Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2017., 02:20   #561
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Ne ,ne bih rekla macji kasalj ali sigurno ni kraj svijeta
Za mene je strahota i kraj svijeta sasvim druga stvar, koju nikome ne bih pozeljela ,a ne partnerovo jebavanje okolo.

IMO ljudi opcenito previse drame oko prevare ali to samo samo ja
udaj se za mene.

sad se sjetl, vec sam se ja udal

Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ostaneś s takvim, ili kako to rjeśavaś, "bez drame"?

"Najveći tuđi problem, izgleda manji, nego najmanji vlastiti"
nemre bez drame.

al ak uspijete iskomunicirat, napokon pocet pricat, da se.

provjereno.

ok, mene zena fakat voli, ko i ja nju bez obzira kaj sam varal.

sad, nakon kaj je drugi put saznala smo si bolji nego ikad prije.

ok, idemo na neke stvari na koje nikad prije nebi pristala.

nesmijem javno, banat ce me opet.
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 15:08   #562
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Ne ,ne bih rekla macji kasalj ali sigurno ni kraj svijeta
Za mene je strahota i kraj svijeta sasvim druga stvar, koju nikome ne bih pozeljela ,a ne partnerovo jebavanje okolo.

IMO ljudi opcenito previse drame oko prevare ali to samo samo ja
bravo
svakih desetak mjeseci na raznim temama argumentirano i proživljeno tvrdim isto...
nije prevara nešto najgore što se u barki može desiti
jbg, kultura primitivizma odmalena tako odgaja poglavito femine, ad aje prevara nešto najgore što ih može zadesit...
i, onda im se upravo to i desi
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 15:13   #563
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Preljub se ne desi u trenutku. Ne čekaš bus na stanici, pored tebe stane netko neodoljiv i nemaš izbora nego da se pohvatate na licu mjesta. Prije samog fizičkog čina dešava se neko zbližavanje, komuniciranje, vjerojatno i susreti, a sve to se krilo partneru i bilo se svjesno kamo se stvari kreću, ali se svejedno nastavilo u istom smjeru.

ne slažem se niti s jednim retkom

dapače, znam za 4 slučaja preljuba kojima sam slučajno svjedičio u zadnje 3 g, i svi su bili baš kao tvoj opisani imaginarni susret
ljudi se puknuli pola sata ili sat nakon što su se prvi put vidjeli

svih 8 aktera u brakovima

__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 22:17   #564
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Preljub se ne desi u trenutku. Ne čekaš bus na stanici, pored tebe stane netko neodoljiv i nemaš izbora nego da se pohvatate na licu mjesta. Prije samog fizičkog čina dešava se neko zbližavanje, komuniciranje, vjerojatno i susreti, a sve to se krilo partneru i bilo se svjesno kamo se stvari kreću, ali se svejedno nastavilo u istom smjeru.
I sam sam takvog mišljenja.

Prilika ima na svakom kutku,ali mi moramo biti odrasli ljudi i srezat to u korijenu,a ne pustiti flertovanje,više i više vremena za upoznavanje i eto problema.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 22:54   #565
Tko jede dobro i sito za jednim stolom, ne trażi drugi
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 22:59   #566
pesiću benny jel bi ti i pod kojim uvjetima prevario?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 23:16   #567
https://www.youtube.com/watch?v=nLz-CINNHpI
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.