Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2017., 18:47   #3741
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Strijelac je najćeśće takav prema drugima, kakvi su oni prema njemu, jer cijeni pravdu, pa uzvraća istim.
Iz takta może svaki znak izbaciti svaki drugi ali zasigurno općenitom cehom strijelaca nije żivćanost, histerićnost.

Razmisli zaśto i ćime ih izbacujeś iz takta, jer je problem możda negdje u Tebi ili na sredini.
Kako za ljubav tako i za svadju/mrżnju potrebno je dvoje.
pa baš to histeričnost i živčanost nikako ....ok neodgovorni, nepredvidljivi to prihvaćam
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 18:49   #3742
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
....ok neodgovorni, nepredvidljivi to prihvaćam
a śta je to i s ćime se to jede?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 19:02   #3743
Ovde jos jedan strelac...Ranije sam zelela biti svima prijatelj, al s godinama sam se izmenila i shvatila da ta moja naivnost nicemu ne vodi...Sada bas pazim na drustvo, mada ih nemam puno, i naravno - ne podnosim ljude koji su lukavi u smislu kradje, spletki i sl. I po cenu sopstvene propasti, nikada nisam bila clan ni jedne partije. Interesuju me religija, putovanja (mada sam slabo putovala do sada, s razlogom), volim da citam i mnogo volim sport. Veliki sam optimista iako nekada znam kuakti, ali ja to kukam vise pricajuci sama sa sobom i retko kada se zaim prijateljima, posto, jelte, znam da je to uzalud - nece mi pomoci.

Vise puta sam izbegla smrt u saobracaju, ali kao pasivan ucesnik saobracaja, imam jaku intuiciju, verujem u vecni zivot, obozavam macke i cvece.

Mana - nemam osecaj za vreme i ne razumem ljude kojima je smak sveta ako su sami (ako nisu u braku), a nesto narociti ni decu ne volim.
zvezdano nebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 19:03   #3744
Jel ima joś neki strijelac kao ja, da ide sam sebi preko one stvari, zato jer sve śto radi, mora napraviti savrśeno, makar neśto nije od żivotne vażnosti?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 19:42   #3745
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Jel ima joś neki strijelac kao ja, da ide sam sebi preko one stvari, zato jer sve śto radi, mora napraviti savrśeno, makar neśto nije od żivotne vażnosti?
Ja ti znam puno strijelaca, ali ni jednog takvog.
Fala Bogu da postoje i vedri ljudi kojima ne smeta svasta.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 19:45   #3746
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Fala Bogu da postoje i vedri ljudi kojima ne smeta svasta.
A da li Ti je poznata ona: "Kao grom iz vedrog neba"?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 14:07   #3747
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Jel ima joś neki strijelac kao ja, da ide sam sebi preko one stvari, zato jer sve śto radi, mora napraviti savrśeno, makar neśto nije od żivotne vażnosti?
Ima. Ali nije taj razlog u pitanju.
__________________
"Some days, the world is too loud for a quiet soul."
ZsaZsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 18:28   #3748
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Jel ima joś neki strijelac kao ja, da ide sam sebi preko one stvari, zato jer sve śto radi, mora napraviti savrśeno, makar neśto nije od żivotne vażnosti?
zašto bi išao preko one stvari? naravno da se teži savršenstvu ali nije smak svijeta ako se i koji put ne uspije u tome, mislim dok želiš druge navesti na taj put

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk
robi0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 14:46   #3749
[IMG][/IMG]

sretan nam rodendan
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 14:57   #3750
sretna bila
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 17:22   #3751
Hvalaaa
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 20:40   #3752
Ah... (mi) Strijelci... ... da nas nema trebalo bi nas izmisliti...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 20:53   #3753
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ah... (mi) Strijelci... ... da nas nema trebalo bi nas izmisliti...
Znaci i ti si strijelac

Nama strijelcima je zanimljivo putovati i istrazivati svijet.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 20:56   #3754
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Znaci i ti si strijelac

Nama strijelcima je zanimljivo putovati i istrazivati svijet.
istina, uvijek moramo tjerati druge na akciju

Poslano sa mog Redmi Note 4
robi0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 21:13   #3755
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Znaci i ti si strijelac

Nama strijelcima je zanimljivo putovati i istrazivati svijet.
Aaaa, daj... stvarno.... i ti??
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 12:16   #3756
Pozdrav svima!

Ja sam vodenjačica i inace jako volim strijelce i njihovu prirodu, razumijem ih tko su, uz njih se osjecam jako sretno i ispunjeno. Tata mi je strijelac i imam par poznanica, nazalost ne poznajem strijelaca onoliko koliko bih voljela ali znam kakve ljude zelim u svom zivotu, i sto se horoskopskih znakova tice, to su definitivno strijeci, pa nadalje blizanci, ovnvi, vage. Super ste mi, i svidja mi se vase razmisljanje, tako cisto i neiskvareno..

Procitala sam sta kazu za vezu vodenjaka i strijelca, i nadam se da cu bas takvu vezu jednog dana imati, prelijepo zvuci!

Imate li koga tko ima ili je imao tu vezu?

Veliki pozzz

Poslano sa mog X5 koristeći Tapatalk
AnaLuna8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:34   #3757
Quote:
AnaLuna8 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Ja sam vodenjačica i inace jako volim strijelce i njihovu prirodu...



Poslano sa mog X5 koristeći Tapatalk



Ja sam Strijelac s podznakom u Vodenjaku - sad zamisli koja je to super kombinacija.

S time da smo mi bolji za druge, nego sami sebi... osobno, najviše bih voljela biti Škorpija s podznakom u Lavu. Ili Ovnu. Da budem dobra sebi i da me baš briga za druge.

__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 18:54   #3758
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post


Ja sam Strijelac s podznakom u Vodenjaku - sad zamisli koja je to super kombinacija.

S time da smo mi bolji za druge, nego sami sebi... osobno, najviše bih voljela biti Škorpija s podznakom u Lavu. Ili Ovnu. Da budem dobra sebi i da me baš briga za druge.

Wow zavidim ti, lijepa kombinacija hehe, da e takvi ljudi meni trebaju u zivotu Inace okruzena sam sa skorpijama najvise i zaista sam iscrpljena, pa se slazrm sa tobom, nko zna kako je to misliti prvo na sebe....

Poslano sa mog X5 koristeći Tapatalk
AnaLuna8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 18:57   #3759
A strijelac u podzanku vaga
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 21:55   #3760
Ja sam strijelac i ne pronalazim se u tom znaku
wanderwall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:04.