Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2011., 10:24   #2601
Quote:
bourjois_girl kaže: Pogledaj post
jel koja cura bila u zadnje vrijeme u sposi i gledala cijene za najam svečanih haljina? interesira me kako im se krecu cijene...
ako saznaš javi na pm tenk ju!!
iva4567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 11:28   #2602
Quote:
iva4567 kaže: Pogledaj post
ako saznaš javi na pm tenk ju!!
isla sam pogledati, nist mi se nije sviđalo pa nisam ni pitala cijenu. ugl izbor je bio možda samo zato što nije salon u zg u pitanju

ako jos ko ima inf kako se krecu cijene i gdje bila bih zahvalna
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:14   #2603
Quote:
bourjois_girl kaže: Pogledaj post
isla sam pogledati, nist mi se nije sviđalo pa nisam ni pitala cijenu. ugl izbor je bio možda samo zato što nije salon u zg u pitanju

ako jos ko ima inf kako se krecu cijene i gdje bila bih zahvalna
ajme, ali pronovias čiji su oni zastupnici ima meni predivne haljine..ako budem išla u zg javim ti
iva4567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 15:56   #2604
Quote:
goodgirl29 kaže: Pogledaj post
cure, zna netko gdje se moze naci lijepa duga haljina u zg ili prek neta? nesto tipa ova

na ebayu ili nema moj broj ili ne dostavljaju u hr
goodgirl29,
identična takva (sa dodatkom od šljokastog remena ispod grudi) za 150 dolara na e-bayu i to u svim veličinama:

http://cgi.ebay.com/eDresssit-purple...item5634a18caa

Jesi tako nešto mislila?
Meni je ova prekrasna!
__________________
ELEMENTARKA :D
Ribaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 09:21   #2605
Wink večernja haljina

Quote:
Ribaa kaže: Pogledaj post
goodgirl29,
identična takva (sa dodatkom od šljokastog remena ispod grudi) za 150 dolara na e-bayu i to u svim veličinama:

http://cgi.ebay.com/eDresssit-purple...item5634a18caa

Jesi tako nešto mislila?
Meni je ova prekrasna!


ćiao,

evo ja sam prošlo lito bila kuma na jednom vjenčanju i svi su me pitali gdje sam kupila haljinicu)) to mi se baš sviđalo... stvarno je prekrasna

baš ludilo

na lito sam ponovo kuma, čak 2 puta... novu haljinu sam poručila, a za ovo drugo pogledati ću malo po splitu, možda se neš nađe... ako ne onda ponovo online-shopping.
bravi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 09:26   #2606
Thumbs up

Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
čist sumnjam da imaju na sajtu
napisala već, sad su na godišnjem, možeš im poslati mail
mislila sam staviti i sliju od vešte, no ne ide... šteta baš je super mislim da bi vam se svidjela... nije tak ni skupa bila
bravi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 10:27   #2607
Quote:
Ribaa kaže: Pogledaj post
goodgirl29,
identična takva (sa dodatkom od šljokastog remena ispod grudi) za 150 dolara na e-bayu i to u svim veličinama:

http://cgi.ebay.com/eDresssit-purple...item5634a18caa

Jesi tako nešto mislila?
Meni je ova prekrasna!
joj krasna je, samo da nema to srebrno
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 11:02   #2608
Cure jel vi haljinu poslije ponoći usklađujete sa dekoracijom na svadbi??

Ja sam bolesna po tom pitanju, cijelo vrijeme razmišljam da bi mi haljina (ukoliko bi se odlučila na presvlačenje poslije ponoći, mada nisam sigurna jel samo jednom nosim bjenčanicu ) morala bit u skladu sa dekoracijom.

Jel to bolesno razmišljanje??
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 11:06   #2609
ja sam htjela zelenu da uskladim sa temom, ali nisam našla ništa što mi se svidjelo, pa je sad crna sa plavim nekim odsjajem
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 11:24   #2610
Quote:
bravi kaže: Pogledaj post
mislila sam staviti i sliju od vešte, no ne ide... šteta baš je super mislim da bi vam se svidjela... nije tak ni skupa bila
ljudi pa nikako da stavim sliku od haljine... neznam šta neće - prekrasna je

sada sam naručila zelenu s žutim od tony bowls došlo me oko 350,00€, no predivna je!!!

mislim da ću zablitati i da takvu neće nitko imati...
bravi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 11:25   #2611
kako staviti sliku u post
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 11:31   #2612
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Cure jel vi haljinu poslije ponoći usklađujete sa dekoracijom na svadbi??

Ja sam bolesna po tom pitanju, cijelo vrijeme razmišljam da bi mi haljina (ukoliko bi se odlučila na presvlačenje poslije ponoći, mada nisam sigurna jel samo jednom nosim bjenčanicu ) morala bit u skladu sa dekoracijom.

Jel to bolesno razmišljanje??

MA KAKVI... IPAK ŽELIŠ BLISTATI TE VEČERI. JA SAM SE ISTO PRESVUKLA I IMALA SAM BIJELU SA ZLATOM... DEKORACIJA JE BILA ISTO U TOM TONU.


PROŠLO LITO SAM BILA KUMA I DEKORACIJA JE BILA U LJUBIČASTOM... DJEVERUŠE U LJUBIČASTOM TONU - A KUMA U LJUBIČASTOJ VEŠTI... MENI JE TO BAŠ LIPO - KADA JE SVE U TONU...
bravi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 11:33   #2613
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
ja sam htjela zelenu da uskladim sa temom, ali nisam našla ništa što mi se svidjelo, pa je sad crna sa plavim nekim odsjajem
Ista stvar kod mene, i ja gledam zelene haljine da mi pašu uz dekoraciju, i gledam ovaj link sto ga je riba stavil, no ni jedna zelena me nije ostavila bez daha.
Ja bi najradije nešto na foru Versacijeve haljine koju je nosila J.Lo. Naravno bez dekoltea do pupka i prozirnog donjeg dijela.

Tako da ću vrlo vjerojatno upiknut nešto ovakvo, i u toj boji
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 11:52   #2614
Curke, čitam vaše "muke po ponoćnoj haljini" i pitam se zašto cure nakon što se pretrgnu od traženja vjenčanice se uopće presvlače u te haljine? To je neki običaj ili? Nekako mi smješan razlog da taj jedan dan vjenčanja se ne može izdržat u "neudobnoj" vjenčanici do jutra....
Ne znam, kod nas nema tog običaja, no i da ga ima, nikad ga se ne bi držala, jer vjenčanicu imaš priliku jednom u životu nosit a haljinu bar 5 put godišnje....
U svakom slučaju, drage moje, sretno Vam sa pronalaskom!
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 11:58   #2615
što ako ti postane nesnosno vruće u vjenčanici, ako te zaliju vinom ili skure svijeće? ili jednostavno imaš korzet koji te stišće i više ti nije udobna. tko zna dal ću se presvlačiti, ali ako se nešto dogodi neka haljina stoji u rezervi. ako se ne presvučem, nije bitno u 9mj idemo na svadbu i obući ću je tada.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 12:01   #2616
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Cure jel vi haljinu poslije ponoći usklađujete sa dekoracijom na svadbi??

Ja sam bolesna po tom pitanju, cijelo vrijeme razmišljam da bi mi haljina (ukoliko bi se odlučila na presvlačenje poslije ponoći, mada nisam sigurna jel samo jednom nosim bjenčanicu ) morala bit u skladu sa dekoracijom.

Jel to bolesno razmišljanje??
gle, ako ce ti djeveruse biti u haljinama iste boje kao i dekoracija, onda nemoj. ali ako nece, zasto ne

Quote:
Aurorica kaže: Pogledaj post
Curke, čitam vaše "muke po ponoćnoj haljini" i pitam se zašto cure nakon što se pretrgnu od traženja vjenčanice se uopće presvlače u te haljine? To je neki običaj ili? Nekako mi smješan razlog da taj jedan dan vjenčanja se ne može izdržat u "neudobnoj" vjenčanici do jutra....
Ne znam, kod nas nema tog običaja, no i da ga ima, nikad ga se ne bi držala, jer vjenčanicu imaš priliku jednom u životu nosit a haljinu bar 5 put godišnje....
U svakom slučaju, drage moje, sretno Vam sa pronalaskom!
potpisujem svaku rijec. ja sam cijelu noc bila u vjencanici i nije mi bilo dosta, kad sam dosla kuci jos sam sjedila u njoj dok smo pretresali dojmove, jedva sam se natjerala da je skinem
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 12:04   #2617
Quote:
goodgirl29 kaže: Pogledaj post
gle, ako ce ti djeveruse biti u haljinama iste boje kao i dekoracija, onda nemoj. ali ako nece, zasto ne



potpisujem svaku rijec. ja sam cijelu noc bila u vjencanici i nije mi bilo dosta, kad sam dosla kuci jos sam sjedila u njoj dok smo pretresali dojmove, jedva sam se natjerala da je skinem
Neću imati djeveruše a nekako mi ni jedna zelena haljina nije wow

Tako i ja razmišljam, vjenčanicu ću nosit samo jednom, i neću imati neku tešku pa ste strane neću imat problema, osim vrućine, ali tko zna kakvo će vrijeme biti.
No sad me zlocka malo poljuljala, jer ako se nešto desi haljini, riknut ću od tuge
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 12:12   #2618
ma nece nista biti cijelu noc sam skakala i plesala, nisam je cak ni mrvicu poderala, a bila sam u stiklama cijelo vrijeme. uzivaj u vjencanici, samo je jednom nosis
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 12:21   #2619
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
što ako ti postane nesnosno vruće u vjenčanici, ako te zaliju vinom ili skure svijeće? ili jednostavno imaš korzet koji te stišće i više ti nije udobna. tko zna dal ću se presvlačiti, ali ako se nešto dogodi neka haljina stoji u rezervi. ako se ne presvučem, nije bitno u 9mj idemo na svadbu i obući ću je tada.
Vjenčanje je jedno, vjenčanica je jedna zato se i bira da bude toliko udobna da ti taj dan ništa ne može smetati.....ako se poliješ vinom, imaš sticker koji to u trenu očisti...svijeću ostružeš...a vrćinu pretrpiš...k vragu jedno je vjenčanje i naravno da ćeš birat nešto udobno.....no..kako god...meni osobno ne to non sence ali svakom po svom
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 12:21   #2620
[IMG]





[/IMG]
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Neću imati djeveruše a nekako mi ni jedna zelena haljina nije wow

Tako i ja razmišljam, vjenčanicu ću nosit samo jednom, i neću imati neku tešku pa ste strane neću imat problema, osim vrućine, ali tko zna kakvo će vrijeme biti.
No sad me zlocka malo poljuljala, jer ako se nešto desi haljini, riknut ću od tuge



evo nadam se da je uspijelo


bravi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:43.