Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2006., 16:02   #21
mene jedino frka hoce li haljina bi kako sam zamislila i dal ce gosti biti stoka ili ce postivat inventar i moje detalje i naravno da li ce ljudima bit dosadno ili ne....u biti najveca briga je kisa i hladnoca jer je vjencanje kompletno na otvorenom
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 16:02   #22
i naravno, dal cu stic napravit sve sto sam htjela...a ima tooga,,joj, puno....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 01:27   #23
Evo da se i ja pridruzim odbrojavanju jos 99 dana (9.9 je taj dan).Kad pomislim na to odma se sva unervozim...ma previse mi je posla i stvari na koje moras mislit,a nista ne smijes prepustit slucaju
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 08:50   #24
Jos 8 dana , danas je djevojačka
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 08:58   #25
TOOOO JE POSO!!!!
Kaj je kuma spremila??
Hoce biti kod tebe, ili na neutralnom terenu??

he he
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 09:00   #26
joj, još 36 dana....panika me počela opasno hvatati...imam noćne more...uzas. neću ja to preživjeti.....

stela25----javi kako je bilo na djevojačkoj!!!! i lijepo se zabavi. ja nažalost ne znam ni kad će ni dal će bit djevojačka jer sam u velikoj gužvi, a i kuma mi je....
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 10:48   #27
Prvo smo kod mene a onda idemo poharat Zg i zivu mjuzu , nek se zna da se udajem
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 10:55   #28
Stela, a di se udajes?? di cete na djevojacku?? Su ti cure kakvog stripera spremile??
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 14:30   #29
Quote:
stela25 kaže:
Prvo smo kod mene a onda idemo poharat Zg i zivu mjuzu , nek se zna da se udajem
uzivaj, zabavi se, i poharaj Zagreb... i javi nam kako je proslo...
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 16:28   #30
Još samo 10 mjeseci....samo.....
__________________
Sve dobre stvari u životu su ili protuzakonite ili nemoralne ili debljaju!
Valery is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:08   #31
Quote:
DiscoKoogla kaže:
Jucer mi je pala jedna super ideja na pamet...pa daj mi recite....sta mislite o tome da se udam u Šestinskoj narodnoj nošnji? ili barem suknji i lajebeku?
Moj stari je iz Šestina, a i ja se tak osjećam... voljela bi oživjeti neke stare običaje koji su se u Zagrebu izgubili.
super ideja!!!!! meni je to genijalno kad se udaje u svecanim narodnim nosnjama! samo misli na vrime na to jer mislim da oko nosnji ima puuuno posla.

evo meni jos 25 dana, printaju mi se naljepnice za vino (ideja moje mame ) na samolipljivi pari. proslu sedmicu smo sredili maticara tako da smo gotovi sa papirologijom.... valjda ce me brzo zvat i na probu za vjencanicu... dosla je i dragome sestra iz amerike, podilili smo 90 % pozivnica. polako me neka nervoza vata. ali it`s O.K.
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:30   #32
Evo samo da se javim, prezivjela sam petak i djevojacku ...
Mogla bi tak svaki petak

Još 5 dana
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:39   #33
Moram se pohvaliti. Imala sam svoju prvu noćnu moru. Sad sam službeno član kluba izstresiranih mladenki. Još su mi neki ljudi otkazali pa sam izvan sebe.
puma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:42   #34
Ja sam jucer pukla. Sve kao super je nema panike, svi mirni sve OK, al sam jucer pukla i pocela plakati, e tresla sam se, cvokotala, jedva do daha dosla, skoro sam Mislim da sam malo bolje.
A to ti je kad si naucio gutati stres. Kad tad mora van.
Iako mislim da bi mogla jos malo al mozda me kasnije strefi.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:48   #35
da li vas uopce muce sumnje jel ta osoba prava osoba i da li ste spremni provest s tom osobom cijeli zivot i poirit se da vise nema "saranja"? mene to najvise muci! a nocne more imam vec mjesecima.....na zalost polako se pocinju realizirati!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:51   #36
Pa cure drage, to bi vam trebao biti najsretniji dan, a pogledajte se..svima je slabo, zlo, imate nocne more..cemu toliko stresa..je, znam, ima oko priprema puno posla..ali valjda znate s kim ste se odlucile na takav veliki korak..s kim cete provesti cijeli zivot..pa ne udajete se za strance..nego za nekoga koga volite..I sto ako su vam otkazali neki gosti..pa jel radite sve to radi gostiju ili radi sebe..a ako nece doci, ne trebaju..zabavit cete se s ostatkom..neki dan sam pricala s frendicom koja se udaje za 25 dana..i totalno je cool..stalno se smije..ne dira ju previshe tko ce doci, a tko ne..sretna je , jer zna da ce se uskoro udati za onoga kojeg voli..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:52   #37
Mene uopce ne muci izbor osobe. Sigurna sam da s njim zalim biti do kraja zivota. Saranje mi ni najmanje ne privlaci tako da mi to nije problem. Najvise me muci da ljudi nece biti veseli na svadbi i da ce nesto krenuti krivo.
puma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:53   #38
Ja sam za sad jos uvijek ok. Sretna i poletna. (možda još pod dojmom petka )Cudim se sama sebi, ne znam kaj mi je. Nadam se da se necu u subotu probuditi i spaničariti.

Neki su nam ljudi otkazali, jutros sam dobila M, sutra imam probu vjencanice i jos se predomisljam o izgledu vjencanice, nece nam bas biti lijepo vrijeme i tak... Al sve to jos za sad dobro podnosim
Makar imam brdo stvari za koje bi se mogla nervirati, rekla sam sama sebi NECU. Inace sam pacijent i perfekcionist, a sad idem s tim da ne moze sve biti kak si mi zamislimo... Vjencanje je samo po sebi stres, pa necu si jos sama raditi presung.
Tak bar danas mislim, a ponedeljak je daleko od subote

Ma u principu se jakooooooo jako veselim tome svemu i bas sam happy
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 12:00   #39
Ja sam u subotu bila na svadbi od cca 150 ljudi s tim da je najmanje 80% bilo mladih, dobra muzika i sve za 5, a škvadra trula za poludjet. Doseg večeri je bilo nas 15 na podiju.

Al ne zamaram se s tim dal ce tko plesati ili ne. To puno ovisi o mladencima, ako ste vi veseli i ok i drugi ce biti. A izmedu ostalog i gosti se moraju malo animirati, a ne vas dvoje solo na podiju...
Ja znam da ce svi plesati, odnosno oni koji su se dosli zabaviti ti ce se zabaviti a drugi ... A kaj da im radim, potrudit cu se al ako ne ide-ne ide...
Al ja i dalje znam da cu ih sve na noge dici, pa tko ce imati srca odbiti ples sa mladenkom...

E tak ja o svemu tome razmisljam, uglavnom pozitiva.

Makar bi mogla i ovak:
Kak ce mi buket izgledati? Kak ce mi salu urediti? kaj ak zaborave prstenje? kaj ak mi se i dalje u sali ne pojave oni koji su i potvrdili da ce doci itd...
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 12:00   #40
A da ne pricam o frizuri i sminki...
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.