Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 10:45   #1
problematična trudnoća

Pozdrav kolege,

moram priznati da nisam baš često navraćao na ovaj pdf, kao ni pisao po forumu često sve ove godine od kad sam član, ali čini mi ovo kao dobro mjesto gdje bih mogao izložiti svoj problem.

U braku sam nekih 20 godina, 21 točnije, imam troje djece, zdravo okruženje, zdravu familiju koja me voli oko sebe. Supruga i ja ne upadamo u svađe ni više ni manje nego drugi parovi nit se volim više nit manje od drugih, ali.....naš seksualni život drastično je opao zadnjih dvije tri godine, ona je starija od mene tri godine inače, ja sam 47 godina, ona 50...ranije je ušla u menopauzu i samim tim imam osjećaj da je za nju seks prestao postojati.

Nekako nisam puno sad obraćao pažnju kad se prvi put smanjila seksualna aktivnost, ionako sa troje djece u kući i stalnim obavezama nije taj seks bio toliko ni čest kako smo bivali stariji ali održavao se na nekom životu sa nekim 6-7 puta prakticiranja mjesečno.

Možda idem u preveliku širinu ovdje, htio bi u biti preći u samu srž poblema . Kako se smanjila seksualna zainteresiranost meni kod žene, tako sam ipak i ja počeo malo negodavati po tom pitanju, falilo mi je toga, što smatram normalnim, nisam toliko star, jelte.

Posao koji radim je zahvalan što se tiče primanja, pozicije ali isto tako i radne okoline. Dobro sam pozicioniran u jednoj regionalnoj firmi i često idemo na razna druženja, team - buildinge itd..i prije 6 mjeseci započeo sam, u početku činilo mi se bezazlenu avanturicu sa jednom osjetno mlađom zaposlenicom na jednom takvom druženju, ohrabreni ona i ja viškom alkohola u krvi...i mislio sam tu stati, gledao sam na to čisto kao budalaštinu koju sam napravio pod stare dane....ali nije stalo na tome. Druženja, posjeti, odlasci na službene puteve, flert na poslu...čak i seks u uredu...sve je to kumovalo tome da je ona meni javila prije dva tjedna da je trudna.

Prevelik šok za mene definitivno jer sam mislio da je na pilulama, a valjda je imala neko prijelazno razdoblje, uglavnom trudna je, doktor je potvrdio, i imam poprilično velik problem. Kako i što sad učiniti? Kod kuće troje djece, dvoje maloljetno, supruga se dobro brine o meni, (osim seksa) atmosfera je dobra i ne fali ljubavi i ne znam kako da se izvučem iz svega ovoga. Ne želim ostavljat ženu i djecu, a opet, osjećam određenu obavezu prema toj svojoj, simpatiji, ljubavnici...i prema tom djetetu što smo ga začeli...zadnja dva tjedna nisam sav svoj, nisam nikome rekao, na tren im dođe da joj ponudim novce da jednostavno šuti, jer je u napasu bijesa neki dan mi rekla da će mi nazvat doma i sve reći.... a ja da poskrivečki posjećujem nju i dijete, ili da jednostavno priznam sve...razmišljao sam u jednom trenu i da dignem ruku na sebe ali nemam hrabrosti za to. Život mi je doslovno uništen radi nekog trenutka nesmotrenosti, ovo mjesto gledam kao neki anonimni ispušni ventil, da se bar mogu nekome pojadati....nije mi lako.
mucalo55 is offline  
Old 30.11.2017., 10:58   #2
uf
U potpunosti te kužim. A je li abortus opcija?
Burning Legion is offline  
Old 30.11.2017., 11:00   #3
nema tu puno filozofije: ljubavnica nek abortira. pa neš ti valjda upropastit svoj obiteljski život zbog nje koja se jebe sa oženjenim muškarcem
strange quark is offline  
Old 30.11.2017., 11:02   #4
Quote:
Burning Legion kaže: Pogledaj post
uf
U potpunosti te kužim. A je li abortus opcija?
predložio sam to nakon para dana, nije htjela ni čuti, odlučna je da rodi dijete, iako dobro zna moju situaciju, i da postoji mogućnost da ja neću biti s njima kroz život barem ne javno... da ću skrivati pogled od njih dvoje u gradu kad ih sretnem a to je moje dijete. nisam dobro, puno i pijem zadnjih dana.
mucalo55 is offline  
Old 30.11.2017., 11:05   #5
Quote:
Burning Legion kaže: Pogledaj post
uf
U potpunosti te kužim. A je li abortus opcija?
Zašto bi bila to opcija?

Djete nije krivo jer su ga začela dva idiota.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 30.11.2017., 11:06   #6
Quote:
mucalo55 kaže: Pogledaj post
predložio sam to nakon para dana, nije htjela ni čuti, odlučna je da rodi dijete, iako dobro zna moju situaciju, i da postoji mogućnost da ja neću biti s njima kroz život barem ne javno... da ću skrivati pogled od njih dvoje u gradu kad ih sretnem a to je moje dijete. nisam dobro, puno i pijem zadnjih dana.
prika moj zajebano je to ka je ona odlučna da rodi... a i tebi se čudin, 47 godina u prknu, malđi si od mene godinu dana ali isto bi triba bit iskusnjara, kako ti je palo napamet ić jebavat tu kategoriju?

ljubavnica uvik triba bit udana i imat dicu, tako odma eliminiraš vake situacije. ova šta je ja jeben sa strane da ostane noseća odma bi sama trčala abortirat.

e sad... najbolje ti je pričekat teke dok je ne popusti pa je lagano obrađivat da abortira, popustiće ona, viruj meni
strange quark is offline  
Old 30.11.2017., 11:07   #7
e moj prikane a što si ti mislija, a jel joj viruješ da je bila na tabletama - da li si je baš vidio kako ih pije pred tobom? jesi siguran da nisu bili lekadoli?


Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
nema tu puno filozofije: ljubavnica nek abortira. pa neš ti valjda upropastit svoj obiteljski život zbog nje koja se jebe sa oženjenim muškarcem
slažem se, teška srca, ali abortirati čim prije, zakaži termin negdi privatno, par iljada kuna mislim da dođe, nakon toga pomozi joj financijski i prekriži i odi svojim mirom.
Mike Bro is offline  
Old 30.11.2017., 11:08   #8
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
nema tu puno filozofije: ljubavnica nek abortira. pa neš ti valjda upropastit svoj obiteljski život zbog nje koja se jebe sa oženjenim muškarcem
ovaj komentar je dno da
ne kažem to kao žena već kao ljudsko biće
a on neka uzgoji kičmu i neka se nosi sa sa posljedicama
kako je znao biti muško dok je skakao po kolegici sad neka bude muško i preuzme dio odgovornosti
mora priznati, inaće će si uništiti život

i opet se nađe skupina muškaraca koja bi odlučvala o abortusu
samo zati jer je on usrao
sram vas može biti
fuj
izabela f is offline  
Old 30.11.2017., 11:08   #9
Quote:
mucalo55 kaže: Pogledaj post
predložio sam to nakon para dana, nije htjela ni čuti, odlučna je da rodi dijete, iako dobro zna moju situaciju, i da postoji mogućnost da ja neću biti s njima kroz život barem ne javno... da ću skrivati pogled od njih dvoje u gradu kad ih sretnem a to je moje dijete. nisam dobro, puno i pijem zadnjih dana.
Priznaj zeni.

Ako je tako već iskreno voliš tako joj kazi, ona nek odluči sto zeli.
Ako je ne zelis ostavit onda se potrudi da izgladiš.


A drugoj plaćaju alimentaciju, viđaju djete jer će mu otac unzivotu trebat. Isto kao i majka.


I koristi kondom ubuduće.


Ali bit svega je jedan pošten razgovor.
Ciroza jetre neće pomoć ni jednoj ni drugoj. Nit kojem od tvoje djece.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 30.11.2017., 11:08   #10
Ima li šanse da ti žena oprosti i ostane s tobom?
__________________
hausfrau is offline  
Old 30.11.2017., 11:09   #11
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
prika moj zajebano je to ka je ona odlučna da rodi... a i tebi se čudin, 47 godina u prknu, malđi si od mene godinu dana ali isto bi triba bit iskusnjara, kako ti je palo napamet ić jebavat tu kategoriju?

ljubavnica uvik triba bit udana i imat dicu, tako odma eliminiraš vake situacije. ova šta je ja jeben sa strane da ostane noseća odma bi sama trčala abortirat.

e sad... najbolje ti je pričekat teke dok je ne popusti pa je lagano obrađivat da abortira, popustiće ona, viruj meni
Slažem se sa ovim čovikom gori.
Vidi se da je iskusan.

Nažalost, tako se mora napraviti.

Zato odrasli ljudi a ne dijeca, kad jebu moraju razmišljati o takvim stvarima unaprijed, da se zaštite i osiguraju.

Jel ga teško prije izvaditi van ili staviti kondom?

Samo si sebe upropastio, mentalno.

Na nju više ne računaj!
ayca is offline  
Old 30.11.2017., 11:10   #12
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
e moj prikane a što si ti mislija, a jel joj viruješ da je bila na tabletama - da li si je baš vidio kako ih pije pred tobom? jesi siguran da nisu bili lekadoli?




slažem se, teška srca, ali abortirati čim prije, zakaži termin negdi privatno, par iljada kuna mislim da dođe, nakon toga pomozi joj financijski i prekriži i odi svojim mirom.
žena je rekla da ne želi abortirati

ili da stavi krpu natopljenu kloroformom preko usta pa negdje nekoj babi u podrum da izvadi stvar
užas
zlo mi je od ovih komentara
izabela f is offline  
Old 30.11.2017., 11:11   #13
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
ovaj komentar je dno da
ne kažem to kao žena već kao ljudsko biće
a on neka uzgoji kičmu i neka se nosi sa sa posljedicama
kako je znao biti muško dok je skakao po kolegici sad neka bude muško i preuzme dio odgovornosti
mora priznati, inaće će si uništiti život

i opet se nađe skupina muškaraca koja bi odlučvala o abortusu
samo zati jer je on usrao
sram vas može biti
fuj
zašto dno dna? čekaj, stani: kao prvo abortus je skroz legitimni medicinski zahvat kojeg rade ovlašteni i školovani medicinski stručnjaci. kao drugo, ako triba dvoje za napravit dite onda triba i dvoje za odlučit oće li se rodit. ne može ona sama odlučit.
a kao treće i najbitnije: kolega već ima familju i neće je valjda sad razorit zbog tamo neke šta se jebala sa oženjenim muškarcem.
strange quark is offline  
Old 30.11.2017., 11:12   #14
Quote:
mucalo55 kaže: Pogledaj post
predložio sam to nakon para dana, nije htjela ni čuti, odlučna je da rodi dijete, iako dobro zna moju situaciju, i da postoji mogućnost da ja neću biti s njima kroz život barem ne javno... da ću skrivati pogled od njih dvoje u gradu kad ih sretnem a to je moje dijete. nisam dobro, puno i pijem zadnjih dana.
najgore šta sad možeš napravit je sebi s pićem pomutit razum, pa da napraviš neku glupost u takvom stanju zbog kojeg ćeš žalit. treba ti čista glava. radije popij apaurin da te smiri nego alkohol.

pokušavam se stavit u tvoju ulogu sad. nije to lako nikako. jer zapravo nema rješenja koje može izbrisat sve i vratit stanje na staro. osim tog abortusa, a ona to ne želi.
iskreno, ja bi na tvom mjestu sad koristio maksimalno moguće manipulativne sposobnosti da je nagovorim da se predomisli. bez ikakvog nuđenja para i sl. jer to će je naljutit. nego onako dugom pričom, sve polako i nježno i probat joj objasnit da to nije vrijedno rušenja i tvog i njenog i života tvoje obitelji, a na kraju i tom budućem djetetu neće bit dobro. moraš je pokušat smireno uvjerit u to da abortira. i pružit joj maksimalnu moguću potporu u tom koraku. eto to bi bio moj plan.

ne bi još ništa nikome priznavao dok ne vidim šta se tu može...
Burning Legion is offline  
Old 30.11.2017., 11:13   #15
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
e moj prikane a što si ti mislija, a jel joj viruješ da je bila na tabletama - da li si je baš vidio kako ih pije pred tobom? jesi siguran da nisu bili lekadoli?




slažem se, teška srca, ali abortirati čim prije, zakaži termin negdi privatno, par iljada kuna mislim da dođe, nakon toga pomozi joj financijski i prekriži i odi svojim mirom.
Moze tako ubit i svoju rodenja djecu i zenu.
Šta ima veze. Glavno da on moze zivjet mirno poslje.
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
ovaj komentar je dno da
ne kažem to kao žena već kao ljudsko biće
a on neka uzgoji kičmu i neka se nosi sa sa posljedicama
kako je znao biti muško dok je skakao po kolegici sad neka bude muško i preuzme dio odgovornosti
mora priznati, inaće će si uništiti život

i opet se nađe skupina muškaraca koja bi odlučvala o abortusu
samo zati jer je on usrao
sram vas može biti
fuj


Ali kad napiše takvu stvar osoba koja ima djete je
Čak i razumjem ove bez djece.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 30.11.2017., 11:14   #16
Quote:
mucalo55 kaže: Pogledaj post
predložio sam to nakon para dana, nije htjela ni čuti, odlučna je da rodi dijete, iako dobro zna moju situaciju, i da postoji mogućnost da ja neću biti s njima kroz život barem ne javno... da ću skrivati pogled od njih dvoje u gradu kad ih sretnem a to je moje dijete. nisam dobro, puno i pijem zadnjih dana.
1. jesi apsolutno siguran da je dijete tvoje? da se nije s jos nekim sevila u isto vrijeme?
2. ako si otklonio tu sumnju, jedino razumno je priznati doma i vidjeti sto ce biti; i unaprijed pripremiti plan za svaku mogucnost, pa i tu ada te zena izbaci iz kuce

svojoj djeci ces ostati otac bez obzira na sve
zenu si vec izgubio, cim si se isao redovito seviti s drugom
abortus mora biti njena odluka, ne tvoja,, tako da to zasad zaboravi
Reve is offline  
Old 30.11.2017., 11:14   #17
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Zašto bi bila to opcija?

Djete nije krivo jer su ga začela dva idiota.
nemojmo sad o filozofiji. to nije dijete nego 5 stanica. 2 tjedna
Burning Legion is offline  
Old 30.11.2017., 11:15   #18
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
zašto dno dna? čekaj, stani: kao prvo abortus je skroz legitimni medicinski zahvat kojeg rade ovlašteni i školovani medicinski stručnjaci. kao drugo, ako triba dvoje za napravit dite onda triba i dvoje za odlučit oće li se rodit. ne može ona sama odlučit.
a kao treće i najbitnije: kolega već ima familju i neće je valjda sad razorit zbog tamo neke šta se jebala sa oženjenim muškarcem.
1.taj rizik je preuzeo onog trena kada ga je odlučio metnuti u vaginu druge žene
2. koja je razlika između njega i nje, ona naprotiv nema odgovonost prema svom mužu dok on ima obitelj
3. ne, ne može ali ne može niti smije ubiti dijete samo zato jer eto već ima djecu i ženu i ne treba mu još jedno
izabela f is offline  
Old 30.11.2017., 11:16   #19
Quote:
Burning Legion kaže: Pogledaj post
ne bi još ništa nikome priznavao dok ne vidim šta se tu može...
apsolutno

kakvo priznavanje? kolega nemoj da te uvati panika sad, sad tribaš bit čvrst i priseban.

najbolje ti je da odma počneš ispitivat sve vezano za abortus, tako da kad je napokon slomiš da odma imaš sve spremno, a ne da onda iđeš gledat šta di kako.

jer žene su vrag, može se predomislit budeš li ti puno nesiguran. čim pristane, moraš imat sve razrađeno.
strange quark is offline  
Old 30.11.2017., 11:16   #20
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
1.taj rizik je preuzeo onog trena kada ga je odlučio metnuti u vaginu druge žene
2. koja je razlika između njega i nje, ona naprotiv nema odgovonost prema svom mužu dok on ima obitelj
3. ne, ne može ali ne može niti smije ubiti dijete samo zato jer eto već ima djecu i ženu i ne treba mu još jedno
ajde na pdf religija s ovim glupostima, pliz
Burning Legion is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger