Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2017., 18:54   #41
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ne razumijem kako se ovaj komentar nadovezuje na ono što sam napisala

kod mene je najčešće bilo to da ako muškarac dobro napravi uvertiru (tu spada i psihološki i fizički dio), onda ja sama tražim taj seks, u nekom trenutku kad dođe do neke ekspanzije odnosa

ako on to sve nije dobro obavio, iako se trudio, ili bio previše fokusiran na dobijanje seksa, ne znam zašto, ali neki muškarci to jednostavno dobro ne obave i onda ja ne poželim seks

u mom slučaju također ulogu igra, u bilo kojem scenariju, koliko sam dugo bez seksa. međutim ako je muškarac smotan, ni to neće pomoći

Nadovezuje se na tvoje scenarije.

Postoje cure koje bi se seksale tj imaju zelju, ali se dogadja ovo moje napisano.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 19:02   #42
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nadovezuje se na tvoje scenarije.

Postoje cure koje bi se seksale tj imaju zelju, ali se dogadja ovo moje napisano.
aha ok, pa to ja ne znam. jedino mogu reći kako se dečki ponašaju
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 19:02   #43
Ljudovi iz mojeg iskustva... ako se medjusobno uvijek ne dozivljavate na neki nacin i kao animalni komadi mesa, mlaka juha. I to da se kod oboje kuzi ne da netko cirkusira da se druga strana sjeti da ima spolne organe

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 19:31   #44
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Ljudovi iz mojeg iskustva... ako se medjusobno uvijek ne dozivljavate na neki nacin i kao animalni komadi mesa, mlaka juha. I to da se kod oboje kuzi ne da netko cirkusira da se druga strana sjeti da ima spolne organe

~via tapatalk
Ak se nadju dve kuhane noge onda je i mlaka juha za njih vatromet.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 19:37   #45
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
Odmah prva stvar,srednje dvadesete su u pitanju,tj. oboje u dvadesetima...

ide upoznavanje,1 dejt,drugi...poljubac,veza.

Završite nasamo,ide neko maženje i tako par puta.Pa se protegne na 2-3 mjeseca,i evenutalno se dođe do nekog "poluoralca".

Pitanje.Koliko takvih susreta "tolerirate" do prvog seksa.Ja se volim maziti,plazit po njoj,ali jbg i meni već dosadilo,a ona neda

Gdje je granica dobre volje za vas ?
Srednje dvadesete? Dva spoja, mozda tri, ako ni tada ne bude nista, proseci dalje, ne treba ti to. Ostavi nekom drugom da se moli pred ulazom u svetise njezinog velicanstva Picke od sapuna. Postedit ces se puno frustracija.
Sinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 19:56   #46
Može biti bilo koji od razloga navedenih na temi, a mozda i neki deseti
to izgleda zna samo ona
on ako mu se zaista tako sviđa mogao bi malo i progutati ego i otvoreno razgovarati i saznati u čemu je stvar
pa odlučiti da li se po njemu isplati još malo strpiti ili produžiti dalje...

Mnoge situacije se mogu riješiti razgovorom, a ponekad ljudi zbog prevelikog ega ili straha radije pobjegnu i produže dalje
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:00   #47
i kako bi taj razgovor po tebi trebao izgledati?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:02   #48
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
i kako bi taj razgovor po tebi trebao izgledati?
Zbog cega se neces seksati samnom?
Tak
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:15   #49
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Zbog cega se neces seksati samnom?
Tak
Zato jer nije droljetina. Eto zasto.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:18   #50
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Meni je ovo jako čudno za srednje dvadesete.
Da. I meni. Ili se cura nije seksala do sada pa joj je bad, ili je ekstremno religiozna.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:19   #51
Kakva je to veza da se vidjate svakih 10 dana? Cura se nije opustila nije sigurna zeli li to i koliko si ozbiljan, mozda imas i švalersku povijest ili jos nije preboljela proslu vezu. Za pocetak se cesce vidjajte i ulij jos povjerenje pa ce i biti seksa. A mozda joj se nije svidio taj poluoralac ili ceka da ti poduzmes incijativu a ako ne zeli pitaj ju u cemu je problem.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:19   #52
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Zato jer nije droljetina. Eto zasto.
Jebes takvu.
Tj, ocito ne jebes takvu
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:22   #53
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Zato jer nije droljetina. Eto zasto.
a kao ne-droljetina moze pusit i ne bit droljetina?
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:24   #54
ne kužim zašto se naglašava ovo da su u dvadesetima kao faktor. čak mi je logičnije da se u toj dobi više taktizira, ne bi li se što uspješnije uparilo.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:27   #55
Meni je cudnije sto on ne zna zasto nije doslo do seksa nego sto seksa nije bilo.
Ne mora znaciti da je autor takav ali meni se znalo desavati da tip ne radi nista da dodje do seksa vec ceka da se cura baci na njega i sve obavi, uglavnom su ti tipovi navikli zbog izgleda ili statusa da se cure bacaju na njih pa se ne znaju snaci s curama oko kojih se treba malo potruditi.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:30   #56
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
a kao ne-droljetina moze pusit i ne bit droljetina?
S prstenom na ruci naravno.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:31   #57
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Meni je cudnije sto on ne zna zasto nije doslo do seksa nego sto seksa nije bilo.
Ne mora znaciti da je autor takav ali meni se znalo desavati da tip ne radi nista da dodje do seksa vec ceka da se cura baci na njega i sve obavi, uglavnom su ti tipovi navikli zbog izgleda ili statusa da se cure bacaju na njih pa se ne znaju snaci s curama oko kojih se treba malo potruditi.
Pa imali su poluoralac, a mozda su se i pipali ispod majice.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:32   #58
Kaj je to poluoralac?
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:33   #59
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ne kužim zašto se naglašava ovo da su u dvadesetima kao faktor. čak mi je logičnije da se u toj dobi više taktizira, ne bi li se što uspješnije uparilo.
Kaj nije i seks dio sto boljeg uparivanja.
Seksa gladnih brakova je previse da bi sw s time kockalo.
Uz to, kemija seksa je ono sto zaista poveze ljude.
Bar se meni tako cini.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:35   #60
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Meni je cudnije sto on ne zna zasto nije doslo do seksa nego sto seksa nije bilo.
Ne mora znaciti da je autor takav ali meni se znalo desavati da tip ne radi nista da dodje do seksa vec ceka da se cura baci na njega i sve obavi, uglavnom su ti tipovi navikli zbog izgleda ili statusa da se cure bacaju na njih pa se ne znaju snaci s curama oko kojih se treba malo potruditi.
Moguce. Ali to bi znacilo da je narcis ili ekstremno sramezljiv. Al namece se i pitanje ako on vec ne zna povuc inicijativu, zasto ona ne povlaci? A onda opet, sto dvije osobe koje si nisu napete, ili su presramezljive ocekuju od njihovog odnosa.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger