Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2008., 10:23   #61
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Sve jedno - zakuhali smo kašu - i netko će platiti!!!
Samo ja bih volio da plati onaj koji je kriv. Za sad plaćamo mi.
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 10:27   #62
da bi reč rekel
na ovom forumu će se jednog dana smijenjivat guverneri HNB-a
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 10:39   #63
Quote:
spy kaže: Pogledaj post
da bi reč rekel
na ovom forumu će se jednog dana smijenjivat guverneri HNB-a
to ti je demokracija za 21 stoljeće - kaj bi se bez veze baktali sa izborima, saborskim zastupnicima, hnb-om i ostalim barkačima kad se fino možemo sve, k'o ljudi, dogovorit tu na forumu
gooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 11:15   #64
Nije se samo na ovom forumu pisalo o Novoselcu.
__________________
Kome jos nije jasno?
još jedan Vukovarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 12:17   #65
Tomislav Petrov

Neki market makeri iznijeli su stav da je i nakon nedavnog pada oko 20 posto Crobex precijenjen, po nekim usporedbama između 30 i 50 posto. Nakon pokretanja postupka radi utvrđivanja činjenica na osnovu kojih su iznijeli svoja subjektivna predviđanja još se nisu oglasili. Vjerojatno u skladu s narodnom mudrosti: "Blago onima koji nemaju što pametno reći pa onda šute". Sada vjerojatno žale što se mudrosti naših starih nisu ranije držali.



http://business.hr/Default2.aspx?Art...a-3fda1f176107
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 12:27   #66
To što Tomek govori mi smo rekli prije 2-3 dana.

P.S. a da Tomek ne čita naš PDF kao i Antiša?
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 12:28   #67
ajde Tomek priznaj da si štreber i da cijele dane čitaš Forum.hr dionice i da ti mi kreiramo mišljenje.

P.S. znam, sad se pitaš kako smo te skebili?
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 20:44   #68
Malo statistike:

Fond/razdoblje 01.01-06.03. 01.01.-04.02 04.02.-06.03
AZ -3,84 -3,62 -0,22
Erste Plavi -4,26 -3,87 -0,39
PBZ Croatia osiguranje -5,38 -4,18 -1,2
Raiffeisen OMF -3,55 -2,78 -0,77

Komentar: najbolji prinos unatrag mjesec dana ima - AZ fond

jel netko možda zna zašto?
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 21:46   #69
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
Komentar: najbolji prinos unatrag mjesec dana ima - AZ fond
Komentar: Govorimo o prinosima mirovinskih fondova unutar mjesec dana?

Možda se mirovinski fondovi tako zovu zato što ih je osnovao Miro?

Mislim, reci, što je poanta?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 00:35   #70
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Komentar: Govorimo o prinosima mirovinskih fondova unutar mjesec dana?
ne, nego o novčanim


Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Mislim, reci, što je poanta?
ne izlazite iz AZ-a

penzija vam je sigurna
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 15:03   #71
Quote:
Zafashan kaže: Pogledaj post
Ovo je nevjerojatan bezobrazluk, ovako nesto izjaviti i trebalo bi preispitati dozvolu ovom fondu. Naime, reci ovako pausalno ovako nesto iz Uprave ozbiljnog igraca kao sto je AZ fond moze samo teski debil, kreten i idiot.

Pa ne moze mi nitko reci da su apsolutno sve dionice na ZSE precijenjene. Ne zelim sad napominjati poimence dionice na koje mislim.
Djubre, eto sto mislim o tom doticnom idiotu.

Ante, nadam se da ces popricati sa budaletinom i malo ostrije kontrolirati poslovanje doticnog fonda.



smiri se Zaf
Ajde u redu je nećeš više toliko masno profitirati na dionicama ali ipak će mačak poput tebe profitirati
sven_107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 17:03   #72
hanfa je odobrila liberaliniji izlazak mirovnjaka na burzu a tajminig cijele priče je indikativan i jedan od cijljeva takve akcije bio je kako bi se stabiliziralo tržište (hrvatsko, ne poljsko ili češko ) i smanjila manipulacija od strane otvorenih inv.fondova i inih igrača..

...nazalost čini se da smo samo zamijenili jedno zlo za drugo još veće - jer mirovnjaci nikome ne odgovaraju (OIF ipak su odgovorni svojim udjelničarima), gotovo su nedodirljivi i bez obzira na sranj*a koja su uzrokovali imaju stalni izvor love ....ipak smo mi još divlji zapad, nedostaje know how, mehanizmi, red i želja za neko ozbiljnije kontroliranje ispravnosti poslovanja, tako da ANYTHING GOES
gloweson is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 20:00   #73
e baš ste me nasmijali.

analitičari i veliki igrači i te kako prate što se piše na forumu poslovnog, ali let's face it: većina njih nema niti pojma da se o burzi piše i na forum.hr-u.
immanuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 22:22   #74
stari moj, pisao sam i citao na poslovnom, i puno vise sam naucio i shvatio ovdje. i puno kvalitetnija razmisljanja citam. onaj poslovni mi je smjesan. prepucavanja i zabijanje noza u leda cjelo vrijeme, navlacenje i laganje je tamo svakodnevni hobi. navlacenje je tamo postalo tolko suptilno, da su navuceni ljudi od tamo znali dolaziti ovdje i navlaciti ekipu, 100% uvjereni u ono sto pricaju. ako zelis biti prevaren, navucen i ostat bez para, poslovni.hr je mjesto za tebe! i stvarno mi ne pada ni na kraj pameti zasto bi bilo koji fond manager ili ravnatelj hanfe citao ista tamo.

a moras vidjet sto se desi navlacivacima kad se pokusaju s poslovnog prebacit ovdje zive ih pojedemo za dorucak
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 01:24   #75
Ajmo malo ovako:
Neće Ante napraviti ništa jer bi on kao pozvao "Novoselca radi utvrđivanja činjenica na osnovi kojih je dao subjektivna predviđanja"....a umjesto ovakve gluposti iz koje se već vidi kako Ante neće učiniti ništa, Ante je već trebao postupati sukladno pravilima Hanfe i ne pitati Novoselca ništa...nego samo primjeniti mjere sankcija...
Znači, Ante ne smije ništa i neće ništa napraviti, jer udariti na mirovince nije lako i to naš Ante neće napraviti
Daklem...bilo bi zanimljivo razvidjeti tko bi iznad mirovinaca imao interesa da oni rade ovo što rade...
...samo su možebit slabo proračunali da će stranci ovako naprasito uteći i ostaviti "malu baru sa puno bre alligatora"...
...netko će gadno popušiti, samo nemojmo to biti mi
...oporavljat ćemo se zato sporo i teško i načekat ćemo se da crobex probije zvučni zid na visini +5000 punata

osim toga što je Ante do sada napravio oca mu očinskoga...a imao je prilika
...a baš mu pade na pamet sada odvezati mirovince s lanca...vidi vraga...
...zato će dobivati oni koji imaju jako puno vremena i koji mogu 2-3 godine zaboraviti na složeni portfelj
dobregore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 19:00   #76
Zašto se sada hanfa buni. Još prošlo ljeto Floričič je također javno rekao da sele investicije iz hr, a od hanfe nikakve reakcije. Izgleda da kriteriji nisu za sve jednaki.


Selimo kapital na tržišta poput Madžarske
http://www.aureusinvest.hr/admin/documents/3/111.pdf
cibox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 19:12   #77
da to mu je bio jedan od najboljih poteza u karijeri!

P.S. poslije takve izjave ne treba ga kazniti nego ga još i nagraditi nekom vrstom zlatne maline u svijetu investiranja kao što to ima u Svetoj Šumi.
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 00:03   #78
Quote:
cibox kaže: Pogledaj post
Zašto se sada hanfa buni. Još prošlo ljeto Floričič je također javno rekao da sele investicije iz hr, a od hanfe nikakve reakcije. Izgleda da kriteriji nisu za sve jednaki.


Selimo kapital na tržišta poput Madžarske
http://www.aureusinvest.hr/admin/documents/3/111.pdf
Ti nisi ozbiljan, jel tako? Mislim, nadam se da nisi.
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 00:30   #79
pih, sve to isto, amo fond simo fond..
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 01:33   #80
Quote:
Blagajnica kaže: Pogledaj post
da to mu je bio jedan od najboljih poteza u karijeri!

P.S. poslije takve izjave ne treba ga kazniti nego ga još i nagraditi nekom vrstom zlatne maline u svijetu investiranja kao što to ima u Svetoj Šumi.
Je, taj Floričićev potez je zaista bio za 10. To je tako tipično za naš narod, kad su baje u svom selu, misle da su baje svugdje.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:15.