Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2007., 14:01   #41
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
kad navečer dođem umoran s posla a ona bi se bubala, a ujutro je već dobila porciju. pa kad vele da je nama muškima sex stalno na pameti...pa šta je onda njima imao sam jednu kojoj je što više puta se u danu prasnemo, to bi ona još više. pa ženo nisam robot trebam ić i s dečkima na pivu, dvije, tri...
Vi dečki stvarno ne znate što želite!
Angela2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 14:32   #42
ide mi strasno na zivce kad furaju mobitele u faking torbicama, i naravno kad im zvoni to cuje cijeli grad ali one naravno ne !!! omfg a sve to rade !
Defendpeace is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 14:38   #43
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
Evo, da vam se jedna tzv. kokoš malo ubaci na muški kutak ... vidim da se puno vaših tema tiče ženskog izgleda, pa bi me zanimalo što vas najviše živcira kod ženskog karaktera ? Što nikako ne možete smisliti ?
Pazi pitanje čovječe, puno naših tema je o ženskom izgledu pa i nju zanima o ženskom karakteru. Bolesno.

Evo ti odgovor. Najviše me smetaju te nesigurne koje cijelo vrijeme misle da im guzica visi, da imaju male sise, i što je najgore konstantno dave maloprije navedenim. Kao i ti. Daviš svog lika toliko da te morao odjebat pa si sad i nas došla davit.
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 14:45   #44
Quote:
Defendpeace kaže: Pogledaj post
ide mi strasno na zivce kad furaju mobitele u faking torbicama, i naravno kad im zvoni to cuje cijeli grad ali one naravno ne !!! omfg a sve to rade !
Ja svoj mob cujem...ali ga najcesce ostavljam u autu jer mi ide na zivce...
...AAAALI...zato je mene prijatelj naucio necemu...a to je da svaki mjesec do 2 mijenjam mjuzu na mobu...jer se inace naviknes i ne registriras nakon nekog vremena...

...i ovako pali..

...e ... mozda ZATO ne cuju !
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 15:21   #45
Quote:
Glupa krava kaže: Pogledaj post
Ja svoj mob cujem...ali ga najcesce ostavljam u autu jer mi ide na zivce...
...AAAALI...zato je mene prijatelj naucio necemu...a to je da svaki mjesec do 2 mijenjam mjuzu na mobu...jer se inace naviknes i ne registriras nakon nekog vremena...

...i ovako pali..

...e ... mozda ZATO ne cuju !
o boze ovo jos nisam cuo eee.. pa mislio sam da kad promjene melodiju tek onda ne kuze kome zvone jer su se navikle na prethodnu bar sam tako vidio, i jos mi stara govori nekidan ne mijenjaj mi melodiju necu znat da meni zvoni, a ja ono daj ee stavi taj mobitel bar jednom u dzep da cujes ko te zove !!
Defendpeace is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 16:37   #46
najvise mrzim rečenicu:"nije mi atmosfera"
pinokiop is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 16:45   #47
mrzim kad glume da su neke darkerice,feministice il kaj več,a te se obično ne peru po 2 mjeseca i kad prođeš pored nje ko da si prošo pored ukiseljenih jaja.

mrzim i kad se ženska fura na to da je neka fajterica,pa kaj god joj kažeš ide te tuč,i ima stav kao"ja sam fajterica,istuči ču svakog muškarca kaj mi se zamjeri",dođe mi da zviznem takvu žensku nogom u pizdu pa bi razmislila jel bi se opet išla tak kurčit.
__________________
Legio patria nostra
Mlero is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 16:47   #48
A kad zenka pita: ''Jesi unutra?'' To je nesto najgore!
Latka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 16:55   #49
Quote:
Defendpeace kaže: Pogledaj post
o boze ovo jos nisam cuo eee.. pa mislio sam da kad promjene melodiju tek onda ne kuze kome zvone jer su se navikle na prethodnu bar sam tako vidio, i jos mi stara govori nekidan ne mijenjaj mi melodiju necu znat da meni zvoni, a ja ono daj ee stavi taj mobitel bar jednom u dzep da cujes ko te zove !!
Eto vidis...

ja se naviknem na melodiju pa ju ne registriram vise...
...a onda mi treba opet da skuzim jel' zvoni meni ili nekome drugome...

...ma jesam ti rekla da ga u autu ostavljam...samo me nazivcira...
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 16:56   #50
Quote:
Mlero kaže: Pogledaj post
mrzim kad glume da su neke darkerice,feministice il kaj več,a te se obično ne peru po 2 mjeseca i kad prođeš pored nje ko da si prošo pored ukiseljenih jaja.

mrzim i kad se ženska fura na to da je neka fajterica,pa kaj god joj kažeš ide te tuč,i ima stav kao"ja sam fajterica,istuči ču svakog muškarca kaj mi se zamjeri",dođe mi da zviznem takvu žensku nogom u pizdu pa bi razmislila jel bi se opet išla tak kurčit.
Ne kuzim ovo da te ide tuc'....
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 16:58   #51
Quote:
Mlero kaže: Pogledaj post
mrzim kad glume da su neke darkerice,feministice il kaj več,a te se obično ne peru po 2 mjeseca i kad prođeš pored nje ko da si prošo pored ukiseljenih jaja.

mrzim i kad se ženska fura na to da je neka fajterica,pa kaj god joj kažeš ide te tuč,i ima stav kao"ja sam fajterica,istuči ču svakog muškarca kaj mi se zamjeri",dođe mi da zviznem takvu žensku nogom u pizdu pa bi razmislila jel bi se opet išla tak kurčit.
joj one kao darkerice u crnom nes kao glumataju tamo, ono je stvarno no comment..
Defendpeace is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 17:03   #52
s svim darkericama i feministicama u kadu, prava cura je katolkinja...
 
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 17:04   #53
kad mi sere zakaj pijem?!pa to mi ni mama ne govori!!!
__________________
"And the church - all they want is your money"
Midnight Mover is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 17:07   #54
Quote:
Mlero kaže: Pogledaj post
mrzim i kad se ženska fura na to da je neka fajterica,pa kaj god joj kažeš ide te tuč,i ima stav kao"ja sam fajterica,istuči ču svakog muškarca kaj mi se zamjeri",dođe mi da zviznem takvu žensku nogom u pizdu pa bi razmislila jel bi se opet išla tak kurčit.
jebote kak me te živciraju,te treba nalemat,pa da vidiš kak će joj to više past na pamet!
__________________
"And the church - all they want is your money"
Midnight Mover is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 19:35   #55
kad znaju čitati pa stalno nešto pametuju . . .
KiD is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 19:47   #56
Joj dragi moji, tako je lijepo vidjeti kako ste svi na mk pravi pravcati frajeri, a u stvarnosti su tipovi papučari više klase u vezama... koliko viđam. Mora da ste vi posebni
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 22:20   #57
Quote:
Mlero kaže: Pogledaj post
mrzim i kad se ženska fura na to da je neka fajterica,pa kaj god joj kažeš ide te tuč,i ima stav kao"ja sam fajterica,istuči ču svakog muškarca kaj mi se zamjeri",dođe mi da zviznem takvu žensku nogom u pizdu pa bi razmislila jel bi se opet išla tak kurčit.
ma ko je tebe, mlero, išo tuć, da mi je znat...
gdja Castro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 22:29   #58
Quote:
Hella Good kaže: Pogledaj post
Joj dragi moji, tako je lijepo vidjeti kako ste svi na mk pravi pravcati frajeri, a u stvarnosti su tipovi papučari više klase u vezama... koliko viđam. Mora da ste vi posebni
Ovo je ravno bacanju rukavice u lice...nismo svi papučari, znaš? Ja prvi nisam...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 22:33   #59
Quote:
Mlero kaže: Pogledaj post
mrzim kad glume da su neke darkerice,feministice il kaj več,a te se obično ne peru po 2 mjeseca i kad prođeš pored nje ko da si prošo pored ukiseljenih jaja.

mrzim i kad se ženska fura na to da je neka fajterica,pa kaj god joj kažeš ide te tuč,i ima stav kao"ja sam fajterica,istuči ču svakog muškarca kaj mi se zamjeri",dođe mi da zviznem takvu žensku nogom u pizdu pa bi razmislila jel bi se opet išla tak kurčit.
za takve slucajeve imam baseball palicu i martensice
__________________
Americans want grungy people, stabbing themselves in the head on stage. They get a bright bunch like us, with deodorant on, they don't get it.
keke is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 22:49   #60
Quote:
keke kaže: Pogledaj post
za takve slucajeve imam baseball palicu i martensice
suvišno posve.
mislim da bi ga i otpuhala i da kihnem.
gdja Castro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger