Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2007., 17:36   #61
Quote:
ashley kaže:
Evo ja cu imat presvlake za stolice. Bijele sa bordo masnom odostraga. Placam 15 kuna po stolici. Ali su u vlasnistvu hotela u kojem imamo veceru!
Blago tebi...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 17:48   #62
Quote:
__5ra__ kaže:
Presvlake...dobila sam odgovor od Noi Due, ali bez cijena - kažu da to ovisi o broju stolica i mjestu vjenčanja. Kako ja još nisam sigurna za mjesto, nisam dalje pitala. Evo Dvolični, da znaš da se može iznajmiti, a detalje traži sama ili čekaj da ja nađem salu, pa ću ja
ne kuzim bas kakve veze ima mjesto vjencanja sa presvlakama? dobro za broj stolica mozda sto vise stolica to je cijena niza...ali to za mjesto mi nikako ne ide u glavu pa molim sa osvjetljenje
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 17:52   #63
Tima,
ne kužim ni ja ali...
Samo neka ih oni daju i to je to...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 17:59   #64
bas su cudni. ako odete vidit presvlake u studio amor (jeli tako ime?) ili u noi due javite da znam kakve su pa cu i ja odleprsat kad dodjem u rijeku
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 18:04   #65
Quote:
Sanja29 kaže:
zaboravila sam gdje imaš svadbu i koliko ljudi ashley ? :-))))))
U hotelu Osijek, cca 40 ljudi. Jos ne znamo tocno ali tu negdje!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 19:29   #66
Ashley .... a ja sam mislila da ti imaš veću svadbu ... ne znam zašto sam si to mislila .... :-))))
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 19:33   #67
Joj, hotel Osijek, baš je lijepo tamo, bila sam pred kojih godinu dana. I na onim barčicama na Dravi di se jede i tamo mi je bilo Tamo bi se ja udavala da sam u Osijeku (i da je barčica veličine trajekta barem )
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 19:35   #68
Joj, hotel Osijek, baš je lijepo tamo, bila sam pred kojih godinu dana. I na onim barčicama na Dravi di se jede i tamo mi je bilo Tamo bi se ja udavala da sam u Osijeku (i da je barčica veličine trajekta barem )
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 19:37   #69
a joooooooooooooooojjj ... a ja bih se tako rado ponovo udavala .... meni je to sve tak super :-)
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 19:44   #70
presvlake od Noi Due mozete vidjeti na njihovoj stranici dobro vecina slika nije nesto al ova je lijepa

http://www.noidue.hr/deko2.htm

cijene se krecu od 20-30kn po presvlaci i mislim da to ovisi o kolicini valjda ocito ako ces vise, onda ti dodju 20 i tako...ili ako uzmes jos sto od njih...ne znam. vidjela sam ih uzivo kod njih u agenciji i meni su lijepe. jako jednostavne, i naravno boju masne biras.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 19:56   #71
da, bas su lijepe...a jesi bila u onoj drugoj agenciji???
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 20:01   #72
a nisam jos...al budem vjerojatno sad kad se vratim. usporedbe radi malo zdrave konkurencije medju dvije agencije mozda urodi nekim popustima za mene

a vjerojatno ce biti i na sajmu...
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 20:30   #73
Ja čekam sajam, pa ću onda odlučiti što i kako
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 21:41   #74
Bravo Kittyca!
I hvala ti za ovu informaciju, ja sam htjela samo da mi kažu neku cijenu...
Ja mislim da ću ja preko njih uzimati stolove i stolice, stolnjake, ubruse i navlake, a bogme i šator ako mi se bude isplatilo...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 21:45   #75
Dvolični, ti radiš sve to vani, ako sam dobro skužila? Gdje si našla šator? Ja sam od svoje prvotne ideje odustala ponajviše zbog šatora
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 21:49   #76
Nisam ga još našla, ali mi su mi iz Noi Due rekli da to mogu srediti! Navodno imaju neke suradnike tu u Istri (?!) koji bi mogli organizirati šator!
Ako to ne upali, uzeti ću one koji su ga iznajmili Loliti...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 22:14   #77
Ja ti znam preko jako dobre prijateljice iz Poreča za onaj Buket (ne znam kako se to piše ) by Lili da ti oni rade sve oko svadbe. To je njena dobra prijateljica, tako da bih joj ja išla s punim povjerenjem Ne znam di si ti, odnosno koliko ti je Poreč daleko, ali ako nije, možda bi se mogla zaletiti tamo i vidjeti s njima. Nisam vidjela kako rade vjenčanja, ali sam vidjela neke njihove aranžmane (darovi i sl.) i stvarno su posebni!
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 22:22   #78
Ma poslala sam im mail, ali mi nisu odgovorili... Još...
Nisu mi daleko, bliži su mi nego ovi u Rijeci, ali mislim da ću ih morati zvati ako želim nešto saznati. Na web-u od Ade imaju navedeno da rade sve to šta meni treba...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 10:15   #79
Vjerojatno ti je najbolje nazvati. Ja sam baš nedavno bila kod njih u dućanu, onako pred Novu godinu i baš imaju lijepih stvari. I stvarno si daju truda da sve srede kako treba. Za vjenčanja stvarno ne znam kako rade, da ne ispadnem da ih hvalim na neviđeno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 10:24   #80
sto se tice satora i vjencanja na otvorenom, meni su takva vjencanja prekrasna... i naravno da se sve moze odraditi .. ovisi o mjestu vjencanja, dakle da li je blizu restorana gdje cete se vjencati... pa uzmete hranu od restorana, ili je negdje na otvorenom pa uzmete catering od agencije ... u satoru se isto mogu napraviti sve dekoracije stolova i stolica.. i svi ostali ukrasi...
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.