Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2017., 18:09   #21
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
A možeš li konkretno napisat o kakvim se to "nedostacima" radi na tvom licu?
Piše u prvom postu na dnu
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 18:16   #22
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
A možeš li konkretno napisat o kakvim se to "nedostacima" radi na tvom licu?
Evo napisala sam u prvom postu, i još u svom zadnjem postu na temi.

Lice i tijelo, nije samo na licu.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 18:17   #23
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
A ne znam baš. Već sam napisala, dok je zaljubljen, vjerojatno mu neće smetati, ali kasnije će mu prije početi smetati ako mu to inače smeta na ženi, nego da mu neće smetati više.

Pročitaj moj prvi post, zadnja rečenica, napisala sam nedostatke. S tim da imma i jedan ružan veći ožiljak na baš vidljivom mjestu, pa da pribrojim i njega tu
I ja imam odvratan ožiljak iza uha(operirao sam klempave uši) koji izgleda ko vagina imam strije na ledjima, bokovima, dupetu, dlakav sam i ozbiljno razmišljam o fotoepilaciji ali mi ne pada na pamet da se seksam u mraku. Naprotiv sa ponosom paradiram pred djevojkama..ako im se nešto ne sviđa njihov problem ne moj
Kassius Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 18:19   #24
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Evo napisala sam u prvom postu, i još u svom zadnjem postu na temi.

Lice i tijelo, nije samo na licu.
Eto ispravio sam se
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 19:01   #25
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ups, ovo tek sad vidio. Sorry! Ovisi o kakvom se ožiljku radi. Neki čak mogu bit i sexy.
Npr. ovakav ožiljak mi ne bi smetao ni najmanje:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...i%27m-sick.jpg
niti bilo šta slično tome. Također su mi one pjegice kod gingerica jako sexy. To uopće ne bi nazvao nedostatkom. Neke stvari koje smatraš nedostatkom na sebi, nekome su baš ono što mu se sviđa na tebi
Ja tu jedva i vidim ožiljak. Ne znam kome bi ovo smetalo.

Ovaj moj je puno vidljiviji. Još je na nezgodnom mjestu.
Al dobro, tu ne mogu ništa. Možda izblijedi, možda i ne. Teško da nekome ne bi bio ružan.

Ti pretpostavljam misliš na par pjegica na nosu ili malo na licu.
Ovo su pjegice i na drugim dijelovima tijela, i malo su tamnije.
Ali nema mi smisla u detalje sad ići, kad ne možete to vidjeti osobno.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 19:06   #26
gypsy, kad ti gledas ljude, vidis li razlicite osobe ili vidis na svakome neki set nedostataka i mana?

meni su te necije nesavrsenosti dio osobe i najcesce ih ni ne primjecujem kao nesto sto negativno djeluje
a s obzirom na moju "ljepotu" i odnos ljudi prema meni, mislim da je otprilike tako s velikom vecinom
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 20:28   #27
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
gypsy, kad ti gledas ljude, vidis li razlicite osobe ili vidis na svakome neki set nedostataka i mana?

meni su te necije nesavrsenosti dio osobe i najcesce ih ni ne primjecujem kao nesto sto negativno djeluje
a s obzirom na moju "ljepotu" i odnos ljudi prema meni, mislim da je otprilike tako s velikom vecinom
Ja ne gledam. Ali ja sam ionako cijeli život drugačija od većine, pa se ni tu ne čudim.

Ali nisam tema ja, odnosno kako ja gledam na to, nego kako drugi, tj muški gledaju na to.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 20:34   #28
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Kao što naslov kaže, zanima kako muškarci gledaju na "male" nedostatke, mane na tijelu/licu žene?
Stavljam ovo male po navodnike, jer meni moji nedostaci nipošto nisu mali, nego me baš čine nesigurnom, i nekako se ne mogu do kraja nikad opustiti sa nekime, stalno se uspoređujem sa drugima.
Baš mislim da me te neke stvari nagrđuju.

U kasnim dvadesetima sam i znam da sam već trebala to prihvatiti na sebi, ali eto meni to ne ide nikako.
A ako me već sada to toliko muči, mogu si misliti što će biti za koju godinu i više.

Još sam i sa seksom počela jako kasno i nisam iskusna u tome, i mislim da će mi trebati dugo dok prihvatim samu sebe. Dulje nego većini žena koje su još otkad počele sa odnosima. A dok ja sebe prihvatim, već ću biti valjda u 40-ima, sa još puno više i još gorim nedostacima.
Znam da su žene već i u 30-ima, a kamoli u 40-ima pomalo nepoželjne fizički (osim rijetkih sretnica koje zbog super genetike nemaju tada još bora, opuštenu kožu i slično), a muškarci u tim godinama gledaju one mlađe, maturantice i u 20-ima.

Jel ima oni koje ne smetaju baš neki nedostaci, nekakve mimičke bore na licu, opuštenije sise i općenito tonus kože, hrpa pjegica i madeža po tijelu, licu.. ?



meni su madeži baš cool
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 20:34   #29
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Ja tu jedva i vidim ožiljak. Ne znam kome bi ovo smetalo.

Ovaj moj je puno vidljiviji. Još je na nezgodnom mjestu.
Al dobro, tu ne mogu ništa. Možda izblijedi, možda i ne. Teško da nekome ne bi bio ružan.

Ti pretpostavljam misliš na par pjegica na nosu ili malo na licu.
Ovo su pjegice i na drugim dijelovima tijela, i malo su tamnije.
Ali nema mi smisla u detalje sad ići, kad ne možete to vidjeti osobno.
Gdje je ožiljak ako lice nije nezgodno mjesto ?

Pjegice na drugim dijelovima su zanimljive,barem meni
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 20:49   #30
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Ja ne gledam. Ali ja sam ionako cijeli život drugačija od većine, pa se ni tu ne čudim.

Ali nisam tema ja, odnosno kako ja gledam na to, nego kako drugi, tj muški gledaju na to.
mda, ti si samo u prolazu...
a ni muski ti inace nisu s neke druge planete, znas?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 21:14   #31
stara, bore, pjegice, madeži, pa i opuštene sise i tonus kože koji nije top topova su jednako prosječna ženska osoba.
mislim da malo briješ i hajpaš te svoje nedostatke iz nesigurnosti.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:13   #32
Dugo mi treba da se sjetim kako određena osoba izgleda. Jako to loše pamtim. Ipak, redovito se sjetim osmijeha. I prstića na nogama, ako smo bili zajedno na plivanju. Obično upamtim jesu li mi lijepi ili ne.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:19   #33
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Kao što naslov kaže, zanima kako muškarci gledaju na "male" nedostatke, mane na tijelu/licu žene?
Pa 99% muškaraca razmišlja otprilike ovako... https://s2.postimg.org/iqsf4gs0p/image.jpg
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 00:06   #34
Quote:
smoothjazz kaže: Pogledaj post
Pa 99% muškaraca razmišlja otprilike ovako... https://s2.postimg.org/iqsf4gs0p/image.jpg
Hahaha ovo ko da sam ja pisao prigovore
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 00:26   #35
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Hahaha ovo ko da sam ja pisao prigovore
Drum, daj si pojedi nekaj .... kad si gladan nisi svoj

Quote:
smoothjazz kaže: Pogledaj post
Pa 99% muškaraca razmišlja otprilike ovako... https://s2.postimg.org/iqsf4gs0p/image.jpg
Misliš?
Tox is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 00:36   #36
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
Drum, daj si pojedi nekaj .... kad si gladan nisi svoj
No dobro, ajd. 6/10 Ali samo zbog OK sisa
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 00:39   #37
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Ja ne gledam. Ali ja sam ionako cijeli život drugačija od većine, pa se ni tu ne čudim.
Po cemu si drugacija?
Po madezima i pjegama ili po obracanju prevelike paznje svom izgledu?
Quote:
Ali nisam tema ja, odnosno kako ja gledam na to, nego kako drugi, tj muški gledaju na to.
Ja bih bas rekla da je uzrok tvog problema upravo to kako ti gledas na to a ne kako muski gledaju na nesavrsenosti.
Nadji nekog tko ce te gledati kao osobu a ne kao estetski ukras uz sebe.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 00:44   #38
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
No dobro, ajd. 6/10 Ali samo zbog OK sisa
Niš joj ne fali. Dodatni bodovi za bokserice, a ne tange
Tox is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 00:59   #39
Draga autorice

Fizički izgled je prvi dojam - ako te netko primijetio znači da si mu privlačna takva kakva jesi.
Nakon toga će te upoznati i odlučiti o vašoj budućnosti.

možda se bojiš da će te vidjeti tvojim očima ?
Vjeruj mi da neće , jer sama si sebi najveća kritičarka koliko vidim.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 10:36   #40
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Znam da su žene već i u 30-ima, a kamoli u 40-ima pomalo nepoželjne fizički (osim rijetkih sretnica koje zbog super genetike nemaju tada još bora, opuštenu kožu i slično), a muškarci u tim godinama gledaju one mlađe, maturantice i u 20-ima.

Jel ima oni koje ne smetaju baš neki nedostaci, nekakve mimičke bore na licu, opuštenije sise i općenito tonus kože, hrpa pjegica i madeža po tijelu, licu.. ?
... a kao da su muškarci prekrasni, ajme meni, sve maneken do manekena!

Drugim riječima, nit je taj s kojim se seksaš savršen, niti si ti. Nebitno je. Nešto drugo čini vezu pa tako i dobar seks. Izgled tu nije presudan faktor, no mora bit kemije. A gdje je kemija, sve ostalo je sporedno.

Kratko i jasno, ili se pališ na nekog (i on na tebe) ili ne. Kraj priče.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger