Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2017., 21:29   #601
ok midi smidi, jel ima netko info o ergononskim ruksacima?
jedino za target znam, ima jos kaj dobro a da je normalna cijena?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:52   #602
Mi uzeli na ekupi neki star wars odlican je , nosi ga vec 1,5 god. Ima i na webu narodne novine nekakvih ruksaka


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:58   #603
Cure koje imate malo veću djecu (treći, četvrti razred), jeste li kupovali djeci anatomske ruksake? Koji su dobri, čvrsti, dobrih naramenica? Gdje ste ih kupovali i koliko novaca bi za njih trebalo izdvojiti?

Psihički se pripremam (i financijski ) za kupnju ruksaka za četvrti razred, možda bih rado uzela neki na sniženju ako bude kakvih sniženja, znam da imaju u veljači obično sniženja torbi, pa valjda i ruksaci spadaju u to.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 08:58   #604
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Cure koje imate malo veću djecu (treći, četvrti razred), jeste li kupovali djeci anatomske ruksake? Koji su dobri, čvrsti, dobrih naramenica? Gdje ste ih kupovali i koliko novaca bi za njih trebalo izdvojiti?

Psihički se pripremam (i financijski ) za kupnju ruksaka za četvrti razred, možda bih rado uzela neki na sniženju ako bude kakvih sniženja, znam da imaju u veljači obično sniženja torbi, pa valjda i ruksaci spadaju u to.
vidis da i mene zanima
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ok midi smidi, jel ima netko info o ergononskim ruksacima?
jedino za target znam, ima jos kaj dobro a da je normalna cijena?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 18:34   #605
Summer, ovakvo nešto?

https://www.amazon.de/s/ref=sr_nr_n_...nid=1703609031
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 15:47   #606
Ima li razlike u kvaliteti između ove 2 torbe, osim što je druga jeftinija i lakša.

https://e-trgovina.nn.hr/533430
https://e-trgovina.nn.hr/533417
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 15:49   #607
U kvaliteti vjerovatno nema osim sto ne znam da li smart ima plasticno dno a mislim da nema, ali prva je puno veca od druge. Druga (smart) je meni osobno kao za vrticku djecu a ne za skolarca. Mislim da u nju nis ne bi stalo.
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 16:04   #608
Piše da i smart ima plastično dno. Mislim da se ta smart može izvući na to što ima više prostora za bočno odlaganje i ovaj prednji džepić.

Iako midi izgleda čvršće.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 20:33   #609
Bi li mogao netko staviti link na neki ruksak koji bi bio ok za četvrtašicu. ja zapravo pojma nemam što da gledam.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 11:11   #610
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Bi li mogao netko staviti link na neki ruksak koji bi bio ok za četvrtašicu. ja zapravo pojma nemam što da gledam.
Moja je kao i tvoja, sad treći, za četvrti razred želi jedan od Gorjuss ruksaka

http://www.grafocentar-kz.hr/ruksaci...saci-615/1305/

http://www.proming-hch.hr/hr/katalog...ruksaci-4820/2
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 21:44   #611
Moja je vec krajem drugog htjela crni ruksak. Ovaj gorjuss ne bi sigurno htjela. Po meni provjeriti s djetetom dizajn i onda kupiti neki oveci jer mojoj je ruksak nonstop prenatrpan (sve nose osim papuca). I da su naramenice podstavljene.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 22:47   #612
a jesu li target ruksaci ok? pod ok mislim kvalitetni i udobni
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 23:47   #613
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Moja je vec krajem drugog htjela crni ruksak. Ovaj gorjuss ne bi sigurno htjela. Po meni provjeriti s djetetom dizajn i onda kupiti neki oveci jer mojoj je ruksak nonstop prenatrpan (sve nose osim papuca). I da su naramenice podstavljene.
Moja želi Gorjuss, njena ideja, ne moja.
VIdjet ćemo kakvi su uživo.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 21:09   #614
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Ima li razlike u kvaliteti između ove 2 torbe, osim što je druga jeftinija i lakša.

https://e-trgovina.nn.hr/533430
https://e-trgovina.nn.hr/533417
Evo ja ipak kupila smart. Mekša je i manja, lijepo sjeda na leđa. Ova midi je ogromna, pretvrda, visoka i loše joj sjeda na leđa, teža.
Naravno, midi izgleda kvalitetnije obrade, ima kopču na magnet i plastično dno.
Zapravo midi ne izgleda toliko veće, samo je puno viša, a to je prednost samo ako se knjige nose na 2 kata ili valjda oprema na knjigama.
Nadam da ćemo uspjeti nekako organizirati da stanu sve knjige koje trebaju (uz dodatnu vrećicu za tjelesni).
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:42   #615
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
a jesu li target ruksaci ok? pod ok mislim kvalitetni i udobni
Target je srednja kvaliteta. Sigurno su bolji nego Scooly, Spirit, Herlitz i razni drugi kineski proizvodi. Međutim, lošije su kvalitete nego Gorjuss (Santoro), Walker, Lego, Hama, Samsonite...

Generalno, svari koje dolaze sa garancijom su kvalitetnije nego one na koje nema garancije. Ako ti proizvođač da 1 godinu garancije to znači da on vjeruje da će proizvod izdržati 3 godine.

Što se tiče ruksaka sa kotačićima po meni je Santoro najbolji kvalitet. Većina modela dolazi sa silikonskim kotačićima, ojačanjem na dnu i kvalitetnom drškom. Što se tiče ruksaka bez kotačića ti je mislim Walker Schneiders najbolji.

Target je dosta dobar u anatomskom torbama za niže razrede i te torbe se mogu naći za 250-350 kuna. Dosta su velike, nisu teške, imaju gumirano dno i trebale bi izdržati barem 2 godine.
MartaB4P is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 08:03   #616
Quote:
MartaB4P kaže: Pogledaj post

Target je dosta dobar u anatomskom torbama za niže razrede i te torbe se mogu naći za 250-350 kuna. Dosta su velike, nisu teške, imaju gumirano dno i trebale bi izdržati barem 2 godine.
e to me zanimalo
jos iskustva iz prve ruke da cujem....
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 11:09   #617
Summer, mislim da se ja ponavljam, ali mi imamo ovaj Target ruksak. Ovo je sad druga godina da ga kćer nosi. Prvu godinu nošenja je većinom bio u školi (dnevni boravak), ali ove godine se nosi svaki dan iz škole i u školu. Što se tiče kvalitete, nemam zamjerki. Svi cifovi rade, nije se nigdje potrgao niti ofucao, stane zaista puno stvari u njega... ma gotovo po svemu bi mu dala odlične ocjene. A opet gledam dalje za ruksak... Zašto? K je sad 3. razred, ima dosta do škole, a ruksak pola njene težine, pa se sva jadna nagne naprijed da iskompenzira njegovu težinu. Zato sad gledam ruksake s onim širokim pojasom oko pasa i preko prsa kako bi se ta težina ravnomjernije rasporedila.
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 11:12   #618
ima ono tvrdo dole?
gledala sam jedan target ali mi se jako tezak ucinio, ono, to je samo ruksak a tezi je od cvrste torbe koju ima sad
i tesko mi je provjeriti kako joj stoji na ledjima jer je prazan
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:17   #619
eto, da me ubiješ sad, nemam pojma. Kćer i ruksak u školi. Znam da je pojačano dolje, čak je i odignuto dno kao na nekakvim polukrugovima (pogledaj malo na slikici), ali da li je baš tvrdo/kartonsko stvarno se ne sjećam. Javim ti večeras
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:29   #620
ma zapravo me zanima je li cvrst kad ga spustis na pod, da nije ko mekani obicni ruksak koji legne na pod nego da ipak stoji uz klupu
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:20.