Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2017., 16:06   #181
Dakle, budući da ste prešli na ad hominem "argumente" znači da ste ostali bez ikakvog suvislog teksta i time priznali da sam u pravu.

Iako - možda vas to zadovolji - vi ste ipak pobijedili.

Prvo, dali ste originalni prinos pravnoj struci - podjela odredbi zakona na one koje koje se primjenjuju i one koje se ne primjenjuju.

Drugo, naveli ste me u početku da vjerujem da je ovo ozbiljna tema.

Zadovoljni?

Što se tiče dosade, prebrojite tko od nas trojice ima koliko postova pa izvucite zaključak tko bi trebao igrati tetris. Ali sumnjam da ste sposobni i za tako jednostavni umni napor.

Rasprava završena.
Trilobit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 16:59   #182
Odavno je završena i to onda kad ti je objašnjeno što će bit obrisano kad dođe do poreza na nekretnindm a to je da nema
poreza na kuće na odmor
Kad si u pravu mogao si pristat da nam platiš pivo svaki mjesec a mi tebi porez na vikendicu.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 20:36   #183
Quote:
Trilobit kaže: Pogledaj post
Dakle, budući da ste prešli na ad hominem "argumente" znači da ste ostali bez ikakvog suvislog teksta i time priznali da sam u pravu.

Iako - možda vas to zadovolji - vi ste ipak pobijedili.

Prvo, dali ste originalni prinos pravnoj struci - podjela odredbi zakona na one koje koje se primjenjuju i one koje se ne primjenjuju.

Drugo, naveli ste me u početku da vjerujem da je ovo ozbiljna tema.

Zadovoljni?

Što se tiče dosade, prebrojite tko od nas trojice ima koliko postova pa izvucite zaključak tko bi trebao igrati tetris. Ali sumnjam da ste sposobni i za tako jednostavni umni napor.

Rasprava završena.
Hvala Bogu!!!
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.