvi zenini mobiteli, telefon doma iskljuci, ne daj njoj lipe, pripazi samo da hrane u kuci ima... I to je to... Ako treba nesto kupiti djeci, kupi ima... Zatvori joj pipu za sve ostalo... Nek se snalazi kako zna i umije...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 00:08   #93
Hvala svima na pomoci...svi ste ok
@Rijecanin
Sve to i radim. Idem svski dan u nabavu,sve kupujem na kartice,da se vidi. Ona ima bogatu sestru,ali nece kupit ni kruh. Pa kad se potrosi,zove me na posao,jer "djeca nemaju kruha" ili sapuna,po 2,5 kuna. Djeci kupujem sve sto treba,11g hranim citavu obitelj
@Splicankaa
Uglavnom sam kul,ali kad kao npr.danas pocne urlati da,sam pred vratima pomaknuo otirac 2m,pa zove djecu jadnu da to vide,otvara vrata i urla eto kakav vam je otac,onda stvarno poludim. A to ona i hoce
Tesko je vec skoro 2 g trpit udarce,pljuvanja i vrijedjanja a ostati cool. Policija je bila 3x,jednom jer me nije pustila u stan kad sam isao pokupit mob koji mi je bacila kroz prozor. Ima opomenu za obiteljsko nasilje,ima sudjenhe za isto,a czss i sud slijezu ramenima. Sve to traje vec 1,5 g..
Samo zato jer je ovo rvacka
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 00:10   #94
...i da,Splicanka,ona je imala traumu,i njen je otac i otac njenog oca bio teski nasilnik. Samo ja to nisam znao. Ali to je morala prevladati odavno,jer ima preko 40g
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 01:43   #95
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
@Splicankaa
Uglavnom sam kul,ali kad kao npr.danas pocne urlati da,sam pred vratima pomaknuo otirac 2m,pa zove djecu jadnu da to vide,otvara vrata i urla eto kakav vam je otac,onda stvarno poludim. A to ona i hoce
Tesko je vec skoro 2 g trpit udarce,pljuvanja i vrijedjanja a ostati cool. Policija je bila 3x,jednom jer me nije pustila u stan kad sam isao pokupit mob koji mi je bacila kroz prozor. Ima opomenu za obiteljsko nasilje,ima sudjenhe za isto,a czss i sud slijezu ramenima. Sve to traje vec 1,5 g..
Samo zato jer je ovo rvacka


Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
...i da,Splicanka,ona je imala traumu,i njen je otac i otac njenog oca bio teski nasilnik. Samo ja to nisam znao. Ali to je morala prevladati odavno,jer ima preko 40g
Ok, definitivno je trebala to ranije riješiti..... Ona definitivno treba u psihića porazgovarati i pri tom ne mislin ništa loše, jer žena očito ima problema sa živcima i sigurna san da ima neku dijagnozu- koju točno ne znam,.... Traume nisu opravdanje ---- hrpa ljudi je dozivila traume pa se kasnije ponasa ili isto kao njeni/njegovi roditelji-------- ili se ponasa bolje-prereže taj lanac trauma i ne nastavlja ga na djecu.
Jel kuha, čisti, druzi li se s prijateljicama???

Šta djeca kazu. Jesi pricao s njima. Plaču li ispred vas ili prikrivaju to...

Ta zena je nezahvalna, nezadovoljna, frustrirana....... brzo bi ona dosla pameti da je lansirana iz stana i da mora čistiti okolo i raditi da zaradi za podstanarstvo i za kruh i mlijeko.... onda bi ti se vratila na koljenima...
samo hrabro ne nasjedaj na provokacije njene. znam da ti je tesko ali proci ce!!!
otarasit ces se nje, i imat ces svoj mir.
sorry ako sam preskocila-- s njenom doktoricom jesi se konzultirao slucajno?

jesi vidio zenu svoju da place.. sta rodbina njena jesi u kontaktu s njima?
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 02:10   #96
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
Sve to traje vec 1,5 g..
Ako je žena četrdesetak godina bila normalna, a tek je zadnjih godinu i pol ovakva, je li moguće odvući je na psihijatrijsko liječenje? Pretpostavljam da bi moglo pomoći.

Žao mi je što ti i djeca morate to trpjeti.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 11:23   #97
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post

BTW. Kakva je zena prema djeci? Pusti sad st osere p otebi, jel brine o njima kako spada?
Ako urla na oca svoje djece bez razloga pred njima, ako ga vrijeđa, pljuje, ponižava, uskraćuje mu pristup domu i obitelji, uništava mu imovinu i nagovara vlastitu djecu na pakosti prema ocu - onda ona nije dobra majka bez obzira što im je skuhala ručak i ispeglala odjeću.

KHS, mobiteli se mogu zaključati, barem ovi smartfoni imaju šifre koje ti djeca ni žena ne mogu lako provaliti. Mislim da bi joj svaki ispad trebao prijaviti, baš svaki. I pitaj u centru za socijalnu skrb i na policiji, a možeš i pravnika, kako se riješiti nasilnika iz kuće. Tuži je.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 12:17   #98
opet hvala svima
Sve sam to napravio.
U svibnju prošle gpdine je sve moje stvari ubacila u 6 vreća za smeće i odnijela ih na tavan, u zajedničku prostoriju, gdje su ostale slijedeća 3 mjeseca. Sve je to nakon 2 dana i razbacala, tako da je na podu (svi stanarima dosTupno) bila i moja putovnica. Čak sam gore na strunjači i par pura prespavao, jer sam se bojao da će me noću napasti, kako je i prietila.
Sve sam to snimio i pokazao snimke CZSS i policiji. Uzalud, jer snimke nisu dokaz za takva djela (a sud ih ni ne želi gledati jer bi morao vještaćiti autentičnost)
rvacka...
@Splićanka
postavljaš prava pitanja...naravno da sam pokušao kontaktirati njene..još gore
Pretprošle je godine u ovo vrijeme legla u krevet,niko ne zna zašto, čir po meni nije razlog, i nije se micala mjesec dana. Bio sam na bolovanju neko vrijeme i sve sam obavljao, djeca, kuhanje.
Tad se pokupila i otišla sestri na mjesec dana, ostavila meni u poslovno najgore vrijeme dvoje djece da se snalazim (nemamo nikakvu pomoć, moji roditelji pokojni)..i sve je bilo super, djeca prezadovoljna, odlični đaci...dokazali smo tad a i ovog ljeta da možemo sami
Prijateljica nema
Njena me doktorica izbacila van, jer da ona ima radnu sposobnost i da ona to neće slušati
Sestra je defektolog, najgori primitivac koji postoji, zvao sam je kad me žena udaral, nije mi htjela vjerovati, a onda mi je slal smsove koje čuvam s porukama..."da, tuče te, ali ti nju emotivno zlostavljaš"...?!?
Dakle cijela njena obitelj opravdava fizičko nasilje jer su u istom odrasli
Ono što ja neću je da se uzorak prenese na moju djecu
Njen je djed bio nasilnik, baka je pričala o tome, pobjegla je od kuće.
Njen je otac nasilnik, eto i nje nasilnika. NE ŽELIM DA SE TO PONOVI MOJOJ DJECI!!!
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 13:22   #99
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
opet hvala svima
Sve sam to napravio.
U svibnju prošle gpdine je sve moje stvari ubacila u 6 vreća za smeće i odnijela ih na tavan, u zajedničku prostoriju, gdje su ostale slijedeća 3 mjeseca. Sve je to nakon 2 dana i razbacala, tako da je na podu (svi stanarima dosTupno) bila i moja putovnica. Čak sam gore na strunjači i par pura prespavao, jer sam se bojao da će me noću napasti, kako je i prietila.
Sve sam to snimio i pokazao snimke CZSS i policiji. Uzalud, jer snimke nisu dokaz za takva djela (a sud ih ni ne želi gledati jer bi morao vještaćiti autentičnost)
rvacka...
@Splićanka
postavljaš prava pitanja...naravno da sam pokušao kontaktirati njene..još gore
Pretprošle je godine u ovo vrijeme legla u krevet,niko ne zna zašto, čir po meni nije razlog, i nije se micala mjesec dana. Bio sam na bolovanju neko vrijeme i sve sam obavljao, djeca, kuhanje.
Tad se pokupila i otišla sestri na mjesec dana, ostavila meni u poslovno najgore vrijeme dvoje djece da se snalazim (nemamo nikakvu pomoć, moji roditelji pokojni)..i sve je bilo super, djeca prezadovoljna, odlični đaci...dokazali smo tad a i ovog ljeta da možemo sami
Prijateljica nema
Njena me doktorica izbacila van, jer da ona ima radnu sposobnost i da ona to neće slušati
Sestra je defektolog, najgori primitivac koji postoji, zvao sam je kad me žena udaral, nije mi htjela vjerovati, a onda mi je slal smsove koje čuvam s porukama..."da, tuče te, ali ti nju emotivno zlostavljaš"...?!?
Dakle cijela njena obitelj opravdava fizičko nasilje jer su u istom odrasli
Ono što ja neću je da se uzorak prenese na moju djecu
Njen je djed bio nasilnik, baka je pričala o tome, pobjegla je od kuće.
Njen je otac nasilnik, eto i nje nasilnika. NE ŽELIM DA SE TO PONOVI MOJOJ DJECI!!!
Ok, mislim da san detektirala di je kvaka!!!!!!!!!!!!
Ona je naučila živjeti u kaosu... I kad je sve u redu ona će napraviti show--- jer je nemirna kada je sve dobro..
Njena sestra ju podrzava jer je ona manipulativna (isto ko sto moja baba sere po meni da san ja svoju mater uništila :klap: tako i njena rodbina će uvik srat po tebi- čisto jer ona njima prodaje svoju priču).
Ona gleda sebe ko zrtvu i ona MORA biti u ulozi zrtve jer je bila zlostavljana... A kako si ti miran i normalan to ju iznutra ždere i ona mora dramu napraviti kako bi izazvala neku reakciju i mogla ić cmizdriti i dobit bilo kakvu reakciju... kako da pojasnim--- da nema tih drama ona se ne bi osjećala živom... kad je sve u redu tlo pod njenim nogama je klimavo- kad je show-onda je na poznatom terenu-a ovaj puta kao nasilnica ona kontrolira situaciju!...
Sav onaj bijes umjesto prema ocu usmjerila je prema tebi.....
Moja stara isto ima te filmove kad se zavuče u krevet (cijeli zivot tako). prosle godine u 3mj -mjesec dana nije izasla iz kuce.. racuni se gomilaju, nemam za hranu a ona u sobi lezi ko mrtvac meni pukao film. zaprijetila da ne digne li se do sutra ujutro zvat cu bolnicu da je vode na liječenje.
vidiš gospođa se ustala odma ujutro i sutradan cijelu kuću počela čistiti
znači kad joj zagusti onda se ustaje
moja ima depresiju i ko zna koju jos dijagnozu pa nece da kaze. i oduzeta radna sposobnost... jednom se skoro bacila ispred mene kroz prozor, kad joj je moj pok.otac govorio da ustane da ju djeca trebaju. a ja kao ja usla i pocela se derat. i ona se ustala prohisterizirala i da ce se bacit
Sad ju pokusavan navuc da ode na druzenja jedne udruge za psiholosku pomoc- kad vec ju ne mogu nagonit u psihica...
Inaće se moja situacija rijesila kad san se ja pocela poput nje ponasat i kad san rekla da san razmisljala o suicidu... tada se usrala skuzila je da nju njeno djete treba i provjeravala ima li konopa po sobi mi ... to mi je bas interesantno kako depresivna osoba -majka dobije smisao kad skuzi da je dite u govna dovela.. hmm... Ti nazalost nemos se ponasat prema njoj istom mjerom jer ce ona upotrijebiti protiv tebe.
Stari mi je na kraju umro prije 4 godine.. Ja uvik mislila da je on ovakav i onakav jer je bio agresivan i alkoholičar- jadan on s njom. I ja bi se propila na njegovu mistu. ONo dođe s terena žena ga ne šljivi dva posto i lezi depresivna.. mah. i još kvoca naporno.. nisu se u ničem slagali. užas. radije se i rastaviti nego da ispališ s njom do kraja zivota.
Nego mogu li se djeca na sudu izjasniti kod koga bi isli?
Kad bi ta tvoja napravila u javnosti usred grada neku pizdariju i zavrsila na liječenju- to bi te spasilo.
Padaju mi napamet jos neke ideje .znan da ti se gadi i da ti je pun kufer nje i histerije.
Al jesi pokusa kad krene pizditi zagrlit ju i poljubit... ono čisto da vidis reakciju.
procitala san u 24sata da je zena imala frku sa kceri koja je bila sva nasilna prema njoj i pokusavala zena sve. i jedan dan je samo pogledala kcer u oci kad je kcer imala napad agresije- zena je dite pogledala u oci i rekla u stilu: ja te volim bez obzira na sve (znaci ocima telepatski).. i od tada se mala smirila.
Neznam oces mi virovati ja san povirovala u tu pricu i imala san frku s bratom koji me mlatio godinama,.
I zadnja napeta situacija. on dosao kuci i skuzio da san koristila nesto njegovo...
ja otisla u prostoriju do.. i stojin i mislin se: sad san najebala..
I lik dosao u prostoriju di san ja.. I dosao do mene s onom bijesnom facom- podigao ruku da ce me udrit i ja ga pogledala u oci i telepatski znaci nisan govorila nego ga pogledala i rekla: brate ja te volin... jel ti meni virujes- da je njemu ruka ostala u zraku i tresla se(ko da ju je neka nevidljiva sila zaustavila).. spustio je ruku okrenuo se i razbio komad namjestaja-ali mene nije taknuo. i otisao van!!!!!
ne bi bilo lose da poškropiš stan svetom vodom. da dovedeš popa.. i da kad ona krene pogledas ju i govoris u sebi te poruke.
ja ti ne bi savjetovala da nisan iskusila da to djeluje!!!!!!!!!!!! znači liku se trzala ruka i nije ju micao prema meni. a znas kako je ljut doletio mislila sam da me nema..
Neka pop dođe u tebe dok ti je žena tu, objasni mu situaciju prije.. I neka spomene svetu krv Isusovu...
Imala san ruznih snova , ako si citao astralnu projekciju.. i slicno i kad bi krenule gluposti odmah bi krenula spominjati svetu krv Isusovu i Mariju..
nekome ko nije vjernik ce zvucat smijesno. ALi moja majka npr ima tu depresiju i tko zna sto jos. i ona kad npr poludi- glas joj se izmijeni.. ili stara mi je bvjernica i nikad nije Boga psovala - i onda kad ju čujem da psuje Boga ono zamislin se wtf?????

Inaće šta ona radi po cile dane, jel ikad u zivotu radila, jel kuha čisti baren???
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 13:25   #100
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
opet hvala svima
Sve sam to napravio.

Njen je otac nasilnik, eto i nje nasilnika. NE ŽELIM DA SE TO PONOVI MOJOJ DJECI!!!
Advokat, stvarno dobar advokat i ženu na psihijatriju.

Advokat kao morski pas.
Koji će se boriti i gristi za tebe i dobrobit djece.
Ovak kako ti radiš malo pucili cuclili a onda opet iznova... nitko te neće shvaćati ozbiljno.
Makni tu egoisticu od sebe i djece.
Šlus.
Koji će alarmirati neke inertne ljenguze na socijalnom.
Prijavi policiji za djecu ako misliš da su u opsanosti.
Raspitaj se u raznim udrugama i sve ovo shvati jako ozbiljno.
Ne pregovaraj, ne ulizuj se , ne radi dogovore sa njom...
Prijavi sve to Ministarstvu za socijalnu skrb.
Ovdje ne pomaž razgocvori, ubjeđivanja itd.
Žena nije psihički normalna i time ugrožava i djecu.
Nema se kaj tu cici mici već upornost, ozbiljnost i dosljednost tvoga ponašanja.
Prihvati se posla i bez improvizacije
Kaj se sa njom ćaknutom imaš kaj dogovarati i od nje očekivati normalnost ?
Primi se posla i angažiraj dobroga odvjetnika ili odvjetnicu za to.
Pa potegni prijave i tužbe, vidi sve što možeš napraviti.

Nemaš se kaj dogovarati sa njenom doktoricom već sa svojim odvjetnikom.
Sretno ti.
No ako ti sam ne budeš čvrst, odlučan i ozbiljan u svemu nego kao do sada onda će sve biti okej.
Ako te drugi puta istuče, tebe ili djecu, pozovi hitnu u Vrapču i policiju.
Objasni stvar. Pa opet ako treba... i opet.
Velim ti bez improvizacija.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.