Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2004., 12:02   #1
LEGO kockice

budući da moj klinac (1,5 godina) obožava LEGO kockice ( a i ja s njim, he, he..), zanima me gdje u Zagrebu mogu nabaviti najpovoljnije te LEGO kompletiće (za njega su sad oni serije Explore Duplo). U Turbo limaču su preskupi, jer sam u par navrata u METRO-u naletila na iste komplete, ali po 40 % nižoj cijeni. Međutim, sve je to poprilično slab izbor. Imam njihov prospekt, no nigdje nisam naišla kod nas na neke komplete (pogotovo one sa životinjama i kućicama). Znade li itko išta o tome??
Ivsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2004., 14:06   #2
Tintilinić u Ilici....

U pothodniku (Importane centar) imaš par dućana......

A Austrija je, na žalost, zakon za legice

Probaj se snaći kao ja: Kad bi netko uputio se spram Austrije, dala bih mu iz prospekta broj kompleta (unificirani su brojevi) i to bi mi donijeli

Naravno uz hrpe pelena i praška

Papa, lijepo igranje
deatwin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 21:28   #3
A gdje je najbolji izbor Legača u Austriji? Jel možda Toys R' Us? Još nikad nisam tamo svratila, iako znam ponekad otić u Graz (u H&M po obleku za klinca).
Ivsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 21:35   #4
Lego se moze naruciti i online i to mnoge stvari koje u ducanu uopce nema samo ne znam koliko su visoke postarine.

www.lego.de

Moj muz bi tamo spisako svu placu da ga ja s nesto malo zdravog razuma ne zadrzim.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2004., 22:33   #5
Quote:
Winona kaže:
Lego se moze naruciti i online i to mnoge stvari koje u ducanu uopce nema samo ne znam koliko su visoke postarine.

www.lego.de

Moj muz bi tamo spisako svu placu da ga ja s nesto malo zdravog razuma ne zadrzim.
Na žalost ne dostavljaju u Hrvatsku....
Ivsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2004., 23:09   #6
otkad to ?

Na popisu zemalja u koje dostavljaju je Hrvatska, bas sam sad gledala, a znam ljude koji vec duze tako kupuju neke stvari na akciji - znaju biti 50% jeftiniji od cijena u cro ducanima.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2004., 08:45   #7
Ma da? PA na kojem mjestu si nasla popis s Hrvatskom? Ja sam kad udjem u SHOP pogledala onu listu pod "Zustellungsland" kod Einkaufswagen, i nisam nasla Hrvatsku. Please daj mi link, vidjela sam koje imaju super Sonderangebote, mislim da se to isplati naruciti...
Ivsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2004., 12:42   #8
kad ides naruciti robu, dakle izaberes artikl i ides na "blagajnu" biras zemlju u koju to dostavljaju, Hrvatska je na popisu.

Jedino sto se razlikuje je metoda placanja za Hrvatsku. Nije "na racun" nego preko kreditne kartice.

Iskreno receno malo mi je smijesno da odstavljaju u USA ali ne u Hrvatsku
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2004., 14:30   #9
Quote:
Ivsha kaže:
A gdje je najbolji izbor Legača u Austriji? Jel možda Toys R' Us? Još nikad nisam tamo svratila, iako znam ponekad otić u Graz (u H&M po obleku za klinca).
H&M je na jednoj strani parkiralista a na drugoj jesta ta trgovina igracaka Toys R' Us.
Ako se to nalazi u West Shopping Centar u Grazu...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 22:47   #10
kupio bih lego star wars, studios , adventures ili harry potter setove!
lego frik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 17:45   #11
Ja obožavam LEGO kingdomse,imam sve pakete osim dvorca,jel bi netko mogao reći gdje mogu nabaviti dvorac jeftino
Lego man is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 18:48   #12
mi smo nedavno kupili lego kingdoms dvorac,cjena je svugdje ista od 800 mdo 850 kn tl i muller.
__________________
zauvjek s moje ljeve strane...tri mušketira !!!
franči is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 20:17   #13
Muller mi se čini jako skup što se legića tiče- Pa samo ona podloga za slaganje je 40kn skuplja od TL recimo.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 16:34   #14
ja probala provesti imaginarni shopping ali iako je na popisu i Hrvatska, kasnije ne omogućava završetak kupovine zbog "country" polja
Ajde kad upecate kakav popust ili jeftinije Lego DUPLO javite. Ja bi kupila i polovne ali oglas stalno postavljam ali nitko ne nudi
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 22:36   #15
Trebam hitno kupiti poklon LEGO za djecaka od 5 godina- molim preporuku za tu dob i spol
R-winter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 22:54   #16
Ovisi što dijete voli...moj obožava Priču o igračkama, ima Lego paket sa zatvorom, rudnikom, i sa tim se puno igra...voli aute, kamione, avione (Lego CIty kolekcija)..ne zanimaju ga "Čudovišta"..ne sjećam se naziva te linije
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 23:06   #17
Quote:
R-winter kaže: Pogledaj post
Trebam hitno kupiti poklon LEGO za djecaka od 5 godina- molim preporuku za tu dob i spol
nećeš fulati ako već neznaš koju točno seriju voli kupiš li bilo koji CREATOR set
marre30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 23:20   #18
Quote:
marre30 kaže: Pogledaj post
nećeš fulati ako već neznaš koju točno seriju voli kupiš li bilo koji CREATOR set
Hvala !!
R-winter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 10:57   #19
u kiki ima kupiti kockice koje su kompatibilne sa lego duplo.super se slazu,ne ispadaju i uopce se ne kuzi da nije pravi lego...mi imamo jedno pakiranje sa hello kitty kockicama,a i isplati se uzeti neko vece pakiranje kockica....
1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 12:10   #20
Quote:
1408 kaže: Pogledaj post
u kiki ima kupiti kockice koje su kompatibilne sa lego duplo.super se slazu,ne ispadaju i uopce se ne kuzi da nije pravi lego...mi imamo jedno pakiranje sa hello kitty kockicama,a i isplati se uzeti neko vece pakiranje kockica....
te kockice se zovu primo ,i nisu ni upola ko lego jer se odmah na prvu vidi kvaliteta plastike,i kompaktnost pri slaganju
__________________
zauvjek s moje ljeve strane...tri mušketira !!!
franči is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.