Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2007., 08:43   #2061
ksena sretno danas i uživaj u danu jer proleti za sekundu
dozzi, girasole i marina3 konačno je došao i taj dan...cure puno sreće sutra i neka vam bude sve onako kako ste planirale
__________________
Laura 01.07.2008., 10.06.2011 anđeo Mihael
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 08:52   #2062
curke drage..sretno vam ovaj vikend..neka sve bude kako se zamislile sa puuuuno zabave...
__________________
16.08.2008.-from this day forward..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 09:33   #2063
drage cure koje ste na redu danas i sutra želim vam da sve prođe baš super i naravno uživajte
Ciklama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 09:41   #2064
Marince, ksena, dozzy i girasole sretan Vam ovaj poseban dan. UZIVAJTE!!!
jelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 10:39   #2065
jooojjj... luda, uzbudjena... malo tuzna jer na meteo.hr prognoziraju prolom oblaka za subotu....

ali nista mi nece taj dan pokvarit


hvala svim udavacama na ovom forumu na savjetima koje sam dobila i na lijepim zeljama.. nadam se da cu i ja pomoci kome u buducnosti

pusa

zaboravila sam dodati - curke koje slavite kad i ja mislim na vas i zelim vam srecu u braku i prekrasno vjencanje!!!

ma joj ovaj post sam prvo poslala zabunom 2 put..pa sad uredjujem.. zbunjena skroz
__________________
6.10.2007
Dozzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 10:56   #2066
Ksena, dozzi, girasole i marina3, cure drage, uživajte i neka vam dan bude baš onakav kakav ste si same zamislile, a kako je rekao jedan svećenik na propovijedi vjenčanja: neka vam taj dan bude najgori, a svi ostali koji dolaze iza najbolji!

P.S. nadam se da me niste krivo shvatile!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 13:31   #2067
Cure moje drage - Ksena, Marina3, Dozzy i Girasole! Želim vam sve najbolje danas i sutra, a najviše vam želim da vi i vaši dragi budući mužići bude sretni i zadovoljni, jer će onda i sve drugo biti OK.

Posebna pusa Kseni koja se udaje u mom Samoboru i mojoj "polu Istrijanki" (znam da Krk nije Istra, al opet...) Marini3!

Neka bude dobra , a vi se dobro i i poslije
majab2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 13:59   #2068
kseno, fionice naša, sretno danas. nek to bude tulum za pamćenje i nek sve pršti od radosti.
dozzy, sretno, ma što vama može malo kiše? mi ćemo se truditi da je otpirimo.
girasole, suncokretiću, sretno, želim vam u životu uvijek puno sunca i ponešto kiše da možete rasti, ali ipak puno puno više sunca.
marina, stigao već i taj dan?! lijepo se naplešite. pazi na bebolina i čestitaj i mom (bivšem?) sugrađaninu.
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 15:17   #2069
Quote:
majab2 kaže: Pogledaj post
Cure moje drage - Ksena, Marina3, Dozzy i Girasole! Želim vam sve najbolje danas i sutra, a najviše vam želim da vi i vaši dragi budući mužići bude sretni i zadovoljni, jer će onda i sve drugo biti OK.

Posebna pusa Kseni koja se udaje u mom Samoboru i mojoj "polu Istrijanki" (znam da Krk nije Istra, al opet...) Marini3!

Neka bude dobra , a vi se dobro i i poslije

istriiiiiijanka saaaam neka nek' se znaaaa......!!!!!!!!!!

ja sam vam iz pule samo cu se tu udati
__________________
6.10.2007
Dozzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 17:42   #2070
cure moje puuuunoooo sreće , neka vam sunčeko sije tak da vam slikice budu lijepe, ma ako i bude koja kap kiše pala ne može vam na taj dan ništa pokvariti jer ćete vi sjeti


uzivajte, uživajte i budite princeze to je vas dan puno


iva1609 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 03:50   #2071
Ksena, ti si sada već gospođa, plešeš i smiješ se...presretna...Čestitam!


Marinče, znaš da mislim na tebe danas. Volite se vas troje


Dozzy i Girasole, sretno curke!
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 09:33   #2072
Curke, želim vam puno sreće danas i nemojte se obazirat na ovu kišu, ma nije to ništa strašno.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 15:15   #2073
Drage cure evo me nakon tri tjedna da se javim da sam se sretno udala, toliko mi je trebalo da se odmorim od svega.Sve je bilo jako ljepo na kraju, ali dan prije vjenčanja nastao je pakao kada nam se svečenik razbolio, a drugi nije htio vjenčati nas na mjestu kojem je dogovoreno.Svadba mi je prošla u takvom stresu da je se pola ne sjećam, znam samo da sam u sred ceremonije htjela izići iz crkve, jer nisam mogla više slušati gluposti tog nazovi svećenik. Sjećam se samo da me je mama dragala po leđima da se smirim, kreten mi je skoro uništio najljepši dan al evo što je tu je. Ogorčena sam.
maribr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 12:26   #2074
Quote:
maribr kaže: Pogledaj post
Drage cure evo me nakon tri tjedna da se javim da sam se sretno udala, toliko mi je trebalo da se odmorim od svega.Sve je bilo jako ljepo na kraju, ali dan prije vjenčanja nastao je pakao kada nam se svečenik razbolio, a drugi nije htio vjenčati nas na mjestu kojem je dogovoreno.Svadba mi je prošla u takvom stresu da je se pola ne sjećam, znam samo da sam u sred ceremonije htjela izići iz crkve, jer nisam mogla više slušati gluposti tog nazovi svećenik. Sjećam se samo da me je mama dragala po leđima da se smirim, kreten mi je skoro uništio najljepši dan al evo što je tu je. Ogorčena sam.
A draga,žao mi je što ti se to tako dogodilo,al pokušaj sve to ružno nekako zaboraviti i imati u sjećanju samo lijepe uspomene,uvijek se nešto izjalovi,misliš da meni nije,al pomirila sam se sa svime i meni je moj dan bio najljepši bez obzira na drugo.Sad je na nama da uživamo u svemu što donosi brak,i ja uživam.Nemoj biti ogorčena....
__________________
34+
Little M is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 14:51   #2075
alo cure,iliti gospođe. Ja sam se jučer udala,s tim da prije toga 2 dana nisam spavala od nervoze,a jučer ujutro sam povratila dušu i tilo,mislila sam da sam gotova. Ali kad je počeo domjenak,ja sam se totalno preobrazila.Iz totalno nervozne i nenaspavane,pretvorila sam se u najsretniju i najveseliju ženu na svijetu. Valjda kad sam vidjela da je sve u najboljem redu i da su svatovi oduševljeni i veseli,sva ta nervoza je prošla. U crkvi je bilo prekerasno, rodica moja nam je pripremila iznenađenje,jednu curu sa preeekrasnim glasom da nam pjeva. Pa kad je zapjevala ave mariu,svima su su suze išle u pet redova. Eto tako,cure koje se udajete uživajte u svom danu jer meni je to bio najljepši dan u životu. I budite vesele mlade,uživajte!!
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 15:26   #2076
marinice 3 draga sad si mi već gospođa...... nadam se da je sve super prošlo, a za tebe znam da si blistala i jedva čekam slikice......čestitam ti od srca, draga..........

i svim ostalim curkama koje su ovaj vikend postale gospođe želim sve, sve naj!!!!!!!!!!!!
__________________
www.artmotiv.eu
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 13:16   #2077
heh, danas nemamo kome zaželjeti sve najbolje..baš je čudno..
ajd, svejedno želimo se naj onima koji nisu dio našeg podforuma, a imaju vjenčanje ovaj vikend, ma gdje god bili..
__________________
16.08.2008.-from this day forward..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 13:20   #2078
Quote:
mary25 kaže: Pogledaj post
heh, danas nemamo kome zaželjeti sve najbolje..baš je čudno..
ajd, svejedno želimo se naj onima koji nisu dio našeg podforuma, a imaju vjenčanje ovaj vikend, ma gdje god bili..
draga slažem se sa gore navedenim i šaljem skakutavca
__________________
Laura 01.07.2008., 10.06.2011 anđeo Mihael
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 14:25   #2079
cure,

kako sam ovaj tjedan još uvijek pod dojmom vjenčanja i feštice - tek sad sam malo prolistala vaše čestitke.... i suze mi krenule! što reć, osim divne ste, divne, divne! ovo je zaista najpozitivniji forum ovdje!!!!!!!!!

Kseniska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 14:47   #2080
Ksena ,u potpunosti se slažem sa tobom.Više mi na poslu nije dosadno,uživam čitajuć,listajući, al da me šef vidi bilo bi .
__________________
34+
Little M is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:55.