Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2017., 17:59   #101
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Potencijalni partner (bitna je i riječ prije) je "lista kriterija".
Listu imaju svi, ajmo se ne zavaravat. Jedino sto je kod nekih kraca, kod nekih duza.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 18:09   #102
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Listu imaju svi, ajmo se ne zavaravat. Jedino sto je kod nekih kraca, kod nekih duza.
Hm.
Da, naravno.
Samo što sve ima svoj proces.
Moj proces je takav da upoznam osobu a zatim usporedim s listom.
Ovo što sam spomenula je potpuno drugačiji princip.
Na mojoj listi postoji samo jedna stvar koja je automatski diskvalifikator -prekida bilo kakvo upoznavanje osobe.
Bez obzira na moju "zauzetost" srca, i u hipotetskoj situaciji bih pristupila na isti način.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 18:11   #103
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Hm.
Da, naravno.
Samo što sve ima svoj proces.
Moj proces je takav da upoznam osobu a zatim usporedim s listom.
Ovo što sam spomenula je potpuno drugačiji princip.
Na mojoj listi postoji samo jedna stvar koja je automatski diskvalifikator -prekida bilo kakvo upoznavanje osobe.
Bez obzira na moju "zauzetost" srca, i u hipotetskoj situaciji bih pristupila na isti način.
koja je ta samo jedna stvar?
iznenad84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 18:27   #104
Ali činjenica je da će muški teško moći odoljeti upasti ženi koja ga jako privlači.

Meni je jedan ex rekao da uopće nije znao jel ja imam dečka, ili ne, išao mi je upasti jer sam mu se jako svidjela i to je to.

Ja znam da bi njega spriječilo da mi priđe jedino da sam imala dečka koji je njegov prijatelj, jer on nikad nije petljao s curama od prijatelja i koje se tim prijateljima sviđaju, ostalo je igralo.

Jedini slučaj kad pojma nisam imala da se sviđam jednom tipu, jer ništa nije radio, je bio s tim jednim koji je imao jedno 19, nikad nije imao curu i bio je jako stidljiv i povučen, nikad se nije poljubio i sl., a na kraju mi je i on ipak priznao na neki način ono što mi je njegov cimer rekao već prije, da mu se sviđam.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 18:28   #105
Quote:
iznenad84 kaže: Pogledaj post
koja je ta samo jedna stvar?
Baš o tome sad "raspravljam" s jednom pametnom osobom.
Namjera svjesnog povrjeđivanja druge osobe, u smislu prve akcije (da ne idemo previše off topic).
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 18:29   #106
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Baš o tome sad "raspravljam" s jednom pametnom osobom.
Namjera svjesnog povrjeđivanja druge osobe, u smislu prve akcije (da ne idemo previše off topic).
Svjesnog povrjedjivanja... zvuci patološki, osim u svadji tada je to namjera, sta ne? )))) haha
iznenad84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 18:44   #107
Quote:
iznenad84 kaže: Pogledaj post
Svjesnog povrjedjivanja... zvuci patološki, osim u svadji tada je to namjera, sta ne? )))) haha
Huh, jako opsežna tema koja je potpuni off topic
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 22:22   #108
Quote:
just do it kaže: Pogledaj post
Da i pokupim "odjeb"...nikom ništa jer ne dopustim si da se to toliko otegne da se nepotrebno zatelebam. Da se razumijemo ne skačem na svakoga, ne mijenjam dečke samo tako, pričam o situacijama kad mi se dečko svidi i imam feeling da i ja njemu pa mi nije bad na kraju cuge reći "...a kissy kissy" da probijem led...i ne, zbog toga mi on nije manje muško, a sebe ne smatram očajnom.

Ako autorica misli da je uočila znakove neka i ona reagira makar to bio jedan jednostavan dodir....ako ne skonta...šteta...iskustvo više i ide dalje.
Ne osjećaš se očajno jer se nemaš razloga osjećat očajno jer nisi očajna. Očajna je ona ženstvenost koja bi implodirala od malo inicijative. Ženstvenost koja je toliko pasivna u emotivnim odnosima da čak ne može razumijeti da na ovom svijetu postoji i nepasivna, a sretna i ispunjena ženstvenost.

Ne sekiraj se ništa, sigurna sam da će naše unuke biti više kao ti, nego kao takve kojima si ti očajna. Hej, nekad su i hlače bile neženstvene. I imanje plaćenog posla. I rukovodeća pozicija. I posao na gradilištu.
MonotypeCorsiva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger