Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 14:06   #1
Kriva vibra!

Što kad se na vas napale krivi muškarci.

Krivi po tome što kod vas nisu uspjeli izazvati reakciju kakvu su očekivali.

Na primjer, krivi po tome što vam se ne sviđaju dovoljno ili ne izazivaju nikakvu kemijsku ili fizičku reakciju kod vas, krivi zato jer rade sa vama, zato jer su dečki iz susjedstva, dečki iz lokalnog kafića, stari dečki, tko zna zašto sve krivi.

Eto tako se meni udvaraju tipovi koji po niti jednom parametru mi ne odgovaraju.

Npr. -jedan punker koji me odbija fizički i stilom,
-jedan poljoprivrednik koji ne kuži da sam ja cura iz grada i da me
život na selu ne zanima,
-jedan mlađi tip koji je uvjeren da ima prolaz kod mene i maltretira me već 4 godine,
- jedan kolega koji ne shvaća da radimo skupa i da me ne pali ekipa sa posla,
-krivi vozač autobusa koji me svaki dan odmjerava i nešto pokušava,
-krivi ugostiteljski radnik iz ljetovališta koji se pali na cajke, kič, kockarnice i pevaljke
- jedan čudan tatin sin koji slučajno ima novaca ali je šupalj u glavi i nikako ne izgleda

Zašto se privlače pogrešni ljudi i ne žele prihvatiti činjenicu da si po ničemu ne odgovaramo.

Ok, čak da smo i imali svemirski sex, nije mi jasno kako ne shvačaju da smo dva svijeta različita.

Kako ja lako eliminiram dotične dok si oni zabriju film u glavi i ne popuštaju!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:14   #2
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Što kad se na vas napale krivi muškarci.

Krivi po tome što kod vas nisu uspjeli izazvati reakciju kakvu su očekivali.

Na primjer, krivi po tome što vam se ne sviđaju dovoljno ili ne izazivaju nikakvu kemijsku ili fizičku reakciju kod vas, krivi zato jer rade sa vama, zato jer su dečki iz susjedstva, dečki iz lokalnog kafića, stari dečki, tko zna zašto sve krivi.

Eto tako se meni udvaraju tipovi koji po niti jednom parametru mi ne odgovaraju.

Npr. -jedan punker koji me odbija fizički i stilom,
-jedan poljoprivrednik koji ne kuži da sam ja cura iz grada i da me
život na selu ne zanima,
-jedan mlađi tip koji je uvjeren da ima prolaz kod mene i maltretira me već 4 godine,
- jedan kolega koji ne shvaća da radimo skupa i da me ne pali ekipa sa posla,
-krivi vozač autobusa koji me svaki dan odmjerava i nešto pokušava,
-krivi ugostiteljski radnik iz ljetovališta koji se pali na cajke, kič, kockarnice i pevaljke
- jedan čudan tatin sin koji slučajno ima novaca ali je šupalj u glavi i nikako ne izgleda

Zašto se privlače pogrešni ljudi i ne žele prihvatiti činjenicu da si po ničemu ne odgovaramo.

Ok, čak da smo i imali svemirski sex, nije mi jasno kako ne shvačaju da smo dva svijeta različita.

Kako ja lako eliminiram dotične dok si oni zabriju film u glavi i ne popuštaju!
Ne privlače SE. Nego zgođušna žena privlači muškarce. Oduvijek. I izabire, također oduvijek. A postotak odgovarajućih muškaraca u okviru prihvatljivih dobnih granica nije veći od 2-3%. Što će reći da u praksi moraš odbiti najmanje 97% njih ili pokušaja. Ništa novo, niti neobično.
Znaš staru narodnu kada je bog pitao kome fali novca, a kome pameti, pa da mu nadoknadi? Isto ti je uglavnom i s mišljenjem o svemu vlastitom kod dosta muškaraca. Mamice su im godinama trubile da su najljepši, najpoželjniji i sve slično, pa što ne bi mogli dohvatiti svaku koju požele?!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:18   #3
Kažeš “ne” , blokiraš ih na mobu i svim mrežama , promijeniš liniju autobusa , posve ignoriraš pokušaje ili kažeš da si udana.

Nitko ne trči četri godine za nekim tko nikada ničim nije pokazao baš nikakav interes
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:21   #4
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Kako ja lako eliminiram dotične dok si oni zabriju film u glavi i ne popuštaju!
Najučinovitije: hladno ih ignoriraj

Žene (kao) ne kuže da je muškima dovoljno da ih pogledaš pa da misle da imaju šanse a ako prozboriš s njima to praktički znači da si zainteresirana
__________________
Apokalipsa je oduvijek bila nad nama i oduvijek je postojala mogućnost da budućnost postane grozna, ali hej, uspjeli smo mnogo puta u prošlosti nadići svakakve prepreke i ne postoji razlog zbog kojeg to nebi mogli i sada
maleesh is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:25   #5
Meni su se takve situacija znale dešavati dok sam bila mladja, između 20-30g. Shvatila sam s vremenom da sam i ja djelomično kriva, jer ih nisam dovoljno jasno odbila. Odgajana sam da budem fina i pristojna, pa su nekad moji "odjebi" jednostavno bili prepristojni, odnosno smišljala sam izlike tipa: "moram učiti", "cijelo ljeto radim" i sl., pa bi se tipovi opet javili nakon ispita, na jesen i sl. I tako smo se vrtili u krug. Vjerojatno su pokušavali jer su se nadali da ipak imaju šanse i da su moje isprike stvarne i zašto ne bi opet pokušali. Sada sam puno konkretnija, na pozive npr. na kavu ako me osoba uopće ne zanima, odmah u startu kažem jasno i glasno: žao mi je, zauzeta sam, ali i nisi moj tip.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:28   #6
Quote:
maleesh kaže: Pogledaj post
Najučinovitije: hladno ih ignoriraj

Žene (kao) ne kuže da je muškima dovoljno da ih pogledaš pa da misle da imaju šanse a ako prozboriš s njima to praktički znači da si zainteresirana
Fascinantno mi je do koje razine su ljudi u stanju omalovazavati vlastiti spol.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:30   #7
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ne privlače SE. Nego zgođušna žena privlači muškarce. Oduvijek. I izabire, također oduvijek. A postotak odgovarajućih muškaraca u okviru prihvatljivih dobnih granica nije veći od 2-3%. Što će reći da u praksi moraš odbiti najmanje 97% njih ili pokušaja. Ništa novo, niti neobično.
Znaš staru narodnu kada je bog pitao kome fali novca, a kome pameti, pa da mu nadoknadi? Isto ti je uglavnom i s mišljenjem o svemu vlastitom kod dosta muškaraca. Mamice su im godinama trubile da su najljepši, najpoželjniji i sve slično, pa što ne bi mogli dohvatiti svaku koju požele?!
Koje bahato narcisoidno preseravanje.
Stvarno nemaš srama.

Glavno da tebi nisu.

Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Fascinantno mi je do koje razine su ljudi u stanju omalovazavati vlastiti spol.
A još su fascinantnije deluzije što dotični misli da će si s takvim ulizništvom povećati šanse kod žena.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:33   #8
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Što kad se na vas napale krivi muškarci.

Krivi po tome što kod vas nisu uspjeli izazvati reakciju kakvu su očekivali.


Zašto se privlače pogrešni ljudi i ne žele prihvatiti činjenicu da si po ničemu ne odgovaramo.

Ok, čak da smo i imali svemirski sex, nije mi jasno kako ne shvačaju da smo dva svijeta različita.

Kako ja lako eliminiram dotične dok si oni zabriju film u glavi i ne popuštaju!
Ako ste imali svemirski sex, tada znači da je bilo nečega i na tvojoj strani...pa si se ohladila a muškići još sline, jer jebemu pa ipak je to bil svemirski sex.

Nekima od nas muških treba više puta, kratko i jasno, jednoličnim tonom, direktno u uho reći da je gotovo/šlus/ende/finito/da odjebemo u skokovima...drugačije ne razumiju.

Vjerujem da je teško biti bitch ali probaj, možda ti se svidi i rešiš se briga.
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:36   #9
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Koje bahato narcisoidno preseravanje.
Stvarno nemaš srama.

Glavno da tebi nisu.
Meni je fascinantno da žene misle kako samo one biraju, a nisu u stanju iscitati iz uvodnog da one biraju samo od ovih koji prilaze. No, kako vidimo - ne prilaze oni koji bi bili zanimljivi.

Zašto ne prilaze? Zato sto takvi vjerojatno imaju gro izbora.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:37   #10
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Fascinantno mi je do koje razine su ljudi u stanju omalovazavati vlastiti spol.
White knight sindrom, nista vise.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:37   #11
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Koje bahato narcisoidno preseravanje.
Stvarno nemaš srama.

Glavno da tebi nisu.



A još su fascinantnije deluzije što dotični misli da će si s takvim ulizništvom povećati šanse kod žena.
Pa sto se tice postotka, nime Violeta mozda daleko od istine. Jer malo je onih s kojima cemo se poklopit u svim ( ili vecini) aspekata.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:38   #12
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Što kad se na vas napale krivi muškarci.

Krivi po tome što kod vas nisu uspjeli izazvati reakciju kakvu su očekivali.

Na primjer, krivi po tome što vam se ne sviđaju dovoljno ili ne izazivaju nikakvu kemijsku ili fizičku reakciju kod vas, krivi zato jer rade sa vama, zato jer su dečki iz susjedstva, dečki iz lokalnog kafića, stari dečki, tko zna zašto sve krivi.

Eto tako se meni udvaraju tipovi koji po niti jednom parametru mi ne odgovaraju.

Npr. -jedan punker koji me odbija fizički i stilom,
-jedan poljoprivrednik koji ne kuži da sam ja cura iz grada i da me
život na selu ne zanima,
-jedan mlađi tip koji je uvjeren da ima prolaz kod mene i maltretira me već 4 godine,
- jedan kolega koji ne shvaća da radimo skupa i da me ne pali ekipa sa posla,
-krivi vozač autobusa koji me svaki dan odmjerava i nešto pokušava,
-krivi ugostiteljski radnik iz ljetovališta koji se pali na cajke, kič, kockarnice i pevaljke
- jedan čudan tatin sin koji slučajno ima novaca ali je šupalj u glavi i nikako ne izgleda

Zašto se privlače pogrešni ljudi i ne žele prihvatiti činjenicu da si po ničemu ne odgovaramo.

Ok, čak da smo i imali svemirski sex, nije mi jasno kako ne shvačaju da smo dva svijeta različita.

Kako ja lako eliminiram dotične dok si oni zabriju film u glavi i ne popuštaju!

ja ti to srežem u korijenu, pa sam često na glasu kao bahata i bezobrazna

a jbg, nema druge samo grubo treba dat do znanja.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:39   #13
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ne privlače SE. Nego zgođušna žena privlači muškarce. Oduvijek. I izabire, također oduvijek. A postotak odgovarajućih muškaraca u okviru prihvatljivih dobnih granica nije veći od 2-3%. Što će reći da u praksi moraš odbiti najmanje 97% njih ili pokušaja. Ništa novo, niti neobično.
Znaš staru narodnu kada je bog pitao kome fali novca, a kome pameti, pa da mu nadoknadi? Isto ti je uglavnom i s mišljenjem o svemu vlastitom kod dosta muškaraca. Mamice su im godinama trubile da su najljepši, najpoželjniji i sve slično, pa što ne bi mogli dohvatiti svaku koju požele?!
Da, sto bi se jedan vozac autobusa uopce drznuo udvarati jednoj Violeti. Znamo da su muskarci divna i kako nam Violeta nekoj temi nedavno rece, KORISNA stvorenja ali neki od njih ipak trebaju na vrijeme nanjusiti gdje im je mjesto.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:40   #14
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Pa sto se tice postotka, nime Violeta mozda daleko od istine. Jer malo je onih s kojima cemo se poklopit u svim ( ili vecini) aspekata.
Ta cijela spika nitko mi ne odgovara, 99% likova smrde i nisu vrijedni da na njih oslonim bicikl je čista razmažena, infantilna patološka mizandrija.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:40   #15
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Pa sto se tice postotka, nime Violeta mozda daleko od istine. Jer malo je onih s kojima cemo se poklopit u svim ( ili vecini) aspekata.
Naravno da nije daleko od istine kad ženski spol sjedi na dupetu i ne prilazi, pa je osuđen na biranje ovih koji im priđu. Lažna dihtomija je da žene jedine biraju.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:41   #16
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Da, sto bi se jedan vozac autobusa uopce drznuo udvarati jednoj Violeti. Znamo da su muskarci divna i kako nam Violeta nekoj temi nedavno rece, KORISNA stvorenja ali neki od njih ipak trebaju na vrijeme nanjusiti gdje im je mjesto.
Korisna kažeš? Jel to ko onaj lik kojeg je ona frendzonala, on misli da ce jebat, a ona ga koristi za igranje šaha? Poše tebe.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:43   #17
pa nisu žene krive ako su neki muškarci da prostite"mutavi" pa ne kuže neke stvari.sami se daju frendzonirat i iskorištavat.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:45   #18
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Ta cijela spika nitko mi ne odgovara, 99% likova smrde i nisu vrijedni da na njih oslonim bicikl je čista razmažena, infantilna patološka mizandrija.
Ako netko meni ne odgovara, to ne znaci da je manje vrijedan.
Ne odgovaram ni ja mnogima.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:46   #19
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
pa nisu žene krive ako su neki muškarci da prostite"mutavi" pa ne kuže neke stvari.sami se daju frendzonirat i iskorištavat.
Za vlastito ponašanje smo krivi sami i nitko drugi. Shodno tome, ako netko ima osobu u blizini koja pati za njim romanticno/seksualno/kaj god, a ti to iskoristavaš to itekako kaže o tvom karakteru i moralu.

Samim time, ako nekoga iskorištavaš, moralno si dno. To što nekima to odgovara, vise kaze o njima.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:47   #20
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ako netko meni ne odgovra, to ne znaci da je manje vrijedan.
Ne odgovaram ni ja mnogima.
Ako ti ne odgovara 97% likova tvojih godina onda imaš žešćih problema u glavi.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger